Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa małżeństwa zagrożonego rozbiciem

Kochany Ojcze!

Stwórczym aktem powołałeś do istnienia małżeństwo. Chciałeś bowiem zapewnić nam najlepszy sposób wypełniania przykazania miłości. Po okresie ludzkiej niemocy i egoizmu, posłałeś na świat swego Syna Jezusa Chrystusa, aby przywrócił nam dar miłości. Odtąd małżonkowie mają moc do realizowania miłości małżeńskiej. Proszę Ciebie, Dobry Ojcze i Stwórco, obdarz nasze małżeństwo miłością.

Panie Jezu, który jesteś wcieleniem Boskiej miłości i prawdy, uchroń nasze małżeństwo przed utratą pierwotnej miłości. Maryjo i Józefie, Święci Małżonkowie, wstawiajcie się za ślubującymi sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

Proszę Ciebie, Jezu Chryste, aby nasze małżeństwo obdarowane było cudem przemiany. Przemieniaj nasze urazy w przebaczenie, oziębłość w żar miłości ofiarnej, szorstkość w delikatność, słowa przykre w pełne czułości, oddalenie w bliskość, smutek w radość, obojętność w pragnienie bycia razem. Oby w naszym małżeństwie objawiła się Twoja Boska miłość i Twoja chwała. Tobie i Twojej Matce zawierzamy nasze szczęście małżeńskie i rodzinne. Amen.

Modlitwa małżeństwa zagrożonego rozbiciemWasze komentarze:
 Paweł pawel: 02.09.2019, 07:31
 Kochana Matulko prosze Cię wysłuchaj mnie i pomoz mi rozwiązać trudna sytuacje życiową w której się znalazłam, proszę Cię abyś wstawiła się za mnie u Twego Syna i pomogła wraz z Nim wyjaśnić sprawę mojego malzenstwa żeby mi żona Magdalena wybaczyla i dała jeszcze jedną szansę i zdrówko dla dzieci Matulko prosze Cię pomoz mi i nigdy nie opuszczaj mnie.
 zrozpaczona: 29.08.2019, 10:06
 Panie Boże prosze o ratowanie mojego malzenstwa o spokoj i dar madrej rozmowy
 Mama: 27.08.2019, 06:39
 Panie Boże! Gorąco Cię proszę o pomoc w uratowaniu małżeństwa mojej córki.Pomoz im się pojednać pokochać szczerą miłością .Daj siłę aby przezwyciężyli wszystkie trudności.Prosze wszystkich o modlitwę w ich intencji.Jezu ufam Tobie.Jezu pomóż im w życiu.Jezu Ty się Tym zajmij!
 Mama: 27.08.2019, 04:12
 Proszę Cię Matucho o uratowanie małżeństwa mojej córki.Spraw żeby do ich domu powróciła miłość zgoda i szczęście.Spraw Mateńko Kochana żeby się szczerze pokochali na nowo. Proszę wszystkich o modlitwę bo tylko w niej nadzieja .Jezu ufam Tobie.Jezu pomóż im.Jezu weź ich pod swoją opiekę .
 my: 26.08.2019, 16:47
 Jezu ufam Tobie.Miej w opiece nasze małżeństwo.
 BT: 26.08.2019, 06:31
 Boże, błagam o pomoc, błagam o ratunek dla naszego małżeństwa, dla naszej Rodziny. Ratuj nasze małżeństwo przed rozpadem. Pragnę, aby nasze dzieci miały szczęśliwą Rodzinę.
 BT: 26.08.2019, 06:20
 Boże, błagam o pomoc, błagam o ratunek dla naszego małżeństwa, dla naszej Rodziny. Ratuj nasze małżeństwo przed rozpadem. Pragnę, aby nasze dzieci miały szczęśliwą Rodzinę.
 BT: 26.08.2019, 05:53
 Boże, błagam o pomoc, błagam o ratunek dla naszego małżeństwa, dla naszej Rodziny. Ratuj nasze małżeństwo przed rozpadem. Pragnę, aby nasze dzieci miały szczęśliwą Rodzinę.
 Maria: 24.08.2019, 22:33
 Kochany Ojcze, dziękuję za pobłogosławienie mojego małżeństwa i trwanie w związku sakramentalnym już 35 lat. Niech przysięga złożona w Twojej obecności będzie wciąż żywa i obecna w naszym codziennym życiu małżeńskim. Co Bóg złączył niech żadna siła ani drugi człowiek nie waży się rozłączać. Dziękuję też Tobie Matko Boża i wszystkim którzy są blisko Ojca Niebieskiego i walczą o mojego męża i moje małżeństwo. Niech Boża opatrzność czuwa i chroni przed złem.


 Anna: 23.08.2019, 18:56
 Panie Boże Proszę Cię żeby moje małżeństwo przetrwało . Błagam Cię żebyśmy byli ze sobą do końca naszych dni. Spraw aby mój mąż znów mnie pokochał i naszą córkę . Proszę wysuchaj moją modlitwę .....Amen
 Karol: 22.08.2019, 07:14
 Potwierdzam WIELKĄ skuteczność poniższych praktyk: 1. Częsty udział we Mszy świętej i Komunia Święta - najlepiej codziennie, raz w tygodniu to za mało. 2. Różaniec - odmawiany SERCEM, czyli starannie i z zaangażowaniem. Lepiej jeden różaniec starannie, niż wyklepać trzy części bez zastanowienia i w pośpiechu. Najlepiej codziennie trzy części SERCEM. 3. Post - może być raz w tygodniu o chlebie i wodzie. Może być dodatkowo inne umartwienie - odmówić sobie jakiejś przyjemności - ulubionego serialu, programu w telewizji, kawy. Dla każdego będzie to coś innego. Miłość to ofiara - pokaż Panu Bogu jak bardzo Ci zależy. Nie mówiąc już o wyrzuceniu papierosów. 4. Zamawiać Msze święte w intencji - za dusze w czyśćcu cierpiące. W miarę możliwości finansowych - można zamawiać regularnie, np. jedną Mszę świętą w tygodniu. Dla zmarłych w czyśćcu będzie to wielka pomoc i oni będą wiedzieć kto im pomógł - będziecie mieli, jako rodzina, wielu orędowników przed Dobrym Bogiem. Będą Wam wdzięczni i będą się za Was modlić.
 Ę. A: 20.08.2019, 17:44
 Boże Nasz Stworco proszę Cię spraw aby moje małżeństwo trwało dopóki śmierć Nas nie rozłączy. Kocham Swojego męża proszę uczyn tak abyśmy Byli razem i umieli cieszyć się nasza rodzina. Amen.
 Ewelina: 19.08.2019, 02:26
 Boże ulecz moje małżeństwo.....spraw abyśmy byli razem i kochali się , pomagali sobie i umieli że Sobą rozmawiać.... Żyli w zgodzie i wzajemnym szacunku. Proszę o Twoje wstawiennictwo Amen
 Paweł pawel: 18.08.2019, 19:13
 Kochana Matulko prosze Cię wysłuchaj mnie i pomoz mi rozwiązać trudna sytuacje życiową w której się znalazłam, proszę Cię abyś wstawiła się za mnie u Twego Syna i pomogła wraz z Nim wyjaśnić sprawę mojego malzenstwa żeby mi żona Magdalena wybaczyla i dała jeszcze jedną szansę i zdrówko dla dzieci Matulko prosze Cię pomoz mi i nigdy nie opuszczaj mnie.
 Ewelina : 18.08.2019, 16:20
 Panie Boże błagam spraw aby nasze małżeństwo było zgodne szczęśliwe i trwałe. Proszę Cię żebyśmy kochali się mocno i umieli że Sobą rozmawiać i żyć .Spraw abyśmy byli razem do końca naszych dni. Ciebie prosimy wysłuchamj nas Panie
 Paweł : 16.08.2019, 19:29
 Boże uratuj małżeństwa, moje i mohej siostry. Zmień moją żonę niech nie bedzie oschla, twarda i obojętna. Niech wroci do wiary w Ciebie i naszego małżeństwa. Ratuj rowniez małżeństwo siostry, wysluchaj mych codziennych próśb, dziękuję Ci za to, ze jesteś i mam do kogo mówić i płakać. Przepraszam ale jest mi bar dzzo ciężko.
 Michalina: 16.08.2019, 10:04
 Boze pomoz naszemu malzenstwu. Juz nic nie moze go uratowac, tylko Ty
 Bea: 15.08.2019, 22:12
 Jezu Najdroższy ratuj małżeństwo mojej córki. Nie dopość do rozwodu.
 Paweł pawel: 15.08.2019, 11:13
  Boże proszę uratuj małżeństwo moje, daj nam sile aby rozwiązać wszystkie nieporozumienia i kłamstwa. Kocham żonę całym sercem wiec proszę żeby ta sama miłość i szacunek ponownie zaistniała między nami proszę Cię bardzo zawitają w jej glowie żeby już mnie przestała rujnować. Amen.
 M: 15.08.2019, 05:26
 Drogi Boże, Kochany Ojcze, Matko Boża, której zawierzyliśmy swoje małżeństwo przed ołtarzem upornie Cię błagam, spraw by nasz kryzys małżeński przeminął, by odszedł w zapomnienie. Aby żona odnalazła ta pierwotna miłość do mnie, dała nam szansę, aby móc rozwijać nasze szczęście rodzinne i aby zniknęły wszelkie przeszkody, które na drodze do tego szczęścia stoją. Dopomóż nam swoją łaską aby wrócić na tory świętego sakramentu małżeńskiego. Amen
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] (31) [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

św. Kamil de Lellisśw. Kamil de Lellis

Modlitwa do św. Kamila de LellisModlitwa do św. Kamila de Lellis

Litania do św. Kamila de LellisLitania do św. Kamila de Lellis

Modlitwa do św. Henryka IIModlitwa do św. Henryka II

św. Franciszek Solanośw. Franciszek Solano

MisjaMisja (Mk 6,7-13)

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej