Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa małżeństwa zagrożonego rozbiciem

Kochany Ojcze!

Stwórczym aktem powołałeś do istnienia małżeństwo. Chciałeś bowiem zapewnić nam najlepszy sposób wypełniania przykazania miłości. Po okresie ludzkiej niemocy i egoizmu, posłałeś na świat swego Syna Jezusa Chrystusa, aby przywrócił nam dar miłości. Odtąd małżonkowie mają moc do realizowania miłości małżeńskiej. Proszę Ciebie, Dobry Ojcze i Stwórco, obdarz nasze małżeństwo miłością.

Panie Jezu, który jesteś wcieleniem Boskiej miłości i prawdy, uchroń nasze małżeństwo przed utratą pierwotnej miłości. Maryjo i Józefie, Święci Małżonkowie, wstawiajcie się za ślubującymi sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

Proszę Ciebie, Jezu Chryste, aby nasze małżeństwo obdarowane było cudem przemiany. Przemieniaj nasze urazy w przebaczenie, oziębłość w żar miłości ofiarnej, szorstkość w delikatność, słowa przykre w pełne czułości, oddalenie w bliskość, smutek w radość, obojętność w pragnienie bycia razem. Oby w naszym małżeństwie objawiła się Twoja Boska miłość i Twoja chwała. Tobie i Twojej Matce zawierzamy nasze szczęście małżeńskie i rodzinne. Amen.

Modlitwa małżeństwa zagrożonego rozbiciem


   

Wasze komentarze:
 Marzena: 07.02.2022, 10:55
 Panie Jezu ratuj nasze małżeństwo, ratuj moją rodzinę. Nie pozwól żeby obca osoba ją zniszczyła. Otwórz oczy mojemu mężowi i wskaż tę dobrą drogę. Spraw żeby zrozumiał swój błąd i nigdy do tego nie wracał. Tak bardzo go kocham. Jezu cichy i pokornego serca uczyń serca nasze według serca twego.
 Chris: 04.02.2022, 23:11
 Panie proszę o dar miłości dla naszego małżeństwa. Proszę o rozwiązanie w wiadomwj sprawie.
 Zona: 03.02.2022, 22:07
 Maryjo Matko Pięknej i czystej miłości wstaw się za mną i moim mężem do swego Syna. Pozwól nam na nowo cieszyć się miłością, zaufaniem, bliskością. Pomóż nam Matko przetrwać ten kryzys.
 Narzeczony: 02.02.2022, 16:24
 Boże proszę Cię o pogodzenie mnie z moją narzeczoną, bywało między nami różnie i te dobre chwile i te złe, niestety w pewnym momencie wkradł się między nami szatan ta łajza podstępna i opętał moją narzeczoną, skutkiem tego były jej załamania psychiczne i traumy z dzieciństwa, proszę Cię o uzdrowienie jej z leków i o powrót do dobrego samopoczucia
 Łukasz : 30.01.2022, 08:38
 Panie Boże nie wiem jakie masz Plany wobec mnie i mojej Żony ale proszę pomóż mi i mojej żonie którą bardzo Kocham zeby nasze Małżeństwa przetrwało wszystkie zło Ty widzisz wszystko co się dzieje proszę cię zeby wróciło wszystko do dobrych czasów
 Justyna : 27.01.2022, 13:10
 Panie Jezu, błagam ojca w Niebie w Twoim imieniu, aby przemienil ozieblosc serca mojego ukochanego na powrot w szczera milosc do mnie! Prosze, odmien jego serce i decyzje o odejsciu do innej! Prosze Cie o to przez moja milosc do niego i przez wzglqd na nasze dziecko! Panie, pomoz nam, uratuj nas i umocnij swoja moca w imie Twpjej milosci i litosci!
 Kamila: 26.01.2022, 23:10
 Panie Boże, najświętsza Matko Proszę was abyście uratowali nasze małżeństwo, odsuń od nas nienawiść, przykre slowa. Spraw aby mój mąż zatęsknił za mną i synem, aby odezwał się do mnie skruszony wybaczyl mi krzywdy które mu wyrządziłam, ja mu przebaczam nawet to że życzył mi śmierci, odsuń od niego zle myśli, nienawisc do mnie, przykre słowa, pozwól nam pokochać się na nowo, spraw abyśmy oboje byli stworzeni tylko dla siebie i żebyśmy zwyciężyli zło które nas otacza. Kocham go i nie wyobrażam sobie życia bez niego i naszego synka. Daj nam siłę do walki o siebie nawzajem. Błagam Was z całego serca
 Bożena: 17.01.2022, 11:48
 Ratuj Panie Boże nas od złego, a męża od obsesji. Błagam
 Mika: 15.01.2022, 16:40
 Boże proszę chroń mojego męża od chorobliwej zazdrości, rozmowa z innym mężczyzna nie oznacza zdrady… :(


 Magda: 15.01.2022, 09:03
 Kochany Ojcze, błagam o skruszenie skamieniałego serca mojego męża, przemienienia go w serce czułe i kochające, wzorem Serca Jezusowego. Proszę, aby dojrzał wartość mojej miłości do Niego, wartość rodziny i rozpoznał, co tak naprawdę jest najlepsze dla dzieci. Proszę, aby zmienił swoją decyzję o rozstaniu i rozwodzie. Aby dał nam szansę zaistnienia na nowo. Odpędź szatana, który krąży wokół nas w ludziach, którzy podpowiadają Jemu tak radykalne rozwiązania i wspierają Go w podjętych decyzjach. Tak wiem, ... proszę o cud!
 Iwona: 09.01.2022, 12:52
 Matko Boża przepraszam że nie potrafię powstrzymać emocji i pozwalam szatanowi na zło w mojej rodzinie. Pomóż mi Matko i wstaw się za nami u Twojego Boskiego Syna. Pomóż mi wytrwać ten zły czas i ratuj naszą rodzinę.
 Żona : 05.01.2022, 20:07
 Panie Boże proszę ratuj moje małżeństwo które jest w rozpadzie bo wtargnela os trzecia mimo że dzieci płakały mąż się nie ugiol wyszedł z domu,,,,, do złej kobiety ktora sprowadziła go na zła drogę ojcze przemów do rozadku mężowi błagam pomóż Nam błagam ja kocham męża był dobrym człowiekiem do póki nie pojawiła się ona,,,,,,
 Marek : 05.01.2022, 09:11
 Panie stwórco nieba i ziemi spraw aby małżeństwo moich dzieci Ewy i Tomka zachowało się z Twoim błogosławieństwem .A mały Janek który na dniach przyjdzie na świat miał mamę i tatę ,wiem że to sprawisz przez Chrystusa Twojego Syna który z tobą i z Duchem Świętym żyje i króluje Bóg przez wszystkie wieki Amen .
 Beti: 04.01.2022, 13:29
 Boże uwolnij kochankę i mojego męża od uczuć skierowanych ku sobie bo moje dzieci cierpią boże ratuj moje marzenstwo oddal kochankę od meza to zła kobieta
 mąż: 03.01.2022, 14:03
 Boże umiłowany , w moje małżeństwo wdarł się chyba szatan. Od pewnego czasu nie wychodzi nam, ciągłe kłótnie, ciche dni. Najgorsze, że przeżywa to wszystko córka, która stała się nerwowa i płaczliwa. Panie Boże przez ręce ukochanej Maryi błagam ratuj nas , niech nastanie zgoda i pokój.
 Bea: 31.12.2021, 16:49
 Panie Boże ratuj moje małżeństwo które wkroczyła osoba trzecia bardzo kocham męża dzieci go potrzebują
 Wątpiaca: 25.12.2021, 01:55
 Panie, to najtrudniejsze święta w moim życiu. Święta bez obecności mojego męża. Kocham go prawdziwą miłością. Wiele złego wydarzyło się pomiędzy nami. Przepraszam ze swojej strony. Proszę skrusz jego serce dla naszego i naszych dzieci dobra, byśmy mogli zacząć od nowa budować rodzinę i trwać pomimo wszelkiego zła na tym świecie.
 Kasia: 20.12.2021, 13:47
 Boże prosze pomóż mi ratować nasze małżeństwo, abyśmy mogli sie dalej kochać jak do tej pory, proszę niech Paweł przemyśli swoje życie i że ja moge dać mu szczęście a nie życie w samotności pośród innych graczy.
 Zrozpaczona: 15.12.2021, 00:11
 Panie Jezu spraw aby mój mąż pokochał mnie na nowo, żeby widział sens trwania w naszym małżeństwie. Tak bardzo go kocham i boję się go stracić
 Kasia: 07.12.2021, 22:32
 Boże kochany, tatusiu, spraw, żeby moja bratowa się opamiętała i kochała mojego brata. Proszę o cud dla ich małżeństwa. Żeby się pojednali.
[1] [2] [3] (4) [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa w uroczystość świętych Piotr i PawłaModlitwa w uroczystość świętych Piotr i Pawła

Modlitwa do św. Piotra ApostołaModlitwa do św. Piotra Apostoła

Litania do św. Piotra i PawłaLitania do św. Piotra i Pawła

Modlitwa do św. Pawła ApostołaModlitwa do św. Pawła Apostoła

Życiorys świetego Piotra ApostołaŻyciorys świetego Piotra Apostoła

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej