Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa małżeństwa zagrożonego rozbiciem

Kochany Ojcze!

Stwórczym aktem powołałeś do istnienia małżeństwo. Chciałeś bowiem zapewnić nam najlepszy sposób wypełniania przykazania miłości. Po okresie ludzkiej niemocy i egoizmu, posłałeś na świat swego Syna Jezusa Chrystusa, aby przywrócił nam dar miłości. Odtąd małżonkowie mają moc do realizowania miłości małżeńskiej. Proszę Ciebie, Dobry Ojcze i Stwórco, obdarz nasze małżeństwo miłością.

Panie Jezu, który jesteś wcieleniem Boskiej miłości i prawdy, uchroń nasze małżeństwo przed utratą pierwotnej miłości. Maryjo i Józefie, Święci Małżonkowie, wstawiajcie się za ślubującymi sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

Proszę Ciebie, Jezu Chryste, aby nasze małżeństwo obdarowane było cudem przemiany. Przemieniaj nasze urazy w przebaczenie, oziębłość w żar miłości ofiarnej, szorstkość w delikatność, słowa przykre w pełne czułości, oddalenie w bliskość, smutek w radość, obojętność w pragnienie bycia razem. Oby w naszym małżeństwie objawiła się Twoja Boska miłość i Twoja chwała. Tobie i Twojej Matce zawierzamy nasze szczęście małżeńskie i rodzinne. Amen.

Modlitwa małżeństwa zagrożonego rozbiciem


   

Wasze komentarze:
 Artur: 12.01.2020, 23:12
 Pomoż
 Natalia: 12.01.2020, 22:20
 Panie Boze,modle sie do Ciebie o uratowanie naszego malzenstwa..aby znow wrocila do nas milosc,szacunek,troska,przyjazn,wsparcie.. nakieruj mego meza na.dobra droge,pozwol wyzwolic mu sie z nalogow,napelnij ponownie jego serce miloscia ..Jezu ufam Tobie.
 Renata: 10.01.2020, 23:15
 Panie Boże błagam dodaj Mi siły do walki ze swoimi słabościami i choroba. Będę walczyć o szczęście mojej rodziny. Proszę Najwyższy aby Nasze małżeństwo które przechodzi kryzys przetrwało dodaj siły Mojemu Mężowi do wspierania w tych trudnych i ciężkich chwilach. Wybacz Mi Moje grzechy i słabości. Kocham Męża i nie chce go stracić. Wiem że zawinilam ale choroba robi swoje. Chcę się zmienić aby Maz był że Mnie dumny. Amen.
 Ewelina: 10.01.2020, 14:03
 Boże Wielki stwórco, o największej mocy, błagam pomóż w utrzymaniu naszego związku małżeńskiego, by nigdy się nie rozpadło, by kryzys ktory trwa miedzy nami jak najszybciej się skończył. Pomóż nam w stworzeniu kochającej rodziny, byśmy razem przeszli przez te wszystkie trudne chwile w miłości i wsparciu dla siebie a nie w nienawiści. Pokaz mi i mężowi drogę jaką mamy podążać. Błagam z całego serca o pomoc.
 Ewelina: 10.01.2020, 12:36
 Boże Wielki stwórco, o największej mocy, błagam pomóż w utrzymaniu naszego związku małżeńskiego, by nigdy się nie rozpadło, by kryzys ktory trwa miedzy nami jak najszybciej się skończył. Pomóż nam w stworzeniu kochającej rodziny, byśmy razem przeszli przez te wszystkie trudne chwile w miłości i wsparciu dla siebie a nie w nienawiści. Pokaz mi i mężowi drogę jaką mamy podążać. Błagam z całego serca o pomoc.
 Jola: 10.01.2020, 03:59
 Panie Boże niech miłość wróci do mojego małżeństwa
 Dagmara: 09.01.2020, 15:28
 Panie Boże! Proszę Cię z całego serca spraw, aby nasze małżeństwo przeszło prawdziwą przemianę. Proszę Cię o dar uzdrowienia naszych relacji, o prawdziwą, głęboką miłość, szacunek, wsparcie, przyjaźń wzajemną, dobre słowo, empatię. Pomóż nam stworzyć dobrą i szczęśliwą rodzinę nawet gdybyśmy mieli budować od podstaw. Odmień serce mego męża i jego myśli, aby zechciał podjąć trud pracy nad sobą i naszym małżeństwem. Amen.
 Doc: 07.01.2020, 16:40
 Bardzo mocna konferencja ks. Dominika Chmielewskiego dla małżonków - 13 minut: youtu.be/Zp8BCKY9cFw - Jeśli chcesz mieć piękne małżeństwo, pełne miłości i pokoju - zacznij od zbudowania osobistej więzi z Panem Jezusem, przylgnij do Niego całym sercem i dopiero wtedy będą owoce. WIELKIE owoce.
 Andrzej: 06.01.2020, 19:44
 Panie boze prosze cie abys sprawil zeby powrucila moja zona i moje dzieci prosze prosze i nie dopus do rospadu naszego małużeństwa prosze .ament


 Ania: 06.01.2020, 16:27
 Panie Boze, pomoz mi uratowac moje malzenstwo, zeby moj maz zrozumial bledy tak jak zrozumialam ja i sie odezwal i zebysmy wrocili do siebie i zaczeli wszystko od nowa.Nie dopusc do rozpadu tego malzenstwa tylko dopomoz nam go ratowac.Jezu ufam Tobie.
 anonim: 05.01.2020, 16:45
 Panie Boże pomóż mi w moim małżeństwie proszę Cię
 maja: 04.01.2020, 22:37
 Jezu spraw aby moj maz zaczal mnie zauwazac staral sie dla naszej rodziny.aby przestal mnie lekcewazyc.Jezu odmien go bo jego hobby pochlania go coraz bardziej.Tylko hobby i znajomosci.Spraw Jezu aby zblizyl sie do mnie i dzieci a kolegow odstawil na bok.Aby nasza rodzina zyla w stanie laski.Jezu Tobie ofiaruje wszystkie troski ,pomoz Panie .
 Marcin: 03.01.2020, 15:55
 Panie Boże proszę cię zcalego serca pomóż mi się zmienić dla mojej żony i córek stać się mniej nerwowy żeby mogły być że mnie dumne a nie tylko się wstydzić proszę o łaskę Ducha Świętego i pomoc w naprawie swojego postępowania.
 Małgorzata 01 01 2020: 01.01.2020, 23:18
 Proszę Cię o Wielki Boże choć mój ślub nie jest poświęcony przez Kościół staram się zyc zgodnie z przykazaniami kościelnymi błagam Ciebie i Wszystkich Swietch oraz Matkę Bożą o umocnienie mojego małżeństwa o to by mój mąż zszedł ze złej drogi i zaczął przestrzegać 6 przykazanie kościelne aby miłość wróciła do naszego domu .Amen
 Weronika: 01.01.2020, 19:18
 Panie Jezu Chryste, proszę o uratowanie mojego małżeństwa. Proszę by Mąż zrozumiał ostatnie wydarzenia we właściwy sposób i obdarzył mnie wsparciem którego potrzebuję. Boże miłościwy obudź w nim wiarę by pojął istotę małżeństwa otocz go ludźmi dobrej wiary. Daj mi cierpliwość bym mogła przetrzymać ten trudny dla nas czas. Nie dopuść do rozpadu naszego związku, który bez przerwy wystawiany jest na próbę. Ufam Tobie Boże.
 Agata: 01.01.2020, 14:27
 Panie Jeżu proszę cię o uratowanie mojego małżeństwa o dar zrozumienia miłości i pojednania .
 Renata: 27.12.2019, 11:25
 Panie Jezu proszę Cię pomóż mi aby nasze małżeństwo które było szczęśliwe i przepełnione miłością wróciło. Aby wszystkie rany i słowa które padły zostały zapomniane A my byśmy cieszyli się z każdej chwili spędzonej razem. Abyśmy przetrwali ten kryzys małzeński i proszę o uzdrowienie naszych relacji. Za wszystko Bóg zapłać.
 Mz: 27.12.2019, 02:01
 Panie Jezu ratuj nasze małżeństwo które jest zagrożone rozpadem,wiele naszych kłótni dotyczy naszych rodzin, które źle wpływają na nas,dużo mąż pije przez to więcej pojawiło się kłopotów. Ja też go czasami nie rozumiałam chcę to wszystko zmienić.pomóz nam jesteś jedyną nadzieją mamy dzieci które cierpią z tego powodu.
 Ania: 26.12.2019, 22:30
 Panie Boze pomoz mi sie pogodzic z mezem, wzmocni nasze malzenstwo i nie pozwol zeby doszlo do rozpadu.Duzo zrozumialam ze go skrztwidzilam i wszystko zrobie zeby nie popelniac tych bledow ale Panie Boze dopomoz mi byc szczesliwa jak kiedys.
 Sylwia: 23.12.2019, 22:30
 Panie Boże proszę pomóż mojemu mężowi aby przestał potajemnie pić i mnie okłamywać, spraw aby zaczął bardziej interesować się rodziną żeby wolny czas spędzał na zabawie z córeczką która bardzo go kocha nie nie tylko cały dzień śpi i nic nie robi, dodaj mi sił i wytrwałości abym podołała temu wszystkiemu bo jestem już na skraju wytrzymałości w podtrzymywaniu naszego związku, tyle co już łez przez niego wylałam i wycierpiałam nie daje mi sił aby to dalej ciągnąć Niech w końcu zrozumie że rodzina jest najważniejsza
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] (13) [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa do św. Rafki w nieuleczalnej chorobieModlitwa do św. Rafki w nieuleczalnej chorobie

Sanktuarium św. Wojciecha w Świętym GajuSanktuarium św. Wojciecha w Świętym Gaju

Jezus Dobry PasterzJezus Dobry Pasterz

Ja jestem krzewem winnym, wylatoroślamiJa jestem krzewem winnym, wylatoroślami

Miłość bez zobowiązań?Miłość bez zobowiązań?

Najbardziej popularne

Litania do Najświętszej Maryi PannyLitania do Najświętszej Maryi Panny

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
[ Strona główna ]

Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej