Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa małżeństwa zagrożonego rozbiciem

Kochany Ojcze!

Stwórczym aktem powołałeś do istnienia małżeństwo. Chciałeś bowiem zapewnić nam najlepszy sposób wypełniania przykazania miłości. Po okresie ludzkiej niemocy i egoizmu, posłałeś na świat swego Syna Jezusa Chrystusa, aby przywrócił nam dar miłości. Odtąd małżonkowie mają moc do realizowania miłości małżeńskiej. Proszę Ciebie, Dobry Ojcze i Stwórco, obdarz nasze małżeństwo miłością.

Panie Jezu, który jesteś wcieleniem Boskiej miłości i prawdy, uchroń nasze małżeństwo przed utratą pierwotnej miłości. Maryjo i Józefie, Święci Małżonkowie, wstawiajcie się za ślubującymi sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską.

Proszę Ciebie, Jezu Chryste, aby nasze małżeństwo obdarowane było cudem przemiany. Przemieniaj nasze urazy w przebaczenie, oziębłość w żar miłości ofiarnej, szorstkość w delikatność, słowa przykre w pełne czułości, oddalenie w bliskość, smutek w radość, obojętność w pragnienie bycia razem. Oby w naszym małżeństwie objawiła się Twoja Boska miłość i Twoja chwała. Tobie i Twojej Matce zawierzamy nasze szczęście małżeńskie i rodzinne. Amen.

Modlitwa małżeństwa zagrożonego rozbiciem


   

Wasze komentarze:
 alicja : 04.03.2019, 20:12
 Panie Boże uratuj małżeństwo mojego syna ,a jeśli się nie da już to wskaż mu drogę i weż go w opiekę tak by nic mu się nie stało
 gość : 28.02.2019, 21:58
 Panie Boże miej w opiece małżeństwo moich rodziców. Niech każdy kryzys jaki przeżywają, przezwyciężyli go razem. Ponad dwadzieścia lat temu bóg ich połączył. Niech tak zostanie na zawsze. Amen
 Bartek: 28.02.2019, 21:39
 Panie chyba przedwcześnie się cieszyłem...myślałem że ta jaskółka to już zapowiedź wiosny ale chyba się myliłem. Żona nadal trwa przy swoim i bardzo mnie to rani. Wiem że byłem żałosny jak to sama powiedziała ale zaraz się zreflektowałem i powiedziałem ze już nie jestem!W zasadzie te szczere aż do bólu rozmowy nawet bardziej mnie motywują do dalszej pracy nad sobą.Jak to się mówi wyjeżdżają na ambicję jeśli można tak się wyrazić.Nie poddaje się Panie w Trójcy Jedyny i czekam. Odmieniaj serca Nasze. Módlmy się za tu za siebie na wzajem a może szybciej nas Pan wysłucha.
 Bea: 24.02.2019, 20:17
 Boże Najdroższy ratuj małżeństwo mojej.córki. Niech nie podejmuje decyzji o rozwodzie. Otworz jej oczy i serce. Odsuń osoby trzecie jeśli takie są. Oni przed Twoim obliczem przysięgę składali, pokieruj nimi. Oni są dobrzy tylko bardzo suę pogubili. Modle sie za nich nieustannie.
 Dorota: 24.02.2019, 12:52
 Panie Boże, błagam ulituj się nad moim rozpadającym się małżeństwem. Moja wielka miłość nie wystarcza już, proszę, aby mąż zrozumiał i aby na nowo mnie pokochał. Proszę obudź jego serce do walki o nas, a mnie daj więcej siły żebym ten ciężki czas mogła lepiej znieść. Błagam, żeby zrozumiał, że to co teraz przeżywa jest złudne i na krótką chwilę, a prawdziwe jest to co żeśmy budowali przez ponad 20 lat.
 rozczarowan: 24.02.2019, 03:44
 Boże, proszę pomóż uzdrowić duszę mojego męża, oczyść go ze skłonności do zdrady. Proszę spraw, żeby dojrzał do roli męża i ojca. Spraw jeśli to jest zgodne z Twoją wolą, aby pokochał dzieci i mnie, kieruj jego miłością i zachowaniem. Proszę o nawrócenie męża.
 Bartek: 23.02.2019, 04:31
 Panie Jezu dziękuję ci za rozmowę z żoną. Widzę że emocje biorą górę nad uczuciem i wciąż mam nadzieję że w końcu będzie dobrze i da mi ostatnią szansę. Nawet wczoraj ja rozbawiłem i się chwilę śmiała ale nadal jest podejrzliwa że wszystko co robię jest na pokaz. Wiem że ją bardzo zraniłem i jest zagubiona oraz rozdrażniona. Tylko żeby jeszcze spróbowała Ciebie odnaleźć w życiu tak jak ja próbuję. Daj nam siłę Panie Jezu w Trójcy Jedyny.
 justyna: 22.02.2019, 10:06
 Panie Boże spraw proszę, żeby mój Tomek nawrócił się i zrozumiał, że najważniejsza jest dla niego rodzina -ja i dziecko, żeby zerwał kontakty z tą kobietą która psuje nasze szczęście i żeby mnie jako żonę pokochał na nowo.
 Zona: 22.02.2019, 04:01
 Panie Jezu ,uratuj moje malzenstwo,rodzine.Niech moj maz zrozumie że ma kochajaca go ridzine.Niech wróci do nas a kobieta ktora niszczy nasz malzenstwo niech zrozumie jaka krzywdę wyrzadza i w koncu go zostawi i znajdzie innego.Niech serce mysli mojego męża będą związane z nami.By znow jego serce zabiło do mnie i dzieci,by zatesknil tak bardzo za nami.Panie Jezu przeszlam duzo w życiu prosze cie uratuj moje malzenstwo.Niech moj maz doceni w koncu moje starania zrozumie co do niego mówię.niech w koncu dotrze do niego jak bardzo zranil dzieci mnie.Niech więzy emocjonalne seksualne pomiędzy ta kobieta a moim mezem zostaną zerwane.Niech przestanie kontaktować się z tą kobietą i odejdzie od niej.NIECH ZROZUMIE ZATESKNI ZA SWOJA RODZINA.Panie Boze jedynie ty jesteś w stanie mi pomoc.Panie Jezu Chryste prosze o cud.


 Basia: 13.02.2019, 23:16
 Panie boze ratuj moze malzenstwo.zeby dzis maz wrocil do mnie.Panie Boze pomoz nam wrocic na droge malzenstwa.prosze.ratuj nas.miej nas w opiece.wlej moja milosc do serca meza ze ja go bardzo kocham.Prosze o modlitwe za Basie I Rafala zeby malzenstwo nie zakonczylo sie rozwodem.Basi Boze opiekuj sie malzenstwem.
 Adam: 11.02.2019, 11:15
 Boże proszę pomóż w pojednaniu z moja żona niech uwierzy że się zmieniłem, tak bardzo ja kocham .
 Adam: 11.02.2019, 09:05
 Boże proszę pomóż w pojednaniu z moja żona niech uwierzy że się zmieniłem, tak bardzo ja kocham .
 Adam: 11.02.2019, 05:05
 Boże proszę pomóż w pojednaniu z moja żona niech uwierzy że się zmieniłem, tak bardzo ja kocham .
 Bartek: 08.02.2019, 23:40
 Panie Boże pomóż mi i mojej żonie odnaleźć drogę do Ciebie bo tylko przez Ciebie wszystko jest możliwe... Napełnij serce mojej żony miłością i spraw żeby uwierzyła w moją zmianę. Daj ukojenie jej zranionemu sercu oraz wiarę i nadzieję w nasz związek gdyż już do mnie nic nie czuje i stałem się dla niej obojętny. TAK bardzo Ją kocham i dzieci a taki byłem ślepy, egoistyczny i nie czuły. Boże ratuj Nas!
 Monika : 06.02.2019, 21:37
 Proszę o sprawiedliwość. Przemien serce ♥ męża. Niech ta sytuacja się skończy i wyjaśni a ja poczuj spokój ducha. Proszę z całego serca.
 mac: 05.02.2019, 14:09
 Boże daj nam nadzieję i siłę
 mac: 05.02.2019, 10:29
 Panie Boże daj mi i mojej zonie siłę i nadzieję ....
 Ja: 01.02.2019, 21:32
 Boże, proszę uratuj moje małżeństwo.
 MAGDelena : 28.01.2019, 05:40
 BOZE ...pomoz mi i daj mi sile..zeby wytrwac w tym malzenstwie wyszlam za faceta ktory sie zachowije jak 3 letnie dziecko nigdy nie liczyla sie rodzina tylko mama i kasa tak go wychowala tylko takie wartosci ...jestes Boze mi potrzebny
 Marta: 25.01.2019, 17:28
 Panie Boże, Ty wiesz jak źle postępowałam ale wiesz też jak bardzo żałuję, cierpię... Proszę, pozwól mi naprawić to zło, które wyrzadzilam mojemu mężowi. Pomóż mi pozbyć się tych natretnych myśli, które pogłębiają tylko mój smutek, żal i nie pozwalają żyć. Proszę Cię, Panie Boże, o cud, aby mój mąż potrafił mnie jeszcze raz pokochać ale z całych sił, jak nigdy dotąd. Abyśmy mogli razem uratować nasze małżeństwo.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] (22) [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

Dlaczego na obrazach i figurach u stóp Matki Bożej znajduje się wąż i jabłko?Dlaczego na obrazach i figurach u stóp Matki Bożej znajduje się wąż i jabłko?

Co nam przeszkadza w zobaczeniu prawdziwego oblicza Ojca?Co nam przeszkadza w zobaczeniu prawdziwego oblicza Ojca?

Miłość - klucz życia św. MaksymilianaMiłość - klucz życia św. Maksymiliana

Prawdziwe zaufanie do Jezusa rodzi się na modlitwiePrawdziwe zaufanie do Jezusa rodzi się na modlitwie

Śmierć jako spotkanie z OjcemŚmierć jako spotkanie z Ojcem

Najbardziej popularne

Litania do Najświętszej Maryi PannyLitania do Najświętszej Maryi Panny

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
[ Strona główna ]

Humor | O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej