Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o dobrą żonę

Panie Boże! - Tyś powiedział na początku świata, że niedobrze jest człowiekowi samemu i dlatego dałeś Adamowi Ewę za żonę, by mu była podporą i pociechą, a zarazem matką jego dzieci. I ja mam kiedyś wstąpić w święty związek małżeński. Dopomóż mi więc wybrać sobie taką towarzyszkę życia, z którą mógłbym żyć uczciwie ku twojej chwale i memu własnemu szczęściu. Oświeć mnie, bym nie oglądał się na urodę ciała albo na bogactwa, bo te są przemijające, ale bym umiał docenić szlachetny charakter oraz pobożne i czyste życie, by ta, na którą padnie mój wybór, była mi zawsze wierną towarzyszką, przyjaciółką i godną matką dzieci, którymi raczysz nas obdarzyć. Wiem, że szczęścia w małżeństwie sam sobie nie znajdę, jeśli Ty, o Boże, nie obdarzysz mnie swym błogosławieństwem. Stąd o to błogosławieństwo już dziś Cię proszę i chcę sobie na nie zasłużyć przez wierne wypełnianie obowiązków wobec Ciebie oraz przez życie uczciwe i czyste. trzeźwe i pracowite. Proszę Cię wiec: prowadź Boże, drogą uczciwości i honoru. Strzeż wszelkich pokus i lekkomyślności wieku czego i dopomóż mi, bym zawsze godnie odnosił się do każdej dziewczyny i niewiasty, i ustrzegł się wszystkiego, co Tobie się nie podoba i co bym musiał później przed małżonką moją ukrywać, albo czego przed dziećmi moimi się wstydzić.

Św. Józefie, miłośniku czystości i wzorze wielkiej roztropności, uproś mi tę łaskę u Boga. Amen.

* * * * *

Panie Boże, Ojcze niebieski, Ty widzisz całe me życie, tak jak ja ze szczytu góry oglądam leżący u mych stóp krajobraz. Ty wiesz ,gdzie mieszka dziewczyna, która kiedyś, gdy ze mną się spotka, opuści ojca i matkę, i odda mi serce i rękę, abyśmy odtąd wzajemnie do siebie należeli. Proszę o rozwagę i cierpliwość, bym znalazł dobrą towarzyszkę i matkę mych dzieci, którą Ty dla mnie wybrałeś, jeszcze zanim się urodziliśmy. Amen

Modlitwa o dobrą żonęWasze komentarze:
 Xyz: 16.03.2018, 18:41
 Boże Ty wiesz jak bardzo chciałbym spotkać kobietę życia. Proszę dopomóż mi w tych moich staraniach, daj cierpliwość i prowadź przez życie. Amen
 Tomasz: 09.03.2018, 16:40
 Panie Jezu proszę pozwól mi spotkać na swojej drodze tą kobietę , która będzie w przyszłości moją żoną wedle Twojej Woli.Proszę , aby moja przyszła żona była dobra , spokojna , uczynna , pomocna i wierząca oraz aby kochała i szanowała mnie jak Św.Józef kochał i szanował Maryję oraz proszą też o tą łaskę dla siebie.Jezu niech się dzieje wola Twoja , Ty się tym zajmij.Och Jezu oddaję siebie i cała tę sprawę Tobie , Ty się mną , moją przyszłą żona i tą sprawą zajmij.Jezu Ufam Tobie ! Amen !!!
 Łukasz: 18.02.2018, 22:30
 Panie Boże proszę cię abym ja i mój brat znaleźli dobre żony i pozakladi szczęśliwe rodziny o które będziemy się troszczyć z całych sił. Dopomóż nam Panie Boże.
 Paweł: 20.01.2018, 13:56
 Panie Jezu proszę Cię o dobrą kochającą żonę, ktora bedzie moją podporą,wsparciem,miłością i szczesciem, będzie ze mną na dobre i na złe. Jezu oddaje się się Tobie, Ty się tym zajmij.
 Konrad : 02.01.2018, 23:20
 Boże dziękuję, że jesteś.
 Marek: 25.12.2017, 21:48
 Jezu, Ty się tym zajmij <3 Panie, Ty wiesz wszystko, Ty wiesz, że Cię kocham <3
 SammyB: 03.11.2017, 11:43
 Panie Boże spraw, żeby moja żona potrafiła pokochać mnie takiego, jakim jestem i strzegła przed drogą prowadzącą do upadku. Oświeć mnie cierpliwością, abym umiał wybaczyć sobie i jej nasze niepowodzenia
 Michał: 01.11.2017, 19:29
 Panie Boże, jeśli to zgodne z Twoją wolą, z pokorą proszę od dobrą żonę. Taką która będzie kochała Ciebie Panie Boże oraz obdarzy Mnie miłością i akceptacją. O równą miłość pragnę prosić dla Siebie.
 Przemek: 25.10.2017, 00:55
 O Boże Tyś co zsyłasz Amora . Wielkodusznie obdasz mnie w nadzieję i blask miłość który sprawi ze odnajdę Ta jedna .Gdzie będziemy na wieki pasowali do siebie i Kochali oraz wypełniali swoje obowiązki i dążyli do wzmocnienia królestwa Bożego i wiecznej chwały . O Panie co miłujesz nas codziennie wysłuchaj nasze błagania o łaskę Miłość co rozpali w nas ogień dobra i życia tak jak eucharystia co oczyszcza nasze życie tak i niech będzie miłość dla nas codziennie niech odmieni nasze serca ku dobremu i wzmocni je na wieki .


 Zbyszek : 17.10.2017, 09:03
 Boże proszę Cię daj mi nadzieję i przywróć mi przyjaźń Ani ... samotność mnie zabija
 Alex: 25.09.2017, 22:27
 .. Ty mnie znasz.. Ty wiesz.. Ty sie tym zajmij..
 Ona: 20.09.2017, 23:13
 Panie Boże, ja też poproszę o dobrą żonę.
 Rafał: 20.09.2017, 11:07
 Panie Boże odnajdź dla mnie dziewczyne ktorej oddam swoje serce a ona mi swoje Panie Boże Błogosław
 Michał: 10.09.2017, 22:48
 Panie Boże choć tyle razy Cię zraniłem i zawiodłem, proszę Cię obdarz mnie łaską miłości właściwej dziewczyny. Pragnę się nią opiekować i sprawiać by każdego dnia była uśmiechnięta. Wierzę, że taka miłość pozwoli mi zbliżyć się do Ciebie Panie.
 kuba: 28.08.2017, 03:16
 Boże proszę o dobrą żonę.
 Marcin: 12.08.2017, 23:56
 Panie Boże Wszechmogący proszę doprowadź mnie przed ołtarz by po drodze nie stawało nic na przeszkodzie by z moją Ukochana zawrzeć ten Sakrament proszę też o potomstwo którym zechcesz nas obdarzyć. Amen
 Anonim: 11.08.2017, 21:22
 Kocham MARTĘ F........Z
 Ewelina: 29.06.2017, 05:49
 Panie Jezu ... Ty tak nas umiłowałeś... Błagam Cię o żonę dla mojego ukochanego brata... , udziel mu tej łaski której tak bardzo mu potrzeba i postaw na jego drodze odpowiednią osobę.Wierze że tylko z Tobą jest to możleiwe.
 Darek: 25.06.2017, 20:08
 Panie Boze prosze Cie o dobra kochajaca,szanujaca zone pozwol mi spotkac ta kobiete na mojej drodze.Badz Wola Twoja
 Sylwrster: 22.05.2017, 21:36
 Panie....wiem, ze nigdy nie powienienem w Ciebie watpic, wiem, ze nie powinienem od Ciebie rzadac abys mi pomógl. Ja pokornie proszę o Twoją łake dzieki, której samotność przestanie mi doskwierać. Oddaje siebie i swoje życie w Twoje rece, badz wola Twoja.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] (7) [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17]


Autor

Treść

Nowości

Nabożeństwo Pierwszych Sobót MiesiącaNabożeństwo Pierwszych Sobót Miesiąca

bł. Karol Dobrybł. Karol Dobry

Modlitwa do bł. Karola DobregoModlitwa do bł. Karola Dobrego

Modlitwa do św. Agnieszki z PragiModlitwa do św. Agnieszki z Pragi

Czy samobójstwo jest zawsze grzechem, a jeżeli jest popełnione z miłości względem Boga?Czy samobójstwo jest zawsze grzechem, a jeżeli jest popełnione z miłości względem Boga?

Powszechna Solo-modaPowszechna "Solo-moda"

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej