Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o dobrą żonę

Panie Boże! - Tyś powiedział na początku świata, że niedobrze jest człowiekowi samemu i dlatego dałeś Adamowi Ewę za żonę, by mu była podporą i pociechą, a zarazem matką jego dzieci. I ja mam kiedyś wstąpić w święty związek małżeński. Dopomóż mi więc wybrać sobie taką towarzyszkę życia, z którą mógłbym żyć uczciwie ku twojej chwale i memu własnemu szczęściu. Oświeć mnie, bym nie oglądał się na urodę ciała albo na bogactwa, bo te są przemijające, ale bym umiał docenić szlachetny charakter oraz pobożne i czyste życie, by ta, na którą padnie mój wybór, była mi zawsze wierną towarzyszką, przyjaciółką i godną matką dzieci, którymi raczysz nas obdarzyć. Wiem, że szczęścia w małżeństwie sam sobie nie znajdę, jeśli Ty, o Boże, nie obdarzysz mnie swym błogosławieństwem. Stąd o to błogosławieństwo już dziś Cię proszę i chcę sobie na nie zasłużyć przez wierne wypełnianie obowiązków wobec Ciebie oraz przez życie uczciwe i czyste. trzeźwe i pracowite. Proszę Cię wiec: prowadź Boże, drogą uczciwości i honoru. Strzeż wszelkich pokus i lekkomyślności wieku czego i dopomóż mi, bym zawsze godnie odnosił się do każdej dziewczyny i niewiasty, i ustrzegł się wszystkiego, co Tobie się nie podoba i co bym musiał później przed małżonką moją ukrywać, albo czego przed dziećmi moimi się wstydzić.

Św. Józefie, miłośniku czystości i wzorze wielkiej roztropności, uproś mi tę łaskę u Boga. Amen.

* * * * *

Panie Boże, Ojcze niebieski, Ty widzisz całe me życie, tak jak ja ze szczytu góry oglądam leżący u mych stóp krajobraz. Ty wiesz ,gdzie mieszka dziewczyna, która kiedyś, gdy ze mną się spotka, opuści ojca i matkę, i odda mi serce i rękę, abyśmy odtąd wzajemnie do siebie należeli. Proszę o rozwagę i cierpliwość, bym znalazł dobrą towarzyszkę i matkę mych dzieci, którą Ty dla mnie wybrałeś, jeszcze zanim się urodziliśmy. Amen

Modlitwa o dobrą żonęWasze komentarze:
 Michał: 10.09.2017, 22:48
 Panie Boże choć tyle razy Cię zraniłem i zawiodłem, proszę Cię obdarz mnie łaską miłości właściwej dziewczyny. Pragnę się nią opiekować i sprawiać by każdego dnia była uśmiechnięta. Wierzę, że taka miłość pozwoli mi zbliżyć się do Ciebie Panie.
 kuba: 28.08.2017, 03:16
 Boże proszę o dobrą żonę.
 Marcin: 12.08.2017, 23:56
 Panie Boże Wszechmogący proszę doprowadź mnie przed ołtarz by po drodze nie stawało nic na przeszkodzie by z moją Ukochana zawrzeć ten Sakrament proszę też o potomstwo którym zechcesz nas obdarzyć. Amen
 Anonim: 11.08.2017, 21:22
 Kocham MARTĘ F........Z
 Ewelina: 29.06.2017, 05:49
 Panie Jezu ... Ty tak nas umiłowałeś... Błagam Cię o żonę dla mojego ukochanego brata... , udziel mu tej łaski której tak bardzo mu potrzeba i postaw na jego drodze odpowiednią osobę.Wierze że tylko z Tobą jest to możleiwe.
 Darek: 25.06.2017, 20:08
 Panie Boze prosze Cie o dobra kochajaca,szanujaca zone pozwol mi spotkac ta kobiete na mojej drodze.Badz Wola Twoja
 Sylwrster: 22.05.2017, 21:36
 Panie....wiem, ze nigdy nie powienienem w Ciebie watpic, wiem, ze nie powinienem od Ciebie rzadac abys mi pomógl. Ja pokornie proszę o Twoją łake dzieki, której samotność przestanie mi doskwierać. Oddaje siebie i swoje życie w Twoje rece, badz wola Twoja.
 Grz.egorz: 11.05.2017, 21:07
 Panie Boże daj mi po raz drugi szansę bym mógł pokochać kobietę godną siebie. Bądż wola twoja
 Michał: 05.05.2017, 23:57
 Panie Bożę proszę Cię o dobrą kochającą, szanującą żonę pozwól mi spotkać tą kobietę na mojej drodze, Bądż Wola twoja.


 Filip: 03.05.2017, 18:44
 Panie Boże, prosze przez wstawiennictwo św. Jana o dobrą, kochającą, oddaną, wierną i piękną kobietę, którą w przyszłości poślubie. Prosze ześlij mi kobietę, którą przygotowałeś dla mnie przed moim urodzeniem, Amen.
 Dominik: 03.05.2017, 11:06
 Jezu Tobie ufam, proszę kieruj moim życiem. Tobie oddaję się w pełni. Kieruj mną, rozporządzaj według swojego uznania. Ja pragnę tylko miłości.
 Michał: 29.04.2017, 23:23
 Panie Jezu, proszę pomóż mi znaleźć dobrą, kochającą i piękna żonę... Naucz mnie wszystkiego co mnie przygotuje do bycia z nią. Jeśli jest taka twoja wola bo Ty jedyny wiesz co może mnie uczynić szczescliwszym.
 Mirek: 28.04.2017, 07:48
 Panie Boże spraw abym znalazł już dziewczyne
 Masrshall: 09.04.2017, 02:01
 Panie Boże spraw by ta o której myślę co dzień zwróciła na mnie uwagę jeśli nie mamy być razem postaw na mojej drodze tą z która mam dzielić życie tak chcę kogoś kochać i być przez kogoś kochanym...
 aneta: 02.04.2017, 22:27
 Fajnie, że są jeszcze tacy panowie, którzy modlą się o dobrą żonę. chciałabym takiego spotkać na swej drodze:)
 Paweł: 31.03.2017, 22:42
 Panie Boże proszę Cię aby Danusia była ze mną na zawsze ma takie czyste serce jest taka dobra tak bardzo mi na niej zależy brakuje mi jej bardzo tęsknie za nią ciągle o niej myślę i nie mogę przestać kocham ją bardzo staram się jak mogę pomóż nam się zbliżyć do siebie i połącz nas na wieki amen.Jezu oddaję się Tobie Ty się tym zajmij!
 Paweł: 31.03.2017, 22:38
 Panie Boże proszę Cię aby Danusia była ze mną na zawsze ma takie czyste serce jest taka dobra tak bardzo mi na niej zależy brakuje mi jej bardzo tęsknie za nią ciągle o niej myślę i nie mogę przestać kocham ją bardzo staram się jak mogę pomóż nam się zbliżyć do siebie i połącz nas na wieki amen.Jezu oddaję się Tobie Ty się tym zajmij!
 Paweł: 29.03.2017, 22:46
 Panie Boże spraw aby Danusia została moją żoną i była przy mnie na zawsze myślę o niej każdego dnia ma takie czyste serce jest taka dobra tak bardzo mi na niej zależy pozwól nam się zbliżyć do siebie i połącz nas razem na wieki amen.
 Paweł: 29.03.2017, 22:45
 Panie Boże spraw aby Danusia została moją żoną i była przy mnie na zawsze myślę o niej każdego dnia ma takie czyste serce jest taka dobra tak bardzo mi na niej zależy pozwól nam się zbliżyć do siebie i połącz nas razem na wieki amen.
 Paweł: 26.02.2017, 19:37
 Boże proszę Cie za wstawiennictwem NMP pomóż mi znaleźć dobrą żonę, wybrankę mojego życia. Oh Jezu oddaję się Tobie, Ty się Tym zajmij!
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] (8) [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17]


Autor

Treść

Nowości

Nowenna do Świętego Szarbela - dzień 4Nowenna do Świętego Szarbela - dzień 4

św. Maria Magdalenaśw. Maria Magdalena

Modlitwa do św. Marii MagdalenyModlitwa do św. Marii Magdaleny

Litania do św. Marii MagdalenyLitania do św. Marii Magdaleny

Koronka do św. Marii MagdalenyKoronka do św. Marii Magdaleny

br. Mieczysław Mystkowskibr. Mieczysław Mystkowski

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej