Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Ignacego Loyoli

Wspomnienie liturgiczne 31 lipca

Krótka modlitwa do św. Ignacego Loyoli

Boże, który kazałeś św. Ignacemu inspirować bliźnich do pracy ku większej Twojej chwale, spraw, abyśmy mogli pracować za jego pomocą i według jego przykładu i wraz z nim zasłużyć na życie wieczne. Amen.

Modlitwa przed wizerunkiem św. Ignacego Loyoli

Święty Ignacy, Ty w swoim życiu zrezygnowałeś z kariery, z honorów światowych i z ciepła ogniska domowego. Gdy usłyszałeś wołanie Pana, pozostawiłeś wszystko i w ciszy oraz samotności starałeś się odkryć wolę Bożą względem siebie. W dojrzałym wieku podjąłeś studia i zasiadałeś w szkolnej ławie obok młodzieży po to, aby lepiej przygotować się do służby, jaką Bóg ci wyznaczył.

Ty zgromadziłeś wokół siebie grupę przyjaciół w Panu, która z czasem dała początek nowemu zakonowi.

Święty ojcze Ignacy, jesteś dla mnie wzorem modlitwy i kontemplacji, uczysz, jak rozeznawać i odczytywać głos Boga w życiu. Ukazujesz, jak z oddaniem służyć bliźnim, jak iść tam, gdzie człowiek jest poniżany, gdzie brak mu nie tylko chleba codziennego i sprawiedliwości, ale przede wszystkim Słowa Bożego. Ty wskazujesz, jak traktować każdego napotkanego człowieka, jak przyjmować i kochać go, znając jego i własne słabości. Jesteś dla mnie wzorem wierności i oddania Kościołowi. To ty uczysz, że każda reforma winna zacząć się w sercu, od przemiany samego siebie.

Święty Ignacy, naucz mnie, jak mam się żarliwiej modlić, wesprzyj moje wysiłki, gdy pragnę służyć bliźnim, umacniaj mnie i podtrzymuj swym przykładem, gdy w moim sercu rodzą się wątpliwości i nieufność wobec ludzi Kościoła. Zjednaj mi pojednanie z Bogiem, bądź mi pomocą w nieszczęściach oraz w sytuacjach trudnych. Broń mnie od pokus i wspomagaj swym przemożnym wstawiennictwem.

Ojcze Ignacy, wyproś mi serce czułe, aby nie odwiodła mnie od Boga żadna namiastka dobra, wyjednaj mi pilność w dążeniu ku Bogu i szukaniu Go we wszystkim, wesprzyj mnie w wyborze takiego sposobu życia, który Jemu się spodoba.

Święty Ignacy, mistrzu modlitwy i kontemplacji, módl się za mną.
Święty Ignacy, patronie ludzi szukających Boga, módl się za mną.
Święty Ignacy, wspomagający wszystkich potrzebujących, módl się za mną.
Święty Ignacy z Loyoli, wstaw się za mną przed Majestatem Boga w Trójcy Jedynego. Amen.

Modlitwa do św. Ignacego Loyoli o wyproszenie łaski szcześliwego porodu

O czcigodny święty Ojcze Ignacy, którego Bóg prócz innych łask i tą obdarzył, że matkom będącym w stanie błogosławionym możesz zjednać niebiańską pomoc, aby w tym niebezpiecznym czasie porodu, gdy wydają na świat nowe życie, mogły szczęśliwie urodzić.

Pokornie Cię proszę, nie odmów i mnie swego przemożnego wstawiennictwa w chwili tak ważnej dla mnie i dla moich bliskich. Miej ukochane moje dziecko w swej opiece, aby przez cudowne odrodzenie w wodach Chrztu świętego mogło być zjednoczone z Chrystusem, naszym Panem i Zbawicielem, który z Bogiem Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje przez wszystkie wieki wieków. Amen.

P. Święty Ojcze Ignacy, módl się za mną do miłosiernego Boga.
W. Aby wsparł mnie w mojej potrzebie i ochraniał przychodzące na świat dziecko.

Modlitwa św. Ignacego Loyoli

Zabierz, Panie, i przyjmij całą wolność moją, pamięć moją i rozum, i wolę moją całą, cokolwiek mam i posiadam. Ty mi to wszystko dałeś - Tobie to, Panie, oddaję. Twoje jest wszystko. Rozporządzaj tym w pełni wedle swojej woli. Daj mi jedynie miłość Twoją i łaskę, albowiem to mi wystarcza. Amen.

Modlitwa św. Ignacego, którą można odmawiać szczególnie po każdej Eucharystii

Duszo Chrystusowa, uświęć mnie.
Ciało Chrystusowe, zbaw mnie.
Krwi Chrystusowa, napój mnie.
Wodo z boku Chrystusowego, obmyj mnie.
Męko Chrystusowa, pokrzep mnie.
O dobry Jezu, wysłuchaj mnie.
W ranach swoich ukryj mnie.
Nie dopuść mi oddalić się od Ciebie.
Od złego ducha broń mnie.
W godzinę śmierci wezwij mnie.
I każ mi przyjść do siebie,
Abym z świętymi Twymi chwalił Cię,
Na wieki wieków. Amen.

Modlitwa Ignacego Loyoli

Wasze komentarze:
 marzena aneta: 27.02.2024, 09:09
 Modlitwa do Świętego Ignacego Loyola dziękuję Modlitwa Odmówiona dziękuję Święty Ignacy Loyolo kocham Cię bardzo mocno proszę o pomoc tu proszącym dziękuję Święty Ignacy Loyolo kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szczerość szacunek uczciwość ufność wiare zdrowie na całym świecie dziękuję Święty Ignacy Loyolo kocham Cię bardzo mocno proszę dla mnie o dobrego domu kupno małego dobrą małego mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze odzyskanie syna którego wychowam na kapłana dobrego kawalera męża w moim wieku niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości w zgodzie prawo jazdy samochód dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni szczerość cuda czyni szacunek cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Cz: 14.02.2024, 19:56
 Św. Ignacy uproś cudu uzdrowienia dla Tosi błagam.
 Czcicielka: 15.12.2023, 23:36
 Święty Ignacy, proszę Cię o szczęśliwy poród, aby odbył się on w pełni naturalnie i bez komplikacji i abym urodziła zdrowego Synka.
 Ola: 08.11.2023, 05:19
 Święty Ignacy Loyoli, wstaw się proszę u Najświętszej Panienki o dar potomstwa dla nas, bym donosiła szczęśliwie ciążę...,tak bardzo chcemy zostać Rodzicami. Św. Ignacy módl się za nami.
 Marta: 31.07.2023, 22:35
 Drogi Święty Ignacy Lojoli proszę błagam wstaw się za moja mama aby nawrocila się na wiarę Chszescijanska .I aby wszystko zdążyła zrobić załatwić pogodzić się za nim odejdzie ztego swiata .I aby januszpomogl jej uporządkować dom i wszystko zrobić co potrzeba Aby był kochający i oddany.Szedl w życiu z Bogiem.
 marzena aneta: 31.07.2023, 16:53
 Modlitwa do Świętego Ignacego Loyoli dziękuję Święty Ignacy Loyola kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość prawde sprawiedliwość szczerość uczciwość ufność wiare na świecie tym dziękuję Święty Ignacy Loyola módl się za nami dziękuję Święty Ignacy Loyola kocham Cię bardzo mocno proszę dla mnie o domu kupno lub bezczynszowego mieszkania wszystkie mają być bezczynszowe lub z czynszem małym czynszem niskim dobrą małego mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrą spowiedź świętą dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości w zgodzie dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych wszystko dojrzewa w czasie nic się nie marnuje modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Anna : 26.07.2023, 10:04
 Święty Ignacy wstaw się do Boga za moim synem Pawłem 🙏 , o pokój i radość, o dary Ducha Świętego 🙏♥️ Święty Ignacy pokieruj go do szkoły, która jest zgodna z Bożą wolą 🙏🙏🙏
 córka: 24-07-2023: 24.07.2023, 20:45
  Św. Ignacy proszę cię o uproszenie zdrowia dla mojego ojca, zwłaszcza o uzdrowienie z choroby Parkinsona i raka, o spokojną starość i aby nie załamywał się chorobami; o cierpliwość, by umiał pogodzić się z tym co życie mu przynosi; o życzliwość ludzką i o dobrych lekarzy.
 Aleksandra: 18.07.2023, 06:28
 Święty Ignacy, naucz mnie codziennej, spokojnej, owocnej modlitwy i bym bezgranicznie ufała Bogu.

 Kazik: 26.02.2023, 08:42
 Św.Ignacy proszę pomóż mi uwolnić się od złego
 Justyna : 02.11.2022, 20:58
 Święty Ignacy! Błagam się z calego Serca o dar potomstwa.Modle sie o Blogoslawienstwo.Abysmy się doczekali maleństwa.
 Alicja: 16.09.2022, 17:30
 Święty Ignacy proszę o zdrową i silna ciążę która zakończy się szczęśliwym rozwiązaniem. Już raz mnie wysłuchałes i dziękuję za to z całego serca. Amen
 Monika: 31.08.2022, 19:10
 Św. Ignacy proszę Cię o potomstwo dla Mnie i mojego męża abym mogła zajść w ciążę Błagam Cię 🙏
 Anna: 31.07.2022, 14:53
 Święty Ignacy proszę o pomoc, módl się za mnie i moją rodzinę błagam.
 Monika Ch : 07.07.2022, 22:34
 Dopomóż Święty Ignacy w mym szczęśliwym porodzie. Amen.
 Monika CH. : 23.05.2022, 06:27
 Święty Ignacy, proszę Cię o dar zdrowia dla mego dziecka w łonie. Niech badania wyjdą dobre. Błagam Cię o to. Amen.
 Ewa: 06.03.2022, 21:11
 Swiety Ignacy dziekuje ze nauczyles nas jak zdac sie na laske i milosc Boga. Nie mozna zyc podwojnie - aby sluzyc Bogu trzeba oddac WSZYSTKO. Prosze Ciebe Sw. Ignacy o opieke nad moja rodzina i o pomoc w walce duchowej.
 Iwona: 03.01.2022, 00:22
 Sw Ignacy proszę o opiekę i modlitwę dla moich dzieci
 ok : 07.09.2021, 13:29
 co xdd
 Teresa: 31.07.2021, 16:06
 Sw.Ignacy prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Jerzego i jego dzieci oraz Grzegorza. W intencji udaremnienia wystepkow kobiety i mezczyzny. Pomoz nam sw.Ignacy.
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej