Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Ignacego Loyoli

Wspomnienie liturgiczne 31 lipca

Modlitwa przed wizerunkiem św. Ignacego Loyoli

Święty Ignacy, Ty w swoim życiu zrezygnowałeś z kariery, z honorów światowych i z ciepła ogniska domowego. Gdy usłyszałeś wołanie Pana, pozostawiłeś wszystko i w ciszy oraz samotności starałeś się odkryć wolę Bożą względem siebie. W dojrzałym wieku podjąłeś studia i zasiadałeś w szkolnej ławie obok młodzieży po to, aby lepiej przygotować się do służby, jaką Bóg ci wyznaczył.

Ty zgromadziłeś wokół siebie grupę przyjaciół w Panu, która z czasem dała początek nowemu zakonowi.

Święty ojcze Ignacy, jesteś dla mnie wzorem modlitwy i kontemplacji, uczysz, jak rozeznawać i odczytywać głos Boga w życiu. Ukazujesz, jak z oddaniem służyć bliźnim, jak iść tam, gdzie człowiek jest poniżany, gdzie brak mu nie tylko chleba codziennego i sprawiedliwości, ale przede wszystkim Słowa Bożego. Ty wskazujesz, jak traktować każdego napotkanego człowieka, jak przyjmować i kochać go, znając jego i własne słabości. Jesteś dla mnie wzorem wierności i oddania Kościołowi. To ty uczysz, że każda reforma winna zacząć się w sercu, od przemiany samego siebie.

Święty Ignacy, naucz mnie, jak mam się żarliwiej modlić, wesprzyj moje wysiłki, gdy pragnę służyć bliźnim, umacniaj mnie i podtrzymuj swym przykładem, gdy w moim sercu rodzą się wątpliwości i nieufność wobec ludzi Kościoła. Zjednaj mi pojednanie z Bogiem, bądź mi pomocą w nieszczęściach oraz w sytuacjach trudnych. Broń mnie od pokus i wspomagaj swym przemożnym wstawiennictwem.

Ojcze Ignacy, wyproś mi serce czułe, aby nie odwiodła mnie od Boga żadna namiastka dobra, wyjednaj mi pilność w dążeniu ku Bogu i szukaniu Go we wszystkim, wesprzyj mnie w wyborze takiego sposobu życia, który Jemu się spodoba.

Święty Ignacy, mistrzu modlitwy i kontemplacji, módl się za mną.
Święty Ignacy, patronie ludzi szukających Boga, módl się za mną.
Święty Ignacy, wspomagający wszystkich potrzebujących, módl się za mną.
Święty Ignacy z Loyoli, wstaw się za mną przed Majestatem Boga w Trójcy Jedynego. Amen.

Modlitwa do św. Ignacego Loyoli o wyproszenie łaski szcześliwego porodu

O czcigodny święty Ojcze Ignacy, którego Bóg prócz innych łask i tą obdarzył, że matkom będącym w stanie błogosławionym możesz zjednać niebiańską pomoc, aby w tym niebezpiecznym czasie porodu, gdy wydają na świat nowe życie, mogły szczęśliwie urodzić.

Pokornie Cię proszę, nie odmów i mnie swego przemożnego wstawiennictwa w chwili tak ważnej dla mnie i dla moich bliskich. Miej ukochane moje dziecko w swej opiece, aby przez cudowne odrodzenie w wodach Chrztu świętego mogło być zjednoczone z Chrystusem, naszym Panem i Zbawicielem, który z Bogiem Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje przez wszystkie wieki wieków. Amen.

P. Święty Ojcze Ignacy, módl się za mną do miłosiernego Boga.
W. Aby wsparł mnie w mojej potrzebie i ochraniał przychodzące na świat dziecko.

Modlitwa św. Ignacego Loyoli

Zabierz, Panie, i przyjmij całą wolność moją, pamięć moją i rozum, i wolę moją całą, cokolwiek mam i posiadam. Ty mi to wszystko dałeś - Tobie to, Panie, oddaję. Twoje jest wszystko. Rozporządzaj tym w pełni wedle swojej woli. Daj mi jedynie miłość Twoją i łaskę, albowiem to mi wystarcza. Amen.

Modlitwa św. Ignacego, którą można odmawiać szczególnie po każdej Eucharystii

Duszo Chrystusowa, uświęć mnie.
Ciało Chrystusowe, zbaw mnie.
Krwi Chrystusowa, napój mnie.
Wodo z boku Chrystusowego, obmyj mnie.
Męko Chrystusowa, pokrzep mnie.
O dobry Jezu, wysłuchaj mnie.
W ranach swoich ukryj mnie.
Nie dopuść mi oddalić się od Ciebie.
Od złego ducha broń mnie.
W godzinę śmierci wezwij mnie.
I każ mi przyjść do siebie,
Abym z świętymi Twymi chwalił Cię,
Na wieki wieków. Amen.

Modlitwa Ignacego Loyoli

Wasze komentarze:
 Kazik: 26.02.2023, 08:42
 Św.Ignacy proszę pomóż mi uwolnić się od złego
 Justyna : 02.11.2022, 20:58
 Święty Ignacy! Błagam się z calego Serca o dar potomstwa.Modle sie o Blogoslawienstwo.Abysmy się doczekali maleństwa.
 Alicja: 16.09.2022, 17:30
 Święty Ignacy proszę o zdrową i silna ciążę która zakończy się szczęśliwym rozwiązaniem. Już raz mnie wysłuchałes i dziękuję za to z całego serca. Amen
 Monika: 31.08.2022, 19:10
 Św. Ignacy proszę Cię o potomstwo dla Mnie i mojego męża abym mogła zajść w ciążę Błagam Cię 🙏
 Anna: 31.07.2022, 14:53
 Święty Ignacy proszę o pomoc, módl się za mnie i moją rodzinę błagam.
 Monika Ch : 07.07.2022, 22:34
 Dopomóż Święty Ignacy w mym szczęśliwym porodzie. Amen.
 Monika CH. : 23.05.2022, 06:27
 Święty Ignacy, proszę Cię o dar zdrowia dla mego dziecka w łonie. Niech badania wyjdą dobre. Błagam Cię o to. Amen.
 Ewa: 06.03.2022, 21:11
 Swiety Ignacy dziekuje ze nauczyles nas jak zdac sie na laske i milosc Boga. Nie mozna zyc podwojnie - aby sluzyc Bogu trzeba oddac WSZYSTKO. Prosze Ciebe Sw. Ignacy o opieke nad moja rodzina i o pomoc w walce duchowej.
 Iwona: 03.01.2022, 00:22
 Sw Ignacy proszę o opiekę i modlitwę dla moich dzieci

 ok : 07.09.2021, 13:29
 co xdd
 Teresa: 31.07.2021, 16:06
 Sw.Ignacy prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Jerzego i jego dzieci oraz Grzegorza. W intencji udaremnienia wystepkow kobiety i mezczyzny. Pomoz nam sw.Ignacy.
 Małgosia: 30.07.2021, 07:47
 Św.Ingnacy, zajmij się proszę moim kręgosłupem. Wyjednaj zdrowie,dobrych lekarzy i wiarę oraz ufność dla mnie.
 Maria: 18.05.2021, 14:46
 Sw.Ignacy prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Grzegorza i jego matki. W intencji zdrowia dla dzieci oraz dla Jerzego i jego dzieci oraz otrzymanie w calosci dobr ziemskich i duchowyc.Pogrom wystepki naszych nieprzyjaciol. Na Wieksza Cheale Pana Boga.
 Maria: 17.10.2020, 13:52
 Swiety Ignacy prosze Cie o zdrowie dla syna oraz o zdanie egz.na prawo-jazdy. W intencji blog.Twojego w jego sprawach zawodowych/o awans spoleczny i ekonomiczny,o dobra zone/. Uchron moje dzieci i ich matke od nieszczesc i epidemii i zla ze strony nieprzyjaciol. Dzizekuje bardzo.
 JANINA: 15.10.2020, 10:17
 Św.Ignacy proszę Cię wstaw się do Maryi aby mamie rozwiązać trudną sprawę ,,
 Alicja: 08.07.2020, 16:38
 Św. Ignacy proszę o szczęśliwe rozwiązanie. Aby nasza córka przyszła na ten świat bez komplikacji, zdrowa i silna. Abyśmy mogli cieszyć się upragnionym macierzyństwem w zdrowiu i spokoju.
 Joanna: 02.06.2020, 20:03
 Św. Ignacy proszę cię o szczęśliwe rozwiązanie abym dała rady szczęśliwie urodzić zdrowe dzieciątko abyś miał nas w opiece bądź przy mnie w tym czasie wspieraj mnie i czuwaj nad nami
 jola: 27.05.2019, 09:37
 Św.Igacy proszę wystaw się do Boga i szczęśliwy przedwczesny poród mojej kochanej córki i o zdrowe dziecię. Daj jej siłę i wiarę. Ufam Tobie
 Monika: 26.11.2018, 10:28
 Święty Ignacy proszę o uwolnienie od nałogu alkoholu i pracoholizmu Artura i wyproś dla nas łaskę miłości i szczęścia. Dla nas i naszych najbliższych.
 Kasia: 06.10.2018, 06:36
 Proszę o szczesliwy porod, a przede wszystkim zeby rozpoczal sie naturalnie i nie musial byc indukowany. Blagam o zdrowie dla malenstwa i dla mnie. Daj mnie i mojemu mezowi sile i wytrwalosc podczas porodu i wychowania naszego synka.
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej