Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Ignacego Loyoli

Wspomnienie liturgiczne 31 lipca

Modlitwa przed wizerunkiem św. Ignacego Loyoli

Święty Ignacy, Ty w swoim życiu zrezygnowałeś z kariery, z honorów światowych i z ciepła ogniska domowego. Gdy usłyszałeś wołanie Pana, pozostawiłeś wszystko i w ciszy oraz samotności starałeś się odkryć wolę Bożą względem siebie. W dojrzałym wieku podjąłeś studia i zasiadałeś w szkolnej ławie obok młodzieży po to, aby lepiej przygotować się do służby, jaką Bóg ci wyznaczył.

Ty zgromadziłeś wokół siebie grupę przyjaciół w Panu, która z czasem dała początek nowemu zakonowi.

Święty ojcze Ignacy, jesteś dla mnie wzorem modlitwy i kontemplacji, uczysz, jak rozeznawać i odczytywać głos Boga w życiu. Ukazujesz, jak z oddaniem służyć bliźnim, jak iść tam, gdzie człowiek jest poniżany, gdzie brak mu nie tylko chleba codziennego i sprawiedliwości, ale przede wszystkim Słowa Bożego. Ty wskazujesz, jak traktować każdego napotkanego człowieka, jak przyjmować i kochać go, znając jego i własne słabości. Jesteś dla mnie wzorem wierności i oddania Kościołowi. To ty uczysz, że każda reforma winna zacząć się w sercu, od przemiany samego siebie.

Święty Ignacy, naucz mnie, jak mam się żarliwiej modlić, wesprzyj moje wysiłki, gdy pragnę służyć bliźnim, umacniaj mnie i podtrzymuj swym przykładem, gdy w moim sercu rodzą się wątpliwości i nieufność wobec ludzi Kościoła. Zjednaj mi pojednanie z Bogiem, bądź mi pomocą w nieszczęściach oraz w sytuacjach trudnych. Broń mnie od pokus i wspomagaj swym przemożnym wstawiennictwem.

Ojcze Ignacy, wyproś mi serce czułe, aby nie odwiodła mnie od Boga żadna namiastka dobra, wyjednaj mi pilność w dążeniu ku Bogu i szukaniu Go we wszystkim, wesprzyj mnie w wyborze takiego sposobu życia, który Jemu się spodoba.

Święty Ignacy, mistrzu modlitwy i kontemplacji, módl się za mną.
Święty Ignacy, patronie ludzi szukających Boga, módl się za mną.
Święty Ignacy, wspomagający wszystkich potrzebujących, módl się za mną.
Święty Ignacy z Loyoli, wstaw się za mną przed Majestatem Boga w Trójcy Jedynego. Amen.

Modlitwa do św. Ignacego Loyoli o wyproszenie łaski szcześliwego porodu

O czcigodny święty Ojcze Ignacy, którego Bóg prócz innych łask i tą obdarzył, że matkom będącym w stanie błogosławionym możesz zjednać niebiańską pomoc, aby w tym niebezpiecznym czasie porodu, gdy wydają na świat nowe życie, mogły szczęśliwie urodzić.

Pokornie Cię proszę, nie odmów i mnie swego przemożnego wstawiennictwa w chwili tak ważnej dla mnie i dla moich bliskich. Miej ukochane moje dziecko w swej opiece, aby przez cudowne odrodzenie w wodach Chrztu świętego mogło być zjednoczone z Chrystusem, naszym Panem i Zbawicielem, który z Bogiem Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje przez wszystkie wieki wieków. Amen.

P. Święty Ojcze Ignacy, módl się za mną do miłosiernego Boga.
W. Aby wsparł mnie w mojej potrzebie i ochraniał przychodzące na świat dziecko.

Modlitwa św. Ignacego Loyoli

Zabierz, Panie, i przyjmij całą wolność moją, pamięć moją i rozum, i wolę moją całą, cokolwiek mam i posiadam. Ty mi to wszystko dałeś - Tobie to, Panie, oddaję. Twoje jest wszystko. Rozporządzaj tym w pełni wedle swojej woli. Daj mi jedynie miłość Twoją i łaskę, albowiem to mi wystarcza. Amen.

Modlitwa św. Ignacego, którą można odmawiać szczególnie po każdej Eucharystii

Duszo Chrystusowa, uświęć mnie.
Ciało Chrystusowe, zbaw mnie.
Krwi Chrystusowa, napój mnie.
Wodo z boku Chrystusowego, obmyj mnie.
Męko Chrystusowa, pokrzep mnie.
O dobry Jezu, wysłuchaj mnie.
W ranach swoich ukryj mnie.
Nie dopuść mi oddalić się od Ciebie.
Od złego ducha broń mnie.
W godzinę śmierci wezwij mnie.
I każ mi przyjść do siebie,
Abym z świętymi Twymi chwalił Cię,
Na wieki wieków. Amen.

Modlitwa Ignacego Loyoli

Wasze komentarze:
 córka: 09.08.2011, 14:06
 Św Ignacy proszę Cie o wstawiennictwo,i łaski dla mojej rodziny a w szczególności dla mojego ojca o nawrócenie i powrót do swojej rodziny.Proszę odmień jego serce i rozum tak aby był dobrym człowiekiem a dla nas ojcem.Proszę zmiłuj się nad nami.
 córka: 03.08.2011, 13:52
 Św Ignacy proszę Cię o szczególne wstawiennictwo mojego ojca,o jego zdrowie,aby nigdy nie odwracał się od swojej rodziny,my go bardzo kochamy proszę aby był dla nas dobry.Kocham Cię Ojcze proszę Cię nie odwracaj się ode mnie jestem wciąż Twoją córką.
 czcicielka: 05.07.2011, 23:03
 Swiety Ignacy prosze Cie o pocieszenie i szybki powrot do zdrowia duszy i ciala dla mnie i dla syna. Prosze tez o wiare ,opieke i blogoslawienstwo w sparwach zawodowych i uczelnianych dla dzieci oraz zdolnosci w rozwinieciu nowych umiejetnosci zawodowych. Dziekuje bardzo za modlitwe.
 krysia: 10.06.2011, 22:02
 Sw.Ignacy proszę Cię o opiekę podczas porodu,o zdrowie dla dziecka ,dla mojej rodziny..nie opuszczaj mnie w cieżkich chwilach.
 krzysztof: 22.05.2011, 21:09
 Święty Ignacy uproś mi u Jezusa uzdrowienie z ciężkiej choroby neurologicznej.
 Bożena : 18.05.2011, 14:44
 Swięty Ignacy wstawiaj się za moim synem Piotrem , pomóż mu dzisiaj na egzamienie
 ewa: 28.04.2011, 11:44
 Sw Ignacy Loyola pomoz mojej rodzinie wyjsc z kryzysu klopoty zabieraja nam chec zycia Poblogoslaw panie
 Margot: 16.04.2011, 20:46
 Proszę o modlitwę w intencji Pana Ignacego w trzecią rocznicę śmierci, wielka strata dla rodziny, dla ojczyzny. Cały świat był przed nim, a zabrała Go śmierć w wieku 25 lat. Nigdy nie pogodzę się ze śmiercią młodych ludzi, takich zdolnych i wspaniałych. Ten świat nie jest sprawiedliwy.
 Małgorzata : 08.03.2011, 21:45
 Miej w opiece Ignacego, zmarłego tak młodo i tak bez sensu. Powinien tu być, cały świat był przed Nim, tyle możliwości. Miejmy nadzieję, że TAM jest szczęśliwy i że Jego śmierć miała sens. Bo świat tutaj byłby dużo ciekawszy, gdyby nie umarł. A napewno byłoby weselej.

 Tereska: 11.07.2010, 12:02
 Sw.Ignacy Loyola wstwaw sie za moim mezem Mieczyslawem do Boga i do Maryji ,aby zaslonili oczy mojemu mezowi na nienawisc ktora maz ma wzgledem naszego syna Krzysztofa ,oraz zeby zaslonili mezowi oczy na swiadkow Jechowych ,poniewaz od niedawna maz moj do nich nalezy.Prosze aby aby Najwyzszy Bog i jego matka zaslonili mu oczy i wyciagneli meza z glebin wod na powierzchnie ziemi.Bog zaplac .
 Tereska: 11.07.2010, 11:53
 Prosze wstaw sie Ignacy Joyoli za moim mezem Mieczyslawem ,aby moj maz zechcial pokochac swojego syna Krzysztofa ktory siedzi teraz w wiezieniu,popros Boga aby rozmiekczyl serce mojego meza ,aby Bog zabral mezowi serce kamienne a dal mezowi serce miesiste,ktore zaakceptuje i pokocha naszego syna .Bog zaplac .
 Tereska: 11.07.2010, 11:46
 Prosze cie abys wstawil sie w modlitwie do Najwyzszego Boga za moim synem Krzysztofem ,ktory siedzi w wiezieniu ,ktorego opuscila zona w tak ciezkich dla niego chwilach i ktorego nienawidzi rodzony ojciec.Prosze aby Bog dal mu sily abymoj umial zniesc te wszystkie ciezkie chwile,aby Bog wyprostowal wszystkie jego sciezki,dal mu odnalezienie i aby uzdrowil jego zycie i mial syna w opiece caly czas .Bog Zaplac .
 andrzej: 07.07.2010, 13:49
 Jezu Maryjo kocham was ratujcie dusze Obietnice: -1 dusza uratowana -1000 bluznierstw wynagrodzonych a im bardziej go kochacie tym jestescie bardziej szczesliwi
 ADAM: 13.06.2010, 16:53
 Sw.Ignacy prosze o opieke nad moja zona!!!Niech znajdzie prace i niech nie pije alkoholu,bron ja przed zlymi pokusami!!!
 dorota: 06.04.2010, 10:53
 Utożsamiam się ze słowami modlitwy Świętego Ignacego,weź wszystko Panie jeśli chcesz,bowiem nic nie jest moje,tylko nie zabieraj swojej łaski i miłości - amen
 dzierzba: 02.04.2010, 20:01
 Święty Ignacy, wesprzyj mnie proszę w codziennej modlitwie o pogodę ducha. Abym szczerze godził się z tym, czego nie mogę zmienić, miał odwagę zmieniać to, co zmienić mogę i potrzafił odróżnić jedno od drugiego.
 Jerzy: 28.03.2010, 16:24
 Swięty Ignacy Loyola Prosze Ciebie o dar uzdrowienia mnie z choroby nowotworowej prostaty a takze prosze o realizacje moich rozpoczetych wszystkich kontraktow. Prosze aby wplynely nowe pieniadze na moje konto ( ktore obecnie od wielu miesiecy jest puste) tak wielu potrzebujacych skorzystalo by takze z tych moich pieniedzy. Zanies te prosby przed oblicze Jezusa Chrystusa oraz do Matki Bozej do wszystkich sanktuarii na calym swiecie. Dziekuje Jerzy
 wiola: 10.03.2010, 00:43
 Sw.Ignacy Loyola,prosze cie najdrozsza modl sie za nami pomoz nam aby to nasze zycie wkoncu sie odmienilo na lepsze abysmy zdobyli wymarzona prace problemy z ktorymi sie borykamy odeszly skonczyly sie ludzie ktorzy nas otaczaja byli zyczliwi a nie oszusci falszywi wredni matko blagam cie pomoz nam wyjsc z tych klopotow modl sie wraz z nami aby to nasze zycie bylo lepsze blagam cie z calego serca bog zaplac
 basia: 14.02.2010, 16:27
 to najpiękniejsza modlitwa, przyznaje kiedyś sie bałam tych słów. Nierozumiałam Cię Panie zabierz moje życie, wszystko co mam jest twoje, cały jestem twój, moje relacje zabierz to wszystko, daj mi tylko twoją miłość i łaskę Jezu
 Grazyna: 16.01.2010, 08:42
 ŚWIĘTY IGNACY WYPROŚ DLA MOJEJ CÓRKI ŁASKĘ SZCZĘŚLIWEGO ROZWIĄZANIA I URODZENIA ZDROWEGO DZIECKA, BÓG CI ZAPŁAC
[1] [2] [3] [4] [5] (6) [7]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej