Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Ignacego Loyoli

Wspomnienie liturgiczne 31 lipca

Krótka modlitwa do św. Ignacego Loyoli

Boże, który kazałeś św. Ignacemu inspirować bliźnich do pracy ku większej Twojej chwale, spraw, abyśmy mogli pracować za jego pomocą i według jego przykładu i wraz z nim zasłużyć na życie wieczne. Amen.

Modlitwa przed wizerunkiem św. Ignacego Loyoli

Święty Ignacy, Ty w swoim życiu zrezygnowałeś z kariery, z honorów światowych i z ciepła ogniska domowego. Gdy usłyszałeś wołanie Pana, pozostawiłeś wszystko i w ciszy oraz samotności starałeś się odkryć wolę Bożą względem siebie. W dojrzałym wieku podjąłeś studia i zasiadałeś w szkolnej ławie obok młodzieży po to, aby lepiej przygotować się do służby, jaką Bóg ci wyznaczył.

Ty zgromadziłeś wokół siebie grupę przyjaciół w Panu, która z czasem dała początek nowemu zakonowi.

Święty ojcze Ignacy, jesteś dla mnie wzorem modlitwy i kontemplacji, uczysz, jak rozeznawać i odczytywać głos Boga w życiu. Ukazujesz, jak z oddaniem służyć bliźnim, jak iść tam, gdzie człowiek jest poniżany, gdzie brak mu nie tylko chleba codziennego i sprawiedliwości, ale przede wszystkim Słowa Bożego. Ty wskazujesz, jak traktować każdego napotkanego człowieka, jak przyjmować i kochać go, znając jego i własne słabości. Jesteś dla mnie wzorem wierności i oddania Kościołowi. To ty uczysz, że każda reforma winna zacząć się w sercu, od przemiany samego siebie.

Święty Ignacy, naucz mnie, jak mam się żarliwiej modlić, wesprzyj moje wysiłki, gdy pragnę służyć bliźnim, umacniaj mnie i podtrzymuj swym przykładem, gdy w moim sercu rodzą się wątpliwości i nieufność wobec ludzi Kościoła. Zjednaj mi pojednanie z Bogiem, bądź mi pomocą w nieszczęściach oraz w sytuacjach trudnych. Broń mnie od pokus i wspomagaj swym przemożnym wstawiennictwem.

Ojcze Ignacy, wyproś mi serce czułe, aby nie odwiodła mnie od Boga żadna namiastka dobra, wyjednaj mi pilność w dążeniu ku Bogu i szukaniu Go we wszystkim, wesprzyj mnie w wyborze takiego sposobu życia, który Jemu się spodoba.

Święty Ignacy, mistrzu modlitwy i kontemplacji, módl się za mną.
Święty Ignacy, patronie ludzi szukających Boga, módl się za mną.
Święty Ignacy, wspomagający wszystkich potrzebujących, módl się za mną.
Święty Ignacy z Loyoli, wstaw się za mną przed Majestatem Boga w Trójcy Jedynego. Amen.

Modlitwa do św. Ignacego Loyoli o wyproszenie łaski szcześliwego porodu

O czcigodny święty Ojcze Ignacy, którego Bóg prócz innych łask i tą obdarzył, że matkom będącym w stanie błogosławionym możesz zjednać niebiańską pomoc, aby w tym niebezpiecznym czasie porodu, gdy wydają na świat nowe życie, mogły szczęśliwie urodzić.

Pokornie Cię proszę, nie odmów i mnie swego przemożnego wstawiennictwa w chwili tak ważnej dla mnie i dla moich bliskich. Miej ukochane moje dziecko w swej opiece, aby przez cudowne odrodzenie w wodach Chrztu świętego mogło być zjednoczone z Chrystusem, naszym Panem i Zbawicielem, który z Bogiem Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje przez wszystkie wieki wieków. Amen.

P. Święty Ojcze Ignacy, módl się za mną do miłosiernego Boga.
W. Aby wsparł mnie w mojej potrzebie i ochraniał przychodzące na świat dziecko.

Modlitwa św. Ignacego Loyoli

Zabierz, Panie, i przyjmij całą wolność moją, pamięć moją i rozum, i wolę moją całą, cokolwiek mam i posiadam. Ty mi to wszystko dałeś - Tobie to, Panie, oddaję. Twoje jest wszystko. Rozporządzaj tym w pełni wedle swojej woli. Daj mi jedynie miłość Twoją i łaskę, albowiem to mi wystarcza. Amen.

Modlitwa św. Ignacego, którą można odmawiać szczególnie po każdej Eucharystii

Duszo Chrystusowa, uświęć mnie.
Ciało Chrystusowe, zbaw mnie.
Krwi Chrystusowa, napój mnie.
Wodo z boku Chrystusowego, obmyj mnie.
Męko Chrystusowa, pokrzep mnie.
O dobry Jezu, wysłuchaj mnie.
W ranach swoich ukryj mnie.
Nie dopuść mi oddalić się od Ciebie.
Od złego ducha broń mnie.
W godzinę śmierci wezwij mnie.
I każ mi przyjść do siebie,
Abym z świętymi Twymi chwalił Cię,
Na wieki wieków. Amen.

Modlitwa Ignacego Loyoli

Wasze komentarze:
 Małgosia: 30.07.2021, 07:47
 Św.Ingnacy, zajmij się proszę moim kręgosłupem. Wyjednaj zdrowie,dobrych lekarzy i wiarę oraz ufność dla mnie.
 Maria: 18.05.2021, 14:46
 Sw.Ignacy prosze Cie w intencji blagalnej o cud uzdrowienia Grzegorza i jego matki. W intencji zdrowia dla dzieci oraz dla Jerzego i jego dzieci oraz otrzymanie w calosci dobr ziemskich i duchowyc.Pogrom wystepki naszych nieprzyjaciol. Na Wieksza Cheale Pana Boga.
 Maria: 17.10.2020, 13:52
 Swiety Ignacy prosze Cie o zdrowie dla syna oraz o zdanie egz.na prawo-jazdy. W intencji blog.Twojego w jego sprawach zawodowych/o awans spoleczny i ekonomiczny,o dobra zone/. Uchron moje dzieci i ich matke od nieszczesc i epidemii i zla ze strony nieprzyjaciol. Dzizekuje bardzo.
 JANINA: 15.10.2020, 10:17
 Św.Ignacy proszę Cię wstaw się do Maryi aby mamie rozwiązać trudną sprawę ,,
 Alicja: 08.07.2020, 16:38
 Św. Ignacy proszę o szczęśliwe rozwiązanie. Aby nasza córka przyszła na ten świat bez komplikacji, zdrowa i silna. Abyśmy mogli cieszyć się upragnionym macierzyństwem w zdrowiu i spokoju.
 Joanna: 02.06.2020, 20:03
 Św. Ignacy proszę cię o szczęśliwe rozwiązanie abym dała rady szczęśliwie urodzić zdrowe dzieciątko abyś miał nas w opiece bądź przy mnie w tym czasie wspieraj mnie i czuwaj nad nami
 jola: 27.05.2019, 09:37
 Św.Igacy proszę wystaw się do Boga i szczęśliwy przedwczesny poród mojej kochanej córki i o zdrowe dziecię. Daj jej siłę i wiarę. Ufam Tobie
 Monika: 26.11.2018, 10:28
 Święty Ignacy proszę o uwolnienie od nałogu alkoholu i pracoholizmu Artura i wyproś dla nas łaskę miłości i szczęścia. Dla nas i naszych najbliższych.
 Kasia: 06.10.2018, 06:36
 Proszę o szczesliwy porod, a przede wszystkim zeby rozpoczal sie naturalnie i nie musial byc indukowany. Blagam o zdrowie dla malenstwa i dla mnie. Daj mnie i mojemu mezowi sile i wytrwalosc podczas porodu i wychowania naszego synka.

 Kasia: 06.10.2018, 06:36
 Proszę o szczesliwy porod, a przede wszystkim zeby rozpoczal sie naturalnie i nie musial byc indukowany. Blagam o zdrowie dla malenstwa i dla mnie. Daj mnie i mojemu mezowi sile i wytrwalosc podczas porodu i wychowania naszego synka.
 Maria : 31.07.2018, 08:14
 Św. Ignacy prosze o Twoje wstawiennivtwo u Boga za naszą rodzine za wnuczki i ich rodziców o opieke w trudnych chwilach sily i cierpliwość w dźwiganiu krzyża choroby i samotności. łaske nawrócenia i o szczera spowiedź .o Dary Ducha świętego aby umocnił wiarę nadzieję i miłośc w naszej rodzinie .Jezu ufam Tobie
 barbara: 08.06.2018, 13:40
 Św. Ignacy proszę w intencji pewnych osób oraz pewnego dzieła na większą chwałę Boga!
 Bogna: 18.02.2018, 22:00
 Św Ignacy proszę o szczęśliwy transport do szpitala ipokieruj ręką. Lekarzy którzy będą operować mojego jedynego syna Wiktork i odpowiednią opiekę w szpitalu nad dzieckiem
 Jola: 12.02.2018, 14:14
 Sw Ignacy chron moje wnuki bardzo prosze.
 Asia: 20.01.2018, 19:05
 miriam, tak to prawda, trudno szczerze wypowiedzieć słowa tej modlitwy; trzeba naprawdę mocnego zawierzenia i oddania sie Bogu; dziękuję za Twój komentarz, otwiera serce i czuć w nim nadzieję
 Halina: 12.01.2018, 11:10
 Sw.Ignacy prosze o szczesliwe rozwiazanie i zdrowie dla dziecka i synowej Agaty
 Ewa 21.11.2017: 22.11.2017, 03:48
 Sw Ignacy prosze cie o wstawiennictwo dla mnie I mojego dziecka, ktora nosze pod sercem aby urodzilo sie zdrowe i silne. Prosze takze o szczesliwy porod i blogoslawienstwo dla mnie i mojego meza.
 miriam: 15.08.2017, 19:47
 Zabierz Panie i przyjmij całą wolność moją...
Czy ktoś się szczerze tak modli?
Ja codziennie mówię: "Zabierz mnie do Siebie..."
(boję się życia i śmierci,
i życie i śmierć boli)

Zabierz, Panie, i przyjmij całą wolność moją ...
 Rodzina: 31.07.2017, 21:07
 O szczęśliwy rozwiązanie dla Basi i łaskę pojednania z własnymi rodzicami
 Elzbieta : 31.07.2017, 21:03
 Proszę Ci św.Ignacy w dniu Urodzin Pawła o nawroceni z zależności hazardowej i o założenie rodziny umiłowanie prawdy o sobie. Łaskę przyznania się do swoich grzechów oraz o szczerą spowiedź. Już dziś Ci dziękuję jakbym to Łaskę otrzymał
[1] (2) [3] [4] [5] [6] [7]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej