Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Ignacego Loyoli

Wspomnienie liturgiczne 31 lipca

Modlitwa przed wizerunkiem św. Ignacego Loyoli

Święty Ignacy, Ty w swoim życiu zrezygnowałeś z kariery, z honorów światowych i z ciepła ogniska domowego. Gdy usłyszałeś wołanie Pana, pozostawiłeś wszystko i w ciszy oraz samotności starałeś się odkryć wolę Bożą względem siebie. W dojrzałym wieku podjąłeś studia i zasiadałeś w szkolnej ławie obok młodzieży po to, aby lepiej przygotować się do służby, jaką Bóg ci wyznaczył.

Ty zgromadziłeś wokół siebie grupę przyjaciół w Panu, która z czasem dała początek nowemu zakonowi.

Święty ojcze Ignacy, jesteś dla mnie wzorem modlitwy i kontemplacji, uczysz, jak rozeznawać i odczytywać głos Boga w życiu. Ukazujesz, jak z oddaniem służyć bliźnim, jak iść tam, gdzie człowiek jest poniżany, gdzie brak mu nie tylko chleba codziennego i sprawiedliwości, ale przede wszystkim Słowa Bożego. Ty wskazujesz, jak traktować każdego napotkanego człowieka, jak przyjmować i kochać go, znając jego i własne słabości. Jesteś dla mnie wzorem wierności i oddania Kościołowi. To ty uczysz, że każda reforma winna zacząć się w sercu, od przemiany samego siebie.

Święty Ignacy, naucz mnie, jak mam się żarliwiej modlić, wesprzyj moje wysiłki, gdy pragnę służyć bliźnim, umacniaj mnie i podtrzymuj swym przykładem, gdy w moim sercu rodzą się wątpliwości i nieufność wobec ludzi Kościoła. Zjednaj mi pojednanie z Bogiem, bądź mi pomocą w nieszczęściach oraz w sytuacjach trudnych. Broń mnie od pokus i wspomagaj swym przemożnym wstawiennictwem.

Ojcze Ignacy, wyproś mi serce czułe, aby nie odwiodła mnie od Boga żadna namiastka dobra, wyjednaj mi pilność w dążeniu ku Bogu i szukaniu Go we wszystkim, wesprzyj mnie w wyborze takiego sposobu życia, który Jemu się spodoba.

Święty Ignacy, mistrzu modlitwy i kontemplacji, módl się za mną.
Święty Ignacy, patronie ludzi szukających Boga, módl się za mną.
Święty Ignacy, wspomagający wszystkich potrzebujących, módl się za mną.
Święty Ignacy z Loyoli, wstaw się za mną przed Majestatem Boga w Trójcy Jedynego. Amen.

Modlitwa do św. Ignacego Loyoli o wyproszenie łaski szcześliwego porodu

O czcigodny święty Ojcze Ignacy, którego Bóg prócz innych łask i tą obdarzył, że matkom będącym w stanie błogosławionym możesz zjednać niebiańską pomoc, aby w tym niebezpiecznym czasie porodu, gdy wydają na świat nowe życie, mogły szczęśliwie urodzić.

Pokornie Cię proszę, nie odmów i mnie swego przemożnego wstawiennictwa w chwili tak ważnej dla mnie i dla moich bliskich. Miej ukochane moje dziecko w swej opiece, aby przez cudowne odrodzenie w wodach Chrztu świętego mogło być zjednoczone z Chrystusem, naszym Panem i Zbawicielem, który z Bogiem Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje przez wszystkie wieki wieków. Amen.

P. Święty Ojcze Ignacy, módl się za mną do miłosiernego Boga.
W. Aby wsparł mnie w mojej potrzebie i ochraniał przychodzące na świat dziecko.

Modlitwa św. Ignacego Loyoli

Zabierz, Panie, i przyjmij całą wolność moją, pamięć moją i rozum, i wolę moją całą, cokolwiek mam i posiadam. Ty mi to wszystko dałeś - Tobie to, Panie, oddaję. Twoje jest wszystko. Rozporządzaj tym w pełni wedle swojej woli. Daj mi jedynie miłość Twoją i łaskę, albowiem to mi wystarcza. Amen.

Modlitwa św. Ignacego, którą można odmawiać szczególnie po każdej Eucharystii

Duszo Chrystusowa, uświęć mnie.
Ciało Chrystusowe, zbaw mnie.
Krwi Chrystusowa, napój mnie.
Wodo z boku Chrystusowego, obmyj mnie.
Męko Chrystusowa, pokrzep mnie.
O dobry Jezu, wysłuchaj mnie.
W ranach swoich ukryj mnie.
Nie dopuść mi oddalić się od Ciebie.
Od złego ducha broń mnie.
W godzinę śmierci wezwij mnie.
I każ mi przyjść do siebie,
Abym z świętymi Twymi chwalił Cię,
Na wieki wieków. Amen.

Modlitwa Ignacego Loyoli

Wasze komentarze:
 ..: 03.01.2014, 00:55
 Panie Boże spraw abym poprawiła kontakt z rodziną,znajomymi,ludźmi których znam.Proszę abym im wybaczyła nie obarczała za nic winą a kochała i miłowała.Proszę Panie Boże usuń z mego życia wszelki lęk i strach.Proszę Cię o łaskę dobrego,uczynnego męża.
 k..: 27.12.2013, 12:15
 Św Ignacy proszę Cię uwolnij mnie od lęku przed ludzmi proszę Cię uwolnij od lęku,strachu,niemocy,nieśmiałości.Proszę abym kochała ludzi.Poszę jeśli jest we mnie jeszcze chorobliwy lęk usuń go z mego życia juz dziś w to wierze ze tak będzie
 bożenka: 02.11.2013, 15:26
 Św. Ignacy wyjednaj ratunek dla mnie i moich dzieci w wiadomej sprawie.amen
 iwona: 07.10.2013, 19:45
 O święty Ignacy proszę Ciebie o wstawiennictwo i zdrowie dla mojej córki Kasi.Wyproś łaskę małżeństwa i szczęśliwego macierzyństwa dla niej.
 Urszula: 19.08.2013, 12:11
 Bardzo Cię proszę św. Ignacy o szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla naszej oczekiwanej Córeczki Karolinki.
 Mateusz : 12.08.2013, 09:08
 O chrześcijańskie życie, o rozeznanie życiowej drogi, o pomoc w nauce, o uwolnienie z grzechu mnie i moich kolegów, o wszystko czego nam najbardziej potrzeba, pomódl się proszę.
 ela: 31.07.2013, 20:34
 Święty Ignacy proszę Cię o opiekę nad Martą i jej dzieckiem, które nosi pod sercem .Pomóz im szczęśliwie przetrwać błogosławiony stan
 Genowefa: 31.07.2013, 18:28
 Św. Ignacy proszę o potrzebne łaski dla mnie i rodziny .Niech Twoje orędownictwo nam wyjedna dary wiadome Bogu.
 Dorota: 31.07.2013, 14:06
 Św. Ignacy proszę wyproś u Boga nowe życie w Duchu św. dla moich dzieci Piotra, Gosi, Ani i Krystiana. Maryjo Matko moja Tobie zawierzam całą moją rodzinę

 Dorota: 31.07.2013, 13:59
 Św. Ignacy proszę wyproś u Boga nowe życie w Duchu św. dla moich dzieci Piotra, Gosi, Ani i Krystiana. Maryjo Matko moja Tobie zawierzam całą moją rodzinę
 Dorota: 31.07.2013, 13:34
 św. Ignacy proszę Cię wyproś u Boga dla Piotra, Małgosi, Ani, Krystiana (moich dzieci) nowe życie w Duchu sw. ...oby ich świat nie pociągał Maryjo Matko moja Tobie zawierzam moje dzieci
 jarosław: 27.07.2013, 14:20
 Święty Ignacy proszę cię o zdrowie dla mojej żony która jest po ablacji ma często skurcz serca i dla mojej córki u której też podejrzewają to samą chorobę i dla syna o zdrowie, spokój i żeby dzieci znalazły pracę ułożyły życie w zgodzie z wiarą i miłością jak i dla nas rodziców o spokój w pracy i żeby nas nie zwolniono żebyśmy żyli w zdrowiu i spokoju,nie opuszczaj nas i prowadż.
 kasia: 18.04.2013, 09:52
 Św Ignacy proszę o łaskę małżeństwa i macierzyństwa proszę abym wkrótce poznała dobrego i odpowiedzialnego człowieka.Proszę także abym uleczyła traumę z dzieciństwa
 Przemek: 19.03.2013, 11:00
 Proszę Cię św. Ignacy o wstawiennictwo u Boga i wyproszenie łaski uzdrowienia Miłości własnej oraz przebaczenia sobie popełnionych grzechów i win.
 Przemek: 17.03.2013, 20:17
 Św. Ignacy proszę Cię o wstawiennictwo u Boga w wyproszeniu łaski uzdrowienia mojej miłości własnej i przebaczenia sobie popełnionych win i grzechów.
 Zdzisław: 11.03.2013, 08:16
 Św Ignacy moje życie do tej pory to jedna porażka i upadek mówię dość chcę Boga w sercu Ignacy Pomóż .
 Przemek: 03.03.2013, 21:05
 Św. Ignacy dałem się zwieść złemu, ciężko upadłem i proszę Cię o Twoją pomoc i wstawiennictwo u Boga. Proszę o Miłosierdzie Boże i o pomoc w przebaczeniu sobie i pokochaniu siebie jako grzesznika. Chroń mnie przed rozpaczą i zwątpieniem.
 Przemek: 27.02.2013, 20:32
 Proszę św. Ignacy o Twoje wstawiennictwo u Boga w dobrym rozwiązaniu mojego problemu.
 Dorota: 24.02.2013, 18:31
 Św. Ignacy, patronie mojej przysięgi małżeńskiej, wstaw się za mną i moim mężem do Naszego Pana Jezusa Chrystusa, przedstaw moją prośbę, aby miłość Najwyższego odnowiła naszą małżeńską miłość, aby ta była pełna i piękna na Chwałę Boga.
 Marzena: 07.02.2013, 23:36
 Sw.Ignacy prosze o laske ducha i zdrowia dla calej mojej rodziny.Prosze aby problem z ktorym sie borykam od kilku lat zostal uleczony.Bog zaplac
[1] [2] [3] (4) [5] [6] [7]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej