Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Ignacego Loyoli

Wspomnienie liturgiczne 31 lipca

Krótka modlitwa do św. Ignacego Loyoli

Boże, który kazałeś św. Ignacemu inspirować bliźnich do pracy ku większej Twojej chwale, spraw, abyśmy mogli pracować za jego pomocą i według jego przykładu i wraz z nim zasłużyć na życie wieczne. Amen.

Modlitwa przed wizerunkiem św. Ignacego Loyoli

Święty Ignacy, Ty w swoim życiu zrezygnowałeś z kariery, z honorów światowych i z ciepła ogniska domowego. Gdy usłyszałeś wołanie Pana, pozostawiłeś wszystko i w ciszy oraz samotności starałeś się odkryć wolę Bożą względem siebie. W dojrzałym wieku podjąłeś studia i zasiadałeś w szkolnej ławie obok młodzieży po to, aby lepiej przygotować się do służby, jaką Bóg ci wyznaczył.

Ty zgromadziłeś wokół siebie grupę przyjaciół w Panu, która z czasem dała początek nowemu zakonowi.

Święty ojcze Ignacy, jesteś dla mnie wzorem modlitwy i kontemplacji, uczysz, jak rozeznawać i odczytywać głos Boga w życiu. Ukazujesz, jak z oddaniem służyć bliźnim, jak iść tam, gdzie człowiek jest poniżany, gdzie brak mu nie tylko chleba codziennego i sprawiedliwości, ale przede wszystkim Słowa Bożego. Ty wskazujesz, jak traktować każdego napotkanego człowieka, jak przyjmować i kochać go, znając jego i własne słabości. Jesteś dla mnie wzorem wierności i oddania Kościołowi. To ty uczysz, że każda reforma winna zacząć się w sercu, od przemiany samego siebie.

Święty Ignacy, naucz mnie, jak mam się żarliwiej modlić, wesprzyj moje wysiłki, gdy pragnę służyć bliźnim, umacniaj mnie i podtrzymuj swym przykładem, gdy w moim sercu rodzą się wątpliwości i nieufność wobec ludzi Kościoła. Zjednaj mi pojednanie z Bogiem, bądź mi pomocą w nieszczęściach oraz w sytuacjach trudnych. Broń mnie od pokus i wspomagaj swym przemożnym wstawiennictwem.

Ojcze Ignacy, wyproś mi serce czułe, aby nie odwiodła mnie od Boga żadna namiastka dobra, wyjednaj mi pilność w dążeniu ku Bogu i szukaniu Go we wszystkim, wesprzyj mnie w wyborze takiego sposobu życia, który Jemu się spodoba.

Święty Ignacy, mistrzu modlitwy i kontemplacji, módl się za mną.
Święty Ignacy, patronie ludzi szukających Boga, módl się za mną.
Święty Ignacy, wspomagający wszystkich potrzebujących, módl się za mną.
Święty Ignacy z Loyoli, wstaw się za mną przed Majestatem Boga w Trójcy Jedynego. Amen.

Modlitwa do św. Ignacego Loyoli o wyproszenie łaski szcześliwego porodu

O czcigodny święty Ojcze Ignacy, którego Bóg prócz innych łask i tą obdarzył, że matkom będącym w stanie błogosławionym możesz zjednać niebiańską pomoc, aby w tym niebezpiecznym czasie porodu, gdy wydają na świat nowe życie, mogły szczęśliwie urodzić.

Pokornie Cię proszę, nie odmów i mnie swego przemożnego wstawiennictwa w chwili tak ważnej dla mnie i dla moich bliskich. Miej ukochane moje dziecko w swej opiece, aby przez cudowne odrodzenie w wodach Chrztu świętego mogło być zjednoczone z Chrystusem, naszym Panem i Zbawicielem, który z Bogiem Ojcem i Duchem Świętym żyje i króluje przez wszystkie wieki wieków. Amen.

P. Święty Ojcze Ignacy, módl się za mną do miłosiernego Boga.
W. Aby wsparł mnie w mojej potrzebie i ochraniał przychodzące na świat dziecko.

Modlitwa św. Ignacego Loyoli

Zabierz, Panie, i przyjmij całą wolność moją, pamięć moją i rozum, i wolę moją całą, cokolwiek mam i posiadam. Ty mi to wszystko dałeś - Tobie to, Panie, oddaję. Twoje jest wszystko. Rozporządzaj tym w pełni wedle swojej woli. Daj mi jedynie miłość Twoją i łaskę, albowiem to mi wystarcza. Amen.

Modlitwa św. Ignacego, którą można odmawiać szczególnie po każdej Eucharystii

Duszo Chrystusowa, uświęć mnie.
Ciało Chrystusowe, zbaw mnie.
Krwi Chrystusowa, napój mnie.
Wodo z boku Chrystusowego, obmyj mnie.
Męko Chrystusowa, pokrzep mnie.
O dobry Jezu, wysłuchaj mnie.
W ranach swoich ukryj mnie.
Nie dopuść mi oddalić się od Ciebie.
Od złego ducha broń mnie.
W godzinę śmierci wezwij mnie.
I każ mi przyjść do siebie,
Abym z świętymi Twymi chwalił Cię,
Na wieki wieków. Amen.

Modlitwa Ignacego Loyoli

Wasze komentarze:
 jarosław: 27.07.2013, 14:20
 Święty Ignacy proszę cię o zdrowie dla mojej żony która jest po ablacji ma często skurcz serca i dla mojej córki u której też podejrzewają to samą chorobę i dla syna o zdrowie, spokój i żeby dzieci znalazły pracę ułożyły życie w zgodzie z wiarą i miłością jak i dla nas rodziców o spokój w pracy i żeby nas nie zwolniono żebyśmy żyli w zdrowiu i spokoju,nie opuszczaj nas i prowadż.
 kasia: 18.04.2013, 09:52
 Św Ignacy proszę o łaskę małżeństwa i macierzyństwa proszę abym wkrótce poznała dobrego i odpowiedzialnego człowieka.Proszę także abym uleczyła traumę z dzieciństwa
 Przemek: 19.03.2013, 11:00
 Proszę Cię św. Ignacy o wstawiennictwo u Boga i wyproszenie łaski uzdrowienia Miłości własnej oraz przebaczenia sobie popełnionych grzechów i win.
 Przemek: 17.03.2013, 20:17
 Św. Ignacy proszę Cię o wstawiennictwo u Boga w wyproszeniu łaski uzdrowienia mojej miłości własnej i przebaczenia sobie popełnionych win i grzechów.
 Zdzisław: 11.03.2013, 08:16
 Św Ignacy moje życie do tej pory to jedna porażka i upadek mówię dość chcę Boga w sercu Ignacy Pomóż .
 Przemek: 03.03.2013, 21:05
 Św. Ignacy dałem się zwieść złemu, ciężko upadłem i proszę Cię o Twoją pomoc i wstawiennictwo u Boga. Proszę o Miłosierdzie Boże i o pomoc w przebaczeniu sobie i pokochaniu siebie jako grzesznika. Chroń mnie przed rozpaczą i zwątpieniem.
 Przemek: 27.02.2013, 20:32
 Proszę św. Ignacy o Twoje wstawiennictwo u Boga w dobrym rozwiązaniu mojego problemu.
 Dorota: 24.02.2013, 18:31
 Św. Ignacy, patronie mojej przysięgi małżeńskiej, wstaw się za mną i moim mężem do Naszego Pana Jezusa Chrystusa, przedstaw moją prośbę, aby miłość Najwyższego odnowiła naszą małżeńską miłość, aby ta była pełna i piękna na Chwałę Boga.
 Marzena: 07.02.2013, 23:36
 Sw.Ignacy prosze o laske ducha i zdrowia dla calej mojej rodziny.Prosze aby problem z ktorym sie borykam od kilku lat zostal uleczony.Bog zaplac

 anna: 04.11.2012, 20:41
 św.Ignacy proszę o łaski ducha i zdrowia dla całej mojej rodziny BÓG ZAPŁAĆ
 Wieslawa: 06.09.2012, 08:55
 Sw. Ignacy prosze Cie o wstawiennictwo,i laski dla dzieci z rodziny,a w szczegolnosci prosze o uzdrowienie tego co najtrudniejsze,otocz opieka nasze rodzinyi upros u Boga zdrowie duszy i ciala dla wszystkich.
 Iwona: 31.07.2012, 21:42
 Święty Ignacy wyproś dla mnie łaskę małżeństwa i macierzyństwa oraz zdrowie dla siostry i rodziny oraz dla mnie.
 Ewa: 31.07.2012, 20:20
 Św. Ignacy bardzo Cię proszę o zdrowie i wszystkie potrzebne łaski dla mnie i moich bliskich.
 Ewa: 31.07.2012, 20:19
 Proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla Magdy i Artura oraz dla ich nienarodzonego dziecka, którego życie jest zagrożone.
 paweł: 31.07.2012, 19:11
 Św Ignacy uproś mi u Jezusa nawrócenie z ciężkiego grzechu zdrady dla mojej żony Małgorzaty , by opamiętała się i wróciła do męża i dzieci,
 Zofia: 31.07.2012, 09:52
 Swiety Ignacy upros u Boga laske uzdrowienia dla mojego syna Kamila z choroby neurologicznej,ktory obecnie jest w szpitalu psychiatrycznym.
 wiola gy c: 06.07.2012, 16:43
 Kochany sw Ignacy pomoz zapobiec wiadomej sprawie. Mimo niepokojow ufam calkowicie. Pomagaj przez kazdy dzien i upros dla mnie u Boga wybaczenie i unikniecie konsekwencji. Znasz moj pomysl. Sw Ignacy Loyola pomoz mojej rodzinie wyjsc z kryzysu klopoty zabieraja nam chec zycia Poblogoslaw panie..
 Matka i żona: 05.07.2012, 11:58
 Święty Ignacy, proszę Cię o uzdrowienie z choroby nowotworowej męża , a dla synów proszę o zdrowie, o bezpieczeństwo, o błogosławieństwo w pracy i szczęśliwe rozwiązanie sprawy mieszkaniowej syna.
 Renata: 21.06.2012, 10:03
 Swięty Ignacy proszę o łaskę zdrowia dla moich dzieci, nie opuszczaj ich i prowadż
 Ela: 12.05.2012, 19:26
 SwiętyIgnacy proszę Cię o przemienienie serca mojej mamy
[1] [2] [3] [4] (5) [6] [7]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej