Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do bł. Jerzego Popiełuszki

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami,
Błogosławiony Jerzy Męczenniku,
Odważny wyznawco Chrystusa,
Wierny świadku Ewangelii,
Zapatrzony w krzyż Zbawiciela,
Czcicielu Maryi Niepokalanej,
Oddany od dzieciństwa Bogu,
Wychowany w pobożnej rodzinie,
Gorliwy w służbie ołtarza,
Pragnący naśladować świętych,
Wierny głosowi powołania,
Apostole godności człowieka,
Obrońco nienarodzonych,
Miłosierny dla cierpiących,
Wrażliwy na los pokrzywdzonych,
Dobry pasterzu ludzi pracy,
Uczący zło dobrem zwyciężać,
Wzywający do męstwa i solidarności,
Broniący wartości ewangelicznych,
Przestrzegający przed chęcią odwetu,
Wzywający do trwania w nadziei,
Niesprawiedliwie oskarżany,
Okrutnie umęczony,
Kapłanie wierny aż do końca,
Męczenniku prawdy i wolności,
Orędowniku spraw Kościoła i narodu,

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

K. Głosiłem Twoją sprawiedliwość w wielkim zgromadzeniu.
W. I nie powściągałem ust moich, o czym Ty wiesz, Panie.

Módlmy się: Wszechmogący, wieczny Boże, Ty w swojej Opatrzności uczyniłeś błogosławionego Jerzego prezbitera niezłomnym świadkiem Ewangelii miłości, wejrzyj na jego męczeńską śmierć w obronie wiary oraz godności człowieka i za jego przyczyną spraw, byśmy żyli w prawdziwej wolności i zło dobrem zwyciężali. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Litania została opracowana przez Gabriela Bartoszewskiego OFMCap i zatwierdzona przez Kurię Warszawską Metropolitalną.

Wasze komentarze:
 mama: 26.06.2017, 13:36
 Błogosławiony księże Jerzy- proszę o modlitwę za zdrowie moich Synów.
 beata: 20.06.2017, 00:00
 Bardzo proszę o łaskę zdrowia dla mojego nienarodzonego dzieciatka. , dla mnie, abym w pełni sił i w zdrowiu mogła wychowywać swoje dzieci . proszę o siły po udarze oraz o spokój dla całej rodziny, żeby się o mnie nie martwił. Wszystko jest w rękach Boga i wierzę. , że będzie dobrze.
 Anna: 12.05.2017, 14:53
 Proszę o cudowne uzdrowienie mojej córki z ciężkiej choroby
 Józef: 30.04.2017, 21:04
 Błogosławiony księże Jerzy uproś mi łaskę nawrócenia
 Dorota: 28.04.2017, 15:34
 Ks.Jerzy proszę Cię o zdrowie dla mojej rodziny i dla mnie o siłę i cierpliwość.
 Dorota: 28.04.2017, 15:23
 Ks.Jerzy proszę Cię o zdrowie dla mojej rodziny i dla mnie o siłę i cierpliwość.
 Danuta: 23.04.2017, 20:22
 Błogosławiony Ks. Jerzy proszę o wsparcie i wstawiennictwo do Ojca Niebieskiego o zdrowie dla mnie i ulgę w bólach głowy.Dziękuję za łaski możliwość modlitwy do Ciebie swiety Kapłanie.
 aneta : 13.04.2017, 03:56
 Dobry ojcze nie pozwól aby plany i dążenia Ilony kochanki męża się spełniły. Daj mi siłę i rozum abym wygrała z romansem męża pokieruj mną abym uratowała małżeństwo. Daj rozum mojemu mężowi rozsądek i odrzucenie od podłej wyrachowanej kobiety. Proszę ukaż ją z Panem Bogiem aby więcej nikogo tak strasznie nie skrzywdziła. Proszę o sprawiedliwość.
 aneta: 12.04.2017, 17:25
 Błogosławiony księże spraw z Panem Bogiem mi niespodziankę na święta daj rozum mojemu mężowi zrób coś z jego kochanką podłą wyrachowaną. Proszę o siłę i pomoc. Spraw żeby mąż nadal mnie kochał i dziecko.

 aneta: 29.03.2017, 08:14
 Dlaczego Pan Bóg nie zatrzyma okrucieństwa jnie ukarze męża i kochanki dlaczego oni nie cierpią tak jak ja podli wyrachowani zbrodniarze . Dlaczego Pan Bóg który wszystko może nie wstrząśnie mężem pozwala i patrzy na krzywdę moją i dziecka?
 aneta: 29.03.2017, 08:10
 Piszę dalej i.proszę s i tak wiem że to nic nie da mąż tylko śmieje się z moich modłów wiary ciągnięcia go do kościoła straszenie karą za grzechy . Nie chodzi do kościoła nie wierzy w boga pije alkohol cały post i je mięso. I jest szczęśliwy z kochanką wszystko mu się udaje. Niszczy zasady i świętości jakie uczyłam id małego syna. Syn też idzie na siłę do kościoła bo jaki ma przykład pyskuje do mnie nie chce się uczyć drwi to co ojciec. Chory świat i widzę że Pan Bóg na to pozwala na szczęście zbrodniarzy a ofiary cierpią i są prześladowani. Nie wiem czy jest sens prosić o rozum i sumienie dla tego potwora i karę dla kochanki chorej psychicznie baby która zniszczyła mi źycie i zdrowie. Ale nikogo to nie obchodzi. Moje cierpienie jest co raz,silniejsze zło większe a oprawcy szczęśliwi. Trace wiarę i siły oraz nadzieję.
 aneta: 29.03.2017, 03:47
 Nie mam siły żyć wiem że ważniejsi są śmiertelnie chorzy i nie mam pretensji ale nie mam znikąd pomocy trace zdrowie z poniżenia bólu i rozpaczy zaczynam wątpić czy Bóg istnieje . Wiem że popełniłam błędy ale postanowiłam wszystko zmienić żeby uratować dom małżeństwo ale nie dano szansy na nic . Mam wrażenie że ktoś z góry kręci moim życiem utrudnia wszystko o co bardzo się staram. Kochanka męża która zadaje mi ból i mojemu dziecku nie chodzi do kościoła odtrąciła od ko§cioła i Boga mojego męża żyje w szczęściu tiumfuje znęca się nade mną wyśmiewa obgaduje z mężem. Co mi daje modlitwa wiara a jestem bardzo wierząca chodzę do kościoła i co mam z tego ona jest szczęśliwa i skochana w moim mężu zabiera ojca mojemu dziecku. I Ty Boże widzisz to i nie zatrzymasz tego koszmaru. Wiem może nie zasługuję chociaż uważam inaczej ale mój syn moja mama płacze słabnie pozwalasz na to Boże???? Dlaczego Tyle piszę proszę błagam pomóż uratować mi wszystko zmień męźowi rozum sumienie miłość. A ty nic po czyjej jesteś stronie zbrodniarzy oszustów nikczemników? Proszę cię ukaż moich oprawców zmień mój los nie chcę innego męża prawdziwy ojciec powinien wychowywać mojego syna.Boże zlituj się powstrzymaj zbrodniarzy zabierz z mojego życia kochankę Ilonę D. Proszę znajdź sposób pomóż mi. Dlaczego mojemu mężowi tak bardzo udają się oszustwa niegodziwo§ci podłości pokrzyżuj mu to Boże ty wszystko możesz.
 aneta: 28.03.2017, 12:38
 Księże męczenniku proszę o rozum i sumienie dla męża Pawła.
 rybaklech: 25.03.2017, 23:36
 Proszę o łaskę zdrowia po operacji usunięcia guza prawej nerki oraz w chorobie wieńcowej oby moje serce wytrzymało
trudy dnia codziennego jak najdłużej a moja sytuacja mieszkaniowa zmieniła się na lepszą. Wstawiaj się u Jezusa
Miłosiernego i Przenajświętszej Panienki za mnie i moją rodziną.
 CELINA : 24.03.2017, 09:58
 BLOGOSLAWIONY JERZY MODL SIE O ZDROWIE DLA MICHALA
 aneta : 24.03.2017, 08:05
 Patronie cierpiących nie pozwól abym ja i syn dłużej cierpieli błagam zaopiekuj się nami ukaż z Panem Bogiem kochankę męża i daj wyrzuty sumienia mężowi Pawłowi rozum i ludzkie uczucia. Poproś Pana najwyższego o sprawiedliwość nie pozwól mu być myśliwym bo wszystko jest przez to nie ma go w domu. Proszę cię uratuj moje małżeństwo daj mi siłę i zdrowie chroń mojego syna od niebezpieczeństwa.
 aneta: 22.03.2017, 08:16
 Błogosławiony księże uproś rozum dla męża Pawła aby się opamiętał nie na chwilę aby wyrzuty sumienia nie dawały mu żyć. Daj zdrowie mi i siłę oraz mojemu synowi mamie i całej rodzinie. Spraw jakieś wydarzenie aby on zrozumiał że żona i dziecko są najważniejsze. Zabierz mu jego hobby błagam cię to wszystko przez to.Uratuj moje małżeństwo ukaż kochankę zabierz ją daleko od nas
 aneta: 21.03.2017, 08:14
 Dobrodzieju uproś łaskę u Pana Boga o sprawiedliwość pomóż mi w działaniach aby mąż nigdy nie distał pozwolenia na broń aby się zmienił i ratował rodzinę. Daj mi siłę i zdrowie zlituj się. Zabierz od nas kochankę zrób coś z nią aby się odczepiła. Pomóż mojemu synowi w szkole bo żyje w utrapieniu przez ojca. Daj mu rozum.
 aneta: 20.03.2017, 08:04
 Ojcze przenajświętrzy ponownie proszę cię pomóż mi aby mąż się zmienił nabrał rozumu miał uczucia di mnie do dziecka nie był agresywny aby zrezygnował z kochanki bo moja szansa u jego fałszywa zmiana trwała chwilę. Proszę cię też o zdrowie i siłę dla mnie i rodziny zlituj się nad nami. Proszę cię o zdrowie dla ludzi którzy tu piszą prośby do ciebie im pomóż pierwszym potem błagam ratuj moją rodzinę zabierz ze mnie ból i upokorzenie.
 xxx: 17.03.2017, 11:35
 Błogosławiony Kapłanie błagam o zdrowie dla Katarzyny aby operacja się udała i wynik był dobry .Ubłagaj u matuchny łaskę zdrowia dla niej -zrozpaczona matka
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] (19) [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej