Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do bł. Jerzego Popiełuszki

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami,
Błogosławiony Jerzy Męczenniku,
Odważny wyznawco Chrystusa,
Wierny świadku Ewangelii,
Zapatrzony w krzyż Zbawiciela,
Czcicielu Maryi Niepokalanej,
Oddany od dzieciństwa Bogu,
Wychowany w pobożnej rodzinie,
Gorliwy w służbie ołtarza,
Pragnący naśladować świętych,
Wierny głosowi powołania,
Apostole godności człowieka,
Obrońco nienarodzonych,
Miłosierny dla cierpiących,
Wrażliwy na los pokrzywdzonych,
Dobry pasterzu ludzi pracy,
Uczący zło dobrem zwyciężać,
Wzywający do męstwa i solidarności,
Broniący wartości ewangelicznych,
Przestrzegający przed chęcią odwetu,
Wzywający do trwania w nadziei,
Niesprawiedliwie oskarżany,
Okrutnie umęczony,
Kapłanie wierny aż do końca,
Męczenniku prawdy i wolności,
Orędowniku spraw Kościoła i narodu,

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

K. Głosiłem Twoją sprawiedliwość w wielkim zgromadzeniu.
W. I nie powściągałem ust moich, o czym Ty wiesz, Panie.

Módlmy się: Wszechmogący, wieczny Boże, Ty w swojej Opatrzności uczyniłeś błogosławionego Jerzego prezbitera niezłomnym świadkiem Ewangelii miłości, wejrzyj na jego męczeńską śmierć w obronie wiary oraz godności człowieka i za jego przyczyną spraw, byśmy żyli w prawdziwej wolności i zło dobrem zwyciężali. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Litania została opracowana przez Gabriela Bartoszewskiego OFMCap i zatwierdzona przez Kurię Warszawską Metropolitalną.

Wasze komentarze:
 aneta: 15.02.2017, 20:07
 Błagam daj rozum mojemu mężowi Pawłowi i rozsądek.Żeby nasza miłość wróciła.
 aneta: 15.02.2017, 19:54
 Błagam cię błogosławiony księże o siłę i wytrwałość nie zmarnuje szansy obiecuję ale pomóż mi bo serce mi pęknie z bólu poniżenia i odrzucenia. Proszę wesprzyj mnie. Nie wytrzymuje dźwiganie krzyża jaki mam. Daj mi siłę od Boga żeby żyć. Zlituj się nade mną porusz rozum i sumienia mojego zwyrodniałego męża Pawła.
 aneta: 13.02.2017, 11:07
 Proszę cię dobrodzieju cierpiących o siłę i zdrowie o rozum dla męża Pawła aby nie zostawił mnie i syna dla kochanki.Żeby wróciły mu uczucia do mnie żeby ona mu obrzydła żeby zrozumiał że jest oszustką i złym człowiekiem.Zlituj się nade mną daj szanse ostatnią mojemu małżeństwu zrób to dla mojego dziecka proszę cię z całego serca. Uproś łaskę dla nas u Pana Boga i Matki Boskiej.Ukaż tą złą kobietę odsuń od mojego męża. Postaram się aby uratować wszystko inaczej postępować ale daj mi tą szansę.
 aneta : 13.02.2017, 01:35
 Kochany księże błagam cię poproś Pana Boga o ostatnią szanse na uratowanie mojego małżeństwa. Mąż chce odejść jutro proszę cię żeby nie dał rady zostawić mnie i dziecka. Błagam cię o ostatnią szanse kocham go mimo tylu krzywd. Chcę żeby wychowywał syna razem ze mną bo on go potrzrbuje. Błagam cię zaufaj mi nie zmarnuje tej szansy tym razem będe postępować inaczej. Spraw aby wrócily mu do mnie uczucia aby zrezygnował z wyrafinowanej kochanki. Ukaż ją za moją krzywdę i a kłamstwa na mój temat. Proszę cię Panie Boże przez swojego sługę Popiełuszkę pomóż mi i dziecku nie zabieraj mi męża i dziecku ojca.Zlituj się nade mną nie mam sił cierpieć. Pszepraszsm za błędy które popełniam w rozpaczy żałuję ich szczerze ale chwytam się wszystkiego bo trace go kochanka wygrywa walczy o mojego męża jak lew.Bóg zapłać za wszystko.Nie opuszczaj mnie bo sama nie daje rady żyć.
 aneta: 12.02.2017, 13:39
 Błagam cię o spokój w domu aby mąż się uspokoił żeby zrezygnował z kochanki żeby został z nami. Proszę zlituj się nad nami uratuj naszą rodzinę małżeństwo. Proszę cię dzisiaj jest sytuacja wyjątkowa tragiczna trzęsę się cała wszystko mnie boli.Pomórz nam mi i mojemu dziecku.Zmień go błagam cię. Uderzyłam go z żalu i poniżenia a on uderzył mnie.Wykrzykuje straszne rzeczy zabija mnie słowami a ja cierpię umieram po woli bo nadal go kocham wracam do dobrych chwil. Wszystko zniszczyła kochanka czemu Pan Bóg jej nie powstrzymał widział to z góry nie zspobiegł temu. To ona zdobyła jego wiem to zniszczyła mojemu dziecku dom triumfuje bezkarnie. Proszę o sprawiedliwość i kare dla moich oprawców.Próbowaliśmy kilka razy id nowa ale jak z nią na karku mci mu w głowie dzwoni wypisuje smsy płacze grozi szantażuje błaga go. Nie daje nam się pogodzić ciągle jest od lat w naszym życiu.Moje cierpienie i mojego dziecka nie ma końca ale nadal go kochamy. Boże zlituj się nad nami daj rozum Pawłowi proszę cię.
 aneta: 10.02.2017, 23:52
 Dawno do ciebie nie pisałam kochany księże straciłam nadzieję i wiarę ale nie smuć się jestem wierząca tylko sił brakło. Proszę cię dalej pomoc ty wiesz o co o to samo.Bardzo cię proszę nie opuszczaj mnie bo umrę w końcu przez osoby które niszczą mi źycie i zdrowie.
 Róża: 06.02.2017, 20:32
 Błogosławiony księże Jerzy uproś opieki łaski wiary, miłości w mojej rodzinie dla mnie,mojego syna, synowej, wnuków, proszę bardzo o zdrowie dla nas wszystkich , błagam o cud uzdrowienia dla mojego syna od nałogu.Proszę z całego serca o pomoc i bardzo dziękuję .
 Róża: 06.02.2017, 20:28
 Błogosławiony księże Jerzy uproś opieki łaski wiary, miłości w mojej rodzinie dla mnie,mojego syna, synowej, wnuków, proszę bardzo o zdrowie dla nas wszystkich , błagam o cud uzdrowienia dla mojego syna od nałogu.Proszę z całego serca o pomoc i bardzo dziękuję .
 Nikola: 05.02.2017, 00:21
 Błogosławiony księżę Jerzy, błagam o wstawiennictwo, zatrzymaj moje cierpienie. Błagam o łaskę uzdrowienia abym mogła dostąpić cudu macierzyństwa. W Tobie moja nadzieja. Jezu Ufam Tobie.

 aneta: 03.02.2017, 00:37
 Zlituj się nade mną i moim dzieckiem żebyśmy byli kochani i szczęśliwi zabierz poniżenie ze mnie od złych ludzi pomòż mi w pracy potrzebuje cię.
 aneta: 03.02.2017, 00:34
 Proszę cię o pomoc błogosławiony księże dostałam prace ale nie mam siły ani ochoty do niej iść a musze bo nie mam środków do życia. Daj mi siłę i zdrowie od Pana Boga. Proszę cię uratuj moje małżeństwo bo przez to nie mogę żyć przez chory umysł mojego męża i jego zdrade która trwa a ja umieram po woli.Moje dziecko cierpi.Zlituj się nad nami.
 Ania: 31.01.2017, 20:47
 Bł. Jerzy Popiełuszko proszę o wstawiennictwo, aby Bóg uleczył niepłodność w moim małżeństwie i obdarzył nas zdrowym potomstwem oraz błogosławieństwem. Błagam chroń mnie i mojego męża od złego, pozwól cieszyć się życiem i odsuń od nas troski.
 aneta : 30.01.2017, 22:10
 Ojcze błogosławiony pomóż mi nie ma już sił na nic. Proszę o sprawiedliwość i kare dla tych którzy mnie krzywdzą. Daj im opamiętanie i rozum.
 aneta: 29.01.2017, 19:35
  Znów proszę cię o pomoc błogosławiony dobrodzieju bo w tobie tylko moja nadzieja. Ty wiesz wszystko o mnie i mojej rodzinie skróć nasze cierpienie ukaż sprawiedliwie moich oprawców. Niech ich kara czegoś nauczy o to mi tylko chodzi. Proszę o siłę i zdrowie.Pomóż też chorym ludziom.
 wiktoria: 28.01.2017, 00:13
 kochany ksieze Jerzy! Dziekuje, ze dales mi sie poznac. Dziekuje Ci, ze swoim zyciem dales nam takie wielkie swiadectwo. Dziekuje, ze pokazales nam co to znaczy wybaczenie, milosc do nieprzyjaciol, a takze co to znaczy sluzba blizniemu! Jestem mloda i wiem pewnie nic, ale prosze cie zebym z wiekiem nie stala sie materialistka, zebym znalazla fajnego meza i o zdrowie dla mojej rodziny. Pomoz mi wytrwac w wierze, mimo ze to niemodne i zasciankowe...
Zauwazylam w tych intecjach tutaj, ze jest tu strasznie duzo zon, ktore modla sie o opamietanie dla swoich mezow. Prosze cie pomoz im i spraw by Polscy mezczyzni nie byli agresywni, ale delikatni wobec swoich zon i dzieci.
Reszte wiesz.
Wstaw sie za nami do naszego Pana. amen.
 aneta: 26.01.2017, 08:06
 Proszę błogosławiony księże aby mój mąż nie jeździł do kochanki aby nie oszukiwał. Poproś Pana Boga o rozum i nawrócenie dla niego.Spraw swoją świętą mocą sprawiedliwości aby on poczuł się w życiu tak podle i boleśnie jak ja odwróć sytuację żebym kogoś poznała znalazła pracę. Nie chcę zemsty i nie jestem zdolna do zdrady ale żeby go to czegoś nauczyło. Uważam że powinien cierpieć poczuć to samo ból zagrożenie odrzucenie bezsilność aby zrozumieć jak bardzo krzywdzi. Proszę uratuj moje małżeństwo i dom dziecku zlituj się nad nami. Proszę o karę dla tych którzy mnie krzywdzą aby się opamiętali. Daj mi siłę i zdrowie. Bóg zapłać.
  aneta: 25.01.2017, 08:19
 Proszę kochany księże ukaż moich oprawców którzy mnie krzywdzą powstrzymaj ich pokaż mojemu synowi że istnieje sprawiedliwość że wiara czyni cuda i modlitwa.
 aneta: 25.01.2017, 08:15
 Błogosławiony księże spraw swoją świętą ręką aby mój mąż nie kłamał pracował nie zdradzał żeby mojemu synowi dobrze szło w szkole bo cierpi przez chorego psychicznie ojca. Błagamy ciebie i świt rodzin o jego nawrócenie o rozum i ludzkie uczucia.Nie zostawiaj nas samych.
 Nikola: 24.01.2017, 23:21
 Proszę Cię o wstawiennictwo, cud uzdrowienia. Jezu Ufam Tobie.
 aneta: 24.01.2017, 12:42
 Kochany księże proszę o zdrowie dla mojej rodziny dziecka mamy moje męża i siostry.Proszę o rozum i nawrócenie męża o prace dla nas dwojga.Żeby on wreszcie był szczery nie kłamał żeby zrozumiał zło jakie czyni.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] (21) [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej