Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Litania do bł. Jerzego Popiełuszki

Kyrie elejson, Chryste elejson, Kyrie elejson.
Chryste usłysz nas, Chryste wysłuchaj nas.
Ojcze z nieba Boże - zmiłuj się nad nami.
Synu Odkupicielu świata Boże - zmiłuj się nad nami.
Duchu Święty Boże - zmiłuj się nad nami.
Święta Trójco, Jedyny Boże - zmiłuj się nad nami.

Święta Maryjo, Matko Boża, módl się za nami,
Błogosławiony Jerzy Męczenniku,
Odważny wyznawco Chrystusa,
Wierny świadku Ewangelii,
Zapatrzony w krzyż Zbawiciela,
Czcicielu Maryi Niepokalanej,
Oddany od dzieciństwa Bogu,
Wychowany w pobożnej rodzinie,
Gorliwy w służbie ołtarza,
Pragnący naśladować świętych,
Wierny głosowi powołania,
Apostole godności człowieka,
Obrońco nienarodzonych,
Miłosierny dla cierpiących,
Wrażliwy na los pokrzywdzonych,
Dobry pasterzu ludzi pracy,
Uczący zło dobrem zwyciężać,
Wzywający do męstwa i solidarności,
Broniący wartości ewangelicznych,
Przestrzegający przed chęcią odwetu,
Wzywający do trwania w nadziei,
Niesprawiedliwie oskarżany,
Okrutnie umęczony,
Kapłanie wierny aż do końca,
Męczenniku prawdy i wolności,
Orędowniku spraw Kościoła i narodu,

Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, przepuść nam, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, wysłuchaj nas, Panie.
Baranku Boży, który gładzisz grzechy świata, zmiłuj się nad nami.

K. Głosiłem Twoją sprawiedliwość w wielkim zgromadzeniu.
W. I nie powściągałem ust moich, o czym Ty wiesz, Panie.

Módlmy się: Wszechmogący, wieczny Boże, Ty w swojej Opatrzności uczyniłeś błogosławionego Jerzego prezbitera niezłomnym świadkiem Ewangelii miłości, wejrzyj na jego męczeńską śmierć w obronie wiary oraz godności człowieka i za jego przyczyną spraw, byśmy żyli w prawdziwej wolności i zło dobrem zwyciężali. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

Litania została opracowana przez Gabriela Bartoszewskiego OFMCap i zatwierdzona przez Kurię Warszawską Metropolitalną.

Wasze komentarze:
 aneta: 03.03.2017, 03:02
 Zlituj się dobrodzieju nad moim cierpieniem i upokorzeniem co raz większym myślę nawet o śmierci ale nie mam odwagi i mam dziecko. Pomóż nam zmień serce mojego męża Pawła. Ukaż kochankę i jego aby się opamiętał nie dla zemsty dla zrozumienia że czyni zło. Proszę o siłę i zdrowie. Proszę o sprawiedliwość. Uratuj mnie i dziecko przed cierpieniem nie mam już sił. Czy Bóg istnieje.....
 aneta: 01.03.2017, 23:12
  Panie Boże i Ty księże męczenniku daj mi siłę błagam cię i zdrowie pomóż mi potrzebuje pomocy w tej chwili okropnej i bólu.
 aneta: 01.03.2017, 08:01
 Dobrodzieju cierpiących dzisiaj środa popielcowa ja z synem co roku jestem w kościele a mąż u kochanki cuda wymyśla że pracuje. Zmień z Panem Bogiem jego rozum i uczucia cierpie ze synem bo go kochamy i tęsknimy za dawnym Pawłem. Zawsze go nawracałam a w tej chwili trace wiarę nie potrafię żyć. Proszę o zdrowie i siłę dla mnie mojej mamy i dziecka. Proszę dopilnuj aby moją siostra nie straciła pracy opiekuj się jej rodziną. Zlituj się nad nami wszystkimi. Uproś zdrowie psychiczne dla mojego męża Pawła. Tyle czasu lat już cierpię jestem oszukiwana a Pan Bóg nie widzi. Wiem że chorzy są waźniejsi rozumiem to.
 Nikola: 27.02.2017, 22:26
 Błogosławiony Księżę Jerzy, proszę o wstawiennictwo. Proszę o cud uzdrowienia. Wiem, że Bóg wszystko może. Nie chcę już cierpieć. Jezu Ufam Tobie.
 aneta: 27.02.2017, 21:35
 Ojcze błogosławiony znòw zła wiadomość kiedy będzie koniec nie ma Bóg litości nade mną nie chcę takiego Boga i takiej wiary która popiera zło udaje że nie widzi . Żeby osoby krzywdzące triumfowały opływały w szczęściu na cudzej krzywdzie i cierpieniu. Dlaczego Pan Bóg tego nie zatrzyma?
 aneta: 27.02.2017, 08:31
 Ojcze błogosławiony nie wytrzymuje nie mam znikąd pomocy Pan Bóg nie zwraca uwagi na moje poniżenie i cierpienie. Mąż cały czas mnie okłamuje lekceważy zaraz szykuje się do kochanki wiem to. Daj mu rozum powstrzymaj go zrób coś z nimi jak nie dla mnie dla mojego syna. Boże zajmij się moją sprawą chociaż jeden dzień godzinę. Powstrzymaj zło jakie czyni Paweł zobacz to z góry. Proszę o pomoc z całego serca.
 aneta: 26.02.2017, 04:33
 Ojcze błogosławiony poproś Pana Boga aby odwrócił sytuację aby mój mąż cierpiał tak jak ja z tego samego powodu żeby coś zrozumiał nauczył się przez to. Proszę zrób tak żeby on chciał a ja nie żeby poczuł to samo nie dla zemsty dla pokazania mu jak strasznie skrzywdził bo on tego nie rozumie.
 aneta: 26.02.2017, 04:21
 Proszę Ojcze daj mi siłę wskaż dobrą drogę aby uratować moje małżeństwo i rodzinę. Poproś Pana Boga o rozum dla męża Pawła który jest co raz gorszy. Jest bardzo złym człowiekiem. Zadaje mi cierpienie i poniżenie za moją dobroć opiekuńczość. Zdradza mnie z patologiczną nic nie wartą kobietą. Czy Pan Bóg tego nie widzi czemu ich nie ukaże jej szczególnie bo to ona natrętnie go doprowadziła do zdrady i zniszczenia rodziny wiem to. Kiedy ona zapłaci za moją krzywdę i dziecka. Czego jeszcze potrzeba zabić mnie pozbyć się mnieżeby Pan Bóg zrobił z tym porądek
 aneta: 26.02.2017, 00:31
  księże męczenniku proszę nie opuszczaj mnie. Dzikuję ci ty wiesz za co że mąż został oddalony z terenów blisko kochanki ale jeszcze daleka droga do wszystkiego. Proszę uratuj naszą rodzinę daj nam szanse obiecałam ci nie zmarnuje jej. Ale zmień go uproś rozum u Pana Boga. Proszę też o zdrowie dla mnie syna i mojej mamy.

 aneta: 22.02.2017, 23:36
 Błogosławiony księże proszę o siłę i wsparcie nie wytrzymuje stresu bardzo podupadam na zdrowiu proszę Noga i ciebie bez końca trace siły i wiarę a jest tylko gorzej. Wiem że są chorzy bardziej cierpiące ale ja też wpadam w choroby wkońcu umrę przez piekło jakie zgotował mi mąż. Czy on nigdy się nie opamięta? Czy nie jest mi przeznaczony nie chcę układać życia z kimś innym prawdziwy ojciec powinien wychowywać mojego syna. Boże czy on nigdy się nie nawróci?
 aneta: 21.02.2017, 19:02
 Nie widzę już sensu w modlitwie ani we wierze proszę i modle się bez końca a jestem poniżana co raz bardziej i upokarzana. Moi oprawcy się cieszą a Bóg na to patrzy. Przez nich upadam na zdrowiu a oni żyją szczęśliwi okłamując mnie obgadując i knując za plecami.
 aneta: 20.02.2017, 08:15
 Proszę cię błogosławiony Jerzy Popiełuszko pomóż mi zdrowie tracę mąż nie odzyskuje rozumu prosiłam cię o szanse może i dałeś ale sama nie dam rady potrzebuję twojej pomocy i chęci męża który stracił rozum i ludzkie uczucia. Zlituj się nade mną. Proszę aby zerwał ze złą kobietą aby znów kochał mnie i syna żeby rozumu nabrał.Daj mi siłę i zdrowie bo wpadwm w choroby.
 aneta: 15.02.2017, 20:07
 Błagam daj rozum mojemu mężowi Pawłowi i rozsądek.Żeby nasza miłość wróciła.
 aneta: 15.02.2017, 19:54
 Błagam cię błogosławiony księże o siłę i wytrwałość nie zmarnuje szansy obiecuję ale pomóż mi bo serce mi pęknie z bólu poniżenia i odrzucenia. Proszę wesprzyj mnie. Nie wytrzymuje dźwiganie krzyża jaki mam. Daj mi siłę od Boga żeby żyć. Zlituj się nade mną porusz rozum i sumienia mojego zwyrodniałego męża Pawła.
 aneta: 13.02.2017, 11:07
 Proszę cię dobrodzieju cierpiących o siłę i zdrowie o rozum dla męża Pawła aby nie zostawił mnie i syna dla kochanki.Żeby wróciły mu uczucia do mnie żeby ona mu obrzydła żeby zrozumiał że jest oszustką i złym człowiekiem.Zlituj się nade mną daj szanse ostatnią mojemu małżeństwu zrób to dla mojego dziecka proszę cię z całego serca. Uproś łaskę dla nas u Pana Boga i Matki Boskiej.Ukaż tą złą kobietę odsuń od mojego męża. Postaram się aby uratować wszystko inaczej postępować ale daj mi tą szansę.
 aneta : 13.02.2017, 01:35
 Kochany księże błagam cię poproś Pana Boga o ostatnią szanse na uratowanie mojego małżeństwa. Mąż chce odejść jutro proszę cię żeby nie dał rady zostawić mnie i dziecka. Błagam cię o ostatnią szanse kocham go mimo tylu krzywd. Chcę żeby wychowywał syna razem ze mną bo on go potrzrbuje. Błagam cię zaufaj mi nie zmarnuje tej szansy tym razem będe postępować inaczej. Spraw aby wrócily mu do mnie uczucia aby zrezygnował z wyrafinowanej kochanki. Ukaż ją za moją krzywdę i a kłamstwa na mój temat. Proszę cię Panie Boże przez swojego sługę Popiełuszkę pomóż mi i dziecku nie zabieraj mi męża i dziecku ojca.Zlituj się nade mną nie mam sił cierpieć. Pszepraszsm za błędy które popełniam w rozpaczy żałuję ich szczerze ale chwytam się wszystkiego bo trace go kochanka wygrywa walczy o mojego męża jak lew.Bóg zapłać za wszystko.Nie opuszczaj mnie bo sama nie daje rady żyć.
 aneta: 12.02.2017, 13:39
 Błagam cię o spokój w domu aby mąż się uspokoił żeby zrezygnował z kochanki żeby został z nami. Proszę zlituj się nad nami uratuj naszą rodzinę małżeństwo. Proszę cię dzisiaj jest sytuacja wyjątkowa tragiczna trzęsę się cała wszystko mnie boli.Pomórz nam mi i mojemu dziecku.Zmień go błagam cię. Uderzyłam go z żalu i poniżenia a on uderzył mnie.Wykrzykuje straszne rzeczy zabija mnie słowami a ja cierpię umieram po woli bo nadal go kocham wracam do dobrych chwil. Wszystko zniszczyła kochanka czemu Pan Bóg jej nie powstrzymał widział to z góry nie zspobiegł temu. To ona zdobyła jego wiem to zniszczyła mojemu dziecku dom triumfuje bezkarnie. Proszę o sprawiedliwość i kare dla moich oprawców.Próbowaliśmy kilka razy id nowa ale jak z nią na karku mci mu w głowie dzwoni wypisuje smsy płacze grozi szantażuje błaga go. Nie daje nam się pogodzić ciągle jest od lat w naszym życiu.Moje cierpienie i mojego dziecka nie ma końca ale nadal go kochamy. Boże zlituj się nad nami daj rozum Pawłowi proszę cię.
 aneta: 10.02.2017, 23:52
 Dawno do ciebie nie pisałam kochany księże straciłam nadzieję i wiarę ale nie smuć się jestem wierząca tylko sił brakło. Proszę cię dalej pomoc ty wiesz o co o to samo.Bardzo cię proszę nie opuszczaj mnie bo umrę w końcu przez osoby które niszczą mi źycie i zdrowie.
 Róża: 06.02.2017, 20:32
 Błogosławiony księże Jerzy uproś opieki łaski wiary, miłości w mojej rodzinie dla mnie,mojego syna, synowej, wnuków, proszę bardzo o zdrowie dla nas wszystkich , błagam o cud uzdrowienia dla mojego syna od nałogu.Proszę z całego serca o pomoc i bardzo dziękuję .
 Róża: 06.02.2017, 20:28
 Błogosławiony księże Jerzy uproś opieki łaski wiary, miłości w mojej rodzinie dla mnie,mojego syna, synowej, wnuków, proszę bardzo o zdrowie dla nas wszystkich , błagam o cud uzdrowienia dla mojego syna od nałogu.Proszę z całego serca o pomoc i bardzo dziękuję .
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] (21) [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej