Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Nowenna do Świętego Charbela

Dzień I

     O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

     Święty Charbelu módl się za mnie.

     O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

     Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

     Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

     Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

     Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

     Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

     O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

     O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

     Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

     Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

     Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

     Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

     Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

     Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

     Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

     Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

     O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

     Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

     Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

     Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

     Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

     Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

     Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

     Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

     Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

     Tobie chwała na wieki.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

     Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

     Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

     Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

     Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

     Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

     Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu

   


Nowenna Pompejańska Nowenna Pompejańska
Praca zbiorowa
Wiele osób przyznaje, że łaski wyproszone w tej modlitwie przerosły ich oczekiwania, a problemy powierzone Bogu i Maryi zostały rozwiązane w sposób dla nich zaskakujący, na miarę Bożej hojności i nieskończonego miłosierdzia... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Małgorzata: 12.07.2018, 22:03
 Św. Charbelu ratuj męża Kuzynki i Mnie w opiece swej miej .Ratuj od pokus
 Aleksandra: 10.07.2018, 11:52
 ŚW.Ukochany Ojcze Charbel! zabieram Cię wszędzie gdzie tylko mogę ,gdy wyjeżdżam,gdy wychodzę.W pierwszą sobotę parę dni temu byłam w Tuchowie na corocznym Odpuście ,w miejscu mojego urodzenia,zabrałam Cię po wieczornej Eucharystii na Dróżki Różańcowe zakończone Apelem . ŚW. Ojcze Charbel w czwartek rano będziesz ze mną.... prawda?.....Nie jestem w tym szalonym świecie odporna na wiele rzeczy......Nie zostawiaj mnie z trudnymi sprawami......
 Kasia: 09.07.2018, 20:27
 Św. Charbelu, błagam módl się w intencjach Panu Bogu i Tobie wiadomych...
 Kasia: 09.07.2018, 20:26
 Św. Charbelu, błagam módl się w intencjach Panu Bogu i Tobie wiadomych...
 Aga: 05.07.2018, 22:40
 Św. Cherbelu prosze Cię uzdrowienie Diany z choroby. Daj jej siłę i zdrowie. Bóg zapłać.
 Aga: 05.07.2018, 22:39
 Św. Cherbelu prosze Cię uzdrowienie Diany z choroby. Daj jej siłę i zdrowie. Bóg zapłać.
 lidia: 02.07.2018, 06:37
 Święty Charbelu módl się za Kamilem i za cała moją rodzinę.Prosze oblogoslawieństwo i radośc w sercu moim. Dziękuje za otrzymane łaski
 Aleksandra: 29.06.2018, 11:43
 Św. Ojcze Charbel!
Cudotwórco z Libanu,wczoraj wspominali Cię Twoi czciciele w Kościołach gdzie są Twoje Relikwie...Przyjacielu ,Opiekunie,Lekarzu-jak Cię jeszcze nazwać?Jakże ciekawe i ujmujące są opowieści z Twojego życia...przychodzisz do dzieci które matka zostawiła w domu bo musi być w szpitalu z najmłodszym dzieckiem,rozpalasz im w piecu bo były zziębnięte,przygotowujesz ryż z mlekiem bo matka już nie zdążyła,odrabiasz z nimi lekcje by na następny dzień uzyskały najlepsze oceny a na koniec wymykasz się z domu gdy zjawiła się już matka...........Opiekunie maluczkich,Orędowniku w Niebie,pomóż proszę rozwiązać to z czym nie wiemy jak poradzić ,jak rozwiązać......ktoś kto miał pomóc wycofuje się ,ja wiem że nie można ufać ludziom ale jeśli to P. Bóg być może na naszej drodze stawia ludzi to nie odrzucamy tego .....Św.Ojcze Charbel stań na naszej drodze i pomóż nam.............Proszę........
 czcicielka : 25.06.2018, 03:20
 swiety charbelu uzdrow misia i pomoz rozwiazac trudne sprawy .prosimy
 Aleksandra: 20.06.2018, 17:53
 Św. Ukochany Ojcze Charbel!
Nie znajduję słów by Cię Wielbić,rozmowa z Tobą,modlitwa do Ciebie to tęsknota by z Tobą obcować codziennie i jeszcze więcej.Dziękuję Św. Ojcze za dobrą i nie niepokojącą diagnozę u córki.Pozwól by moje niespokojne serce obciążone wciąż troskami i rodzinnymi i zawodowymi znalazło pokój i wyciszenie przy Twoim sercu ......Dobrze że Ciebie mam będę wciąż powtarzać......
 Aleksandra: 15.06.2018, 12:53
 
Św.Ukochany Ojcze Charbel! tym razem Niebieski Orędowniku przychodzę by prosić o wstawiennictwo za moimi dorosłymi dziećmi Piotrem i Izabelą u których pojawiły się problemy zdrowotne Nie będę rozpisywać się bo o wszystkim Ci opowiadam w zaciszu w mojej izdebki. Pomóż proszę , wysłuchaj,nie zostawiaj....Tak bardzo prosiłam Cię byś był ze mną bo spodziewałam się kontroli Urzędu w pracy.Tyle dni w tygodniu ,tyle dat w kalendarzu....to nie przypadek że urzędnik przyszedł w środę 13 czerwca ,w dzień w którym wspominamy pamiątke objawienia w Fatimie a która to data jest bliska memu sercu...dziękuję....Ufam że LEKARZU NIEBIESKI jesteś i czuwasz nad zdrowiem moich dzieci.........
 LIDIA: 13.06.2018, 21:28
 Święty Ojcze Charbelu wstaw się u Pana Boga o uzdrowienie mojej córki Ani z choroby krwi
 Basia: 09.06.2018, 04:29
 Święty Charbelu błagam Cię o wstawiennictwo w sprawie uleczenia choroby skóry mojej córeczki
 Iwona: 06.06.2018, 18:16
 Żebym pomyślnie przeszła 2etep rozmowy , o zaliczenie szkoleń i dostanie się do wymarzonej pracy. Abym z łatwością wykonała wszystkie powierzone mi zadania, abym w tej pracy dala z siebie 100 % .abym była zadowolona i żeby pracodawca był zadowolony z mojej pracy
 Ewa: 28.05.2018, 19:25
 Św Charbelu módl się za nami .Uproś u Jezusa zdrowie dla mnie i mojej rodziny
 Aleksandra: 28.05.2018, 11:45
 Św.Ukochany Ojcze Charbel! Dzisiaj 28 maj, piękny dzień w którym wspominamy Ciebie jak co miesiąc.Ty wiesz jakie tęsknoty i troski przepełniają serce moje.Przyjdz ze swoją łaską ze swoim darem uzdrawiania i proszę Cie w intencji naszej mamusi.Może nawet teraz jest lekarz,proszę dla niego o Światło Ducha ŚW.Przygarnij nas Ukochany Ojcze Charbel,nie jestem gotowa na niedobre wieści dlatego proszę........Pomóż i wysłuchaj proszę..ja zabieram Ciebie ze sobą wszędzie gdzie to jest możliwe , w małym obrazku jesteś ze mną cały czas a w nocy patrzysz z nocnej szafki na nasz sen. Jak dobrze że Cię znam.... .jak dobrze ze Cie mam...........
 Ewa: 27.05.2018, 21:38
 Św Charbelu uproś u Jezusa łaskę przebaczenia za moje grzechy .Miej moją rodzinę w opiece ,proszę o łaskę zdrowia dla mnie oraz o znalezienie pracy ,której tak potrzebuje
 Teresa: 26.05.2018, 20:48
 Św. Charbelu proszę o łaskę nawrócenia dla moich córrek i Pawła ateisty. Proszę też o miłość i serdeczność w całej rodzinie.
 Danuta: 23.05.2018, 22:49
 Św.Ukochany Ojcze Charbelu!
Wstawiaj się u Boga za moją rodziną o uzdrowienie ze wszystkich chorób.Szczególnie syna Kamila, córki Karoliny , brata Zbyszka.
 Aleksandra: 19.05.2018, 10:44
 Św.Ukochany Ojcze Charbel.........może nawet w tej chwili lekarz jest u mojej mamusi w domu bo nie ma sił żeby pojechać do niego bo depresja tak sily odbiera.........czuwaj proszę i pomóż......
 
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41] [42] [43] [44] [45] [46] [47] [48] [49] [50] [51] [52] [53] [54] [55] [56] [57] [58] [59] [60] [61] [62] [63] [64] [65] [66] [67] [68] [69] [70] [71] [72] [73] [74] [75] [76] [77] [78] [79] [80] [81] [82] [83] [84] [85] [86] [87] [88] [89] [90] [91] [92] [93] [94] [95] [96] [97] [98] [99] [100]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej