Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu


   


Modlitwy do Ducha Świętego Modlitwy do Ducha Świętego
Praca zbiorowa
Potrzebujemy Ducha Świętego. On nas odnawia i prowadzi do świętości, ale przede wszystkim pokazuje nam, Kim jest Jezus. Wzywanie Go i codzienne poddawanie się Jego prowadzeniu to najlepsza metoda na udane, sensowne życie...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Danka: 21.09.2018, 20:20
 Sw Chabrelu proszę cie o łaskę zdrowia i uwolnienie mnie z nerwicy
 lidia: 19.09.2018, 07:26
 Święty Ojcze Charbelu wstaw się za moją córka Ania.Pomóż jej w poszukiwaniu dobrej pracy
 monia: 12.09.2018, 23:08
 św ojcze charbelu uzdrów stasia i mamę z choroby nowotworowej,nawróć bratanicę spraw by przyjęła sakramenty
 Artur: 12.09.2018, 06:57
 Święty Charbelu, proszę cię o modlitwę o cudowne uzdrowienie 14-letniego Mateusza, o pokój serca jego rodziców, o sile i łaskę przebaczenia dla nich, za młodszego brata Dawida. Ratuj proszę Mateusza. O uzdrowienie mojego syna.
 Artur: 12.09.2018, 06:56
 Święty Charbelu, proszę cię o modlitwę o cudowne uzdrowienie 14-letniego Mateusza, o pokój serca jego rodziców, o sile i łaskę przebaczenia dla nich, za młodszego brata Dawida. Ratuj proszę Mateusza. O uzdrowienie mojego syna.
 Aleksandra: 08.09.2018, 10:35
 Św.Ojcze Charbel! dawno nic nie pisałam ale moje serce cały czas lgnie do Ciebie.Pomóż zaradzić tym ciągłym rodzinnym niesnaskom.Ileż nerwowości w rodzinnych kontaktach.Czujemy się bardzo oddaleni od rodziny bo nie możemy im dorównać. Nasza pracowitość nie popłaca skoro nie daje to widocznych efektów.Przywiezli zza granicy nawyki których przedtem nie mieli i na które w tym rodzinnym ,otwartym dla wszystkich domu nie było miejsca.Dużo by pisać... pomóż i obroń przed może zakusami o których nie wiemy.Oni mają piękne domy i samochody i na wszystkim się znają ale nie wiedzą co to za data 28 każdego miesiąca ,nie wiedza kto to Św. Ojciec Charbel ,i nie wiem czy kiedyś poznają Św.Charbela z takim ciekawym życiorysem.A może Św. Ojcze Charbel pomożesz mi żeby mogli Cię poznać?
 Mircia: 07.09.2018, 19:52
 ŚWIĘTY CHARBELU ....upraszaj łaski zdrowia dla mnie i moich najbliższych. MIEJ w opiece naszą rodzinę... Broń nad od złego...
 Bozena: 31.08.2018, 20:03
 Sw. Charbelu prosze o uzdrowienie mojej 9 miesiecznej coreczki Lenki z guza mozgu I przywrocenie wzroku. Prosze o laski.dla niej I calej naszej rodziny.
 Iwona : 29.08.2018, 00:07
 Sw Ojcze proszę Cię o pomoc w sprzedaży Groty , spłaty wszystkich naszych długów i o dobrą pracę dla mnie . Ojcze miej nad w swojej opiece. Kacperka , Domisia mojego męża i mię
 sabina: 28.08.2018, 15:21
 Św.Charbelu,uproś łaskę uzdrowienia Joanny oraz całej rodziny.Dodaj siły i łaski modlitwy dla mnie i mojego męża za całą naszą rodzinę. Dziękuję za uzdrowienie Igora i jego życie. Niech Pan będzie uwielbiony za wszystkie łaski, którymi nas obdarza.
 Matka: 23.08.2018, 17:17
 Prosze Cię św.Charbelu módl się o zdrowie syna Marcina..błagam
 Jaroslaw: 20.08.2018, 21:58
 Św. Szarbelu modlę się za moja matkę aby wyniki badań na onkologii wyszły jej dobrze, żeby ten gosel na piersi okazał się nie groźny, proszę Cie bardzo wstaw się do Pana Boga
 iwona: 18.08.2018, 23:53
 Św Charberu proszę Cię o uzdrowienie mnie z choroby nowotworowej ,wstaw się za mną u Pana Boga naszego .Wysłuchaj mej prośby,proszę tez o dobre wyniki badań wysłuchaj i zanieś z modlitwa do Stwórcy Naszego.Anen
 Ania: 16.08.2018, 15:35
 Święty Charbelu spraw aby wszystkie nasze problemy udalo się rozwiazać w korzystany dla nas sposób .Obdarz ochroną całą naszą Rodzinę
 Aneta : 16.08.2018, 12:19
 Święty Ojcze Charbelu dziękuję za mój powrót do zdrowia po trudnej chorobie (nowotworowej)za wszystkie dobre wyniki badań,m za opiekę i wstawiennictwo,.Za powrót do pracy, za zdrowie mojej rodziny.P{roszę cię ojcze Charbelu o dobre wyniki badań ,o to bym ja i moja rodzina była zdrowa,by nigdy już ta choroba do nas nie wróciła,do nikogo.
 Ula: 09.08.2018, 23:23
 Św Charbelu potrzebuję twojego wstawiennictwo u Boga wypros zdrowie dla mojego syna i zdany egzamin. Nich twoja modlitwa będzie Bogu miła

 CELINA: 03.08.2018, 20:52
 UMILOWANY OJCZE CHARBELU .DZIEKUJE CI ZE BYLAM W LIBANIE I OBRONE PRACY MGR
 Sara: 31.07.2018, 20:52
 Proszę pomoz mi
 Ewa: 28.07.2018, 07:43
 Wspomozycielu Boga święty Charbelu wstaw się za synem Bartłomiejem Filipem i mną o nasze zdrowie.Niech zmieni się wreszczcie nas los .Błagamy Cię .Ewa.
 Augusta: 27.07.2018, 20:01
 Swiety Charbelu proszę za moimi dziećmi, wnuczętami, za mężem i całą rodziną módl się za nami i wypraszaj potrzebne nam łaski Amen
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej