Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu


   

Modlitwy do Ducha Świętego Modlitwy do Ducha Świętego
Praca zbiorowa
Potrzebujemy Ducha Świętego. On nas odnawia i prowadzi do świętości, ale przede wszystkim pokazuje nam, Kim jest Jezus. Wzywanie Go i codzienne poddawanie się Jego prowadzeniu to najlepsza metoda na udane, sensowne życie...... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Zrozaczyna zona: 13.11.2018, 22:17
 Święty SZARBELU proszę CIĘ o łaskę uzdrowienia z nowotworu złośliwego u mojego męża. Dziękuję za laske
 Jola : 13.11.2018, 11:59
 Św Charbelu wyproś mi błogosławieństwo w moim małżeństwie
 Tato: 11.11.2018, 19:25
 Ojcze Charbelu prosze ubłagaj uzdrowienie dla mojego Synka z tej ciężkiej choroby. Jesli wolą Pana Boga to jest.
 Basia 09.11/2018: 09.11.2018, 20:25
 Sw.Charbelu blagam cie o laske nawrocenia i dobrej spowiedzi dla syna Marcina.
 mama: 08.11.2018, 20:28
 SWIETY CHARBELU prosze o opieke nad moim synem Tomaszem chron go od złego. Spraw aby zrozumiał swoje błedne postepowanie i uwolnił sie od nałogow. Jezu Miłosiermy Tobie w moich modlitwach polecam Syna Tomasza. Jezu Ufam Tobie.
 Basia 07.11.2018: 07.11.2018, 21:34
 sw.Charbelu blagam cie o laske nawrocenia dla corki kolezanki o powrot do domu i pojednanie jej z rodzina.
 KASIA: 07.11.2018, 06:23
 Św.Charbelu.Proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga najwyższego w moich modlitwach.Pozwól mi cieszyć się jego łaską i doświadczyć miłosierdzia.Modlę się o uzdrowienie mojej kochanej mamy z ciężkiej choroby.Jest Ona dobrym człowiekiem., który nigdy nie zwątpił w Pana Boga.Błagam codziennie, aby nie zabierał jej nam tak wcześnie.
 KASIA: 07.11.2018, 01:54
 Św.Charbelu.Proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Boga najwyższego w moich modlitwach.Pozwól mi cieszyć się jego łaską i doświadczyć miłosierdzia.Modlę się o uzdrowienie mojej kochanej mamy z ciężkiej choroby.Jest Ona dobrym człowiekiem., który nigdy nie zwątpił w Pana Boga.Błagam codziennie, aby nie zabierał jej nam tak wcześnie.
 mama : 06.11.2018, 21:33
 Święty Charbelu proszę abyś wyprosił u Boga aby mój syn urósł
 mama : 06.11.2018, 21:29
 Święty Charbelu proszę abyś wyprosił u Boga aby mój syn urósł
 mama : 06.11.2018, 21:22
 Święty Charbelu proszę abyś wyprosił u Boga aby mój syn urósł
 mama : 06.11.2018, 21:20
 Święty Charbelu proszę abyś wyprosił u Boga aby mój syn urósł
 Ewa: 06.11.2018, 07:35
 Proszę Cię Święty Charbelu o łaskę zdrowia dla Halinki i błogosławieństw pracy dla mojego męża.O łaskę zdrowia dla Emmanueli kręgosłup,oczy i żeby.Jezu ufam Tobie
 stasia: 05.11.2018, 10:17
 Umiłowany Swiety Charbelu przybądz mi z pomocą spraw aby poprawił sie moj stan zdrowia i prosze o szcześliwą podroź jutro do Krakowa do Kliniki.
 Stanislawa: 04.11.2018, 21:13
 SWIETY CHARBELU prosze o łaske zdrowia dla mnie i moich najblizszych. Spraw aby mogła jeszcze chodzic aby bol nog nie był taki straszny i sławiła Jezusa Miłosiernego i Matke Najswietsza nie tylko w zaciszu domu ale rowniez w moim Kosciele Parafialnym.
 Danuta : 03.11.2018, 13:00
 Proszę cię ojcze charbeluuproś u Jezusa Miłosiernego wyzdrowienie dla mnie z nerwicy lękowej bólu kolan ramion i kręgosłupa.Obdarz dobrym zdrowiem moje dzieci wnuki i mojego męża.proszę dopomóż.
 Danuta 03.11.2018.: 03.11.2018, 12:21
 śWięty ojcze Charbelu proszę cię pokornie wstawiaj się u Jezusa Miłosiernego o uzdrowienie mnie z nerwicy lękowej bólu rąk kolan i kręgosłupa.Wstawiaj się za moimi dziećmi wnukami i mężem.Proszę. Dopomóż.
 Danuta03.11.2018: 03.11.2018, 12:11
 Święty Charbelu proszę cię pokornie uproś u Jezusa Miłosiernego uzdrowienie mnie z nerwicy lękowej i bólu rąk i kręgosłupa.Wstawiaj się u Boga za moimi dziećmi wnukami i mężem wypraszając im zdrowie i dary ducha świętego.Proszę dopomóż
 Basia 02.11.2018: 02.11.2018, 22:41
 Św.Charbelu ratuj moja rodzine od pychy, proszę Cię o łaskę wiary,nadziei,miłości,o dary Ducha św. O pokój serca, łaskę ujrzenia siebie w prawdzie, o łaskę czystości na duszy i na ciele oraz o łaskę zdrowia proszę, Amen
 Wpjciech Ignacy: 02.11.2018, 21:55
 Święty Charbelu, Proszę Cię o wstawiennictwo u Boga i okazanie Jego miłosierdzia dla mnie i mojej rodziny. Zatrzymaj działanie grożącego mi człowieka, któremu przebaczam. Proszę pomóc mi!
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej