Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do Opiekuna samotnych

Modlitwa do św. Józefa - opiekuna samotnych

Święty Józefie, Ty byłeś człowiekiem wiary - zawsze gotowym do przekreślania swoich planów, by wypełnić pragnienia Boga. Zrezygnowałeś z posiadania własnej rodziny, kiedy była potrzebna Twoja służba dla Jezusa i Jego Matki. Stałeś się ojcem przybranym i opiekunem i pod kierownictwem Ducha Świętego i Jego miłości spełniłeś rolę kochającego męża i ojca.

Twoje ciche wypełnianie woli Bożej pokazuje, jak można znaleźć pokój serca i siły duchowe. Wytrwałeś w szukaniu miejsca dla Jezusa, nie rezygnowałeś w biedzie betlejemskiej, nie straciłeś nadziei w czasie w czasie ucieczki do Egiptu i wierzyłeś dalej, kiedy Jezus zgubił się podczas pielgrzymki do Jerozolimy, W Twojej miłości zawsze służyłeś, szukając dobra żony i dziecka. Oddając własne życie w codziennej pracy i modlitwie znalazłeś drogę do zrealizowania siebie. W ten sposób stałeś się przykładem dla nas wszystkich, którzy pragniemy uczyć się żyć i kochać.

Patrząc na Ciebie rozumiemy, że można pracować ciężko, a jednak być wolnym, przeżywać krzywdy i pomimo tego zachować swoją godność i równowagę. Twoja trwała czystość jest źródłem nowej i coraz gorętszej miłości do Maryi, do Jezusa i do wszystkich.

Ojcze samotnych przyjmij nas pod Twoją szczególną opiekę. Pozwól nam doświadczyć Twojej silnej obecności i odczuć Twoją ojcowską miłość. Razem z Tobą pragniemy mieć serce dla tych , którzy są spragnieni miłości i bezpieczeństwa, którzy cierpią z powodu braku ojcowskiej opieki i rozbicia małżeństwa i rodziny. Bądź podporą dla zagubionych i pomóż znaleźć Boga tym, którzy doświadczają od ludzi zawodu lub zdrady.

Święty Józefie, pokaż nam drogę czystej miłości dla samotnych, abyśmy potrafili kochać szczególnie tych, których nikt nie kocha. Bądź z nami, abyśmy mogli pokazać spragnionemu światu miłość Ojca Niebieskiego. Amen.

Modlitwa w samotności

Jezu, Uchroń nas od samotności, która ma w sobie coś z grzechu, coś z odmowy miłości, coś z ukrytej pychy i obrażonej dumy, coś z egoizmu; jest to samotność, która wyobcowuje nas z otoczenia; która w nas wmawia, że nie jesteśmy już nikomu potrzebni; którą gorzko przeżuwając zamykamy się w sobie i odgradzamy od świata.

Natomiast niech jak najwięcej pragniemy samotności, w której możemy się spotkać z Tobą. Oderwij nas od trosk, interesów, od rzeczy i osób, które nam Ciebie zasłaniają. Pragniemy takiej samotności, w której moglibyśmy być tylko z Tobą, Gościem najdroższym, najmilszym i najdostojniejszym.

Za taką samotnością tęsknię. O taką modlę się dla wszystkich - młodych i starych, bo ona pozwala nam się czuć sobą. Ona daje nam poczucie siły. Ona wlewa we wnętrze naszej duszy spokój, radość i szczęście. Amen.

Modlitwy osób samotnych

Wasze komentarze:
 Małgoś: 03.06.2023, 10:39
 Św Józefie proszę o dobrego męża dopomóż mi ponieważ tracę nadzieję.
 marzena aneta: 30.04.2023, 13:44
 Modlitwa do Opiekuna samotnych dziękuję Józefie Święty Jezu kocham was bardzo mocno prosze o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję proszę nie chce być samotna dziękuję proszę o dobre relacje z dziećmi z rodzeństwem oraz o ich szczęście zdrowie i moje szczęście zdrowie dziękuję proszę dla mnie o domu kupno lub bezczynszowego mieszkania wszystkie mają być bezczynszowe lub z czynszem małym czynszem niskim dobrą mieszkania małego sprzedaż urode ubezpieczenie zdrowotne z urzędu pracy zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dobrą spowiedź świętą w maju 2023 roku dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to pewność bez dowodu wiara to droga którą docieramy do marzeń dziękuję
 Ania: 11.04.2023, 21:23
 Święty Jōzefie dopomoz mi cierpliwie znosić moja samtnosc.
 marzena aneta: 05.03.2023, 09:21
 Modlitwa do Opiekuna samotnych dziękuję proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję proszę nie chce być samotna dziękuję proszę o dobre relacje z dziećmi i z rodzeństwem dziękuję proszę o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 rozmarzeni (*): 28.02.2023, 01:43
  Święty Józefie ukochany ,przyjmij nas oddajemy ci naszą całą samotność . Zrob co się Bogu podoba cokolwiek. Nie nasza wola bo my nic nie możemy Mów do nas czulej ; bo w twej obecności odnajdujemy bezpieczny port ukojenie czułość miłość ... zaszyj ranę choć serca krwawią gdy łzy z niedowierzaniem rzewnie kapią. Wzbudz na nowo uśpioną miłość niech żar ogień pragnienie wróci by na swoich ustach czyjś pocałunek poczuć. Naucz kochać nas na nowo .. pięknie. O miłości marzyć.. świętej
 Beata: 22.01.2023, 19:08
 Św Józefie pomóż mi nikt nie chce być sam niech się dzieje wola twoja
 Monika: 01.01.2023, 00:15
 Św. Józefie proszę o dobrego męża i uczciwą pracę. Samotność tak bardzo mi ciąży. Dziękuję za siły, dzięki którym dałam radę przetrwać ostatni rok, modlę się do Ciebie o wsparcie w Nowym. Proszę także o pokój w moim domu, który jest skłócony.
 Pawel: 17.11.2022, 16:00
 Sw Jozefie prosze pomóż mi wyjść ze samotnisci Sw Jozefie prosze Ci o dobra zone ❤🙏❤🙏❤🙏
 Irena: 11.10.2022, 20:02
 Św, Józefie ratuj moja córkę, pomóż jej wyjść z samotności i założyć rodzinę., spotkać mężczyznę, który będzie jej mężem. Samotność niszczy jej psychikę, fizyczność i ducha. Św Józefie błagam o pomoc. Amen

 Bogusław : 26.09.2022, 21:31
 Święty Józefie módl się za moje małżeństwo, za mnie i moją samotność w nim, ty wiesz że znów tracę siły, opiekuj się mną proszę prowadź za rękę bo nie daje rady.
 Ela: 26.08.2022, 20:02
 Swiety Juzefie,opiekuj sie mna i czuwaj na demna w samotnosci
 Edyta: 20.08.2022, 22:40
 Sw Józefie blagam wtaw się u Pana naszego za moim młodszym synem żeby w końcu znalazł kolegów,,przyjaciół,nie był samotny,nie siedzual całymi dniami w domu.,żeby był w końcu szczęśliwym dzieckiem.
 Czcicielka: 20.08.2022, 21:01
 Sw ózefie obroń naszą rodzinę, bo jesteśmy wierzący, robimy bardzo dużo dobra, a często jesteśmy prześladowani, odrzucani ze względu na wiarę, czystość, pomagaj nam nieustannie św. Józefie, żebysmy wytrwali, zawsze pełnili Wole Bożą i spotykali na swej drodze dobrych przyjaciół, i dla innych byli oparciem. Dziekuję Ci św. Józefie za dotychczasową opiekę.
 Eliza : 15.08.2022, 18:43
 Kochany Święty Józefie Ty wiesz ze ja często czuje się samotna... Proszę pomóż mi spotkać mężczyznę podobnego do Ciebie, naucz nas prawdziwej miłości i zrozumienia Tak bardzo chce kochać i być kochana przez wartościowa dobra osobę, pomóż mi proszę. Jeżeli pisany mi jest mężczyzna o którym myślę od jakiegoś czasu, Święty Józefie pomóż nam odnaleźć drogę do siebie i iść razem drogą do Nieba Amen
 Samotna: 12.08.2022, 09:16
 Swiety Jozefie opiekoj sie mna w mojej samotnosci podaroj mi przyjaciela i zebym mogla cieszyc sie zyciem prosze wypros laske
 Bożena: 04.08.2022, 21:58
 Św.Józefie zawierzam Twemu wstawiennictwu moje Dzieci które nie miały miłości ,troski i opieki ojcowskiej. Wyjednaj im u Jezusa taką Miłość Ojcowska i pragnienia e bliskość o Ojca Nibieskiego. Jezu Ty wiesz.
 Grazyna: 17.07.2022, 00:40
 Sw.Jozefie proszę bym więcej nie doświadczała przykrości i odrzucenia.prosze o dobre traktowanie mnie przez rodzinę przyjaciół i przełożonych.stwiaj na mojej drodze dobrych ludzi,pomóż w podjęciu właściwej decyzji.
 my : 05.07.2022, 01:49
 swiety jozefie daj radosc w naszej rodzinie prosimy rodzina
 M.: 16.06.2022, 20:27
 Święty Józefie proszę Cię o pomoc i wstawiennictwo za mną. Jestem słaba i potrzebuję Twojej pomocy. Dopomóż. Twoja czcicielka.
 Ela: 16.06.2022, 06:32
 Sw. Jozefie, patronie samotnych 🙏
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej