Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Prośby Matki Bożej z Fatimy

"Przyszłam upomnieć ludzkość, aby zmieniła życie i nie zasmucała Boga ciężkimi grzechami. Niech ludzie odmawiają różaniec i pokutują za grzechy"

1. Pokuta

"Odwróć się od swoich grzechów! Szczerze wyznaj je Jezusowi w spowiedzi świętej i proś Go o miłosierdzie. Pokutuj za swe winy i wynagrodź krzywdy, które swoim grzechem wyrządziłeś innym. Radykalnie zmień swoje życie: »odstąp od złego, czyń dobrze!«.

Wszystkie Twoje prace, trudy i cierpienia dnia codziennego niech staną się wynagrodzeniem za Twoje grzechy i modlitwą za tych, którzy są jeszcze daleko od Boga".

2. Różaniec

"Odmawiaj codziennie różaniec! Czyń to zwłaszcza w swojej rodzinie! Kto będzie służył Maryi przez odmawianie różańca św., otrzyma wyjątkowe łaski. Różaniec stanie się jego bronią przeciw piekłu. Dusza, która poprzez odmawianie różańca poleci się Maryi, nie zginie. A wszystkich tych, którzy rozpowszechniają różaniec, Maryja będzie wspomagała we wszystkich ich potrzebach. Każdy dziesiątek kończ Modlitwą Anioła z Fatimy, aktem wynagrodzenia: »O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego, zaprowadź wszystkie dusze do nieba i dopomóż szczególnie tym, którzy najbardziej potrzebują Twojego miłosierdzia«".

3. Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca

"»Przybędę w godzinie śmierci z łaskami potrzebnymi do zbawienia do tych wszystkich, którzy przez pięć miesięcy w pierwsze soboty odprawią spowiedź, przyjmą Komunię św., odmówią jeden różaniec i przez piętnaście minut rozmyślania nad piętnastoma tajemnicami różańcowymi towarzyszyć mi będą w intencji zadośćuczynienia«. Wynagradzaj Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za grzechy niewiary i walki z Bogiem, które są źródłem wszelkiego zła; za zabijanie nienarodzonych dzieci, za zamykanie się małżonków na dar nowego życia, za grzechy antykoncepcji; za wszelkiego rodzaju grzechy nieczyste: cudzołóstwo, pornografię, homoseksualizm; za okradanie i wykorzystywanie bliźniego; za wszelkiego rodzaju oszczerstwa i fałszywe oskarżenia.

W kolejne pierwsze soboty miesiąca wynagradzaj Maryi za jedną z podanych wyżej zniewag. Przyjmij w tej intencji Jezusa w Komunii św. (spowiedź św. nie jest konieczna, jeśli trwasz w stanie łaski uświęcającej), odmów cząstkę różańca św. i przez piętnaście minut rozmyślaj w zjednoczeniu z Matką Bożą o jednej lub kilku tajemnicach różańca. Rozważanie możesz odprawić w następujący sposób: zaproś Maryję do swej modlitwy, by była miła Bogu i owocna dla zbawienia dusz. Odczytaj fragment Pisma św. dotyczący danej tajemnicy (np. dla tajemnicy pierwszej radosnej - Łk 1, 26-38). Zjednocz się z Maryją w ufnej modlitwie (np. odmawiając Litanię loretańską), a na koniec wzbudź w sobie duchowe postanowienie (np. »będę gorącym sercem miłować Matkę Najświętszą i każdego dnia oddawać Jej cześć« »będę uczyć się od Maryi posłusznego wypełniania woli Bożej, jaką Pan mi ukazuje co dnia« itp.".

Red.

Publikacja za zgodą redakcji
Miłujcie się!, nr 4-2007

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2021Wasze komentarze:
 Anna S : 29.05.2023, 06:27
 Matko najświętsza składam w twoje ręce moje prośby i modlitwy aby nasze problemy się w końcu skończyły i aby pan Bóg miłosierny zechciał udzielić nam tej potrzebnej bardzo intencji która jest w mym sercu i którą do ciebie niosę aby nie dopuścił do nas i do naszego życia tych złych ludzi i zostawił nam to o co prosimy proszę cię również w intencji mojej córeczki czteroletniej aby jej mowa uległa poprawie zaczęła mówić wyraźniej gdyż zaczyna jej to stwarzać problemy i nieprzyjemności proszę również o zdrowie dla nas wszystkich
 Córka : 28.05.2023, 20:06
 Matko Boża z Fatimy, za Twoim wstawiennictwem proszę Cię wyjednaj uzdrowienie taty z choroby nowotworowej i długie życie dla niego w zdrowiu.
 Krzysztof: 26.05.2023, 19:47
 Mateczko fatimska dziękuję Ci że jesteś bądź przy mojej mamusi Krysi Iza ciebie się modlę bo cię bardzo kocham i wierzę że mi pomagasz i nam boty jesteś miłością i wszystkim w moim życiu kocham cie
 Czciciel: 14.05.2023, 22:19
 Doda mi sił i ulecz mnie z tego co mi przeszkadza żyć i pracować. Maryjo Ty możesz wszystko a Ja Tobie się ofiaruje swoje ciało i życie. Broń mnie i schowaj przed tym wszystkim co złe i przynosi szkodę memu ciału. Niech wszelkie pokarmy mi nie szkodzą ani woda, płyny. Ulecz mnie Maryjo a Ja o Tobie nigdy nie nie zapomnę. Pozwól stać się lepszym człowiekiem i mieć rodzone pracę. Proszę wszystkich ludzi czytających ten post o modlitwę za mnie i moją rodzinę teraźniejsza i przyszła. Błogosław Maryjo z Jezusem.
 czcicielka: 13.05.2023, 13:23
 Matko Boza Fatimska prosze Cie o pomoc Twoja w Twojej Madrosci w pomyslnym rozwiazaniu wszystkich problemow Grzegorza i jego matki. W intencji postawienia na naszej drodze ludzi dobrych i uczciwych,a zlych o oddalenie. Bog zaplac za modlitw ei za laski otrzymaqne dla mnie i dla rodziny.
 matka: 13.05.2023, 13:20
 Matko Boza Fatimska prosze Cie w intencji blagalno-dziekczynnej w intencji cudu uzdrowienia syna i jego matki. W intencji cudownej Twojej pomocy w Twojej madrosci w pomyslnym rozwiazaniu wszystkich problemow moich dzieci i moich:zawodowych/o uczciwosc prccodawcow i wspolokegow/.mieszkaniowych,/o udaremnienie zla ze strony alkoholika i nieuczciwych ludzi/urzedowych.ekonomicznych, ,remontowych. Za otrzymane laski bardzo dziekuje dla mnie i dla rodziny.
 marzena aneta: 13.05.2023, 07:12
 Prośby Matki Bożej z Fatimy dziękuję Matko Boża z Fatimy kocham Cię proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie tym dziękuję Matko Boża z Fatimy módl się za nami dziękuję Matko Boża z Fatimy kocham Cię proszę dla mnie o domu kupno lub bezczynszowego mieszkania wszystkie mają być bezczynszowe lub z czynszem małym czynszem niskim dobrą mieszkania małego sprzedaż urode ubezpieczenie zdrowotne z urzędu pracy zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dobrą spowiedź świętą w maju 2023 roku dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Ewa: 08.05.2023, 09:34
 Fatimska Maryjo prosze o wiarę w modlitwę i odwage psychiczną i pomoc w pracy i inteligencje i bystry umysł i dobrą samoocene i oddal przepędz jak sztana fałszywe osoby i prawdziwe koleżnaki i dobrą prace i zdrowie i racjonalne myślenie
 Aldona: 04.05.2023, 23:15
 Matuchno Kochana strzeż mnie od fałszywych osób, Spraw aby mój przyjaciel zrozumial jakim jestem człowiekiem a nie sugerował się tym co inni mnie szkalują bo to jest bolesny cios w moje serce. Zawsze Matuchno w Ciebie wierzę i nie opuszczaj mnie w potrzebie. Daj mi siłę i zdrowie.


 Babcia: 01.05.2023, 22:54
 Matuchno kochana spraw, aby moje prośby przyniosły oczekiwane rezultaty. Nie pozwól, aby naiwni ludzie mną manipulowali. Aby była wyrozumiałość w pewne mojej sprawie o to błagam i proszę.
 Bożena : 17.04.2023, 22:57
 Matko Boża Fatimska błagam o wyrozumienie aby mój partner życiowy był dlamnie wsparciem, nie oszukiwał mnie,nie kłamał w wielu sprawach. Spraw Maryjo aby był razem zemną.
 Córka: 30.03.2023, 09:41
 Matko proszę o mądrość dla Haliny
 Ewa: 30.03.2023, 09:34
 Maryjo oddal fałszywe osoby
 Ania: 21.03.2023, 20:17
 MARIO najukochansza Matko proszę Cię o pomoc w znalezieniu domu dla mnie i mojego syna Jakuba od uwolnienie nas od zasięgu złych ludzi. Proszę Cię o zdrowie i siłę. Dziękuję Anna.
 Ewa: 15.03.2023, 11:12
 Matko proszę o normalne zachowanie w pracy i uważanie co mówię i pokochanie siebie i lekki dystans do ludzi i mądrość i racjonalne myślenie i pokój i ruch w psychice i zdrowie i miłość i prawdziwe koleżanki
 Ewa: 14.03.2023, 08:44
 Proszę o wiarę i ruch w psychice i wymarzoną prace i zdrowie i racjonalne myślenie i mądrość i miłość i przyjaciół i pokój i asertywność
 Ewa: 05.03.2023, 22:47
 Matko proszę o opieke W pracy i dobrą prace i łaski przez przez orędownictwo Św Józefa i św Rity
 Lucyna: 04.03.2023, 17:11
 Kochana Mateczko błagam i proszę o zdrowie dla mojej córki Natalii.Proszę Cię Maryjo o nawrócenie mojej starszej córki Martyny.
 Sylwia: 26.02.2023, 21:13
 Kochana Mateńko proszę cię o zdrowie i dobre wyniki dla mojego wnuka Olivera otocz go płaszczem opieki twoja czcicielka
 Ewa: 24.02.2023, 13:09
 Kochana Mamo proszę o łaskę zdrowia i miłość i kontakt z koleżanką i mądrość i racjonalne myślenie i dobrą prace i dobre serce wobec bliskich i pokój i energie
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

św. Norbertśw. Norbert

Modlitwa do św. NorbertaModlitwa do św. Norberta

Litania do św. NorbertaLitania do św. Norberta

Dużo chaosu. Jak uspokoić i usystematyzować moją modlitwę?Dużo chaosu. Jak uspokoić i usystematyzować moją modlitwę?

Zaakceptować leczenieZaakceptować leczenie

Jak uczyć dzieci życzliwości?Jak uczyć dzieci życzliwości?

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej