Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Prośby Matki Bożej z Fatimy

"Przyszłam upomnieć ludzkość, aby zmieniła życie i nie zasmucała Boga ciężkimi grzechami. Niech ludzie odmawiają różaniec i pokutują za grzechy"

1. Pokuta

"Odwróć się od swoich grzechów! Szczerze wyznaj je Jezusowi w spowiedzi świętej i proś Go o miłosierdzie. Pokutuj za swe winy i wynagrodź krzywdy, które swoim grzechem wyrządziłeś innym. Radykalnie zmień swoje życie: »odstąp od złego, czyń dobrze!«.

Wszystkie Twoje prace, trudy i cierpienia dnia codziennego niech staną się wynagrodzeniem za Twoje grzechy i modlitwą za tych, którzy są jeszcze daleko od Boga".

2. Różaniec

"Odmawiaj codziennie różaniec! Czyń to zwłaszcza w swojej rodzinie! Kto będzie służył Maryi przez odmawianie różańca św., otrzyma wyjątkowe łaski. Różaniec stanie się jego bronią przeciw piekłu. Dusza, która poprzez odmawianie różańca poleci się Maryi, nie zginie. A wszystkich tych, którzy rozpowszechniają różaniec, Maryja będzie wspomagała we wszystkich ich potrzebach. Każdy dziesiątek kończ Modlitwą Anioła z Fatimy, aktem wynagrodzenia: »O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego, zaprowadź wszystkie dusze do nieba i dopomóż szczególnie tym, którzy najbardziej potrzebują Twojego miłosierdzia«".

3. Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca

"»Przybędę w godzinie śmierci z łaskami potrzebnymi do zbawienia do tych wszystkich, którzy przez pięć miesięcy w pierwsze soboty odprawią spowiedź, przyjmą Komunię św., odmówią jeden różaniec i przez piętnaście minut rozmyślania nad piętnastoma tajemnicami różańcowymi towarzyszyć mi będą w intencji zadośćuczynienia«. Wynagradzaj Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za grzechy niewiary i walki z Bogiem, które są źródłem wszelkiego zła; za zabijanie nienarodzonych dzieci, za zamykanie się małżonków na dar nowego życia, za grzechy antykoncepcji; za wszelkiego rodzaju grzechy nieczyste: cudzołóstwo, pornografię, homoseksualizm; za okradanie i wykorzystywanie bliźniego; za wszelkiego rodzaju oszczerstwa i fałszywe oskarżenia.

W kolejne pierwsze soboty miesiąca wynagradzaj Maryi za jedną z podanych wyżej zniewag. Przyjmij w tej intencji Jezusa w Komunii św. (spowiedź św. nie jest konieczna, jeśli trwasz w stanie łaski uświęcającej), odmów cząstkę różańca św. i przez piętnaście minut rozmyślaj w zjednoczeniu z Matką Bożą o jednej lub kilku tajemnicach różańca. Rozważanie możesz odprawić w następujący sposób: zaproś Maryję do swej modlitwy, by była miła Bogu i owocna dla zbawienia dusz. Odczytaj fragment Pisma św. dotyczący danej tajemnicy (np. dla tajemnicy pierwszej radosnej - Łk 1, 26-38). Zjednocz się z Maryją w ufnej modlitwie (np. odmawiając Litanię loretańską), a na koniec wzbudź w sobie duchowe postanowienie (np. »będę gorącym sercem miłować Matkę Najświętszą i każdego dnia oddawać Jej cześć« »będę uczyć się od Maryi posłusznego wypełniania woli Bożej, jaką Pan mi ukazuje co dnia« itp.".

Red.

Publikacja za zgodą redakcji
Miłujcie się!, nr 4-2007

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2021


   

Wasze komentarze:
 janusz: 06.08.2021, 00:43
 Matko Boża Proszę o łaskę uzdrowienia mnie z guza w odbytnicy czasami krwawiący, spuchniętego lewego kolana oraz zaczerwionego miejsca intymnych panów i krosty na brzuchu i plecach i o zdrowie psychiczne
 Lubomila: 30.07.2021, 09:48
 Matko Boża proszę o uzdrowienie i błogosławieństwo dla Grzegorza Iwonki Anny
 Anna: 25.07.2021, 14:39
 Matko Boża Fatimska uzdrów proszę moją mamę z choroby nowotworowej. Spraw, aby pokonała wszelkie przeciwności i cieszyła się łaską zdrowia. Pomóż nam Najukochańsza Matko!
 Lubomila: 24.07.2021, 08:27
 M.Boza Fatimska proszę o uzdrowienie moich dzieci i zięcia Marcina
 matka: 17.07.2021, 12:54
 Matko Boza Fatimska prosze Cie o wybawienia moich dzieci i mnie oraz rodzine od chorob,strat,szkod,nekania ze strony nieprzyjciol/alkoholika/. W intencji blog.Twojego Matko w naszych przedsiewzieciach/o zdanie egzaminu motoryzacyjnego dla syna,o przedluzenie umowy o prace dla niego,o pomoc Twoja /.. Amen.
 Weronika: 07.07.2021, 07:11
 Matko Boża nieustającej pomocy Tobie zamierzam mojego tatę ,który nie chce dopuścić nas do zawarcia przed Bogiem związku małżeńskiego .Od początku jesteśmy parą związaną z Bogiem ,ze wspólnotami,chodziliśmy na piesze pielgrzymki do Częstochowy ,jesteśmy ze sobą 7 lat . Pomagałam jak mogłam moim rodzicom jednak tata tego nie docenia i jest mi z tego powodu bardzo przykro.Mamusiu uwolnij mojego tatę z choroby psychicznej ,spraw by zmienił swoje nastawienie do mnie .
 Sylwia: 03.07.2021, 19:13
 Kochana Mateńko proszę Cię o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla moich dzieci i ich rodzin o dar zdrowia dla córki twoja czcicielka
 Brat. Grzegorz: 23.06.2021, 23:23
 Prosze. Cie. Matko. Boza. O. Zdrowie. I. O. Boze. Blogoslawienstwo. I. O. Dary. Ducha. Sw. I. O. Dar. Bozego. Milosierdzia. I. Opieke. Matki. Bozej. Czestchowskiej. I. O. Szczesliwy. Pszebieg. Operacji. Dla. Pawla.
 janusz: 17.06.2021, 00:49
 Matko Boża Fatymska Proszę o Łaske uzdrowieni mnie z guza w odbytnicy czasami krwawiący, spuchniętego lewego kolana oraz zaczerwionego miejsca intymnych panów i o zdrowie psychiczne


 Bn: 24.05.2021, 16:27
 O to by Adrian zadzwonił.
 Barbara: 13.05.2021, 20:17
 MBF ratuj moja rodzinę . moje dzieci moje wnuki męża rodzeństwo.Badz uwielbiana Maryjo.Ty która nikogo nie opuszczasz.
 Czcicielka : 13.05.2021, 14:57
 Matko Boza Fatimska proszę Cię o zdrowie ,pokoj w sercu , radość w Bogu i potrzebne łaski dla Marty.
 Grażyna: 13.05.2021, 09:47
 Matko Boża proszę o łaskę uzdrowienia Oli
 Bozena: 09.05.2021, 17:56
 Najukochańsza Matko proszę o łaskę uzdrowienia nóżki mojego wnuczka.Prosze pomóż dziecku i nam.
 Ryszard: 06.05.2021, 06:40
 Kochana Mateczko nasza, któraś w Kanie Galilejskiej pokazałaś, że nie są Ci obojętne nawet nasze codziennie sprawy, wstawiaj się za nami nieustannie do swojego najmilszego syna Jezusa. On pokazał, że zawsze Cię wysłucha. Dopomóż wszystkim, którzy złożyli prośby do Ciebie na tej stronie. Prosimy Cię, bądź zawsze z nami. Ucz nas ufności w Miłosierdzie Boże.
 Sławek: 14.04.2021, 17:32
 Matko boska fatimska proszę o łaskę i uzdrowienie mojej mamy Jozefy z koronawirus i jak najszybszy powrót do zdrowia czekamy Wszyscy na nią dzieci i wnuczki Matko wypros Pana Boga. Ament
 janusz: 02.04.2021, 00:23
 Matko Boża proszę o uzdrowienie z guza w odbytnicy czasami krwawiący ,o z puchnietego lewego kolana oraz depresji
 GOSIA: 23.03.2021, 15:16
 MATKO BOŻA PROSZĘ CIĘ O ZDROWIE IDOBRĄ PRACĘ IZDROWE POTOMSTWO DLA PIOTRA I EWY
 Krystyna: 11.03.2021, 13:37
 Matko Boża dziękuję za wszelkie łaski. Oddaję Ci moją pracę, Proszę Cię o łaskę nawrócenia Tomka i Weroniki, o czystą, piękną miłość dla Nich na całe życie uwiecznioną sakramentem małżeństwa. Matko Boża oddaję Ci pod Twoją opiekę naszą rodzinę , nasze małżeństwo i nasze dzieci.
 Aneta: 10.03.2021, 17:36
 za konających, za mnie, za śp. Pawła Graca, za matkę i za rentę rodzinną inwalidzką taty dziękuję wynagradzająca modlitwa Sercu Pana Jezusa Matko Boża Różańcowa Fatimska
[1] [2] [3] [4] [5] [6] (7) [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa do św. Brunona KartuzaModlitwa do św. Brunona Kartuza

Litania do św. Brunona KartuzaLitania do św. Brunona Kartuza

Jaką rolę odgrywała Septuaginta w pierwszych wiekach Kościoła?Jaką rolę odgrywała Septuaginta w pierwszych wiekach Kościoła?

Pius XII - Neutralny papieżPius XII - Neutralny papież

4 tydzień ciąży - zmiany w ogranizmie i zachcianki4 tydzień ciąży - zmiany w ogranizmie i zachcianki

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej