Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Prośby Matki Bożej z Fatimy

"Przyszłam upomnieć ludzkość, aby zmieniła życie i nie zasmucała Boga ciężkimi grzechami. Niech ludzie odmawiają różaniec i pokutują za grzechy"

1. Pokuta

"Odwróć się od swoich grzechów! Szczerze wyznaj je Jezusowi w spowiedzi świętej i proś Go o miłosierdzie. Pokutuj za swe winy i wynagrodź krzywdy, które swoim grzechem wyrządziłeś innym. Radykalnie zmień swoje życie: »odstąp od złego, czyń dobrze!«.

Wszystkie Twoje prace, trudy i cierpienia dnia codziennego niech staną się wynagrodzeniem za Twoje grzechy i modlitwą za tych, którzy są jeszcze daleko od Boga".

2. Różaniec

"Odmawiaj codziennie różaniec! Czyń to zwłaszcza w swojej rodzinie! Kto będzie służył Maryi przez odmawianie różańca św., otrzyma wyjątkowe łaski. Różaniec stanie się jego bronią przeciw piekłu. Dusza, która poprzez odmawianie różańca poleci się Maryi, nie zginie. A wszystkich tych, którzy rozpowszechniają różaniec, Maryja będzie wspomagała we wszystkich ich potrzebach. Każdy dziesiątek kończ Modlitwą Anioła z Fatimy, aktem wynagrodzenia: »O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego, zaprowadź wszystkie dusze do nieba i dopomóż szczególnie tym, którzy najbardziej potrzebują Twojego miłosierdzia«".

3. Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca

"»Przybędę w godzinie śmierci z łaskami potrzebnymi do zbawienia do tych wszystkich, którzy przez pięć miesięcy w pierwsze soboty odprawią spowiedź, przyjmą Komunię św., odmówią jeden różaniec i przez piętnaście minut rozmyślania nad piętnastoma tajemnicami różańcowymi towarzyszyć mi będą w intencji zadośćuczynienia«. Wynagradzaj Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za grzechy niewiary i walki z Bogiem, które są źródłem wszelkiego zła; za zabijanie nienarodzonych dzieci, za zamykanie się małżonków na dar nowego życia, za grzechy antykoncepcji; za wszelkiego rodzaju grzechy nieczyste: cudzołóstwo, pornografię, homoseksualizm; za okradanie i wykorzystywanie bliźniego; za wszelkiego rodzaju oszczerstwa i fałszywe oskarżenia.

W kolejne pierwsze soboty miesiąca wynagradzaj Maryi za jedną z podanych wyżej zniewag. Przyjmij w tej intencji Jezusa w Komunii św. (spowiedź św. nie jest konieczna, jeśli trwasz w stanie łaski uświęcającej), odmów cząstkę różańca św. i przez piętnaście minut rozmyślaj w zjednoczeniu z Matką Bożą o jednej lub kilku tajemnicach różańca. Rozważanie możesz odprawić w następujący sposób: zaproś Maryję do swej modlitwy, by była miła Bogu i owocna dla zbawienia dusz. Odczytaj fragment Pisma św. dotyczący danej tajemnicy (np. dla tajemnicy pierwszej radosnej - Łk 1, 26-38). Zjednocz się z Maryją w ufnej modlitwie (np. odmawiając Litanię loretańską), a na koniec wzbudź w sobie duchowe postanowienie (np. »będę gorącym sercem miłować Matkę Najświętszą i każdego dnia oddawać Jej cześć« »będę uczyć się od Maryi posłusznego wypełniania woli Bożej, jaką Pan mi ukazuje co dnia« itp.".

Red.

Publikacja za zgodą redakcji
Miłujcie się!, nr 4-2007

Ostatnia aktualizacja: 29.07.2020


   

Wasze komentarze:
 Urszula: 13.04.2016, 10:13
 Matko Umiłowana, Bogu jestem wdzięczna za wszystko. Proszę obejmij Matczyną miłością mojego syna Konrada, uproś u Syna Twojego a Pana naszego Jezusa Chrystusa wszelkie potrzebne łaski dla niego jako męża, ojca, żeby się uspokoił, wyciszył, proszę o pokój w sercu dla niego i żeby Bóg wylał na Niego Swojego Ducha Świętego, dając mu prawdziwą mądrość, pokorne i miłujące, wyrozumiałe serce - matka Urszula
 Andrzej Józef Czerwinski: 29.03.2016, 02:52
  intencja Jan ślązak umarł kilka lat temu Mysłowice intencja Paweł ślązak umarł kilka lat temu Mysłowice intencja Przemek z Tychów syn Renaty i Darka i tam jeszcze siostra była syn Przemek miał wypadek w pracy zabił sie sie , jakaś maszyna go wciągła wielka prośba o intencje modlitwenom za tego chłopaka , jakiś jeszcze pomieszany nie wie co w życiu chce , troche seplenił , Prośba o Modlitwe za tego Przemka z Tychów w imieniu Jezusa Chrystusa za jego Rodziców Darka i Renate , i siostra młodsza była , chciała być Policjantką prośba o modlitwe za rodziców Darka i Renate i ich córke w imieniu Jezusa Chrystusa
 Andrzej Józef Czerwinski: 28.03.2016, 00:55
  intencja Rozalia ślązak umarła 21 Marzec 2016 R. Mysłowice intencja Jan ślązak umarł kilka lat temu Mysłowice intencja Paweł ślązak umarł kilka lat temu Mysłowice
 edyta: 19.03.2016, 21:59
 Matko błagam i prosze spraw aby jurek zadzwonił napisał dzisiaj. błagam aby przeprosił za swoje zachowanie i za to co zrobił. matko proszę spraw aby mu zaczeło na mnie bardzo zależeć i aby powiedział iz chce ze mna byc
 magda: 17.03.2016, 18:42
 please pray for us
 aniela: 13.03.2016, 22:35
 Ukochana Matko Boża spraw łaskawie aby mój ciężko chory brat Andrzej wyzdrowiał. W tobie nasza nadzieja.
 Mama: 24.02.2016, 00:15
 Ukochana Mateńko błagam o wstawiennictwo o uzdrowienie naszej ukochanej córki, o bardzo dobre wyniki, o zdrowie dla niej i dziecka, o zdrowie wszystkich naszych dzieci i wnuków. Błagam o wstawiennictwo do Boga Ojca Wszechmogącego. Dziękuję za otrzymane łaski.
 barbara: 21.02.2016, 15:59
 Matko ratuj sakramentalne malzenstwo Magdy i Grzegorza z kryzysu,chron nierozerwalnosc malzenska,daj im cudowne uzdrowienie i nawrocenie--wyzwol Magde od kochanka,Materusza od mezatki i Grzegorza od kochanki.
 Ewa gu.: 16.02.2016, 21:21
 Matko Boza proszę opiekuj sie nasza rodzina Blagam


 Babcia: 14.02.2016, 11:01
 Mateczko kochana prosze cie ozdrowie dla moich wnukóa ,miej w opiece szczegolnie tego małego zeby dobrze sie rozwijał a badanie jakie ma mieć robione dobrze wyszlo dodaj wiary i otuchy jego rodzicom w trudnych dla nich chwilach prosze o modlitwe i Boze błogosławienstwo
 Andrzej Józef Czerwinski: 11.02.2016, 01:26
 intencja za takiego dawnego znajomego Tomka Leszczewskiego żona gruba , syn chory jeść nie może Edmonton , Alberta , Canada , Tom Leszczewski z rodzinom ,
 tomasz: 08.02.2016, 23:00
 Prosze cie marjo o zone tomasz p
 tomasz: 08.02.2016, 22:55
 Prosze cie marjo o zone tomasz p
 corka: 12.01.2016, 18:24
 Mateńko prosze cie o zdrowie dla mojej mamy miej ja w opiece Prosze o modlitwe.
 babci: 12.01.2016, 18:22
 Prosze cie matko Fatimska miej w opiece moje wnuki a w szczególności tego małego aby dobrze sie rozwijał i był zdrowy Dodaj wiary,siły i otuchy rodzicom aby sie nie załamywali w trudnych chwilach.Prosze o modlitwe i Boże błogosławieństwo.
 magda: 12.12.2015, 15:55
  prosze o pomoc i modlitwe za zmarlego dziekuje
 Adam: 05.12.2015, 17:25
 Maryjo ,matko Najukochansza proszę uwolnij mnie od lęku i stanow depresyjnych.W ręce Twoje pragnę się powierzać. Kieruj mną i nigdy nie opuszczaj.Dopomóż abym nie bał się dentysty.Bardzo blagam Ciebie o potrzebne łaski.
 Adam: 05.12.2015, 17:21
 Maryjo ,matko Najukochansza proszę uwolnij mnie od lęku i stanow depresyjnych.W ręce Twoje pragnę się powierzać. Kieruj mną i nigdy nie opuszczaj.Dopomóż abym nie bał się dentysty.Bardzo blagam Ciebie o potrzebne łaski.
 Mr. Tomasz Krzysztof Czerwinsk: 03.12.2015, 21:48
 redakcja@katolik.pl katolik@katolik.pl intencja /intention Lukasz Siedlaczek narkotyki ,pije spiritus jak sie naćpa a jest wykształcony chłopak skończył magistra jakiś informatyk elektronika ojciec pijak wódka pije z nieszczęścia że musi coś być z młodom dziewczynom i chyba sie z niom ożenić i może chyba dziecko z niom mieć , ja nie wiem zaco , spytajcie sie ducha świętego , brat Piotr Siedlaczek Chore oczy jak był młody około 6 lat nasypali mu wapna do oczów teraz i już jakiś czas nosi kontakty , jedno oko ma przymrużone , teraz jest gruby bo bóg go każe że nie chce mi sie zemścić bo ja zaprowadziłem go na miejsce gdzie mu to nasypali ale ja nie wiedziałem że takie coś mu takie młode gnojki mu to nasypali , ja nie zaprowadziłem go tam żeby tak sie stało , do dziś nie ma pełnego wzroku chłopak sie męczy od tamtego czasu ,może nawet pracy nie chcom mu dać bo go biorom za inwalide kaleke , pomodlijcie sie o te oczy ma żone Agbieszke i 2 córki Jedna Emilia może 7 lat , druga córka noworodek , ich matka krystyna jest bardzo zmartwiona synami i mężem i jeszcze myśli o mnie bo my taka dalsza jak by rodzina , jest jeszcze ich babka Rozalia ślązak około 90 lat już prawie na tamtym świecie nie mówi sparaliżowana , i jest jeszcze dużo innych duchów ludzi co też muszą przejść terapie boga ciężkie żeczy do przejścia strach , choroby padaczka , jedna dziewczyna rosjanka jest chora teraz na białaczke przez Tomasza Czerwinskiego ,te problemy wszystko przez niego bo jest chory był chory od samego poczontku a później w życiu przyszło najgorsze musiał popełnić KAZiRODZTWO ale nie specjalnie musiał , Tomasz Czerwinski mieszka z ojcem , a matka mieszka osobno z takim Władkiem Zborowskim modli sie i każdej niedzieli chodzi do Kościoła bardzo poważny katolik i wieży bardzo w Jezusa Chrystusa bym powiedział dobry człowiek troche nerwowy jak sie wkuży to nie lubie go miał wszcząs mózgu jak był dzieckiem motor wniego wjechał ale wypiłem z nim dużo piwa i nigdy nie płaciłem i nic nigdy nie powiedział teraz mi troche marudzi chyć sie roboty jak jestem tam u nich u matki Polak z Polski z okolic Krosna dokładnie Dukla i jeszcze ma rodzine w Łękach Dukielskich , to matka Tomasza Czerwinskiego przychodzi tu do mieszkania Andrzeja a Tomasz mieszka z ojcem bo ojciec tam troche miał błogosławieństwo od Boga i miał troche pieniędzy to mógł sobie podłonczyć kablówke tv i jeszcze były samochody , jak Tomasz miał jakomś prace to samochód od ( Boga ) był bo wszystkie błogosławieństwo siły do dzwigania i wogóle to wszystko Bóg dał , to teraz pisze tom intencje Tomasz ten najbardziej chory , no a pisze to wszystko bo może jak wyśle te intencje to może Pan Bóg je wysłucha i może albo odwoła niektórym chorym choroby albo te najgorsze żeczy , a pisze do kościoła bo mówiom że jak jest źle to wołać do Pana Jezusa Chrystusa , a jak teraz żeście by mi napisali że ja mam wołać to mnie albo nie wyjdzie modlitwa albo nie będzie sie liczyć wy Księża księdzowie jesteście księdzami z jakiegoś powodu i kościół też ma jakiś powód że sie tam chodzi czasem może jak sie pójdzie do kościoła to słyszałem że kościół troche oczyszcza przez to pisze do kościoła może sie wymodlicie może dobry pan Bóg was wysłucha i może coś odwoła bo to tym duchom ludziom napewno nie potrzebne a te terapie to bardzo ciężkie żeczy do przejścia np. żyletki u kobiet w środku tam w rozżondach , albo wycinanie macicy albo jakichś jajek płodowych , bicia , spalanie , strach , jedzenie to żygi ,glizdy , węże w domu , u nas już sie zaczyna robactwo w domu , i co najgorsze to dużo tych duchów musi to przejść i mieć te żeczy, mnie już kiedyś Pan Bóg chciał wźiąść na tom ale mi odpuścił ale napewno to nie było zadarmo ktoś tam znowu musiał sie zgodzić albo na chorobe albo coś , wy tam wiecie dobrze oczym pisze , a ja to wysyłam tylko ztego powodu że może uprosicie modlitwom pana Boga żeby tym innym odpusścił niektróre żeczy , a ja naprawde chyba żadnej osobie nie zrobiłem że to majom to ja jak bym wiedział to nikogo i nigdzie bym nie chodził a to była taka śiła że musiałem iść do tej dziewczyny , z niektórymi musiałem mieć seks musiałem , od jednej uciekałem to mnie sama goniła , inna zaś sama mi do łóżka wlazła to jom wyżuciłem ale i tak mnie zawołała i seks był , a jak napiszecie że ja jestem hujem i że byłem ja odrazu sie wpisać do szpitala to mogli mnie wziąść na siłe mogli przyjść z pięcioma policjantami i zabrać do schowka to nie zrobili tego widocznie Pan Bóg powiedział albo coś pomyślał że nie weźnie mnie bo da rade wszystkim pomóc ale teraz już pewny koniec , nie moge spać , kończy sie jedzenie i już zaczynam być wariat , tak że jak sie da coś tu coś zrobić pomóc jakoś to pytam w imieniu krwi i ran Pana Jezusa Chrystusa a ja nie chce iść na tom terapie bo ja mam najgożej a ja nic w życiu nie chce , inni chcom siłe , pieniądze , biznesy , a ja moge żyć z normalnej pracy za 1500 złoty na miesiąc i może to być w zwykłym apartamencie , mam rodzine ciotke w Sosnowcu na Zagłębiu śląsk co zyjom w starym budownictwie całe życie w bardzo niskich warunkach bez samochodu i jakoś żyjom , ja też tak moge , mnie nie potrzebne skarby i wielkie pieniondze , wole żyć dużej na wolności nisz pieniondze a Pan Bóg mi przysłał wiadomość że kiedyś jak to sie skonczy to ma dla mnie duzo pieniendzy , a moge to oddać albo nie chciec tego jak by mi co odpuscił , a lubie siedzieć w domu oglondac telewizor , miałem kiedyś fajnom robote rozwozilem chinskie jedzenie i dalo sie przezyc z tego , tak by mi pasowalo jak by mi odpuscil strach ,bo dostalem wiadomosc od matki maskiej od maryji ze strachu nie przejde bez jej pomocy strachu nie przejde , to te intencje wysylam w imieniu Pana jezusa chrystusa i w imieniu jego krwi i ran chrystusa , Edmonton , Alberta , Canada , Mysłowice , Polska siedlluk@tlen.pl odpis prosze odpisać tu eddmonton68@gmail.com mam tu dziecko co może zmazać wasz odpis bóg zapłać
 Ewa g: 02.12.2015, 10:15
  Prosimy o pomoc opiekuj się nasza rodzina synami i mężem oraz mną.Blagam dziękuje.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] (24) [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

Przygoda wodniacka na DunajcuPrzygoda wodniacka na Dunajcu

Wiersze dzieci o majuWiersze dzieci o maju

Dla MatkiDla Matki

Chciałabym, aby moja mama była moją przyjaciółkąChciałabym, aby moja mama była moją przyjaciółką

Pierwsza Komunia Święta - wiersze dzieciPierwsza Komunia Święta - wiersze dzieci

Najbardziej popularne

Litania do Najświętszej Maryi PannyLitania do Najświętszej Maryi Panny

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej