Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Prośby Matki Bożej z Fatimy

"Przyszłam upomnieć ludzkość, aby zmieniła życie i nie zasmucała Boga ciężkimi grzechami. Niech ludzie odmawiają różaniec i pokutują za grzechy"

1. Pokuta

"Odwróć się od swoich grzechów! Szczerze wyznaj je Jezusowi w spowiedzi świętej i proś Go o miłosierdzie. Pokutuj za swe winy i wynagrodź krzywdy, które swoim grzechem wyrządziłeś innym. Radykalnie zmień swoje życie: »odstąp od złego, czyń dobrze!«.

Wszystkie Twoje prace, trudy i cierpienia dnia codziennego niech staną się wynagrodzeniem za Twoje grzechy i modlitwą za tych, którzy są jeszcze daleko od Boga".

2. Różaniec

"Odmawiaj codziennie różaniec! Czyń to zwłaszcza w swojej rodzinie! Kto będzie służył Maryi przez odmawianie różańca św., otrzyma wyjątkowe łaski. Różaniec stanie się jego bronią przeciw piekłu. Dusza, która poprzez odmawianie różańca poleci się Maryi, nie zginie. A wszystkich tych, którzy rozpowszechniają różaniec, Maryja będzie wspomagała we wszystkich ich potrzebach. Każdy dziesiątek kończ Modlitwą Anioła z Fatimy, aktem wynagrodzenia: »O mój Jezu, przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego, zaprowadź wszystkie dusze do nieba i dopomóż szczególnie tym, którzy najbardziej potrzebują Twojego miłosierdzia«".

3. Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca

"»Przybędę w godzinie śmierci z łaskami potrzebnymi do zbawienia do tych wszystkich, którzy przez pięć miesięcy w pierwsze soboty odprawią spowiedź, przyjmą Komunię św., odmówią jeden różaniec i przez piętnaście minut rozmyślania nad piętnastoma tajemnicami różańcowymi towarzyszyć mi będą w intencji zadośćuczynienia«. Wynagradzaj Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny za grzechy niewiary i walki z Bogiem, które są źródłem wszelkiego zła; za zabijanie nienarodzonych dzieci, za zamykanie się małżonków na dar nowego życia, za grzechy antykoncepcji; za wszelkiego rodzaju grzechy nieczyste: cudzołóstwo, pornografię, homoseksualizm; za okradanie i wykorzystywanie bliźniego; za wszelkiego rodzaju oszczerstwa i fałszywe oskarżenia.

W kolejne pierwsze soboty miesiąca wynagradzaj Maryi za jedną z podanych wyżej zniewag. Przyjmij w tej intencji Jezusa w Komunii św. (spowiedź św. nie jest konieczna, jeśli trwasz w stanie łaski uświęcającej), odmów cząstkę różańca św. i przez piętnaście minut rozmyślaj w zjednoczeniu z Matką Bożą o jednej lub kilku tajemnicach różańca. Rozważanie możesz odprawić w następujący sposób: zaproś Maryję do swej modlitwy, by była miła Bogu i owocna dla zbawienia dusz. Odczytaj fragment Pisma św. dotyczący danej tajemnicy (np. dla tajemnicy pierwszej radosnej - Łk 1, 26-38). Zjednocz się z Maryją w ufnej modlitwie (np. odmawiając Litanię loretańską), a na koniec wzbudź w sobie duchowe postanowienie (np. »będę gorącym sercem miłować Matkę Najświętszą i każdego dnia oddawać Jej cześć« »będę uczyć się od Maryi posłusznego wypełniania woli Bożej, jaką Pan mi ukazuje co dnia« itp.".

Red.

Publikacja za zgodą redakcji
Miłujcie się!, nr 4-2007

Ostatnia aktualizacja: 09.06.2021


   

Wasze komentarze:
 Agnieszka: 09.05.2017, 20:42
 Matko dziękuję za otrzymane łaski i proszę Cię Ty znasz moje problemy błagam pomóż mi je rozwiązać z korzyścią dla mnie i wstaw się do Pana by był sprawiedliwy inie opuszczał mnie w moich potrzebach i by udzielił mi łaskk , których potrzebuję .Maryjo ufam ,że za Twoim wtrawiennictwem wszystko będzie dobrze
 Czicielka: 08.05.2017, 10:51
 Matko Boża Fatimska proszę Cię o pokonanie moich problemów finansowych i małżeńskich by się od nowa wszystko zaczęło układać
 babcia: 29.04.2017, 09:21
 Mateczko proszę cię o dar łaski chodzenia dla wnuka i zdrowie dla jego mamy Proszę o modlitwę.
 babcia: 25.04.2017, 20:16
 Proszę o dar łaski zdrowia dla dla Barbary i jej synka Prosze o modlitwę. Proszę o modlitwe
 babcia: 25.04.2017, 20:15
 Proszę o dar łaski zdrowia dla malutkiej Marysi Proszę o modlitwe
 Ania: 21.04.2017, 17:19
 Maryjo Ty uczyniłaś tak wiele cudów. Czy ja słaba grzesznica również mogę prosić Ciebie Wspaniałą Matkę o cud dla mnie, aby pod moim sercem rozwijało się zdrowe dziecko? Maryjo ja wiem, że Ty wszystko możesz. Błagam pomóż mi. Mamy tak wiele problemów w małżeństwier, nie mam pracy, rodzina męża bardzo utrudnia nam życie - teściowa sieje nienawiść nawet do własnego syna, nie akceptuje mnie, próbuje skłócić moją rodzinę, do tego mamy problemy zdrowotne, oddalamy się od siebie, bo chęć posiadania dziecka i jego brak od tak długiego czasu niszczy nas węwnętrznie. Maryjo uczyń cud. Wiem, że jeśli uleczysz niepłodność i w naszym domu pojawi się tak długo wyczekiwane zdrowe dziecko to nasze małżeństwo bardzo się umocni, a pozostałe problemy rozwiążą się. Przyjdź nam z pomocą.
 ela: 02.04.2017, 13:49
 Błagam o odmiane zycia mojego i mojej rodziny o pomc finansowa,o sile w dzwiganiu krzyza w dniu codziennym, o prace chałupnicza i wygrana w lotto co odmieni zycie i pozałatwia problemy finansowe
 Ewa: 24.03.2017, 14:16
 Maryjo Przenajswietsza, Fatimska Pani, daj mojemu tacie sily w walce z choroba. Prosze wstaw sie za nim u Swojego Syna, zeby dal mu zdrowie i jeszcze wiele lat zycia z nami w szczesciu. Prosze Cie tez o moja mame, zeby miala zdrowe serce.
 Katarzyna: 17.03.2017, 22:57
 Maryjo, proszę Cię o łaskę nawrócenia dla mojego męża Wojtka i o odbudowanie naszego małżeństwa.


 anna: 15.03.2017, 09:17
 Maryjo Uzdrowienie chorych Ciebie prosimy o uzdrowienie duszy i ciala Mikolaja z choroby psychicznej ,uwolnienie z nalogow.Prosze o zdrowie dla Tomasza,o nawrocenie rodzenstwa na droge wiary.O Beatyfikacje Slugi Bozego Prymasa Kard.Stefana Wyszynskiego.O jednosc Kosciola Swietego,we wszystkich intencjach Ojca Swietego Franciszka,calego Duchowienstwa,Ludu Bozego.
 mama: 13.03.2017, 14:41
 Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie i prawidłowy rozw ój dziecka, które nosi pod swoim sercem moja córka. Proszę aby urodziło się zdrowe i szczęśliwie, prosi mama.
 mama: 13.03.2017, 14:36
 Matko Boża Fatimska proszę o zdrowie i prawidłowy rozw ój dziecka, które nosi pod swoim sercem moja córka. Proszę aby urodziło się zdrowe i szczęśliwie, prosi mama.
 Kasia DD: 09.03.2017, 01:00
 Matko Boża Fatimska, proszę o łaskę przemiany serca mojego męża Artura. Aby nasze malzenstwo przetrwało tę próbę i by mój mąż znalazł siłę i wiarę byśmy mogli dalej kroczyć razem w tym życiu. Proszę o wierność dla niego aby nie uległ pokusom zdrady, Matko stój zawsze na jego drodze, nie pozwól mu błądzić, niech ponownie otworzy swoje serce na Ciebie Droga Matko. Chroń go od zła, daj mu silna wiarę oraz świętość, pozwól wzrastać wśród prawdziwych mężczyzn  i być dla mnie i naszej rodziny prawdziwym oparciem. Spraw aby dzięki Tobie mógł stawać się lepszym mężem i ojcem naszych przyszłych dzieci. Prosze uwolnij mojego męża od grzechu upojenia alkoholowego i gier oraz internetu .Chcę jego szczęścia. Kocham go. Amen
 babcia: 04.03.2017, 11:09
 Proszę o zdrowie dla malutkiej Marysi Proszę o modlitwę i Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny
 mama: 04.03.2017, 11:08
 Proszę o zdrowie dla bardzo chorego Wojtusia i szczęśliwą operacje dla jego mamy Proszę o modlitwę i Boże Błogosławieństwo dla całej rodziny
 Joanna : 26.02.2017, 15:51
 Matko Boża Fatimska błagam Cię o dar potomstwo dla mnie i mojego męża Piotra. Bóg zapłać
 mama: 26.02.2017, 10:47
 Proszę o dar łaski zdrowia i szczęśliwy przebieg operacji dla córki i zdrowie dla jej chorego synka Proszę o modlitwę.
 Matka i żona: 25.02.2017, 00:57
 Matko Fatimska proszę Cię bardzo o zdrowie dla dzieci i męża oraz pomóż przeprowadzić się do własnego domu.
 MARIA PARAFIA ŚW BARTŁOMIEJA Ś: 22.02.2017, 20:00
 MATECZKO BARDZO PROSZĘ O ZDROWIE MOJEGO MĘŻA ,ZE BY MU NIE BYŁO DUSZNO ,UZDRÓW MOJEGO MĘŻA PROŚ MARIA
 MARIA PARAFIA ŚW BARTŁOMIEJA Ś: 14.02.2017, 12:34
 DZIĘKUJE ZA POWRUT ZE SZPILALA MOJEGO MĘŻA I MIEJ GO W OPIECE PROŚ MARIA
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] (19) [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

Po co objawienia Matki Bożej?Po co objawienia Matki Bożej?

Wiersze dzieci o wakacjachWiersze dzieci o wakacjach

Fenomen świętego AntoniegoFenomen świętego Antoniego

Matko Boska Berdyczowska - panuj w swojej świątyniMatko Boska Berdyczowska - panuj w swojej świątyni

O granicy między dniem a nocąO granicy między dniem a nocą

Najbardziej popularne

Litania do Najświętszej Maryi PannyLitania do Najświętszej Maryi Panny

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej