Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Stanisława Kostki

patrona dzieci i młodzieży


Modlitwa o prawdziwą miłość

Boże, który jesteś Miłością i obficie nas nią obdarzasz, wysłuchaj łaskawie próśb naszych i spraw, byśmy - za przykładem Świętego Stanisława codziennie świadcząc o Tobie, życie nasze miłością Boga i bliźniego wypełniali. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


Modlitwa o wierność Bogu

Wszechmogący Boże, który przedziwnym zrządzeniem wybrałeś Świętego Stanisława Kostkę i uzdolniłeś go do wierności Tobie, wejrzyj, na naszą słabość i niestałość. Spraw łaskawie, abyśmy - dzięki wstawiennictwu i opiece Świętego Stanisława - do końca naszego życia w wierności Tobie wytrwali. Amen.


Modlitwa o świętość życia

Boże, któryś wśród wielu cudów swojej mądrości udzielił Stanisławowi Kostce w młodzieńczym wieku łaskę dojrzałej świętości, spraw, prosimy, abyśmy - w przyjaźni z Tobą wzrastając - za wstawiennictwem Świętego Stanisława - przezwyciężali nieprawości nasze i dobrze w życiu czyniąc coraz bardziej upodabniali się do Ciebie. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


Modlitwa o dar mądrości

Prosimy Cię, Panie, za wstawiennictwem Świętego Stanisława, oświeć światłem swej mądrości umysły nasze i daj nam pomoc potrzebną w nauce, by prawda którą zdobywamy, utwierdziła nas przy Tobie. Spraw, byśmy wykorzystując zdobytą wiedzę, służyli Tobie w braciach naszych i wespół z Tobą pracowali nad doskonaleniem świata. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


Modlitwa o zachowanie czystości

Ojcze Niebieski, serdecznie Cię prosimy, oczyść sumienia i za wstawiennictwem Świętego Stanisława racz nas zachować w nieustannej opiece, byśmy, jak On, służyli Tobie w czystości ciała i duszy. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


Modlitwa o dobrą śmierć

Wysłuchaj, Panie prośby nasze, które za przyczyną Świętego Stanisława zanosimy: użycz łaski szczęśliwego przejścia do wieczności i radosnego spotkania z Tobą. Wzmocnij w nas wiarę, że po zmartwychwstaniu żyć będziemy w chwale wśród świętych wybranych Twoich. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


Modlitwa o miłość do Maryi

Boże, któryś świętego Stanisława w cnocie nieskalanej czystości zachował i serce jego serdeczną synowską miłością ku najświętszej Matce Zbawiciela, Maryi Pannie, zapalić raczył, udziel nam łaskawie, abyśmy przez jego zasługi i przyczynę w prawdziwej niewinności i czystości duszy i ciała tobie służąc, codziennie w nabożeństwie ku Maryi postępować mogli. Przez Pana naszego, Jezusa Chrystusa. Amen.


Modlitwy do św. Stanisława KostkiZobacz także:
[ św. Stanisław Kostka ]
[ Litania do św. Stanisława Kostki ]

   

Wasze komentarze:
 Jolanta Siedlecka 04.05.2019r.: 04.05.2019, 21:20
 O uzdrowienie raka watroby z przerzutami. Prosze o ratunek i modlitwe w mojej chorobie, intencji wyzdrowienia. Prosze z calego serca.
 Jolanta Siedlecka 04.05.2019r.: 04.05.2019, 21:17
 O uzdrowienie raka watroby z przerzutami. Prosze o ratunek i modlitwe w mojej chorobie, intencji wyzdrowienia. Prosze z calego serca.
 Jolanta Siedlecka 04.05.2019r.: 04.05.2019, 21:14
 Prosze Cie Swiety Stanislawie i moj braciszku, ktory jestes w niebie prosze o wyzdrowienie mnie z raka watroby z przerzutami, abym mogla wyzdrowiec z tej choroby, prosze o uzdrowienie i opieke, laske pomocy w mojej chorobie, laske cudu uzdrowienia w mojej chorobie, prosze z calego serca.
 Jolanta Siedlecka 04.05.2019r.: 04.05.2019, 21:13
 Prosze Cie Swiety Stanislawie i moj braciszku, ktory jestes w niebie prosze o wyzdrowienie mnie z raka watroby z przerzutami, abym mogla wyzdrowiec z tej choroby, prosze o uzdrowienie i opieke, laske pomocy w mojej chorobie, laske cudu uzdrowienia w mojej chorobie, prosze z calego serca.
  Rodzice .: 04.05.2019, 13:34
 Św Stanisławie Kostko błagam wstawiaj się za naszym synem Piotrem do Boga .Obdarz go łaską poznani dobrej dziewczyny. Ufamy Tobie z całego serca pomóż.
 halina: 30.04.2019, 14:14
 Święty. Stanisławie bądź. Naszym wsparciem moim i syna. Mój syn ma trudna sprawę sądowa. Proszę skieruj pomocna obronę i sędziego. Który zajmie się ta sprawa Proszę o Dary Ducha. Świętego dla syna. I seziego. Sedziny
 halina: 30.04.2019, 14:02
 Proszę o wstawienictwo w intencji mojego kamila o dar mądrości i pomóż w trudnej sprawie sądowej proszę o pozytywne załatwienie sprawy sądowej mojego syna. Proszę o zwycięstwo prawdy. W sądzie. O dary Ducha świętego dla nas i d dla sądu Bądź naszym wsparciem Pomóż nam pomyślnie i. Szczęśliwie przejść. Ten. Czas
 Renata: 02.04.2019, 07:13
 Swiety Stanislawie Kostko prosze Cie z calego serca o uzdrowienie z arytmii i nadcisnienia.Ty jestes patronem przy kolataniach serca,prosze przedstaw moja prosbe Jezusowi.Bog zaplac!
 Beti: 21.01.2019, 11:20
 Pomóż mojej rodzinie proszę
 matka: 17.01.2019, 11:18
 Sw.Stanislawie prosze Cie o pomoc w intencji blagalno-dziekczynnej o zdrowie i cud uzdrowienia dla Grzegorza i jego matki oraz dla jego brata. W intencji znalezienia i podjecia,stalej,dobrej pracy dla syna oraz spokojnych warunkow mieszkaniowych.O milosc i dobra zone dla syna. Z podziekowaniem za modlitwe i za laski otrzymane.
 Beata: 08.12.2018, 17:30
 Św Stanisławie Jeszcze raz proszę o to samo o co Cię prosiłam Nie wiem jak się modlić jak prosić by się spełniło
 Beata: 04.12.2018, 09:58
 Św Stanisławie Spraw by mój tata wyzdrowiał Tak bardzo on pragnie żyć Spraw bym wygrała w lotto bym mogła mu dać na lekarstwa a córce kupić mieszkanie Amen
 Beata: 04.10.2018, 12:58
 Kochany Stanisławie Módl się za mnie bym stała się kobietą zamożną szczupłą i szczęśliwą Módl się za moich rodziców by byli zdrowi i cieszyli się długim życiem i pełnosprawnością Amen
 Patrycja: 18.09.2018, 23:48
 Ukochany Sw. Stanisławie Kostko :-) Błagam cię - o nawrócenie wszystkich grzesznikow, pokój na swiecie, za księży, zakonnice, za mojego dzieci, przyjaciół, o większą wiarę w Boga, nadzieję na lepsze jutro i miłość do bliznich. 09. listopada nr. mam trudną sprawę w sądzie. Proszę o Dary Ducha Świętego. dla sędziny i dla mnie i o sprawiedliwość, zdrowie, " rzucenie się w ramiona Jezusa", aby dzieci zrozumiały , co jest w życiu ważne, i pokochały cię Jezu tak jak ty nas kochasz bezgranicznie, za przyjaciół, nasze rodziny i za naszych zmarłych i z naszych rodzin, chce Maryjo zostać " twoim niewolnikiem", o spowiedź święta. dla najbliższych i za pracę, której sam Bóg chce dla mnie. Bóg zapłać☺️☺️☺️
 helena: 18.09.2018, 18:55
 Św. Stanisławie Kostko patronie dzieci proszę o łaskę zdrowia dla wnuka Igora ulituj się czuwaj nad nim i nami Przez Twoją wielką miłość do Jezusa i Maryi proszę również o dary Ducha Świętego ulecz go i nas na cześć i chwałę Bożą i Twoją Św. Stanisławie .
 helena: 18.09.2018, 18:55
 Św. Stanisławie Kostko patronie dzieci proszę o łaskę zdrowia dla wnuka Igora ulituj się czuwaj nad nim i nami Przez Twoją wielką miłość do Jezusa i Maryi proszę również o dary Ducha Świętego ulecz go i nas na cześć i chwałę Bożą i Twoją Św. Stanisławie .
 Barbara: 18.09.2018, 09:39
  Św Stanisławie PATRONIE MOJEGO SYNA ,proszę za twoim wstawiennictwem o łaskę wiary i powrót do kościoła, o dobra pracę, zdrowie i dobre wybory w życiu osobistym
 matka: 13.09.2018, 16:52
  Św. Stanisławie Kostko proszę ci o wstawiennictwo u Pana Boga aby małżeństwo mojej córki przetrwało i by ich serca były wierne sobie.Wyproś im łaskę miłości wzajemnej i żeby ich związek był oparty na szacunku ,zaufaniu i wierności.
 krzysztof Twardowski: 25.08.2018, 18:59
 .sw Stanisławie Kostka proszę cię o uzdrowienie mnie od choroby zwanej przepukliną pachwinową. serdecznie cię prosz
 Dora: 23.05.2018, 16:40
 Św. Stanisławie, patronie dzieci. Miej w opiece moją małą córeczkę. Której wykryto autyzm, do tego od trzech dni miewa ataki nerwowe. Na słowo nie, buntuje się. Nie mam już sił. A do psychiatrów ciężko się dostać. Proszę o wstawiennictwo.
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej