Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

Święta Maryjo, Bogurodzico Dziewico, obieram sobie dzisiaj Ciebie za Panią, Orędowniczkę, Patronkę, Opiekunkę i Matkę moją.

Postanawiam sobie mocno i przyrzekam, że Cię nigdy nie opuszczę, nie powiem i nie uczynię nic przeciwko Tobie.

Nie pozwolę nigdy, aby inni cokolwiek czynili, co uwłaczałoby czci Twojej.

Błagam Cię, przyjmij mnie na zawsze za sługę i dziecko swoje.

Bądź mi pomocą we wszystkich moich potrzebach duszy i ciała oraz w pracy kapłańskiej dla innych.

Oddaję się Tobie, Maryjo, całkowicie w niewolę, a jako Twój niewolnik poświęcam Ci ciało i duszę moją, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych uczynków moich, zarówno przeszłych jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku, co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga, w czasie i w wieczności.

Pragnę przez Ciebie, z Tobą, w Tobie i dla Ciebie stać się niewolnikiem całkowitym Syna Twojego, któremu Ty, o Matko, oddaj mnie w niewolę, jak ja Tobie oddałem się w niewolę.

Wszystko, cokolwiek czynić będę, przez Twoje Ręce Niepokalane, Pośredniczko łask wszelkich, oddaję ku chwale Trójcy Świętej - Soli Deo!

Maryjo Jasnogórska, nie opuszczaj mnie w pracy codziennej i okaż swe czyste Oblicze w godzinę śmierci mojej.

Amen.

ks. kard. Stefan Wyszyński

* * *

Matko Boża Niepokalana Maryjo! Oto ja... Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką. Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam, Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twojego Syna i zawsze zwyciężasz. Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, aby moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym Królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.

Akt osobistego zawierzenia Matce Bożej

Maryjo Niepokalana, zawsze Dziewico! Z wdzięcznością wspominając dzień, w którym oddałem(am) się całkowicie do Twojej dyspozycji, proszę Cię dzisiaj na nowo: posługuj się mną wedle Twojej woli. Uczyń ze mnie posłuszne narzędzie w Twoich dłoniach, o Matko Chrystusa i Matko Kościoła, dla ratowania dusz ludzkich w Ojczyźnie naszej i w całym świecie.

Matko Najświętsza, spraw, bym codziennie ponawiając całkowite oddanie się Tobie stawa- l(a) się coraz bardziej Twoją pomocą dla sprawy Chrystusa na ziemi. Amen.

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

   

Wasze komentarze:
 Stasio : 29.09.2021, 01:27
 ❤❤❤SWIETA MARYIO, BOGORODZICO DZIEWICO !!!❤❤❤OBIERAM SOBIE DZISIAJ CIEBIE ZA PANIA ORENDOWNICZKE, PATRONKE, OPIEKUNKE I MATKE MOJA!!!!❤❤❤POSTANAWIAM SOBIE MOCNO I PRZYZEKAM ZE CIE NIGDY NIE OPUSZCZE, NIE POWIEM I NIE UCZYNIEM NIC PRZECIWKO TOBIE !!!!!❤❤❤NIE POZWOLE NIGDY, ABY INNI CZYNILI CO UWLACZALO BY CZCI TWOJEJ !!!!!❤❤❤BLAGAM CIE PRZYJMIJ MNIE NA ZAWSZE ZA SLUGE I DZIECKO SWOJE!!!!❤❤❤BADZ MI POMOCA WE WSZYSTKICH MOICH POTRZEBACH DYSZY I CIALA!!!!❤❤❤PRAGNE PRZEZ CIEBIE, Z TOBA, W TOBIE I DLA CIEBIE STAC SIE NIEWOLNIKIEM SYNA TWOJEGO, KTOREGO TY MATKO ODDAJ MNIE W NIEWOLE, JAK JA TOBIE ODDALEM SIE W NIEWOLE!!!❤❤❤WSZYSTKO COKOLWIEK CZYNIC BEDE, PRZEZ TWOJE RECE NIEPOKALANE, POSREDNICZKO LASK WSZYSTKICH,ODDAJE KU CHWALE TROJCY SWIETEJ!!!❤❤❤PROSZE CIE WSTAW SIE ZA MOJA UKOCHANA CELERINE ZEBY ZOSTALA CUDOWNE UZDROWIENIE Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ!!!!❤❤❤JEZU TROSZCZ SIE TY!!!❤❤❤IN JESUS NAME!!! AMEN,AMEN, AMEN,!!!!❤❤❤
 Stasio : 29.09.2021, 01:14
 ❤❤❤SWIETA MARYIO, BOGORODZICO DZIEWICO !!!❤❤❤OBIERAM SOBIE DZISIAJ CIEBIE ZA PANIA ORENDOWNICZKE, PATRONKE, OPIEKUNKE I MATKE MOJA!!!!❤❤❤POSTANAWIAM SOBIE MOCNO I PRZYZEKAM ZE CIE NIGDY NIE OPUSZCZE, NIE POWIEM I NIE UCZYNIEM NIC PRZECIWKO TOBIE !!!!!❤❤❤NIE POZWOLE NIGDY, ABY INNI CZYNILI CO UWLACZALO BY CZCI TWOJEJ !!!!!❤❤❤
 magda: 27.09.2021, 11:56
 Matko Najświętsza ponawiam swoje całkowite oddanie się Tobie. Miej mnie i moja rodzinę w swojej opiece. Amen
 Jadwiga: 18.08.2021, 20:22
 Opiekunko rodzin,uzdrowienie chorych módl się za nami. Matuchno proś Jezusa o łaskę uzdrowienia,bo trapią nas liczne choroby.Jezu ufam Tobie.
 Barbara : 28.07.2021, 05:34
 Matuś ,Tobie zawieszam siebie ,moje dzieci i ich wybory, prowadź je do Swojego syna i życia w czystości serca. Zawieszam Tobie moje relacje z dziećmi, siostra j mamą, oddaje Tobie swoją wolę, która pragnie wypełnić plan Twojego syna. Zawieszam Tobie wszystkie osoby z rodziny zniewolony alkoholizmdm, oraz wszelkimi używkami które zasłaniają prawdę o nich samych. Zawieszam Tobie nieuzdrowione relacje rodzinne, osoby w kryzysie ,oraz Rafała i jego wybory, syna oraz jego relacje z synem i narzeczoną. Jego serce i umysł. Twoja trchcicielka
 Pani w: 28.04.2021, 15:14
 Matko kochana chron mnie i rodzine od msciwego i zawistnego sasiada ktory donosi i krzywdzi niczemu nie winne zwierzeta .W jego chorym umysle za cel w zyciu obral sobie donosicielstwo i oszczerstwa byle tylko nas krzywdzic i cieszy sie z tego.Pomoz nam matko kochana bo nie mam ochoty z nimi walczyc.Oddaje siebie i rodzine w opieke przed tymi msciwymi ludzmi-pomoz nam
 Monika: 15.04.2021, 15:06
 Matko boska, proszę cię o uzdrowienie mojego męża, proszę cię o zdrowie dla mnie i dla mojej rodziny. Dla zasług twojego syna, jego bolesnej męki wysłuchaj mojego błagania.Zawierzam siebie i Tadeusza tobie Maryjo. Jezu ufam tobie.
 Jadwiga: 04.01.2021, 23:42
 Dziękuję Matuchno za każdy dzień z Tobą i proszę Opiekunko rodzin,uzdrowienie chorych przyjdź nam z pomocą.Tobie powierzam siebie,moja rodzinę i przyjaciół.Otocz nas Matko swą cudowną opieką,prowadź zawsze w wierze i miłości do Boga i do ludzi,czuwaj i chroń nas od złego.Wielka Matko Boża Proś Jezusa za nami.Jezu ufam Tobie.
 K: 22.12.2020, 22:37
 Matko Boża. Proszę cię o rozwiązanie wszystkich moich problemów. Szczególnie tych nad którymi sobie teraz nie radzę. Daj mi łaskę spokoju i prowadź mnie swoją drogą. Bądź moja ostoją i nie opuszczaj mnie szczególnie teraz kiedy Cie najbardziej potrzebuje. Uchron mnie od zguby, i daj siłę na kolejne dni. Amen

 Alicja: 28.11.2020, 07:45
 Matko Najświętsza. Pod Twoją opiekę oddaję moją rodzinę. Proszę Cię Mateńko o zdrowie dla mojej mamy, męża i moich synów. Pomóż Matko starszemu synowi znaleźć właściwą drogę, młodszemu daj zdrowie i czuwaj nad nim. Miej w swojej opiece mojego męża, daj mu zdrowie i siły do życia. Bez Ciebie Mateńko nie damy rady.
 Jadwiga: 09.11.2020, 22:27
 Opiekunko rodzin,uzdrowienie chorych otocz mnie i moją rodzinę swą cudowną opieką,czuwaj i chroń od złego.Proś Syna swego za nami i całym światem o ustanie pandemii.Jezu ufamy Tobie ,Ty się Tym zajmij.
 A. W: 18.10.2020, 21:55
 Matko nasza. Miej w opiece moją rodzinę. Szczególnie proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny
 Jadwiga: 08.10.2020, 19:47
 Tobie Matuchno oddaje siebie i rodzine.Jezu Ty wiesz.
 Łukasz: 09.09.2020, 21:11
 Kochana Matko proszę Cię uproś u swego Syna Jezusa Chrystusa tak bardzo potrzebne mi łaski uzdrowienia taty z chorób a szczególnie z chorób głowy , wybudzenia go ze śpiączki i powrotu do zdrowia Twój Czciciel 
 Paweł: 30.08.2020, 10:07
 Moja Matko proszę Cię uwolnij mnie z przeszłosci i daj mi siłę do walki z choroba. Jezu, Ty się tym zajmij.
 Alessandra: 22.08.2020, 16:25
 Maryjo Tobie zawierzam moje corki, ich powrot do mnie, wszystko czym jestem i co ppsiadam, cala siebie.Moja rodzine rodzicow.Terazniejszosc, przeszlosc i przyszlosc.Maryjo pomoz nam!
 Irena: 17.08.2020, 19:27
 Matko Boża,nasza MateńkoTwojej opiece powierzam calą moją rodzinę. Proszę rónież o łaskę uwolnienia mojego syna Mateusza od wszelkich nalogów i zniewoleń.Mateńko Twojemu Synowi nas oddawaj i nie pozwól nam oddłączyć się nigdy od miłości Boga. Mateńko uproś u Twojego syna żywą wiarę dla wszystkich członków mojej rodziny.
 magda: 17.07.2020, 13:15
 Oddaję Ci się Matko Boża i proszę chroń mnie i moją rodzinę.
 Bogisław: 12.07.2020, 14:38
 Marko kochana oddaję Ci się cały i moje małżeństwo prosz Cię bardzo zaopiekuj się nim jesteś przecierz Królową Rodzin ♥️♥️♥️♥️♥️♥️
 Aaaaaa: 04.06.2020, 06:33
 Matenko kochana,pragne byc twą niewolnicą do konca mych dni,dziekuje za dobre wyniki dla mojej mamy,dziekuje za wstawinnictwo u Syna Twojego,bo tylko on jest drogą,prawdą I życiem!Matenko tobie zwierzam moją rodzine,tobie ufam na wieki amen🙏🙏🙏
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej