Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

Święta Maryjo, Bogurodzico Dziewico, obieram sobie dzisiaj Ciebie za Panią, Orędowniczkę, Patronkę, Opiekunkę i Matkę moją.

Postanawiam sobie mocno i przyrzekam, że Cię nigdy nie opuszczę, nie powiem i nie uczynię nic przeciwko Tobie.

Nie pozwolę nigdy, aby inni cokolwiek czynili, co uwłaczałoby czci Twojej.

Błagam Cię, przyjmij mnie na zawsze za sługę i dziecko swoje.

Bądź mi pomocą we wszystkich moich potrzebach duszy i ciała oraz w pracy kapłańskiej dla innych.

Oddaję się Tobie, Maryjo, całkowicie w niewolę, a jako Twój niewolnik poświęcam Ci ciało i duszę moją, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych uczynków moich, zarówno przeszłych jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku, co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga, w czasie i w wieczności.

Pragnę przez Ciebie, z Tobą, w Tobie i dla Ciebie stać się niewolnikiem całkowitym Syna Twojego, któremu Ty, o Matko, oddaj mnie w niewolę, jak ja Tobie oddałem się w niewolę.

Wszystko, cokolwiek czynić będę, przez Twoje Ręce Niepokalane, Pośredniczko łask wszelkich, oddaję ku chwale Trójcy Świętej - Soli Deo!

Maryjo Jasnogórska, nie opuszczaj mnie w pracy codziennej i okaż swe czyste Oblicze w godzinę śmierci mojej.

Amen.

ks. kard. Stefan Wyszyński

* * *

Matko Boża Niepokalana Maryjo! Oto ja... Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką. Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam, Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twojego Syna i zawsze zwyciężasz. Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, aby moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym Królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.

Akt osobistego zawierzenia Matce Bożej

Maryjo Niepokalana, zawsze Dziewico! Z wdzięcznością wspominając dzień, w którym oddałem(am) się całkowicie do Twojej dyspozycji, proszę Cię dzisiaj na nowo: posługuj się mną wedle Twojej woli. Uczyń ze mnie posłuszne narzędzie w Twoich dłoniach, o Matko Chrystusa i Matko Kościoła, dla ratowania dusz ludzkich w Ojczyźnie naszej i w całym świecie.

Matko Najświętsza, spraw, bym codziennie ponawiając całkowite oddanie się Tobie stawa- l(a) się coraz bardziej Twoją pomocą dla sprawy Chrystusa na ziemi. Amen.

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

Wasze komentarze:
 Ania: 23.12.2022, 12:10
 Maryjo! Powierzam Tobie caka moja Rodzinę, miej Ja w Swojej opiece,proszę Ciebie o zdrowie dla mojego Męża i dla nas wszystkich.Maryjo,módl się za nami!
 Mirosław : 17.10.2022, 20:09
 MATUCHNO NAJŚWIĘTSZA NIEPOKALANA, ZAWSZE SIĘ DO CIEBIE UCIEKAM I O PRZYCZYNĘ TWOJĄ PROSZĘ. WSPOMAGAJ MNIE I CHROŃ MNIE PRZED OPRAWCAMI I BANDEROWSKIM KATEM. WYPRASZAJ LASKI POKOJU I CZYSTEGO POWIETRZA BEZ TRUCIZNY OPRAWCÓW. NIECH TWOJA CHWAŁA BĘDZIE TERAZ I ZAWSZE I NA WIEKI WIEKÓW. AMEN
 Me: 07.10.2022, 13:17
 MATEŃKO KOCHANA DZIEKUJE ZA WSZYSTKIE LASKI , MATUCHNO ZAWSZE MNIE WYSLUCHALAS BLAGAM I TERAZ WYSLUCHAJ MOICH PROSB I DOBRE USG ZAWIERZAM SIE TOBIE ZAWSZE I TERAZ .AMEN
 Jadwiga: 21.07.2022, 14:49
 O Matuchno przyjdź nam chorym z pomocą .proś Jezusa o łaskę uzdrowienia.Powierzam siebie ,moją rodzinę i przyjaciół,otocz nas swą cudowną opieką i prowadź zawsze z Jezusem.Opiekunko rodzin,uzdrowienie chorych módl się za nami.
 Mon: 10.07.2022, 07:45
 Maryjo oddaje się tobie pod opiekę również moja rodzinę która tak kocham. Spraw zeby mąż szczęśliwie dojechał do pracy i szczęśliwie z niej wrócił. Oddaje w opiekę ci go żebyś mogła go chronic od złego. Oddaje ci również w opiekę mojego synka i rodziców żeby byli zdrowi. Ja wiem ze tobie mogę zaufać bo tyle razy mi pomogłaś. Kocham cie Maryjo całym sercem.
 Katarzyna: 01.07.2022, 10:03
 Matko boska oddaję ci się cała, oddaje ci moją rodzinę w opiekę ty jedna wiesz co mnie tak bardzo boli, oddaje ci to. Ty poprowadź tym wszystkim ty zrób z tym porządek! Miej w opiece mogą mamę ona cię bardzo potrzebuje zwłaszcza teraz. Daj mi siłę ciała i ducha abym mogła być dla swoich dzieci dobrym przykładnym człowiekiem, pozwól mi i pomóż wychować mądrych i dobrych ludzi żyjących w łasce Bożej.
 Stasio: 16.06.2022, 22:12
 ❤❤❤SWIETA MARYIO, BOGURODZICO DZIEWICO!!!❤❤❤OBIERAM DZISIAJ CIEBIE ZA PANIE ORENDOWNICZKE, PATRONKE, OPIEKUNKE I MATKE MOJA!!!❤❤❤POSTANAWIAM SOBIE MOCNO I PRZYZEKAM ZE CIE NIGDY NIE OPUSZCZE, NIE POWIEM I NIE UCZYNIEM NIC PRZECIWKO TOBIE!!!!❤❤❤NIE POZWOLE NIGDY, ABY INNI CZYNILI CO UWLACZALO BY CZCI TWOJEJ!!!!❤❤❤BLAGAM CIE PRZYJMIJ MNIE NA ZAWSZE ZA SLUGE I DZECKO SWOJE!!!❤❤❤BADZ MI POMOCA WE WSZYSTKICH MOICH POTRZEBACH DUSZY I CIALA!!!❤❤❤PRAGNE PRZEZ CIEBIE, Z TOBA ,W TOBIE I DLA CIEBIE STAC SIE NIEWOLNIKIEM SYNA TWOJEGO, KTOREGO TY MATKO ODDAJ MNIE W NIEWOLE !!!!❤❤❤WSZYSTKO COKOLWIEK CZYNIC BEDE, PRZEZ TWOJE RECE NIEPOKALANE, POSREDNICZKO LASK WSZYSTKICH, ODDAJE KU CHWALE TROJCY SWIETEJ!!!❤❤❤PROSZE CIE WSTAW SIE ZA MOJA UKOCHANA CELERINE ZEBY ZOSTALA CUDOWNE UZDROWIONA Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ!!!❤❤❤JEZU TROSZCZ SIE TY!!!❤❤❤IN JESUS NAME!!! AMEN, AMEN, AMEN!!!❤❤❤
 Zona mama: 01.06.2022, 18:54
 Maryjo ,oddaje Ci się całkowicie ❤️
 Mama zoa siostra: 31.05.2022, 21:03
 Maryjo najukochańsza,w Twoje ręce oddaje się całkowicie Proszę przemień Moje serce.Uzdrow z choroby.Błagam.Daj siłę do wykonywania obowiązków.Najukochansza Maryjo,błagam o miłość Twoją.

 Agnieszka : 14.05.2022, 19:45
 Matko Moja! Oddaję w Twoje ręce całą siebie błagając o pomoc w łasce pogodzenia się z Ukochanym. O jego wyrozumiałość, przebaczenie, dobrą wolę, ukojenie się nad moim bólem rozłąki, żalu, tęsknoty i przeraźliwego smutku. Boję się w pierś i proszę z ulitowaniem o pomoc. Obdarz mnie spokojem, daj mi nadzieję choćby ostatnią bo to mnie będzie trzymało przy życiu. Okaż łaskę i miłosierdzie. Cierpię bardzo z pokorą. Wszystko wytrzymam tylko daj mi jakiś znak. Pragnę otrzymać ostatnią szansę. Nauczyłam się i zrozumiałam, że wszystko w rękach Boga. Nie każ mi dalej przechodzić katusze. Tak bardzo kocham. Inaczej nie umiem. Pokieruje moim życiem. Oddaję się w pełni Tobie. Daj nadzieję. Kocham Cię Matko Moja. Zaopiekuj się swoją Córką, która błaga o pomoc. Okaż ulitowanie i daj mojemu Narzeczonemu spokój, zrozumienie, wolę kontaktu ze mną i pogodzenia się. W Tobie ostatnią nadzieją bo żyć już dalej nie umiem i nie mam siły. Amen.
 Matka: 12.05.2022, 21:35
 Matuchno, Tobie oddaję w niewolę miłości moją córkę. Proszę chroń ją i czuwaj nad nią.
 Mama: 28.04.2022, 06:41
 Maryjo proszę cię o dobre wyniki badań mojego synka, żeby dał sobie szybko pobrać krew i był zdrowy. Tobie dzisiaj oddaje w opiekę jego, siebie i cała moja rodzinę. Maryjo bardzo Cię kocham i ufam tobie. Chroń mojego synka.
 Mimi: 21.04.2022, 08:12
 Maryjo Moja kochana tobie powierzam siebie i moje serce. Proszę cię spraw żeby ta arytmia już nie wróciła tak bardzo się boję. Nie mam już siły tak ciągle jeździć po tych szpitalach. Nerwowo czuje się jeszcze gorzej bo tak bardzo się boję. Spróbuje zawierzyć się tobie bezwzględnie i ufać że bedzie już wszystko dobrze. Przepraszam za moje grzechy wszystkie ciebie i Jezusa. Bardzo Cie kocham Maryjo. Ufam twojemu Miłosierdziu czuwaj nade mną i moja rodziną. O nich też się zatroszcz i chroń od zlego i od chorób. Kocham Cie całym sercem.
 Mama: 20.04.2022, 13:47
 Maryjo Kochana proszę cię o zdrowie dla całego rodziny. O szczęśliwa podróż dla męża żeby szczęśliwie dojechał. Chroń dzisiaj i jutro moja rodzine od złego bo tak strasznie się boję że się coś złego stanie. Spraw żeby moja arytmia nie wróciła. Tobie zawierzam siebie i moja rodzine. Maryjo chroń nas.
 Jadwiga: 25.03.2022, 23:32
 Dziękuję Matuchno za każdy dzień .Tobie powierzam siebie,moją rodzinę i przyjaciół i prosze o dalsze wstawiennictwo za nami.Proś Jezusa o łaskę mojego uzdrowienia i chorych w rodzinie,czuwaj i chroń nas od złego .Wybłagaj pomoc synowi w odzyskaniu zaległych wynagrodzeń.Jezu Ty wiesz ,Ty się Tym zajmij.Jezu uproś pokój całemu światu.
 Krzysztof: 25.03.2022, 14:28
 Matko Boska oddalem sie Tobie caly. Pamietasz? Jestem Twoj. Tylko Twoj, Jezusa i Boga. Jestem Twoim niewolnikiem. To co robisz, rob przeze mnie. Nie chce nikogo, nikt dla mnie nie istnieje. Kocham Ciebie, kocham Jezusa i Boga. Prosze z calego serca swojego o zdrowie, szczescie, milosc. Prosze dla swojego domu, zeby bylo wszystko lepiej niz jest. Dziekuje Ci szczerze za cuda, ktore mi sie spelnili. Miedzy innymi dziekuje, za egzamin dla mnie nierealny. Dzieki Tobie zdalem, dzieki Jezusowi i Bogu. Zostalo wysluchane. Prosze chron mnie wszedzie na drodze. Badz zawsze. Prosze z calego serca, o szczescie, zdrowie i to co najlepsze dla kogos dla mnid najwazniejszego. Prosze, zeby sie wszystko zle skonczylo i przyszlo dobro, przyjdz Ty do domu. Prosze zeby sie zycie tej osobie odmienilo, zebys zrobila to co nidmozliwe, bo mozesz. Oddalem sie Tobie, i wysluchaj mnie, kocham Cie od dziecka w kosciele jako piekna figura Krolowej SWIATA. Zrob to co mnie martwi, zrob, zeby sie to spelnilo. Jestem od zawsze Twoj. Kocham Cie, Twoj Krzysztof.
 Janina : 25.03.2022, 12:40
 Niepokalana Matko dziekuje za wszystkie laski jakie od ciebeie otrzylammam.Oddaje Ci w opieke siebie i mojego syna.Pomoz mu zdac egzaminy i wyjsc z nalogu
 Krzysztof: 25.03.2022, 11:03
 Matko Boska, oddalem sie Tobie dawno i Jezusowi oraz Bogowi. Prosze Cie z calego serca o zdrowie, szczescie, milosc dla swojego domu, prosze o to samo dla kogos, kto jest najwazniejszy dla mnie, zeby to co zle minelo, zeby stal sie cud, zeby wszystko sie zmienilo, Proszę, zeby tecza wyszla po burzy. Ty mozesz wszystkiego dokonac, ja wierze, pokazalas mi to na egzaminie. Uslyszalas z Jezusem i stalo sie, wysluchalas, dziekuje!!!!!!! Dziekuje z calego serca za cud , prosze chron mnie wszedzie, na drodze. Bardzo bardzo mi zalezy, zebys nigdy mnie nie opuszczala z Jezusem, zebys cudu dokonala. Zeby kogos najwazniejszego dla mnie dom stanał. Prosze, ja nie amm sily juz, prosze przyjmij mnie jako Twojego niewolnika i kieruj mna przez cale moje zycie. Bylem Twoj, jestem i zawsze BEDE. Jesli wysluchasz, prosze spraw cud, bo dla Ciebie jest to mozliwe. Tak jak zawsze kochalem od dziecka i pragnalem tak jestem Twoj. Kocham Cie, Twoj Krzysztof. Prosze niech szczescie i zdrowie wróca do kogos kto jest dla mnie najwazniejszy, prosze o milosc rowniez. Kocham Ciebie.
 Ewa: 24.01.2022, 17:16
 Proszę o zdrowie dla calej rodziny ,miej w opiece Maryjo moja corke
 ewa: 17.01.2022, 08:19
 Proszę Cię Maryjo o dobrą decyzję i uratowanie mojego dzieciątka jeżeli taka wola Boża.Powierzam ci moją pracę i jej pracowników oraz moje dzieci i męża.Marcina i Bartka
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej