Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

Święta Maryjo, Bogurodzico Dziewico, obieram sobie dzisiaj Ciebie za Panią, Orędowniczkę, Patronkę, Opiekunkę i Matkę moją.

Postanawiam sobie mocno i przyrzekam, że Cię nigdy nie opuszczę, nie powiem i nie uczynię nic przeciwko Tobie.

Nie pozwolę nigdy, aby inni cokolwiek czynili, co uwłaczałoby czci Twojej.

Błagam Cię, przyjmij mnie na zawsze za sługę i dziecko swoje.

Bądź mi pomocą we wszystkich moich potrzebach duszy i ciała oraz w pracy kapłańskiej dla innych.

Oddaję się Tobie, Maryjo, całkowicie w niewolę, a jako Twój niewolnik poświęcam Ci ciało i duszę moją, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych uczynków moich, zarówno przeszłych jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku, co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga, w czasie i w wieczności.

Pragnę przez Ciebie, z Tobą, w Tobie i dla Ciebie stać się niewolnikiem całkowitym Syna Twojego, któremu Ty, o Matko, oddaj mnie w niewolę, jak ja Tobie oddałem się w niewolę.

Wszystko, cokolwiek czynić będę, przez Twoje Ręce Niepokalane, Pośredniczko łask wszelkich, oddaję ku chwale Trójcy Świętej - Soli Deo!

Maryjo Jasnogórska, nie opuszczaj mnie w pracy codziennej i okaż swe czyste Oblicze w godzinę śmierci mojej.

Amen.

ks. kard. Stefan Wyszyński

* * *

Matko Boża Niepokalana Maryjo! Oto ja... Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką. Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam, Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twojego Syna i zawsze zwyciężasz. Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, aby moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym Królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.

Akt osobistego zawierzenia Matce Bożej

Maryjo Niepokalana, zawsze Dziewico! Z wdzięcznością wspominając dzień, w którym oddałem(am) się całkowicie do Twojej dyspozycji, proszę Cię dzisiaj na nowo: posługuj się mną wedle Twojej woli. Uczyń ze mnie posłuszne narzędzie w Twoich dłoniach, o Matko Chrystusa i Matko Kościoła, dla ratowania dusz ludzkich w Ojczyźnie naszej i w całym świecie.

Matko Najświętsza, spraw, bym codziennie ponawiając całkowite oddanie się Tobie stawa- l(a) się coraz bardziej Twoją pomocą dla sprawy Chrystusa na ziemi. Amen.

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

   

Wasze komentarze:
 A. W: 18.10.2020, 21:55
 Matko nasza. Miej w opiece moją rodzinę. Szczególnie proszę o zdrowie dla mnie i mojej rodziny
 Jadwiga: 08.10.2020, 19:47
 Tobie Matuchno oddaje siebie i rodzine.Jezu Ty wiesz.
 Łukasz: 09.09.2020, 21:11
 Kochana Matko proszę Cię uproś u swego Syna Jezusa Chrystusa tak bardzo potrzebne mi łaski uzdrowienia taty z chorób a szczególnie z chorób głowy , wybudzenia go ze śpiączki i powrotu do zdrowia Twój Czciciel 
 Paweł: 30.08.2020, 10:07
 Moja Matko proszę Cię uwolnij mnie z przeszłosci i daj mi siłę do walki z choroba. Jezu, Ty się tym zajmij.
 Alessandra: 22.08.2020, 16:25
 Maryjo Tobie zawierzam moje corki, ich powrot do mnie, wszystko czym jestem i co ppsiadam, cala siebie.Moja rodzine rodzicow.Terazniejszosc, przeszlosc i przyszlosc.Maryjo pomoz nam!
 Irena: 17.08.2020, 19:27
 Matko Boża,nasza MateńkoTwojej opiece powierzam calą moją rodzinę. Proszę rónież o łaskę uwolnienia mojego syna Mateusza od wszelkich nalogów i zniewoleń.Mateńko Twojemu Synowi nas oddawaj i nie pozwól nam oddłączyć się nigdy od miłości Boga. Mateńko uproś u Twojego syna żywą wiarę dla wszystkich członków mojej rodziny.
 magda: 17.07.2020, 13:15
 Oddaję Ci się Matko Boża i proszę chroń mnie i moją rodzinę.
 Bogisław: 12.07.2020, 14:38
 Marko kochana oddaję Ci się cały i moje małżeństwo prosz Cię bardzo zaopiekuj się nim jesteś przecierz Królową Rodzin ♥️♥️♥️♥️♥️♥️
 Aaaaaa: 04.06.2020, 06:33
 Matenko kochana,pragne byc twą niewolnicą do konca mych dni,dziekuje za dobre wyniki dla mojej mamy,dziekuje za wstawinnictwo u Syna Twojego,bo tylko on jest drogą,prawdą I życiem!Matenko tobie zwierzam moją rodzine,tobie ufam na wieki amen🙏🙏🙏


 Stasio : 30.05.2020, 03:21
 ❤❤❤SWIETA MARYIO, BOGORUDZIERICO DZIEWICO!!❤❤❤OBIERAM SOBIE DZISIAJ CIEBIE ZA PANIA ,ORENDOWNICZKE, PATRONKE, OPIEKUNKE I MATKE MOJA!!!❤❤❤POSTANAWIAM, SOBIE MOCNO I PRZYRZEKAM ZE CIE NIGDY NIE OPUSZCZE, NIE POWIEM I NIE UCZYNIEM NIC PRZECIWKO TOBIE!!!❤❤❤NIE POZWOLE NIGDY, ABY INNI CZYNILI, CO UWLACZALOBY CZCI TWOJEJ!!!❤❤❤BLAGAM CIE PRZYJMIJ MNIE NA ZAWSZE ZA SLUGE I DZIECKO SWOJE!!! ❤❤❤BADZ ME POMOCA WE WSZYSTKICH MOICH POTRZEBACH DUSZY I CIALA !!!! ❤❤❤PRAGNE PRZEZ CIEBIE, Z TOBA, W TOBIE I DLA CIEBIE STAC SIE NIEWOLNIKIEM CALKOWITYM SYNA TWOJEGO, KTOREMU TY O MATKO ODDAJ MNIE W NIEWOLE, JAK JA TOBIE ODDALEM SIE W NIEWOLE!!!❤❤❤WSZYSTKO COKOLWIEK CZYNIC BEDE, PRZEZ TWOJE RECE NIEPOKALANE,POSREDNICZKO LASK WSZYSTKICH, ODDAJE KU CHWALE TROJCY SWIETEJ!!! ❤❤❤PROSZE CIE WSTAW SIE ZA MOJA UKOCHANA CELERINE ZEBY ZOSTALA CUDOWNE UZDROWIONA Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ!!!❤❤❤JEZU TROSZCZ SIE TY!!!IN JESUS NAME!!! AMEN, AMEN, AMEN,!!!❤❤❤
 ADA: 26.05.2020, 14:24
 Matko, weź w opiekę moją rodzinę, miejsce pracy, a szczególnie moją mamę aby w swej starości nawróciła się do Boga. Wstaw się także za moim mężem, aby poświęcał czas rodzinie i aby należycie troszczył się o jej dobro.
 Mm: 13.05.2020, 22:06
 Mateńko Ukochaną! Gorąco błagam Cię o pomoc w rozwiązaniu kłopotów rodzinnych.Pimoz Mateńko moim dzieciom aby dobrze żyły A mnie dopomóż przezyc te wszystkie trudności.Sami sobie nie poradzimy.Pomoz Matuchno i miej w opiece całą rodzinę
 Joanna: 03.05.2020, 08:27
 Matenko dziekuje za wszystkie laski i prosze o zdrowie pomoc w sprawach Tobie wiadomych blogoslawienstwo o ustanie epidemii i o dusze w czyscu cierpiace Bóg zaplac
 Ewa : 01.05.2020, 09:09
 Maryjo ... gorąco błagam o zdrowie dla mojego męża i mojej mamy . Wstaw się za nimi do swojego Syna , całym sercem błagam o ta łaskę . Jednocześnie dziękuje za dotychczasowa opiekę i błogosławieństwa . Matko nasza czuwaj nad nami , czuwaj nad cierpiącymi , samotnymi i walczącymi o lepsze jutro . Błagam o miłość na świecie .
 Anna: 30.04.2020, 18:02
 Oddaje w Twoja Opieke cala nasza rodzine i dziekuje za dotychczasowa cudowna opieke.
 Aaaaa: 23.04.2020, 17:04
 Maryjo Matko Boga,Tobie zawierzam i oddaje calą moją rodzine,a w szczegòlnosci moją mame,ktòrą dotknęła choroba nowotworowa, błagam wyproś łaski dla niej u Swojego Syna a Naszego Pana Jezusa Chrystusa Amen.
 Jadwiga: 19.04.2020, 22:05
 Opiekunko rodzin ,uzdrowienie chorych przyjdź mi i mojej całej rodzinie z pomocą.Otocz nas płaszczem swej cudownej opieki,czuwaj i chroń od złego. O Matuchno wybłagaj u Syna Swego łaskę zatrzymania pandemii.Jezu Ufamy Tobie.
 W. D. : 15.04.2020, 19:55
 Maryjo najsłodsza i Niepokalana zawierzam Tobie mojego wnuka, Sebastiana, poszę o Łaskę uzdrowienia dla niego. Zawierzam Tobie Mateńko moich dzieci i wnuków,, Fabiana, Jakuba, Martynę, zawierzam całą Rodzinę i proszę prowadź każdego z nas drogą do Twojego Syna. Okrywaj dzieci i wnuki i całą Rodzinę swoim płaszczem miłości macierzyńskiej w każdy czas, Chroń i broń od złego. Dziękuję i kocham Cię Mateńko moja całym sercem. Twoja czcicielka
 Agata: 13.04.2020, 06:39
 Matenko Kochana miej w opiece mnie moje dzieci meza i moich bliskich.Wypraszaj u Swojego Syna potrzebne dla nas laski otaczaj nas opieka.Kocham Cie Matenko i Dziekuje
 rybaklech: 21.03.2020, 00:32
 Pod Twoją opiekę Matko nasza oddaję całą moją rodzinę , żonę moją Beatę , syna Adama z żoną Małgorzatą oraz moją wnuczkę Lidię oraz mojego młodszego syna Dobiesława. Udziel nam swoich łask. Wysłuchaj moich modlitw i obdarz nas swoim błogosławieństwem .Amen.
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej