Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

Święta Maryjo, Bogurodzico Dziewico, obieram sobie dzisiaj Ciebie za Panią, Orędowniczkę, Patronkę, Opiekunkę i Matkę moją.

Postanawiam sobie mocno i przyrzekam, że Cię nigdy nie opuszczę, nie powiem i nie uczynię nic przeciwko Tobie.

Nie pozwolę nigdy, aby inni cokolwiek czynili, co uwłaczałoby czci Twojej.

Błagam Cię, przyjmij mnie na zawsze za sługę i dziecko swoje.

Bądź mi pomocą we wszystkich moich potrzebach duszy i ciała oraz w pracy kapłańskiej dla innych.

Oddaję się Tobie, Maryjo, całkowicie w niewolę, a jako Twój niewolnik poświęcam Ci ciało i duszę moją, dobra wewnętrzne i zewnętrzne, nawet wartość dobrych uczynków moich, zarówno przeszłych jak obecnych i przyszłych, pozostawiając Ci całkowite i zupełne prawo rozporządzania mną i wszystkim bez wyjątku, co do mnie należy, według Twego upodobania, ku większej chwale Boga, w czasie i w wieczności.

Pragnę przez Ciebie, z Tobą, w Tobie i dla Ciebie stać się niewolnikiem całkowitym Syna Twojego, któremu Ty, o Matko, oddaj mnie w niewolę, jak ja Tobie oddałem się w niewolę.

Wszystko, cokolwiek czynić będę, przez Twoje Ręce Niepokalane, Pośredniczko łask wszelkich, oddaję ku chwale Trójcy Świętej - Soli Deo!

Maryjo Jasnogórska, nie opuszczaj mnie w pracy codziennej i okaż swe czyste Oblicze w godzinę śmierci mojej.

Amen.

ks. kard. Stefan Wyszyński

* * *

Matko Boża Niepokalana Maryjo! Oto ja... Tobie poświęcam ciało i duszę moją, wszystkie modlitwy i cierpienia, wszystko czym jestem i co posiadam. Ochotnym sercem oddaję się Tobie w niewolę miłości. Pozostawiam Ci zupełną swobodę posługiwania się mną dla zbawienia ludzi i ku pomocy Kościołowi świętemu, którego jesteś Matką. Chcę odtąd wszystko czynić z Tobą, przez Ciebie i dla Ciebie. Wiem, że własnymi siłami niczego nie dokonam, Ty zaś wszystko możesz, co jest wolą Twojego Syna i zawsze zwyciężasz. Spraw więc, Wspomożycielko wiernych, aby moja rodzina, parafia i cała Ojczyzna były rzeczywistym Królestwem Twego Syna i Twoim. Amen.

Akt osobistego zawierzenia Matce Bożej

Maryjo Niepokalana, zawsze Dziewico! Z wdzięcznością wspominając dzień, w którym oddałem(am) się całkowicie do Twojej dyspozycji, proszę Cię dzisiaj na nowo: posługuj się mną wedle Twojej woli. Uczyń ze mnie posłuszne narzędzie w Twoich dłoniach, o Matko Chrystusa i Matko Kościoła, dla ratowania dusz ludzkich w Ojczyźnie naszej i w całym świecie.

Matko Najświętsza, spraw, bym codziennie ponawiając całkowite oddanie się Tobie stawa- l(a) się coraz bardziej Twoją pomocą dla sprawy Chrystusa na ziemi. Amen.

Akt Osobistego Oddania się Matce Bożej

Wasze komentarze:
 tomek: 04.05.2024, 06:14
 Błagam Cię o matko o prowadzenie , opiekę ochronę, za moje dzieci, rodziców, o uratowanie małżeństwa, wyjście z nałogów, uwolnienie od zniewoleń i kompulsji, błogosławieństwo w pracy...
 Jadwiga: 01.01.2024, 01:08
 Święta Boża Rodzicielko uciekamy sie pod Twoja obronę i prosimy prowadź nas do Jezusa ,uproś Błogosławiony Dobry Nowy Rok.
 Mariusz: 21.12.2023, 14:48
 Maryjo Matko Boska ofiaruje tobie swoje życie proszę błagam odkryj swym płaszczem moje małżeństwo odkryj swym płaszczem moje nałogi niech odejdą nieodwracalnie ,odkryj swym płaszczem one problemy finansowe by znaleźć rozwiązanie.Matko najukochańsza odkryj swym płaszczem moja żonę i dzieci błagam Maryjo wszystko pozostawiam w twych rękach najukochańsza matko.Amen
 Ja: 11.07.2023, 19:32
 Matko Boża! Dziękuję za wszystko co dobrego dajesz mi i moim najbliższym każdego dnia. Opiekę, miłość, dom nad głową, pożywienie. Proszę pomóż mi i mojemu ukochanemu w ciężkiej sytuacji. Mój ukochany jest chory, lekarze nic nie wiedzą nie potrafią pomóc. Proszę podaruj nam siłę do walki i dobre wyniki następnych badań. Pomóż wyzdrowieć mojemu ukochanemu aby mógł cieszyć się pełnią życia które Ty Maryjo Matko Kochana nam dajesz codziennie, budząc nas każdego ranka do życia. Kocham Cię mocno Ja i mój Ukochany
 Zbigniew : 04.06.2023, 03:55
 Matko Przenajswietsza,naucz mnie dokonywac wlasciwych wyborow i nie pozwol sie oddalic od ciebie , przez twoje wstawiennictwo u najswitszego Pana wskaz mi droge ktora mam pojsc, dodaj mi sily na dalsze lata mojej wedrowki po tym swiecie. Amen.
 Teresa : 22.04.2023, 08:16
 Maryjo Mamusiu Dziękuję za wszelkie dobro pomoc opiekę łaski które już otrzymałam jeszcze raz proszę wstaw się zamna grzeszna u twego syna proszę o cud uzdrowienia z choroby złośliwego nowotworu płuc z przerzutami do głowy stawu biodrowego pachwiny kregoslupa kolana a w szpitalu okologicznym dobrze zniosła naświetlania radioterapia nie opuszczaj mnie bądź zawsze przy mnie Kocham Cię Dziękuję
 Iza: 20.04.2023, 08:20
 Matko boska dziękuję za dotychczasowe łaski, błagam o modlitwę i łaskę dla mojego dziecka. Łaskę zdrowia i otwartego umysłu oraz dobrych wyników w nauce Chroń go przed złem. Jezu ty się tym zajmij
 marzena aneta: 03.04.2023, 17:46
 Akt osobistego oddania się Matce Bożej dziękuję Matko Boża kocham Cię proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję Matko Boża módl się za nami dziękuję Matko Boża kocham Cię proszę dla mnie o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode ubezpieczenie zdrowotne z urzędu pracy zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda uczciwość ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Monika : 13.02.2023, 23:17
 Maryjio proszę Cię o opiekę nad moimi Dziećmi , o ich uzdrowienie o ochronę przed złem.

 Ania: 23.12.2022, 12:10
 Maryjo! Powierzam Tobie caka moja Rodzinę, miej Ja w Swojej opiece,proszę Ciebie o zdrowie dla mojego Męża i dla nas wszystkich.Maryjo,módl się za nami!
 Mirosław : 17.10.2022, 20:09
 MATUCHNO NAJŚWIĘTSZA NIEPOKALANA, ZAWSZE SIĘ DO CIEBIE UCIEKAM I O PRZYCZYNĘ TWOJĄ PROSZĘ. WSPOMAGAJ MNIE I CHROŃ MNIE PRZED OPRAWCAMI I BANDEROWSKIM KATEM. WYPRASZAJ LASKI POKOJU I CZYSTEGO POWIETRZA BEZ TRUCIZNY OPRAWCÓW. NIECH TWOJA CHWAŁA BĘDZIE TERAZ I ZAWSZE I NA WIEKI WIEKÓW. AMEN
 Me: 07.10.2022, 13:17
 MATEŃKO KOCHANA DZIEKUJE ZA WSZYSTKIE LASKI , MATUCHNO ZAWSZE MNIE WYSLUCHALAS BLAGAM I TERAZ WYSLUCHAJ MOICH PROSB I DOBRE USG ZAWIERZAM SIE TOBIE ZAWSZE I TERAZ .AMEN
 Jadwiga: 21.07.2022, 14:49
 O Matuchno przyjdź nam chorym z pomocą .proś Jezusa o łaskę uzdrowienia.Powierzam siebie ,moją rodzinę i przyjaciół,otocz nas swą cudowną opieką i prowadź zawsze z Jezusem.Opiekunko rodzin,uzdrowienie chorych módl się za nami.
 Mon: 10.07.2022, 07:45
 Maryjo oddaje się tobie pod opiekę również moja rodzinę która tak kocham. Spraw zeby mąż szczęśliwie dojechał do pracy i szczęśliwie z niej wrócił. Oddaje w opiekę ci go żebyś mogła go chronic od złego. Oddaje ci również w opiekę mojego synka i rodziców żeby byli zdrowi. Ja wiem ze tobie mogę zaufać bo tyle razy mi pomogłaś. Kocham cie Maryjo całym sercem.
 Katarzyna: 01.07.2022, 10:03
 Matko boska oddaję ci się cała, oddaje ci moją rodzinę w opiekę ty jedna wiesz co mnie tak bardzo boli, oddaje ci to. Ty poprowadź tym wszystkim ty zrób z tym porządek! Miej w opiece mogą mamę ona cię bardzo potrzebuje zwłaszcza teraz. Daj mi siłę ciała i ducha abym mogła być dla swoich dzieci dobrym przykładnym człowiekiem, pozwól mi i pomóż wychować mądrych i dobrych ludzi żyjących w łasce Bożej.
 Stasio: 16.06.2022, 22:12
 ❤❤❤SWIETA MARYIO, BOGURODZICO DZIEWICO!!!❤❤❤OBIERAM DZISIAJ CIEBIE ZA PANIE ORENDOWNICZKE, PATRONKE, OPIEKUNKE I MATKE MOJA!!!❤❤❤POSTANAWIAM SOBIE MOCNO I PRZYZEKAM ZE CIE NIGDY NIE OPUSZCZE, NIE POWIEM I NIE UCZYNIEM NIC PRZECIWKO TOBIE!!!!❤❤❤NIE POZWOLE NIGDY, ABY INNI CZYNILI CO UWLACZALO BY CZCI TWOJEJ!!!!❤❤❤BLAGAM CIE PRZYJMIJ MNIE NA ZAWSZE ZA SLUGE I DZECKO SWOJE!!!❤❤❤BADZ MI POMOCA WE WSZYSTKICH MOICH POTRZEBACH DUSZY I CIALA!!!❤❤❤PRAGNE PRZEZ CIEBIE, Z TOBA ,W TOBIE I DLA CIEBIE STAC SIE NIEWOLNIKIEM SYNA TWOJEGO, KTOREGO TY MATKO ODDAJ MNIE W NIEWOLE !!!!❤❤❤WSZYSTKO COKOLWIEK CZYNIC BEDE, PRZEZ TWOJE RECE NIEPOKALANE, POSREDNICZKO LASK WSZYSTKICH, ODDAJE KU CHWALE TROJCY SWIETEJ!!!❤❤❤PROSZE CIE WSTAW SIE ZA MOJA UKOCHANA CELERINE ZEBY ZOSTALA CUDOWNE UZDROWIONA Z CHOROBY NOWOTWOROWEJ!!!❤❤❤JEZU TROSZCZ SIE TY!!!❤❤❤IN JESUS NAME!!! AMEN, AMEN, AMEN!!!❤❤❤
 Zona mama: 01.06.2022, 18:54
 Maryjo ,oddaje Ci się całkowicie ❤️
 Mama zoa siostra: 31.05.2022, 21:03
 Maryjo najukochańsza,w Twoje ręce oddaje się całkowicie Proszę przemień Moje serce.Uzdrow z choroby.Błagam.Daj siłę do wykonywania obowiązków.Najukochansza Maryjo,błagam o miłość Twoją.
 Agnieszka : 14.05.2022, 19:45
 Matko Moja! Oddaję w Twoje ręce całą siebie błagając o pomoc w łasce pogodzenia się z Ukochanym. O jego wyrozumiałość, przebaczenie, dobrą wolę, ukojenie się nad moim bólem rozłąki, żalu, tęsknoty i przeraźliwego smutku. Boję się w pierś i proszę z ulitowaniem o pomoc. Obdarz mnie spokojem, daj mi nadzieję choćby ostatnią bo to mnie będzie trzymało przy życiu. Okaż łaskę i miłosierdzie. Cierpię bardzo z pokorą. Wszystko wytrzymam tylko daj mi jakiś znak. Pragnę otrzymać ostatnią szansę. Nauczyłam się i zrozumiałam, że wszystko w rękach Boga. Nie każ mi dalej przechodzić katusze. Tak bardzo kocham. Inaczej nie umiem. Pokieruje moim życiem. Oddaję się w pełni Tobie. Daj nadzieję. Kocham Cię Matko Moja. Zaopiekuj się swoją Córką, która błaga o pomoc. Okaż ulitowanie i daj mojemu Narzeczonemu spokój, zrozumienie, wolę kontaktu ze mną i pogodzenia się. W Tobie ostatnią nadzieją bo żyć już dalej nie umiem i nie mam siły. Amen.
 Matka: 12.05.2022, 21:35
 Matuchno, Tobie oddaję w niewolę miłości moją córkę. Proszę chroń ją i czuwaj nad nią.
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej