Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Stanisława Kostki

patrona dzieci i młodzieży

Modlitwa o prawdziwą miłość

Boże, który jesteś Miłością i obficie nas nią obdarzasz, wysłuchaj łaskawie próśb naszych i spraw, byśmy - za przykładem Świętego Stanisława codziennie świadcząc o Tobie, życie nasze miłością Boga i bliźniego wypełniali. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Modlitwa o wierność Bogu

Wszechmogący Boże, który przedziwnym zrządzeniem wybrałeś Świętego Stanisława Kostkę i uzdolniłeś go do wierności Tobie, wejrzyj, na naszą słabość i niestałość. Spraw łaskawie, abyśmy - dzięki wstawiennictwu i opiece Świętego Stanisława - do końca naszego życia w wierności Tobie wytrwali. Amen.

Modlitwa o świętość życia

Boże, któryś wśród wielu cudów swojej mądrości udzielił Stanisławowi Kostce w młodzieńczym wieku łaskę dojrzałej świętości, spraw, prosimy, abyśmy - w przyjaźni z Tobą wzrastając - za wstawiennictwem Świętego Stanisława - przezwyciężali nieprawości nasze i dobrze w życiu czyniąc coraz bardziej upodabniali się do Ciebie. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Modlitwa o dar mądrości

Prosimy Cię, Panie, za wstawiennictwem Świętego Stanisława, oświeć światłem swej mądrości umysły nasze i daj nam pomoc potrzebną w nauce, by prawda którą zdobywamy, utwierdziła nas przy Tobie. Spraw, byśmy wykorzystując zdobytą wiedzę, służyli Tobie w braciach naszych i wespół z Tobą pracowali nad doskonaleniem świata. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Modlitwa o zachowanie czystości

Ojcze Niebieski, serdecznie Cię prosimy, oczyść sumienia i za wstawiennictwem Świętego Stanisława racz nas zachować w nieustannej opiece, byśmy, jak On, służyli Tobie w czystości ciała i duszy. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Modlitwa o dobrą śmierć

Wysłuchaj, Panie prośby nasze, które za przyczyną Świętego Stanisława zanosimy: użycz łaski szczęśliwego przejścia do wieczności i radosnego spotkania z Tobą. Wzmocnij w nas wiarę, że po zmartwychwstaniu żyć będziemy w chwale wśród świętych wybranych Twoich. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Modlitwa o miłość do Maryi

Boże, któryś świętego Stanisława w cnocie nieskalanej czystości zachował i serce jego serdeczną synowską miłością ku najświętszej Matce Zbawiciela, Maryi Pannie, zapalić raczył, udziel nam łaskawie, abyśmy przez jego zasługi i przyczynę w prawdziwej niewinności i czystości duszy i ciała tobie służąc, codziennie w nabożeństwie ku Maryi postępować mogli. Przez Pana naszego, Jezusa Chrystusa. Amen.

Modlitwa dziecka do św. Stanisława Kostki

Dobry Boże! Z katechezy wiem, że Stanisław Kostka urodził się w Rostkowie na Mazowszu w Polsce, w rodzinie szlacheckiej. Jako kilkuletni chłopiec pojechał do Wiednia i zamieszkał w internacie wraz ze swoim bratem. Pilnie uczył się w szkole, poznawał obce języki, wkuwał nowe słówka z niemieckiego, łaciny, greki, a łaska Boża kształtowała jego serce i ducha. Był wielkim czcicielem Eucharystii i Matki Bożej, której powierzył czystość swej duszy i serca. Był też odważny i stanowczy, pokonał pieszo setki kilometrów, by dotrzeć do Rzymu, gdzie rozpoczął nowicjat w zakonie jezuitów. Dużo się modlił i miał wielu kolegów, którzy bardzo go szanowali. Gdy zachorował, mówił bez lęku o swej śmierci. Umarł, mając osiemnaście lat.

Proszę Cię, Boże! Niech św. Stanisław pomaga mi być dobrym chłopcem, odważnym i zawsze kochającym Maryję. Niech codziennie dbam o świętość mego młodego życia i z tym Świętym rozeznaję moje powołanie. Boże, daj mi dobre natchnienia i pociągaj swoją miłością do Jezusa wielu moich kolegów i koleżanek. Niech ten Święty będzie dla dzieci, młodzieży i naszej Ojczyzny orędownikiem i wspomożeniem. Wysłuchaj, Boże, tej mojej ufnej modlitwy. Amen.

Modlitwy do św. Stanisława Kostki

Zobacz także:
[ św. Stanisław Kostka ]
[ Litania do św. Stanisława Kostki ]

   

Wasze komentarze:
 ONA: 13.04.2010, 11:09
 Święty Stanisławie proszę wstaw się za mną w Niebie.P.O.D.M.
 babcia: 11.04.2010, 01:57
 Św.Stanisławie Kostko uproś o Pana Maszego Miłosiernego łaskę zdrowia dla mojego cięzko chorego wnuczka.Niech Dobry Pan po- łoży Swą uzdrowieńczą dłoń na chorym serduszku Łukaszka.
 nbv: 28.03.2010, 23:31
 Św.Stanisławie Kostko,proszę o wstawiennictwo u Boga w wiadomej Ci sprawie.
 Jerzy: 28.03.2010, 16:27
 Swiety Stanislawie Kostko Prosze Ciebie o dar uzdrowienia mnie z choroby nowotworowej prostaty a takze prosze o realizacje moich rozpoczetych wszystkich kontraktow. Prosze aby wplynely nowe pieniadze na moje konto ( ktore obecnie od wielu miesiecy jest puste) tak wielu potrzebujacych skorzystalo by takze z tych moich pieniedzy. Zanies te prosby przed oblicze Jezusa Chrystusa oraz do Matki Bozej do wszystkich sanktuarii na calym swiecie. Dziekuje z calego serca Jerzy
 wiola: 13.03.2010, 17:28
 Święty Stanislawie, pokornie Cię proszę abyś chronił moj zwiazek przed sztanem, ogniem piekielnym, złymi duchami i ludźmi. proszę Cię Aniele abyś umocnił naszą miłość, a trudności i kłopoty, które pojawiły się w naszym życiu odciął od nas swym mieczem. abyśmy mogli trwać przy sobie w szczęściu, spokoju i miłości. Święty Stanislawie, wstaw się u Boga Ojca o jasny i czysty umysł i abym wiedziała co mam dalej czynić. Amen. Sw Stanislawie, błagam o sprawiedliwość oceny zli ludzie innych niszczą dopomóż nam w walce z niegodziwcami,./zeby sie odczepila J-matka-odemnie-nie oceniala mnie zle,jak to czyni/...Amen
 wiola j-z: 09.03.2010, 02:13
 Św.Stanisławie Kostko,proszę o wstawiennictwo u Boga w wiadomej Ci sprawie.Sw Stanislawie, prosze Cie o spokoj w sercu, abym wiedzaila czego chce w zyciu, aby wyjasnila sie sytuacja z bylym, bym wiedziala co czuje, czy chce byc ze mna, abym dokonala wlasciwego wyboru w zyciu w kwestach najwazniejszych, TY wiesz w jakich... abym znalazla dobra prace, w szkole bym mogla realizowac swoje marzenia..
 Waldek K: 21.02.2010, 22:13
 Kochany Święty Stanisławie Kostko, błagam Cie na kolanach, na kolanach, które podnosiły już mnie nie raz z upadków, tym razem ten upadek jest silniejszy niż moje nogi, nie jestem w stanie sie podniesc juz, postawilem wszystkie karty swego zycia, dokonalem wielkiej rewolucji, rozwiodlem sie, opuscilem syna, bladzilem po swiecie, aby w koncu po latach znalezc to czego szukalem, bylo warto, znalazlem szczescie i spokoj, nie na dlugo. Choc mialem tak malo, mialem wszystko. Jednak skonczylo sie, odeszla moja milosc, a z Nia wszystkie moje nadzieje, a zostal nieopisany bol i pustka, zycie wrocilo bumerangiem, ja wiem. Jednak potrzebuje Twojej pomocy, sam juz nie dam rady, prosze Cie upros u Pana Boga, aby moja milosc jednak wrocila, wiem, ze jest nadal sama, tym lepiej dla mnie, aby jednak zrozumiala, ze bylem czyms wiecej niz tylko fascynacja, aby pokochala mnie prawdziwa miloscia, aby za mna zatesknila mocno i myslala o mnie tym razem bez tlumienia czegokolwiek. Wiesz, jak ja, ze Bog jest w stanie czynic cuda, blagam Cie o goraca modlitwe i rozmowe z Panem Bogiem, wiem, ze moje zycie bylo i jest prozne, ze jestem bylem zlym czlowiekiem myslacym tylko o sobie, blagam Cie o pomoc. Jest dla mnie wszystkim choc nie mam nic, porozmawiaj z Panem Bogiem prosze, ja chce darowac cale swoje serce Jej i zyc poprawnie, zyc dobrze, zestarzec sie i dziekowac do konca Bogu, pograzony w nadziei, w pustce, prosze dopomoz
 Ewa: 22.11.2009, 23:01
 Św.Stanisławie Kostko,proszę o wstawiennictwo u Boga w wiadomej Ci sprawie.
 kama: 06.11.2009, 18:12
 Sw Stanislawie, prosze Cie o spokoj w sercu, abym wiedzaila czego chce w zyciu, aby wyjasnila sie sytuacja z bylym, bym wiedziala co czuje, czy chce byc ze mna, abym dokonala wlasciwego wyboru w zyciu w kwestach najwazniejszych, TY wiesz w jakich... abym znalazla dobra prace, w szkole bym mogla realizowac swoje marzenia

 brat: 06.11.2009, 16:35
 Swięty Stanisławie ratuj naszą rodzinę od nędzy
 W: 07.10.2009, 14:04
 Swiety Stanislawie opiekuj sie moimi corkami, natchnij je do modlitwy, prowadz do Boga
 mama: 05.10.2009, 20:12
 Święty Stanisławie Kostko proszę Cię natchnij moich synów do nauki , szczególnie w tej chwili życia pomóż starszemu bo jakoś się pogubił i nie widzi sensu w nauce i życiu.Daj mi siły abym mogla im pomagać i pokierować ich dobrą drogą w życiu, a także abym przetrwała ciężkie dni swojego życia. Daj mi siłę i wiarę.........
 ania: 19.09.2009, 10:52
 Święty Stanisławie Kostko proszę cię o wstawiennictwo za moich moją rodzinę aby była zdrowa cieszyła się zdrowiem przez długie jeszcze lata oraz za mnie abym była zdrowa i abym znalazła miłość mojego życia mężczyznę którego pokocham ze wzajemnością , który w ochach twoim będzie dobry i prawy , będzie dobrym mężem i ojcem moich dzieci, pozwół mi być również matką w przyszłości i obdarz moje dzieci i mnie zdrowiem bym mogła z moim przyszłym mężem wychowywać je w zdrowiu i miłości Amen
 malgorzata: 04.09.2009, 13:28
 blagam sw stanislawie o dar mowy dla aguni i zdrowie
 malgorzata: 04.09.2009, 13:27
 blagam sw stanislawie o dar mowy dla aguni i zdrowie
 ewag: 03.09.2009, 22:02
 Sw.Stanislawie Kostko-prosze Cie o wstawiennictwo dla synka Asi, wczesniaczka, by przezylo.Prosze spraw by byl zdrowym i silnym chlopcem i sie nie poddal w walce o zycie.
 ewag: 03.09.2009, 21:56
 Sw.Stanislawie Kostko-prosze Cie o wstawiennictwo dla synka Asi, wczesniaczka, by przezylo.Prosze spraw by byl zdrowym i silnym chlopcem i sie nie poddal w walce o zycie.
 stanislaw 28.08.09: 28.08.2009, 10:55
 Sw.Stanisławie patronie moj wstawiaj sie do Boga o wszelkie łaski i blodoslawieńswo dla moich dzieci syna i corki oraz dla mnie,abym doczkal w zdrowiu choć jednego wnuka jak bedzie przystepował do PIERWSZEJ KOMUNII SWIETEJ.
 wiola: 15.08.2009, 18:57
 Święty Stanislawie,proszę Cię byś pobłogosławił nasz związek i napełnił go miłością.Umocnij nasz związek i naszą miłość i spraw by nasz związek przetrwał wszystko i żeby był stały oparty na miłości, zaufaniu, szacunku i wierności.
 Tomek: 05.08.2009, 20:12
 Świety Stanisławie prosze Cie o prawdziwa milosc o kochajaca kobiete oraz o wytrwalosc w wierze.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] (8) [9]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej