Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Stanisława Kostki

patrona dzieci i młodzieży


Modlitwa o prawdziwą miłość

Boże, który jesteś Miłością i obficie nas nią obdarzasz, wysłuchaj łaskawie próśb naszych i spraw, byśmy - za przykładem Świętego Stanisława codziennie świadcząc o Tobie, życie nasze miłością Boga i bliźniego wypełniali. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


Modlitwa o wierność Bogu

Wszechmogący Boże, który przedziwnym zrządzeniem wybrałeś Świętego Stanisława Kostkę i uzdolniłeś go do wierności Tobie, wejrzyj, na naszą słabość i niestałość. Spraw łaskawie, abyśmy - dzięki wstawiennictwu i opiece Świętego Stanisława - do końca naszego życia w wierności Tobie wytrwali. Amen.


Modlitwa o świętość życia

Boże, któryś wśród wielu cudów swojej mądrości udzielił Stanisławowi Kostce w młodzieńczym wieku łaskę dojrzałej świętości, spraw, prosimy, abyśmy - w przyjaźni z Tobą wzrastając - za wstawiennictwem Świętego Stanisława - przezwyciężali nieprawości nasze i dobrze w życiu czyniąc coraz bardziej upodabniali się do Ciebie. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


Modlitwa o dar mądrości

Prosimy Cię, Panie, za wstawiennictwem Świętego Stanisława, oświeć światłem swej mądrości umysły nasze i daj nam pomoc potrzebną w nauce, by prawda którą zdobywamy, utwierdziła nas przy Tobie. Spraw, byśmy wykorzystując zdobytą wiedzę, służyli Tobie w braciach naszych i wespół z Tobą pracowali nad doskonaleniem świata. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


Modlitwa o zachowanie czystości

Ojcze Niebieski, serdecznie Cię prosimy, oczyść sumienia i za wstawiennictwem Świętego Stanisława racz nas zachować w nieustannej opiece, byśmy, jak On, służyli Tobie w czystości ciała i duszy. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


Modlitwa o dobrą śmierć

Wysłuchaj, Panie prośby nasze, które za przyczyną Świętego Stanisława zanosimy: użycz łaski szczęśliwego przejścia do wieczności i radosnego spotkania z Tobą. Wzmocnij w nas wiarę, że po zmartwychwstaniu żyć będziemy w chwale wśród świętych wybranych Twoich. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


Modlitwa o miłość do Maryi

Boże, któryś świętego Stanisława w cnocie nieskalanej czystości zachował i serce jego serdeczną synowską miłością ku najświętszej Matce Zbawiciela, Maryi Pannie, zapalić raczył, udziel nam łaskawie, abyśmy przez jego zasługi i przyczynę w prawdziwej niewinności i czystości duszy i ciała tobie służąc, codziennie w nabożeństwie ku Maryi postępować mogli. Przez Pana naszego, Jezusa Chrystusa. Amen.


Modlitwy do św. Stanisława KostkiZobacz także:
[ św. Stanisław Kostka ]
[ Litania do św. Stanisława Kostki ]

   

Wasze komentarze:
 malgorzata: 04.09.2009, 13:28
 blagam sw stanislawie o dar mowy dla aguni i zdrowie
 malgorzata: 04.09.2009, 13:27
 blagam sw stanislawie o dar mowy dla aguni i zdrowie
 ewag: 03.09.2009, 22:02
 Sw.Stanislawie Kostko-prosze Cie o wstawiennictwo dla synka Asi, wczesniaczka, by przezylo.Prosze spraw by byl zdrowym i silnym chlopcem i sie nie poddal w walce o zycie.
 ewag: 03.09.2009, 21:56
 Sw.Stanislawie Kostko-prosze Cie o wstawiennictwo dla synka Asi, wczesniaczka, by przezylo.Prosze spraw by byl zdrowym i silnym chlopcem i sie nie poddal w walce o zycie.
 stanislaw 28.08.09: 28.08.2009, 10:55
 Sw.Stanisławie patronie moj wstawiaj sie do Boga o wszelkie łaski i blodoslawieńswo dla moich dzieci syna i corki oraz dla mnie,abym doczkal w zdrowiu choć jednego wnuka jak bedzie przystepował do PIERWSZEJ KOMUNII SWIETEJ.
 wiola: 15.08.2009, 18:57
 Święty Stanislawie,proszę Cię byś pobłogosławił nasz związek i napełnił go miłością.Umocnij nasz związek i naszą miłość i spraw by nasz związek przetrwał wszystko i żeby był stały oparty na miłości, zaufaniu, szacunku i wierności.
 Tomek: 05.08.2009, 20:12
 Świety Stanisławie prosze Cie o prawdziwa milosc o kochajaca kobiete oraz o wytrwalosc w wierze.
 Mara: 22.07.2009, 00:17
 Swiety Staniłsawie prosze i milosc i nawrocenie milosci mego chlopaka zebysmy mogli byc jeszce razem.Prosze wysluchaj mnie
 Błażej: 03.06.2009, 18:57
 sw Stanisławie Kostko proszę Cię o miłość dziewczyny którą kocham aby wróciła do mnie i znów mnie pokochała i była ze mną.Bardzo mi jej brakuje czuje się smutno że ją straciłem i Błagam Cię o wysłuchanie i powrót jej do mnie.Byśmy byli zdrowi i szczęśliwi i zawsze razem.
 zdzisław: 08.04.2009, 09:44
 Patronie mój od bieżmowania chroń mnie przed złem i błogosław nam
 M-A: 08.03.2009, 22:38
 Św.Stanisławie pokornie proszę o szczególną opiekę i zdrowie dla malutkiej Ani, która jest wcześniaczkiem
 FRANCISZKA: 22.02.2009, 18:03
 SWIETY STANISLAWIE UPRASZAJ NAM LASKI U BOGA ABYSMY SIE STAWALI TAKIMI JAKICH BOGHCE NAS WIDZIEC LUDZMI DOBRYMI LUDZMI KTORYCH BOG OBDARZY SWOJA WIECZNA OPIEKA KTORY NAS POPROWADZI DROGA KU ZBAWIENIU DROGA WYBRANA PRZEZ NIEGO ABY W NASZE ZYCIE BYLO RADOSCIA DLA PANA NASZEGO JEZUSA CHRYSTUSA OJCA NIEBIESKIEGO I MATKI NAJSWIETRZEJ MARYJI
 Viola: 17.01.2009, 23:09
 Święty Stanisławie, proszę Cię, abyś pomógł mi wrócić do Boga.
 GOŚĆ : 11.01.2009, 22:26
 ŚWIĘTY STANISŁAWIE KOSTKO PROSZĘ UPROŚ BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE, OPIEKĘ I MIŁOSIERDZIE NAD GRZECHAMI, ZDROWIE DUCHA I CIAŁA , UPROŚ ŁASKĘ ZBAWIENIA WIECZNEGO Z BOGIEM I MARYJĄ NIEPOKALANĄ I ŚWIĘTYMI W NIEBIE DLA MNIE I CAŁEJ MOJEJ RODZINY.ORAZ ZNALEZIENIE ODPOWIEDNIEJ PRACY I DZIEWCZYNY. . MAM MODLITWY - LITANIE- HYMNY DO RÓŻNYCH ŚWIĘTYCH NP. ST. KOSTKI. OJCA PIO. FAUSTYNY. ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA NA TELEFON W MMS. WYŚLE ALE W ORANGE 506262220
 Patrycja M.: 07.01.2009, 19:49
 Św. Stanisławie Kostko proszę ci o wstawiennictwo u Boga aby próbę naszego związku z Krzysztofem przetrwali. I by nasze serca były wierne sobie ,Byśmy zapomnieli o wszystkich złych rzeczach i nieporozumieniach jakie sobie nawzajem wyrządzilismy Amen.
 Kasia: 21.11.2008, 16:45
 Jest jedna sprawa, która jest dla mnie bardzo ważna. Chciałabym prosić o modlitwę za mnie przed bardzo ważnym egzaminem, który czeka mnie 24 listopada 2008 roku. Bardzo pragnę pozytywnie przejść ten egzamin i prosić Pana Boga o to, by czuwał nade mną w tym ważnym dla mnie dniu. Jeśli On będzie przy mnie, to na pewno sobie poradzę. Ja wiem, że Pan Bóg pomaga mi zawsze, kiedy Go o to proszę,jest dla mnie dobry i jest przy mnie i czuwa nade mną. W tym wyjątkowym dla mnie dniu proszę Go o szczególną pomoc i opiekę. Jeśli jednak będzie odwrotnie, niż tego pragnę, to dlatego, że Bóg tak chce i wiem, że tak musi być. Dziękuję Ci Panie Boże, że jesteś zawsze ze mną, nawet, kiedy ja sprawiam Ci problemy. Wspomóż mnie i oświeć, bym wybrała odpowiednią w życiu drogę. Kasia
 isa: 18.11.2008, 18:23
 Sw. Stanisławie kostko- proszę Cię o wstawiennictwo dla mnie o miłość mężczyzny którego nie widziałam długo, bardzo za nim tęsknie czuje sie samotna, wysłuchaj mych prosb.
 Kasia 18.09.2008: 18.09.2008, 21:53
 Sw.Stanislawie Kostko-prosze Cie o wstawiennictwo dla mojej coreczki Juleczki,by wyzdrowiala z cukrzycy.Prosze spraw by byla znowu zdrowa dziewczynka.Prosze Cie o zdrowie dla mojej calej rodzinki.Bysmy byli zdrowi i szczesliwi i zawsze razem.
 Stanisława: 15.09.2008: 15.09.2008, 14:38
 Święty Stanisławie Kostko wstawiaj się do Boga za naszą rodziną, użycz łaski zdrowia i pracy dla syna i zdanych egzaminów odla córki
 Łukasz Żaczkowski: 07.04.2008, 00:37
 Święty Stanisławie kostko proszę Cię byś pobłogosławił nasz związek i napełnił go miłością.Umocnij nasz związek i naszą miłość i spraw by nasz związek przetrwał wszystko i żeby był stały oparty na miłości, zaufaniu, szacunku i wierności.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] (8) [9]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej