Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Stanisława Kostki

patrona dzieci i młodzieży


Modlitwa o prawdziwą miłość

Boże, który jesteś Miłością i obficie nas nią obdarzasz, wysłuchaj łaskawie próśb naszych i spraw, byśmy - za przykładem Świętego Stanisława codziennie świadcząc o Tobie, życie nasze miłością Boga i bliźniego wypełniali. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


Modlitwa o wierność Bogu

Wszechmogący Boże, który przedziwnym zrządzeniem wybrałeś Świętego Stanisława Kostkę i uzdolniłeś go do wierności Tobie, wejrzyj, na naszą słabość i niestałość. Spraw łaskawie, abyśmy - dzięki wstawiennictwu i opiece Świętego Stanisława - do końca naszego życia w wierności Tobie wytrwali. Amen.


Modlitwa o świętość życia

Boże, któryś wśród wielu cudów swojej mądrości udzielił Stanisławowi Kostce w młodzieńczym wieku łaskę dojrzałej świętości, spraw, prosimy, abyśmy - w przyjaźni z Tobą wzrastając - za wstawiennictwem Świętego Stanisława - przezwyciężali nieprawości nasze i dobrze w życiu czyniąc coraz bardziej upodabniali się do Ciebie. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


Modlitwa o dar mądrości

Prosimy Cię, Panie, za wstawiennictwem Świętego Stanisława, oświeć światłem swej mądrości umysły nasze i daj nam pomoc potrzebną w nauce, by prawda którą zdobywamy, utwierdziła nas przy Tobie. Spraw, byśmy wykorzystując zdobytą wiedzę, służyli Tobie w braciach naszych i wespół z Tobą pracowali nad doskonaleniem świata. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


Modlitwa o zachowanie czystości

Ojcze Niebieski, serdecznie Cię prosimy, oczyść sumienia i za wstawiennictwem Świętego Stanisława racz nas zachować w nieustannej opiece, byśmy, jak On, służyli Tobie w czystości ciała i duszy. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


Modlitwa o dobrą śmierć

Wysłuchaj, Panie prośby nasze, które za przyczyną Świętego Stanisława zanosimy: użycz łaski szczęśliwego przejścia do wieczności i radosnego spotkania z Tobą. Wzmocnij w nas wiarę, że po zmartwychwstaniu żyć będziemy w chwale wśród świętych wybranych Twoich. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


Modlitwa o miłość do Maryi

Boże, któryś świętego Stanisława w cnocie nieskalanej czystości zachował i serce jego serdeczną synowską miłością ku najświętszej Matce Zbawiciela, Maryi Pannie, zapalić raczył, udziel nam łaskawie, abyśmy przez jego zasługi i przyczynę w prawdziwej niewinności i czystości duszy i ciała tobie służąc, codziennie w nabożeństwie ku Maryi postępować mogli. Przez Pana naszego, Jezusa Chrystusa. Amen.


Modlitwy do św. Stanisława KostkiZobacz także:
[ św. Stanisław Kostka ]
[ Litania do św. Stanisława Kostki ]

   

Wasze komentarze:
 helena: 18.09.2018, 18:55
 Św. Stanisławie Kostko patronie dzieci proszę o łaskę zdrowia dla wnuka Igora ulituj się czuwaj nad nim i nami Przez Twoją wielką miłość do Jezusa i Maryi proszę również o dary Ducha Świętego ulecz go i nas na cześć i chwałę Bożą i Twoją Św. Stanisławie .
 Barbara: 18.09.2018, 09:39
  Św Stanisławie PATRONIE MOJEGO SYNA ,proszę za twoim wstawiennictwem o łaskę wiary i powrót do kościoła, o dobra pracę, zdrowie i dobre wybory w życiu osobistym
 matka: 13.09.2018, 16:52
  Św. Stanisławie Kostko proszę ci o wstawiennictwo u Pana Boga aby małżeństwo mojej córki przetrwało i by ich serca były wierne sobie.Wyproś im łaskę miłości wzajemnej i żeby ich związek był oparty na szacunku ,zaufaniu i wierności.
 krzysztof Twardowski: 25.08.2018, 18:59
 .sw Stanisławie Kostka proszę cię o uzdrowienie mnie od choroby zwanej przepukliną pachwinową. serdecznie cię prosz
 Dora: 23.05.2018, 16:40
 Św. Stanisławie, patronie dzieci. Miej w opiece moją małą córeczkę. Której wykryto autyzm, do tego od trzech dni miewa ataki nerwowe. Na słowo nie, buntuje się. Nie mam już sił. A do psychiatrów ciężko się dostać. Proszę o wstawiennictwo.
 Krystyna: 16.04.2018, 22:14
 Patronie młodzieży, wyproś łaskę pomocy w przyswajaniu wiedzy , pomyślnego zdania matury i pokierowania dalszym życiem dla siostrzeńca
 Krystyna: 04.04.2018, 21:40
 Proszę Cię, Św. Stanisławie o wstawiennictwo w intencji Arka, o dar mądrości i pomoc w trudnej sprawie
 Mama: 21.03.2018, 23:04
 ŚWIĘTY STANISŁAWIE czuwaj nad moim synkiem Stasiem i wypros łaska zdrowia dla Niego i całej Mojej Rodziny.
 urszula : 14.03.2018, 09:56
 sw Stanislawie Kostko prosze o modlitwe za moojego meza Marka o uzdrowienie z choroby alkoholowej i wsparcie umyslu wzmocnienie wiary i pojednanie w rodzinie
 Maria: 07.03.2018, 09:10
 Proszę o szczęśliwe załatwienie mojej sprawy w sądzie w dniu 26 marca2018 r.o godz.trzynastej.
Proszę o przybycie na rozprawę wszyskich moich świadków
O zwycięstwo prawdy w sądzie
O dary Ducha Św dla nas i sądu.
 Maria: 07.03.2018, 09:09
 Proszę o szczęśliwe załatwienie mojej sprawy w sądzie w dniu 26 marca2018 r.o godz.trzynastej.
Proszę o przybycie na rozprawę wszyskich moich świadków
O zwycięstwo prawdy w sądzie
O dary Ducha Św dla nas i sądu.
 nla: 25.02.2018, 08:33
 Święty Stanisławie proszę Cię o pomoc w trudnej dla nas chwili. Bądź naszym wsparciem w tym ciężkim dla nas okresie. Pomóż nam pomyślnie i szczęśliwie przejść najbliższy czas.
 babcia: 31.01.2018, 09:39
 Kochany Stanisławie Kostko, czuwaj nad dzisiejszym egzaminem mojego wnuka, uproś Ducha Świętego o jasność umysłu.
 Maria Janina: 14.01.2018, 12:04
 Św.Stanisławie, patronie dzieci i młodzieźy,proszę o uproszenie łaski nawrócenia i uzdrowienia z uzaleźnienia od gier komputerowych dla mojego syna Filipa.Przez Twoją wielką miłość do Jezusa i Maryi ,proszę równieź o dary Ducha Św.i łaske zdrowia dla niego -prosi chora mama.
 Marzena: 21.09.2017, 23:40
 Św. Stanisławie wspomóż mnie w przygotowaniu konferencji poświęconej Tobie.
 Rafał: 18.09.2017, 19:24
 Święty Stanisławie Tobie powierzam dokończenie mojej pracy magisterskiej byś wyprosił dla mnie moc Ducha bym ją skończył, oddał i obronił na cześć i chwałę Bożą i Twoją święty Stanisławie
 M : 17.09.2017, 23:04
 Św Stanisławie proszę o zdrowie i o mądrość życiową.
 Stanisław: 10.09.2017, 21:49
 Święty Stanisławie Kostko proszę Cie o łaskę wyzdrowienia dla mojej żony Ireny i łaskę zdrowie dla naszych dzieci Jarka i Wojtka i ich rodzin,oraz o łaskę wyzdrowienia dla mnie.Pomóż tez aby w naszej rodzinie był spokój i zgoda.
 Stanisław: 10.09.2017, 21:49
 Święty Stanisławie Kostko proszę Cie o łaskę wyzdrowienia dla mojej żony Ireny i łaskę zdrowie dla naszych dzieci Jarka i Wojtka i ich rodzin,oraz o łaskę wyzdrowienia dla mnie.Pomóż tez aby w naszej rodzinie był spokój i zgoda.
 Joanna: 08.05.2017, 13:20
 Św.Stanisławie czuwaj nad moją córką na dzisiejszej maturze i rzez całe życie .AMEN
[1] (2) [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej