Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Stanisława Kostki

patrona dzieci i młodzieży

Modlitwa o prawdziwą miłość

Boże, który jesteś Miłością i obficie nas nią obdarzasz, wysłuchaj łaskawie próśb naszych i spraw, byśmy - za przykładem Świętego Stanisława codziennie świadcząc o Tobie, życie nasze miłością Boga i bliźniego wypełniali. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Modlitwa o wierność Bogu

Wszechmogący Boże, który przedziwnym zrządzeniem wybrałeś Świętego Stanisława Kostkę i uzdolniłeś go do wierności Tobie, wejrzyj, na naszą słabość i niestałość. Spraw łaskawie, abyśmy - dzięki wstawiennictwu i opiece Świętego Stanisława - do końca naszego życia w wierności Tobie wytrwali. Amen.

Modlitwa o świętość życia

Boże, któryś wśród wielu cudów swojej mądrości udzielił Stanisławowi Kostce w młodzieńczym wieku łaskę dojrzałej świętości, spraw, prosimy, abyśmy - w przyjaźni z Tobą wzrastając - za wstawiennictwem Świętego Stanisława - przezwyciężali nieprawości nasze i dobrze w życiu czyniąc coraz bardziej upodabniali się do Ciebie. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Modlitwa o dar mądrości

Prosimy Cię, Panie, za wstawiennictwem Świętego Stanisława, oświeć światłem swej mądrości umysły nasze i daj nam pomoc potrzebną w nauce, by prawda którą zdobywamy, utwierdziła nas przy Tobie. Spraw, byśmy wykorzystując zdobytą wiedzę, służyli Tobie w braciach naszych i wespół z Tobą pracowali nad doskonaleniem świata. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Modlitwa o zachowanie czystości

Ojcze Niebieski, serdecznie Cię prosimy, oczyść sumienia i za wstawiennictwem Świętego Stanisława racz nas zachować w nieustannej opiece, byśmy, jak On, służyli Tobie w czystości ciała i duszy. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Modlitwa o dobrą śmierć

Wysłuchaj, Panie prośby nasze, które za przyczyną Świętego Stanisława zanosimy: użycz łaski szczęśliwego przejścia do wieczności i radosnego spotkania z Tobą. Wzmocnij w nas wiarę, że po zmartwychwstaniu żyć będziemy w chwale wśród świętych wybranych Twoich. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Modlitwa o miłość do Maryi

Boże, któryś świętego Stanisława w cnocie nieskalanej czystości zachował i serce jego serdeczną synowską miłością ku najświętszej Matce Zbawiciela, Maryi Pannie, zapalić raczył, udziel nam łaskawie, abyśmy przez jego zasługi i przyczynę w prawdziwej niewinności i czystości duszy i ciała tobie służąc, codziennie w nabożeństwie ku Maryi postępować mogli. Przez Pana naszego, Jezusa Chrystusa. Amen.

Modlitwa dziecka do św. Stanisława Kostki

Dobry Boże! Z katechezy wiem, że Stanisław Kostka urodził się w Rostkowie na Mazowszu w Polsce, w rodzinie szlacheckiej. Jako kilkuletni chłopiec pojechał do Wiednia i zamieszkał w internacie wraz ze swoim bratem. Pilnie uczył się w szkole, poznawał obce języki, wkuwał nowe słówka z niemieckiego, łaciny, greki, a łaska Boża kształtowała jego serce i ducha. Był wielkim czcicielem Eucharystii i Matki Bożej, której powierzył czystość swej duszy i serca. Był też odważny i stanowczy, pokonał pieszo setki kilometrów, by dotrzeć do Rzymu, gdzie rozpoczął nowicjat w zakonie jezuitów. Dużo się modlił i miał wielu kolegów, którzy bardzo go szanowali. Gdy zachorował, mówił bez lęku o swej śmierci. Umarł, mając osiemnaście lat.

Proszę Cię, Boże! Niech św. Stanisław pomaga mi być dobrym chłopcem, odważnym i zawsze kochającym Maryję. Niech codziennie dbam o świętość mego młodego życia i z tym Świętym rozeznaję moje powołanie. Boże, daj mi dobre natchnienia i pociągaj swoją miłością do Jezusa wielu moich kolegów i koleżanek. Niech ten Święty będzie dla dzieci, młodzieży i naszej Ojczyzny orędownikiem i wspomożeniem. Wysłuchaj, Boże, tej mojej ufnej modlitwy. Amen.

Modlitwy do św. Stanisława Kostki

Zobacz także:
[ św. Stanisław Kostka ]
[ Litania do św. Stanisława Kostki ]

   

Wasze komentarze:
 nawrucony: 31.12.2010, 22:28
 Polecam wszystkim modlitwe"Tajemnica Szczęścia" adonai.pl/modlitwy/?id=tajemnica mnie pomogła.
 marcin: 09.12.2010, 14:31
 Święty Stanisławie modlę się w intencji mojej dziewczyny Patrycji ,dziecka Klaudii abyśmy mogli stworzyć rodzinę godną twoich oczekiwań.Broń nas od złego i pobłogosław nasze plany i marzenia.
 Adam: 07.12.2010, 12:34
 Św.Stanisławie Kostko błagam wstaw sie u Pana Boga,Jezusa i u Św.panienki za wszystkimi duszami cierpiącymi w czyśćcu i piekle i wybłagaj dla nich przebaczenie grzechów i uwolnienie ich z tych okropnych miejsc!Błagam wybŁAGAJ JESZCZE PRZEBACZENIE GRZECHÓW I ŁASKE DLA WSZYSTKICH LUDZI zYWYCH I UMARŁYCH NA SĄDZIE OSTATECZNYM!bŁAGAM O TO SAMO DLA DARKA,ZDZICHA,MOJEJ I ŻONY RODZINY!
 MAMA: 25.10.2010, 08:06
 SW.STANISLAWIE KOSTKO WSTAW SIE ZA MOIM SYNEM JAKUBEM ,UPROS POTRZEBNE MU DARY I LASKI U NASZEGO PANA,DZIEKUJE.
 Anonim: 22.09.2010, 14:52
 xd
 piotr: 21.09.2010, 02:24
 Swiety Stanislawie, pomoz mi w tych ciezkich chwilach,Prosze Cie pokornie abys pomogl mi w ukonczeniu roku studenckiego, bym zaliczyl semestr moj. Blagam Cie, Wielkie Bog Zaplac
 Grzegorz: 18.09.2010, 17:23
 Swiwty Stanislawie prosze Cie o pomoc w wyzdrowieniu oraz o pomoc w publikacjach,jak tez dostaniu sie na studia i ich ukonczen oraz prosze o dobra prace. Dziekuje bardzo za modlitwe.
 Natalia: 25.08.2010, 17:15
 Św.Stanisławie,bardzo proszę Cię o bezpieczeństwo,każdy dzień pełen słońca,radości i miłości dla naszego dziecka.Proszę Cię o wsparcie dla nas jako rodziców,proszę Cię o zdrowie,radość,dobry rozwój i dobry sen dla naszego synka. Proszę Cie,aby polepszyły się moje stosunki z mężem i żeby przestał palić papierosy,żeby mnie wspierał,a ja dla siebie proszę o większą wyrozumiałość i cierpliwość dla męża i dziecka.Wierze,że mi ,że nam dopomożesz
 A.K: 24.08.2010, 14:00
 Św.Stanisławie proszę o powrót do zdrowia dla Tomka i w intencji pewnego małego pobitego chłopca.

 ola: 03.08.2010, 20:45
 Święty Stanisławie bądź podporą dla mojej córki, dla jej dziecka które nosi pod sercem, aby urodziło się zdrowe i bez problemów, uproś dla niej dar wiary
 Katarzyna: 25.07.2010, 22:32
 Świety Stanisławie proszę Cię z całego serca o uzdrowienie mojego tatusia Stanisława z choroby psychicznej
 andrzej: 07.07.2010, 13:49
 Jezu Maryjo kocham was ratujcie dusze Obietnice: -1 dusza uratowana -1000 bluznierstw wynagrodzonych a im bardziej go kochacie tym jestescie bardziej szczesliwi
 oskar: 03.07.2010, 20:54
 Święty Stanisławie Kostko błagam Cię bardzo bym był zdrowy oraz dodaj otuchy, gdy nie radzę sobie ze swoimi problemami.
 Grzegorz: 21.06.2010, 09:08
 Święty Stanisławie Kostko błagam Cię o wstawiennictwo u Pana naszego za całą moją rodzinę,abyśmy byli zdrowi,szczęśliwi i dożyli razem z żoną szczęśliwej starości.Abym jak najszybciej znalazł pracę i mógł po moją całą rodzinę wrócić.Pomóż nam żyć w spokoju którego nie mamy przez naszych teściów.Proszę Cię bardzo pomóż mi i mojej rodzinie.Dodaj nam siły i odwagi której nam już brakuje.Amen.
 ADAM: 13.06.2010, 16:01
 sw.stanislawie blagam by moja zona nie pila alkoholu i znalazla prace!!!
 bezradna 4.05.2010.: 03.06.2010, 16:18
 Św.Stanisławie Kostko- patronie nasz-proszę cię o wstawiennictwo za moją rodzinę aby była zdrowa moje córeczki że
 bezradna 4.05.2010: 03.06.2010, 16:07
 Św.Stanisławie Kostko-prosze Cię i błagam o pom o
 bezradna 4.05.2010: 03.06.2010, 16:05
 Św.Stanisławie Kostko-prosze Cię i błagam o pomoc w poszukaniu pracy natchnij mnie do modlitwy do Boga 'jestem bezradna może nawet bezsilna nikt mnie nie chce.Co mam zrobić.Nie mam szczęścia -pomóż mój patronie.Proszę Cię miej moją rodzinę w swojej opiece i mojego brata.Proszę o zdrowie dla mnie moich dzieci żeby starsza córka się nie garbiła młodsza żeby wyleczyła sobie ząbki i płaskostopie żeby miała bliską koleżankę jest taka samotna.Niech moje córeczki chętnie i dobrze się uczyły . Mój mąż niech rzuci picie bo go to gubi . Mama niech nie będzie taka złośliwa niech wkońcu zmieni się jest zbyt nerwowa i wszyscy na tym cierpimy.Niech nie bolą ją oczy i mojego brata . Brat też jest alkoholikiem niech nie pije i ułoży sobie w końcu życie bo my mamy już dość tych zmian niech się zdecyduje.Do pomóż nam nie opuszczaj nas wierzę w Ciebie że nam pomożesz.
 grzes : 02.06.2010, 15:45
 prosze Cie Swiety Stanisławie czuwaj nad moją rodziną prosze CIe o wyjscie z alkoholizmu brata i taty i zebym wkoncu zmądrzał
 Grażyna: 04.05.2010, 17:10
 Święty Stanisławie proszę w dniu moich urodzin spełnij moje prośby do Ciebie skierowane aby moja rodzina była trwała i szczęśliwa, o prace na ktorą czekam
[1] [2] [3] [4] [5] [6] (7) [8] [9]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej