Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Stanisława Kostki

patrona dzieci i młodzieży


Modlitwa o prawdziwą miłość

Boże, który jesteś Miłością i obficie nas nią obdarzasz, wysłuchaj łaskawie próśb naszych i spraw, byśmy - za przykładem Świętego Stanisława codziennie świadcząc o Tobie, życie nasze miłością Boga i bliźniego wypełniali. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


Modlitwa o wierność Bogu

Wszechmogący Boże, który przedziwnym zrządzeniem wybrałeś Świętego Stanisława Kostkę i uzdolniłeś go do wierności Tobie, wejrzyj, na naszą słabość i niestałość. Spraw łaskawie, abyśmy - dzięki wstawiennictwu i opiece Świętego Stanisława - do końca naszego życia w wierności Tobie wytrwali. Amen.


Modlitwa o świętość życia

Boże, któryś wśród wielu cudów swojej mądrości udzielił Stanisławowi Kostce w młodzieńczym wieku łaskę dojrzałej świętości, spraw, prosimy, abyśmy - w przyjaźni z Tobą wzrastając - za wstawiennictwem Świętego Stanisława - przezwyciężali nieprawości nasze i dobrze w życiu czyniąc coraz bardziej upodabniali się do Ciebie. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


Modlitwa o dar mądrości

Prosimy Cię, Panie, za wstawiennictwem Świętego Stanisława, oświeć światłem swej mądrości umysły nasze i daj nam pomoc potrzebną w nauce, by prawda którą zdobywamy, utwierdziła nas przy Tobie. Spraw, byśmy wykorzystując zdobytą wiedzę, służyli Tobie w braciach naszych i wespół z Tobą pracowali nad doskonaleniem świata. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


Modlitwa o zachowanie czystości

Ojcze Niebieski, serdecznie Cię prosimy, oczyść sumienia i za wstawiennictwem Świętego Stanisława racz nas zachować w nieustannej opiece, byśmy, jak On, służyli Tobie w czystości ciała i duszy. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


Modlitwa o dobrą śmierć

Wysłuchaj, Panie prośby nasze, które za przyczyną Świętego Stanisława zanosimy: użycz łaski szczęśliwego przejścia do wieczności i radosnego spotkania z Tobą. Wzmocnij w nas wiarę, że po zmartwychwstaniu żyć będziemy w chwale wśród świętych wybranych Twoich. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


Modlitwa o miłość do Maryi

Boże, któryś świętego Stanisława w cnocie nieskalanej czystości zachował i serce jego serdeczną synowską miłością ku najświętszej Matce Zbawiciela, Maryi Pannie, zapalić raczył, udziel nam łaskawie, abyśmy przez jego zasługi i przyczynę w prawdziwej niewinności i czystości duszy i ciała tobie służąc, codziennie w nabożeństwie ku Maryi postępować mogli. Przez Pana naszego, Jezusa Chrystusa. Amen.


Modlitwy do św. Stanisława KostkiZobacz także:
[ św. Stanisław Kostka ]
[ Litania do św. Stanisława Kostki ]

   

Wasze komentarze:
 Iwona:17.11.2011: 18.11.2011, 20:24
 Św.Stanisławie Kostko proszę Cię o błogosławieństwo w nauce dla Kingi i Jakuba oraz dobrą pracę dla Michała i Przemka i jego dziewczyny Ani pomóż im .Otocz ich swoją miłością i chroń od złego.
 Iwona:17.11.2011: 18.11.2011, 20:21
 Św.Stanisławie Kostko proszę Cię o błogosławieństwo w nauce dla Kingi i Jakuba oraz dobrą pracę dla Michała i Przemka i jego dziewczyny Ani pomóż im .Otocz ich swoją miłością i chroń od złego.
 maria: 20.09.2011, 18:00
 Święty Stanisławie Kostko,Proszę wstaw się za Moją rodziną u Boga Wszechmogącego,uproś Łaski zdrowia,zgody,pojednania i Miłości.Szczęśliwe związki dla moich dzieci.Proszę wysłuchaj mojej prośby.
 mama: 12.09.2011, 12:04
 Św,Stanisławie proszę Cię o opiekę nad Weroniką i Sebastianem,o światło ducha św. o dar mądrości o błogosławieństwo w nauce.Proszę o opiekę nad starszym synem o dobrą pracę i dobrą dziewczynę dla niego.
 Casimir: 14.08.2011, 15:22
 Święty Stanisławie Kostko proszę Cię w imieniu polskiej młodzieży,zwłaszcza młodzieży krynickiej. Abyś wspomagał ich na ich drodze życia,by idąc tą drogą mieli przed oczami Chrystusa który sam jest drogą,prawdą,i życiem- tak dla nich jak i dla Mnie. Jeżeli szczerze pragną iść drogą Chrystusa niech szanują siebie nawzajem a także ludzi starszych,w tym wypadku chodzi o poszanowanie dla mnie.
 mama: 06.05.2011, 17:40
 Święty Stanisławie Kostko proszę o wstawiennictwo u Pana Boga za moją rodziną, a szczególnie dziećmi daj im zdrowie i mądre wybory życiowe, aby nigdy nie zapominały o Mszy Świętej, były wierne swojej wierze i pomagały sobie nawzajem. A dzisiaj proszę o pomoc i wstawiennictwo za moją córką, która zdaje egzamine maturalne, proszę o pomoc aby mogła je zdać. Dziękuję za otrzymamaną dotyczas opiekę i za zdrowie w rodzinie. Polecam wszystkich opiece Bożej.
 Adam: 08.01.2011, 17:07
 Błagam o pomoc.
 nawrucony: 31.12.2010, 22:28
 Polecam wszystkim modlitwe"Tajemnica Szczęścia" adonai.pl/modlitwy/?id=tajemnica mnie pomogła.
 marcin: 09.12.2010, 14:31
 Święty Stanisławie modlę się w intencji mojej dziewczyny Patrycji ,dziecka Klaudii abyśmy mogli stworzyć rodzinę godną twoich oczekiwań.Broń nas od złego i pobłogosław nasze plany i marzenia.
 Adam: 07.12.2010, 12:34
 Św.Stanisławie Kostko błagam wstaw sie u Pana Boga,Jezusa i u Św.panienki za wszystkimi duszami cierpiącymi w czyśćcu i piekle i wybłagaj dla nich przebaczenie grzechów i uwolnienie ich z tych okropnych miejsc!Błagam wybŁAGAJ JESZCZE PRZEBACZENIE GRZECHÓW I ŁASKE DLA WSZYSTKICH LUDZI zYWYCH I UMARŁYCH NA SĄDZIE OSTATECZNYM!bŁAGAM O TO SAMO DLA DARKA,ZDZICHA,MOJEJ I ŻONY RODZINY!
 MAMA: 25.10.2010, 08:06
 SW.STANISLAWIE KOSTKO WSTAW SIE ZA MOIM SYNEM JAKUBEM ,UPROS POTRZEBNE MU DARY I LASKI U NASZEGO PANA,DZIEKUJE.
 Anonim: 22.09.2010, 14:52
 xd
 piotr: 21.09.2010, 02:24
 Swiety Stanislawie, pomoz mi w tych ciezkich chwilach,Prosze Cie pokornie abys pomogl mi w ukonczeniu roku studenckiego, bym zaliczyl semestr moj. Blagam Cie, Wielkie Bog Zaplac
 Grzegorz: 18.09.2010, 17:23
 Swiwty Stanislawie prosze Cie o pomoc w wyzdrowieniu oraz o pomoc w publikacjach,jak tez dostaniu sie na studia i ich ukonczen oraz prosze o dobra prace. Dziekuje bardzo za modlitwe.
 Natalia: 25.08.2010, 17:15
 Św.Stanisławie,bardzo proszę Cię o bezpieczeństwo,każdy dzień pełen słońca,radości i miłości dla naszego dziecka.Proszę Cię o wsparcie dla nas jako rodziców,proszę Cię o zdrowie,radość,dobry rozwój i dobry sen dla naszego synka. Proszę Cie,aby polepszyły się moje stosunki z mężem i żeby przestał palić papierosy,żeby mnie wspierał,a ja dla siebie proszę o większą wyrozumiałość i cierpliwość dla męża i dziecka.Wierze,że mi ,że nam dopomożesz
 A.K: 24.08.2010, 14:00
 Św.Stanisławie proszę o powrót do zdrowia dla Tomka i w intencji pewnego małego pobitego chłopca.
 ola: 03.08.2010, 20:45
 Święty Stanisławie bądź podporą dla mojej córki, dla jej dziecka które nosi pod sercem, aby urodziło się zdrowe i bez problemów, uproś dla niej dar wiary
 Katarzyna: 25.07.2010, 22:32
 Świety Stanisławie proszę Cię z całego serca o uzdrowienie mojego tatusia Stanisława z choroby psychicznej
 andrzej: 07.07.2010, 13:49
 Jezu Maryjo kocham was ratujcie dusze Obietnice: -1 dusza uratowana -1000 bluznierstw wynagrodzonych a im bardziej go kochacie tym jestescie bardziej szczesliwi
 oskar: 03.07.2010, 20:54
 Święty Stanisławie Kostko błagam Cię bardzo bym był zdrowy oraz dodaj otuchy, gdy nie radzę sobie ze swoimi problemami.
[1] [2] [3] [4] [5] (6) [7] [8] [9]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej