Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do św. Stanisława Kostki

patrona dzieci i młodzieży

Modlitwa o prawdziwą miłość

Boże, który jesteś Miłością i obficie nas nią obdarzasz, wysłuchaj łaskawie próśb naszych i spraw, byśmy - za przykładem Świętego Stanisława codziennie świadcząc o Tobie, życie nasze miłością Boga i bliźniego wypełniali. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Modlitwa o wierność Bogu

Wszechmogący Boże, który przedziwnym zrządzeniem wybrałeś Świętego Stanisława Kostkę i uzdolniłeś go do wierności Tobie, wejrzyj, na naszą słabość i niestałość. Spraw łaskawie, abyśmy - dzięki wstawiennictwu i opiece Świętego Stanisława - do końca naszego życia w wierności Tobie wytrwali. Amen.

Modlitwa o świętość życia

Boże, któryś wśród wielu cudów swojej mądrości udzielił Stanisławowi Kostce w młodzieńczym wieku łaskę dojrzałej świętości, spraw, prosimy, abyśmy - w przyjaźni z Tobą wzrastając - za wstawiennictwem Świętego Stanisława - przezwyciężali nieprawości nasze i dobrze w życiu czyniąc coraz bardziej upodabniali się do Ciebie. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Modlitwa o dar mądrości

Prosimy Cię, Panie, za wstawiennictwem Świętego Stanisława, oświeć światłem swej mądrości umysły nasze i daj nam pomoc potrzebną w nauce, by prawda którą zdobywamy, utwierdziła nas przy Tobie. Spraw, byśmy wykorzystując zdobytą wiedzę, służyli Tobie w braciach naszych i wespół z Tobą pracowali nad doskonaleniem świata. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Modlitwa o zachowanie czystości

Ojcze Niebieski, serdecznie Cię prosimy, oczyść sumienia i za wstawiennictwem Świętego Stanisława racz nas zachować w nieustannej opiece, byśmy, jak On, służyli Tobie w czystości ciała i duszy. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Modlitwa o dobrą śmierć

Wysłuchaj, Panie prośby nasze, które za przyczyną Świętego Stanisława zanosimy: użycz łaski szczęśliwego przejścia do wieczności i radosnego spotkania z Tobą. Wzmocnij w nas wiarę, że po zmartwychwstaniu żyć będziemy w chwale wśród świętych wybranych Twoich. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Modlitwa o miłość do Maryi

Boże, któryś świętego Stanisława w cnocie nieskalanej czystości zachował i serce jego serdeczną synowską miłością ku najświętszej Matce Zbawiciela, Maryi Pannie, zapalić raczył, udziel nam łaskawie, abyśmy przez jego zasługi i przyczynę w prawdziwej niewinności i czystości duszy i ciała tobie służąc, codziennie w nabożeństwie ku Maryi postępować mogli. Przez Pana naszego, Jezusa Chrystusa. Amen.

Modlitwa dziecka do św. Stanisława Kostki

Dobry Boże! Z katechezy wiem, że Stanisław Kostka urodził się w Rostkowie na Mazowszu w Polsce, w rodzinie szlacheckiej. Jako kilkuletni chłopiec pojechał do Wiednia i zamieszkał w internacie wraz ze swoim bratem. Pilnie uczył się w szkole, poznawał obce języki, wkuwał nowe słówka z niemieckiego, łaciny, greki, a łaska Boża kształtowała jego serce i ducha. Był wielkim czcicielem Eucharystii i Matki Bożej, której powierzył czystość swej duszy i serca. Był też odważny i stanowczy, pokonał pieszo setki kilometrów, by dotrzeć do Rzymu, gdzie rozpoczął nowicjat w zakonie jezuitów. Dużo się modlił i miał wielu kolegów, którzy bardzo go szanowali. Gdy zachorował, mówił bez lęku o swej śmierci. Umarł, mając osiemnaście lat.

Proszę Cię, Boże! Niech św. Stanisław pomaga mi być dobrym chłopcem, odważnym i zawsze kochającym Maryję. Niech codziennie dbam o świętość mego młodego życia i z tym Świętym rozeznaję moje powołanie. Boże, daj mi dobre natchnienia i pociągaj swoją miłością do Jezusa wielu moich kolegów i koleżanek. Niech ten Święty będzie dla dzieci, młodzieży i naszej Ojczyzny orędownikiem i wspomożeniem. Wysłuchaj, Boże, tej mojej ufnej modlitwy. Amen.

Modlitwy do św. Stanisława Kostki

Zobacz także:
[ św. Stanisław Kostka ]
[ Litania do św. Stanisława Kostki ]

   

Wasze komentarze:
 Tata: 17.09.2012, 06:18
 Św. Stanisławie Kostko pokornie proszę Ciebie, Patrona dzieci, o modlitwę i wstawiennictwo u naszego Boga Wszechmogącego za moim chorym synkiem Maksymilianem. Błagam uproś Mu łaski, które są teraz dla Niego najbardziej potrzebne. Aby Miłosierny Bóg zesłał na Niego Ducha Świętego z siłami do walki z chorboą, umocnił Go, dodał odwagi i cierpliwości. Błagam o łaskę powrotu mego Synka do zdrowia, normalnego dzieciństwa i życia w zdrowiu i łasce Boskiej. Proszę o to w Imię Jezusa Naszego Zbawiciela. Św. Stanisławie Kostko módl się za mym synkiem. Polecaj naszą rodzinę opiece i Miłosierdziu Bożemu. Amen.
 maria: 09.09.2012, 21:10
 Święty Stanisławie proszę o Twoją opiekę,zdrowie,potrzebne łaski,zgodę i miłość w naszej rodzinie.Proszę Święty Stanisławie oddal złe nałogi i ludzi,którzy wnoszą zło do naszej rodziny.
 EWUNIA: 30.07.2012, 21:54
 Św. Stanisławie,proszę o łaski dla moich synów.Niech będą silni i wytrwali w dążeniach do celu.
 EWUNIA: 30.07.2012, 21:54
 Św. Stanisławie,proszę o łaski dla moich synów.Niech będą silni i wytrwali w dążeniach do celu.
 SIOSTRA: 27.07.2012, 04:10
 sw stanislawie wstaw sie zamoim bratem stanislawem pomoz mu wybrnac z klopotowktore go otaczaja
 rodzina: 13.05.2012, 19:17
 sw.stanislawie blagam ciebie o modlitwe i opieke za nasza rodzine o zdrowie i szczesliwe dalsze zycie chron i strzez nas od zla
 maria: 07.05.2012, 08:35
 Święty Stanisławie proszę o zdrowie,opiekę potrzebne łaski dla mojej rodziny.Proszę o pomoc w trudnych sprawach Tobie wiadomych.Twojej opiece powierzam mamę,synów i siebie.
 wiola -d: 25.04.2012, 16:33
 Św.Stanisławie Kostko proszę Cię o błogosławieństwo w nauce dla Kingi ,Marka,Sebastiana oraz dobrą pracę dla mnie pomóż mi .Otocz ich swoją miłością i chroń od złego...Swiwty Stanislawie prosze Cie o pomoc w wyzdrowieniu.....
 MARIOLA : 03.04.2012, 09:41
 Św. Stanisławie proszę cie o wsparcie u Pana Jezusa Chrystusa w przyznaniu mi grupy inwalidzkiej, Bóg zapłać

 wiola d: 26.03.2012, 14:39
 Św.Stanisławie proszę o powrót do zdrowia dla mamy..Święty Stanisławie Kostko,Proszę wstaw się za Moją rodziną u Boga Wszechmogącego,uproś Łaski zdrowia,zgody,pojednania i Miłości.Szczęśliwe związki dla moich dzieci.Proszę wysłuchaj mojej prośby.
 Maria: 21.02.2012, 20:52
 Swiety Stanislawie Kostko prosze Cie o powrot do zdrowia dla Grzegorza oraz o blogoslawienstwo w sprawach nauki i sprawach zawodowych o nowe umiejetnosci,mestwo,madrosc i pomyslnosc dla dzieci. Dziekuje bardzo za modlitwe.
 Maria: 14.01.2012, 17:52
 Święty Stanisławie,proszę o Opiekę,zdrowie i potrzebne Łaski dla synów,mamy Heleny i dla mnie.Proszę Swięty Stanisławie pomóz uwolnić sie nam od problemów,które nas dręczą i doprowadzają do kresu wytrzymałości.Wierzę ,że za Twoim wstawiennictwem u Pana Boga Miłosiernego,nasze życie nabierze sensu.Błagam o Pomoc.
 matka: 05.01.2012, 11:39
 Święty Stanisławie Kostko,Proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga Miłosiernego za moim synem Kamilem,uproś Łaskę uzdrowienia z chorób i ulgę w cierpieniu,Opiekuj się moim dzieckiem.Proszę Święty Stanisławie o wysłuchanie mojej Prośby.
 Iwona:17.11.2011: 18.11.2011, 20:24
 Św.Stanisławie Kostko proszę Cię o błogosławieństwo w nauce dla Kingi i Jakuba oraz dobrą pracę dla Michała i Przemka i jego dziewczyny Ani pomóż im .Otocz ich swoją miłością i chroń od złego.
 Iwona:17.11.2011: 18.11.2011, 20:21
 Św.Stanisławie Kostko proszę Cię o błogosławieństwo w nauce dla Kingi i Jakuba oraz dobrą pracę dla Michała i Przemka i jego dziewczyny Ani pomóż im .Otocz ich swoją miłością i chroń od złego.
 maria: 20.09.2011, 18:00
 Święty Stanisławie Kostko,Proszę wstaw się za Moją rodziną u Boga Wszechmogącego,uproś Łaski zdrowia,zgody,pojednania i Miłości.Szczęśliwe związki dla moich dzieci.Proszę wysłuchaj mojej prośby.
 mama: 12.09.2011, 12:04
 Św,Stanisławie proszę Cię o opiekę nad Weroniką i Sebastianem,o światło ducha św. o dar mądrości o błogosławieństwo w nauce.Proszę o opiekę nad starszym synem o dobrą pracę i dobrą dziewczynę dla niego.
 Casimir: 14.08.2011, 15:22
 Święty Stanisławie Kostko proszę Cię w imieniu polskiej młodzieży,zwłaszcza młodzieży krynickiej. Abyś wspomagał ich na ich drodze życia,by idąc tą drogą mieli przed oczami Chrystusa który sam jest drogą,prawdą,i życiem- tak dla nich jak i dla Mnie. Jeżeli szczerze pragną iść drogą Chrystusa niech szanują siebie nawzajem a także ludzi starszych,w tym wypadku chodzi o poszanowanie dla mnie.
 mama: 06.05.2011, 17:40
 Święty Stanisławie Kostko proszę o wstawiennictwo u Pana Boga za moją rodziną, a szczególnie dziećmi daj im zdrowie i mądre wybory życiowe, aby nigdy nie zapominały o Mszy Świętej, były wierne swojej wierze i pomagały sobie nawzajem. A dzisiaj proszę o pomoc i wstawiennictwo za moją córką, która zdaje egzamine maturalne, proszę o pomoc aby mogła je zdać. Dziękuję za otrzymamaną dotyczas opiekę i za zdrowie w rodzinie. Polecam wszystkich opiece Bożej.
 Adam: 08.01.2011, 17:07
 Błagam o pomoc.
[1] [2] [3] [4] [5] (6) [7] [8] [9]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2021 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej