Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o piękną miłość

Maryja miała kiedyś tyle lat co Ty. Jaka była?... Jak się zachowywała? Co myślała? Czego pragnęła? Jak się ubierała? Wzór dziewczyny, kobiety, matki, wzór miłości do Boga i ludzi. Doskonała nauczycielka pięknej miłości, czystej, prawdziwej, Bożej. Może być wielką inspiracją dla Ciebie. Wpatruj się w ten wzór. Módl się także do Maryi. Modlitwa to przebywanie z Nią.

"Kto z kim przystaje takim się staje" - mówi słusznie stare polskie przysłowie. Nauczysz się wiele od Niej, wiele wspaniałych rzeczy, przebywając z Nią na modlitwie.

Zawierz Jej swoją życiową drogę, w modlitwie:

Maryjo, Matko Jezusa, Nauczycielko pięknej miłości, Twoim Niepokalanym Sercu składam moje serce pełne niedoskonałości. Oczyszczaj je, przemieniaj, upodabniaj do swojego. Tobie zawierzam samą siebie i swoją przyszłość. Oddaję Ci każdy mój krok, każdą chwilę mojego życia. Prowadź mnie, ucz pięknej miłości, chroń przed pokusami świata, przed każdym złem. Prowadź mnie tak, bym spotkała męża, którego Bóg mi przeznacza i uproś nam łaskę szczęśliwego życia rodzinnego. Zdrowaś Maryjo... Modlitwa o piękną miłośćWasze komentarze:
 Piotr: 13.12.2022, 23:11
 Maryjo proszę cie o łaskę w tobie pokaladam cała nadzieje aby otworzyło mi serce na miłość.
 Piotr: 13.12.2022, 23:06
 Matko przenajświętsza proszę cie z całego serca, spotkać na mojej drodze kobietę która pokocha mnie i dam jej swoją miłość. W tobie przenajświętsza Matko pakladam cała nadzieję. wysłuchaj mnie Maryjo Matko przenajświętsza.
 Aneta: 02.06.2022, 09:18
 Pani Boże powierzam Ci moje całe życie. Jeszcze chwilę temu wydawało mi się, że poradzę sobie ze wszystkimi trudnościami i przeciwnościami jakie życie stawia przede mną, ale teraz wiem, że na prawdę nie mam pojęcia co robić. Co robię źle, że w moim życiu uczuciowym jest tak jak jest? Mam wrażenie, że tej drugiej osobie nie zależy już na nas- nie wiem czy kiedykolwiek zależało. Z mojej strony wielka miłość, skłonność do wszelkich poświęceń- sam wiesz... a z drugiej- no cóż. Błagam Cię pomóż mi- ufam Tobie i proszę przyjmij mnie pod Twoje skrzydła. Zaopiekuj się, wysłuchaj, pomóż- błagam z całego serca. Prowadź. Tak bardzo marzę o kochającym mężu, a później o dzieciach.
 Marta: 23.03.2022, 18:54
 Maryjo proszę postaw na mej drodze mężczyznę który pokocha mnie i dzieci moje , który będzie wsparciem moim ,dzięki któremu moje życie i dzieci zacznie byś szczęśliwe❤️❤️❤️Jezu Ufam Tobie Jezu Ty Się Tym Zajmij Proszę.
 Janina: 06.03.2022, 20:41
 Orędowniczko nasza proszę o miłość w rodzinie mojej córki. PROSZĘ O ŻONĘ dla mojego syna i opatrzność boską nad moją rodziną.. Jezu ufam Tobie Ty się tym zajmnij.
 marta: 17.01.2022, 11:49
 Kochana Mamo, proszę wstaw się za mną u Boga z prośbą o piękną miłość. Pomóż mi znaleźć męża, z którym będę mogła tworzyć piękną relację opartą na przyjaźni, szacunku i bliskości. Wstaw się też za moim rodzeństwem.
 Dorota: 14.01.2022, 18:11
 Mateńko proszę o dobrego męża dla mnie i o dobrą żone dla brata
 Ewelina: 03.01.2022, 18:26
 Święta Maryjo pomóż mi być dalej z kamilem żeby mnie pokochał i żebyśmy mogli żyć szczęśliwie każdego dnia proszę Cię wysłuchaj moich próśb Amen
 Ewelina: 02.01.2022, 18:29
 ŚWIĘTA MARYJO proszę Cię z całego serduszka alby kamil mnie pokochał i żebyś mogli żyć szczęśliwie do końca swoich dni Amen


 Ewelina: 01.01.2022, 13:16
 Mateczko nasza kochana wysłuchaj moich modlitw i pomóż mi żebyśmy mogli się kochać z kamilem i żyć szczęśliwie do końca naszych dni błagam Cię pomóż nam Amen
 Zawiedziona: 30.12.2021, 10:22
 Wczoraj dodałam dwa komentarze, żaden z nich się nie pojawił. Strona dla wybrańców?
 Aleksandra: 29.12.2021, 21:57
 Panienki Przenajświętsza proszę Cię byś uprosiła u Boga miłość dla mnie i moich dzieci. Dopomóż mi znaleźć prawdziwego mężczyznę, który pokocha mnie taką jaką jestem, który nie będzie zapatrzony w siebie, dla którego będę ważna, który będzie mnie wspierał il, z którym będę szczęśliwa. Amen.
 Aleksandra: 29.12.2021, 21:52
 Matko Przenajświętsza, proszę Cię z całego monet serduszka, uproś u Boga bym znalazła mężczyznę, który pokochał mnie taką jaką jestem. Jestem zmęczona ciągłym płakaniem, kłótniami, spełnianiem zachcianek czy traktowanienie jak przedmiot. Tęsknię za prawdziwą miłością jak i rodziną. Proszę Cię byś pomogła znaleźć mi tego jedynego, który mnie pokocha taka jaką jestem. Amen.
 Magda: 17.12.2021, 09:59
 Matko Kochana zawierzam Ci moją Rodzinę.
 Emila: 08.12.2021, 09:23
 Moja kochana Maryjko. Dzisiaj jest 8.12.21 godzina łask. Bardzo porsze bardzo - bym spotkała miłość mojego życia. Od najmłodszych lat, czuję że moje serce nigdy nie drgneło jest nienaruszone jak kamienień, kochalam ale czułam że to nie to, czas leci boję się że zmarnuję życie na niewłaściwą osobę i nigdy nie zanam co to jest prawdziwa miłość, boje sie ze nigdy nie doznam prawdziwej miłości , czasem myśle patrzac na to wszystko- ze takiej nie ma. Ale ludzie mówią nie ma miłości - ja mówię Bóg jest wszechmogący i dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Da mi miłość o którą proszę i czeka od tylu lat. Wierzę w to i wiem to. Amen .
 Marta: 08.12.2021, 02:42
 Maryjo, Matko ukochana. Proszę Cię o najpiękniejszy w życiu dar- miłości, o to,bym potrafiła kochać i być kochana. Proszę o to,by w moim życiu pojawił się mężczyzna,któremu zaufam, którego pokocham całą sobą, dla którego wraz z moją córką staniemy się rodziną. Matko przenajświętsza, pomóż mi znów otworzyć się na drugiego człowieka, poczuć, że komuś na mnie i mojej córce naprawdę zależy. Maryjo,.potrzebuję Twojego wsparcia, abym mogła znów uwierzyć w potęgę miłości.
 PC : 15.11.2021, 21:17
 Matko najświętsza proszę pomóż mi znaleźć dobrego partnera(a potem męża)którego pan Bóg dla mnie przeznaczył,od zawsze mam wrażenie że jestem sama ale w tobie pani i panu Bogu pokładam nadzieję,naprawdę chciałabym doświadczyć prawdziwej szczerzej miłości, błagam pomóż mi Pani♥️🌹
 Matka: 04.11.2021, 19:41
 Maryjo pomóż mojej córce Klaudii w codziennym życiu, wspierają ją w szkole, umacniaj ja oraz pozwól spotkać miłość jej zycia. Maryjo nie opuszczaj mojej córki w potrzebie. Amen
 Jaa: 12.10.2021, 22:19
 Mam wrażenie ze nigdy nikogo juz nie poznam i będę sama. Dobija mnie juz to. Czuje bezradność i chcec śmierci z bezsensu
 Mama : 29.09.2021, 18:51
 MARYJO ORENDOWNICZKO NASZA UPROŚ DLA MOJEGO SYNY KOCHAJĄCĄ ŻONĘ..
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27]


Autor

Treść

Nowości

Joanna de ValoisJoanna de Valois

Modlitwa do św. Joanny de ValoisModlitwa do św. Joanny de Valois

św. Weronikaśw. Weronika

Modlitwa do św. WeronikiModlitwa do św. Weroniki

św. Katarzyna Ricciśw. Katarzyna Ricci

Modlitwa do św. Katarzyny RicciModlitwa do św. Katarzyny Ricci

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej