Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o piękną miłość

Maryja miała kiedyś tyle lat co Ty. Jaka była?... Jak się zachowywała? Co myślała? Czego pragnęła? Jak się ubierała? Wzór dziewczyny, kobiety, matki, wzór miłości do Boga i ludzi. Doskonała nauczycielka pięknej miłości, czystej, prawdziwej, Bożej. Może być wielką inspiracją dla Ciebie. Wpatruj się w ten wzór. Módl się także do Maryi. Modlitwa to przebywanie z Nią.

"Kto z kim przystaje takim się staje" - mówi słusznie stare polskie przysłowie. Nauczysz się wiele od Niej, wiele wspaniałych rzeczy, przebywając z Nią na modlitwie.

Zawierz Jej swoją życiową drogę, w modlitwie:

Maryjo, Matko Jezusa, Nauczycielko pięknej miłości, Twoim Niepokalanym Sercu składam moje serce pełne niedoskonałości. Oczyszczaj je, przemieniaj, upodabniaj do swojego. Tobie zawierzam samą siebie i swoją przyszłość. Oddaję Ci każdy mój krok, każdą chwilę mojego życia. Prowadź mnie, ucz pięknej miłości, chroń przed pokusami świata, przed każdym złem. Prowadź mnie tak, bym spotkała męża, którego Bóg mi przeznacza i uproś nam łaskę szczęśliwego życia rodzinnego. Zdrowaś Maryjo... Modlitwa o piękną miłośćWasze komentarze:
 Ja: 30.03.2024, 21:42
 Piękna modlitwa ❤️
 Ja: 14.02.2024, 06:46
 Maryjo zatroszczy się o nasze Małżeństwo I nasza miłość, niech moj maz się opamięta i przestanie niszczyć nasza rodzinę I naszą miłość. Maryjo pomóż nam. Jezu TY się tym zajmij. W zimie Ojca I Syna I Ducha Sw Amen
 itd i itp.: 08.02.2024, 01:53
  Przypadek pomyłka czy 1 na milion ?! Maryjo , zatroszcz się o mnie bo nie nie ma sił na przepychanki siłowe nie daje rady już jestem wykończona i tak zmęczona. Tracę siebie ubyło mi życia radości . Co się ze mną dzieje ? Życie mogło i sponiewierało mocno ; nie mogę o wszystko zawsze i wszędzie walczyć sama aż serce padnie z wyczerpania pewnego dnia. Za dużo tych porażek za wiele rozczarowań - źle jest być samemu, zawsze już tak będzie? Nie daj mi zginąć Matko Boża. Ty się zajmij tym proszę ładnie Ciebie choć w tym dopomóż daj mi mądre towarzystwo prawdziwych szczerych uczciwych przyjaciół ( nie takich na pokaz czy głupkowatych dupowatych[ tak jak mówił wujek] czy chwilę tylko gdy potrzebują lub co z tego będą mieć) lecz takich którzy mnie też ubogacą duchowo i intelektualnie i polubią bardzo.. wypełnią te pustkę w życiu i zawsze będą obecni nie zależnie od wszystkiego . Jeszcze chwilę temu wydawało mi się, że poradzę sobie ze wszystkimi trudnościami i przeciwnościami jakie życie stawia przede mną, nikogo nie potrzebuje ale teraz wiem, że na prawdę nie mam pojęcia co robić z tą samotnością. Co począć Daj mi znak od razu a pójdę w mury klasztorne najlepiej na odludnym bardzo miejscu gdzie nikt nie będzie miał dostępu nikt nie znajdzie. Możesz Maryjo powiedzieć mi w sercu jaką drogą pójść ,.. co począć gdy napotyka się pustynię dół ciemny i trudność. Inne powołanie ; Dlatego nie udawało się. Głos Boga. Coś w tym jest na rzeczy. Co robiło się źle, co robi że w życiu uczuciowym jest tak jak jest? Mam wrażenie, że nikomu nigdy na mnie nie zależało niekochana nigdy ; nie wiem czy kiedykolwiek zależało. Zawsze coś udawał ktoś lub coś psuło bawiło kogoś , na serio na poważnie nigdy tylko coś przeszkadzało lub nie podobało się. ,, A to a to urodą nie powala a to za biedna ( to raczej duża wada istotna niestety zamykająca wszystko i temat jasny jakbyś był trędowatym ,nikt nie pragnie z takim kontaktu ) Do dzisiaj po mimo nowych czasów to się nie zmieniło. A to po po czasie tracił zainteresowanie .. zostawiał bez słowa lub rzucał dla innej na koniec odkrycie że wszystko było kłamstwem. Nie odtrącał tylko nie walczył bo i po co to inne mają się starać o niego. Tak to było z mężczyznami spotykanymi. Przeżycia nie miłe i doświadczenia najgorsze. Z mojej strony skłonność do wszelkich wielkich poświęceń- sam wiesz... Boże a z drugiej- no cóż nóż w samo serce. Więc oszczędź mi Panie Boże trudnych przeżyć takich i marnowania czasu bo limit na cierpliwość się kiedyś wyczerpuje tylko jeśli masz coś dla mnie jeszcze wyjątkowego w końcu mi to daj tak poprostu zwyczajnie jak innym szczęścia nie skąpisz a przede mną zamykasz . Choć pukałam tyle lat nikt nie otwarł może w klasztorze otworzą. Tobie Maryjo zawierzam samą siebie i swoją całą przyszłość . Jezu miłości moja bądź uwielbiony i zmiłuj się nade mną .
 Matka i zona: 23.01.2024, 11:17
 Maryjo, w moim otoczeniu pojawiła się kobieta. Ktora niszczy moja rodzinę I moje Małżeństwo, Maryjo wyzwól mojego męża z tej toksycznej znajomości. Spraw aby demoniczna manipulantka. Ktora ma zły wpływ na niego, buntuje go na żonę. Odsuwa od znajomych, rodziny a przede wszystkim dzieci, błagam o zerwanie wiezow pomiędzy W a moim mężem. Maryjo ktora stoisz na straży rodziny i Małżeństwa, błagam zajmij się moja sprawa. W Imię zojca I Syna I Ducha Sw Amen
 Alicja : 22.10.2023, 20:28
 Za wstawiennictwem Najświętszej Maryi proszę o łaskę nawrócenia i łaskę wiary dla syna i synowej,o zgodę i wzajemny szacunek w rodzinie. O przemianę serca dla Natalii i o to by była dobrą mamą dla dzieci. Proszę o łaskę chrztu dla wnuczki. Sw. Maryjo proszę o zdrowie dla zięcia . Błogoslaw nam.
 xxx: 13.07.2023, 23:44
  Maryjo , Matko Jezusa i moja.. zatroszcz się o mnie bo nie nie ma sił nie daj rady już , jestem wykończona ; nie mogę zabiegać o wszystko zawsze i walczyć sama aż z wyczerpania serce padnie. Przegrałam wiele , wszystko - nie daj mi zginąć Matko Boża. Ty się tym zajmij .
 trudna sprawa: 13.04.2023, 01:15
  Matko pięknej miłości , Maryjo prowadź najlepszą ścieżką . Pod górkę mam ciągle,Ty wiesz Maryjo jak idzie wszystko i jak wygląda rzecz każda.. to nic dziękuję za tą drogę ,za trudy za odkrycia czym jest tak naprawdę prawdziwa tajemnica szczęścia. Zawierzam się Tobie i powierzam wszystkie trudności życiowe i doświadczenia codzienne. Proszę jeśli taka wola nieba odmień uzdrów każdy aspekt sferę . Przymnóż siły wiary nadziei i miłości byśmy wyszli umocnieni. Oddaję Ci się całkowicie , jak oddaje tą relacje szczególną jaką zrodziło serce .. dlaczego tak musiało być i jest. Sam Bóg jeden wie..
 Ewelina: 19.03.2023, 18:24
 Mateczko proszę cię pomóż mi być z kamilem żeby jego słowa i decyzja była prawdziwa że będziemy ze sobą mieszkać i żyć dalej błagam cię nie zostawiaj mnie pomóż mi być szczelsiwa z nim tak bardzo cierpię czuje straszny ból w sobie nie radzę czasami już sobie pomóż mi Amen
 marzena aneta: 13.03.2023, 14:48
 Modlitwa o piękną miłość dziękuję proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie tym dziękuję proszę dla mnie o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode ubezpieczenie zdrowotne z urzędu pracy zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję


 Piotr: 13.12.2022, 23:11
 Maryjo proszę cie o łaskę w tobie pokaladam cała nadzieje aby otworzyło mi serce na miłość.
 Piotr: 13.12.2022, 23:06
 Matko przenajświętsza proszę cie z całego serca, spotkać na mojej drodze kobietę która pokocha mnie i dam jej swoją miłość. W tobie przenajświętsza Matko pakladam cała nadzieję. wysłuchaj mnie Maryjo Matko przenajświętsza.
 Aneta: 02.06.2022, 09:18
 Pani Boże powierzam Ci moje całe życie. Jeszcze chwilę temu wydawało mi się, że poradzę sobie ze wszystkimi trudnościami i przeciwnościami jakie życie stawia przede mną, ale teraz wiem, że na prawdę nie mam pojęcia co robić. Co robię źle, że w moim życiu uczuciowym jest tak jak jest? Mam wrażenie, że tej drugiej osobie nie zależy już na nas- nie wiem czy kiedykolwiek zależało. Z mojej strony wielka miłość, skłonność do wszelkich poświęceń- sam wiesz... a z drugiej- no cóż. Błagam Cię pomóż mi- ufam Tobie i proszę przyjmij mnie pod Twoje skrzydła. Zaopiekuj się, wysłuchaj, pomóż- błagam z całego serca. Prowadź. Tak bardzo marzę o kochającym mężu, a później o dzieciach.
 Marta: 23.03.2022, 18:54
 Maryjo proszę postaw na mej drodze mężczyznę który pokocha mnie i dzieci moje , który będzie wsparciem moim ,dzięki któremu moje życie i dzieci zacznie byś szczęśliwe❤️❤️❤️Jezu Ufam Tobie Jezu Ty Się Tym Zajmij Proszę.
 Janina: 06.03.2022, 20:41
 Orędowniczko nasza proszę o miłość w rodzinie mojej córki. PROSZĘ O ŻONĘ dla mojego syna i opatrzność boską nad moją rodziną.. Jezu ufam Tobie Ty się tym zajmnij.
 marta: 17.01.2022, 11:49
 Kochana Mamo, proszę wstaw się za mną u Boga z prośbą o piękną miłość. Pomóż mi znaleźć męża, z którym będę mogła tworzyć piękną relację opartą na przyjaźni, szacunku i bliskości. Wstaw się też za moim rodzeństwem.
 Dorota: 14.01.2022, 18:11
 Mateńko proszę o dobrego męża dla mnie i o dobrą żone dla brata
 Ewelina: 03.01.2022, 18:26
 Święta Maryjo pomóż mi być dalej z kamilem żeby mnie pokochał i żebyśmy mogli żyć szczęśliwie każdego dnia proszę Cię wysłuchaj moich próśb Amen
 Ewelina: 02.01.2022, 18:29
 ŚWIĘTA MARYJO proszę Cię z całego serduszka alby kamil mnie pokochał i żebyś mogli żyć szczęśliwie do końca swoich dni Amen
 Ewelina: 01.01.2022, 13:16
 Mateczko nasza kochana wysłuchaj moich modlitw i pomóż mi żebyśmy mogli się kochać z kamilem i żyć szczęśliwie do końca naszych dni błagam Cię pomóż nam Amen
 Zawiedziona: 30.12.2021, 10:22
 Wczoraj dodałam dwa komentarze, żaden z nich się nie pojawił. Strona dla wybrańców?
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27]


Autor

Treść

Nowości

sw. Szymon z Lipnicysw. Szymon z Lipnicy

Modlitwa do św. Szymona z LipnicyModlitwy do św. Szymona z Lipnicy

Litania do św. Szymona z LipnicyLitania do św. Szymona z Lipnicy

sw. Fryderyk z Utrechtusw. Fryderyk z Utrechtu

Modlitwa do św. Fryderyka z UtrechtuModlitwa do św. Fryderyka z Utrechtu

ks. Alojzy Arendtks. Alojzy Arendt

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej