Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o piękną miłość

Maryja miała kiedyś tyle lat co Ty. Jaka była?... Jak się zachowywała? Co myślała? Czego pragnęła? Jak się ubierała? Wzór dziewczyny, kobiety, matki, wzór miłości do Boga i ludzi. Doskonała nauczycielka pięknej miłości, czystej, prawdziwej, Bożej. Może być wielką inspiracją dla Ciebie. Wpatruj się w ten wzór. Módl się także do Maryi. Modlitwa to przebywanie z Nią.

"Kto z kim przystaje takim się staje" - mówi słusznie stare polskie przysłowie. Nauczysz się wiele od Niej, wiele wspaniałych rzeczy, przebywając z Nią na modlitwie.

Zawierz Jej swoją życiową drogę, w modlitwie:

Maryjo, Matko Jezusa, Nauczycielko pięknej miłości, Twoim Niepokalanym Sercu składam moje serce pełne niedoskonałości. Oczyszczaj je, przemieniaj, upodabniaj do swojego. Tobie zawierzam samą siebie i swoją przyszłość. Oddaję Ci każdy mój krok, każdą chwilę mojego życia. Prowadź mnie, ucz pięknej miłości, chroń przed pokusami świata, przed każdym złem. Prowadź mnie tak, bym spotkała męża, którego Bóg mi przeznacza i uproś nam łaskę szczęśliwego życia rodzinnego. Zdrowaś Maryjo... Modlitwa o piękną miłośćWasze komentarze:
 Alicja : 22.10.2023, 20:28
 Za wstawiennictwem Najświętszej Maryi proszę o łaskę nawrócenia i łaskę wiary dla syna i synowej,o zgodę i wzajemny szacunek w rodzinie. O przemianę serca dla Natalii i o to by była dobrą mamą dla dzieci. Proszę o łaskę chrztu dla wnuczki. Sw. Maryjo proszę o zdrowie dla zięcia . Błogoslaw nam.
 xxx: 13.07.2023, 23:44
  Maryjo , Matko Jezusa i moja.. zatroszcz się o mnie bo nie nie ma sił nie daj rady już , jestem wykończona ; nie mogę zabiegać o wszystko zawsze i walczyć sama aż z wyczerpania serce padnie. Przegrałam wiele , wszystko - nie daj mi zginąć Matko Boża. Ty się tym zajmij .
 trudna sprawa: 13.04.2023, 01:15
  Matko pięknej miłości , Maryjo prowadź najlepszą ścieżką . Pod górkę mam ciągle,Ty wiesz Maryjo jak idzie wszystko i jak wygląda rzecz każda.. to nic dziękuję za tą drogę ,za trudy za odkrycia czym jest tak naprawdę prawdziwa tajemnica szczęścia. Zawierzam się Tobie i powierzam wszystkie trudności życiowe i doświadczenia codzienne. Proszę jeśli taka wola nieba odmień uzdrów każdy aspekt sferę . Przymnóż siły wiary nadziei i miłości byśmy wyszli umocnieni. Oddaję Ci się całkowicie , jak oddaje tą relacje szczególną jaką zrodziło serce .. dlaczego tak musiało być i jest. Sam Bóg jeden wie..
 Ewelina: 19.03.2023, 18:24
 Mateczko proszę cię pomóż mi być z kamilem żeby jego słowa i decyzja była prawdziwa że będziemy ze sobą mieszkać i żyć dalej błagam cię nie zostawiaj mnie pomóż mi być szczelsiwa z nim tak bardzo cierpię czuje straszny ból w sobie nie radzę czasami już sobie pomóż mi Amen
 marzena aneta: 13.03.2023, 14:48
 Modlitwa o piękną miłość dziękuję proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie tym dziękuję proszę dla mnie o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode ubezpieczenie zdrowotne z urzędu pracy zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Piotr: 13.12.2022, 23:11
 Maryjo proszę cie o łaskę w tobie pokaladam cała nadzieje aby otworzyło mi serce na miłość.
 Piotr: 13.12.2022, 23:06
 Matko przenajświętsza proszę cie z całego serca, spotkać na mojej drodze kobietę która pokocha mnie i dam jej swoją miłość. W tobie przenajświętsza Matko pakladam cała nadzieję. wysłuchaj mnie Maryjo Matko przenajświętsza.
 Aneta: 02.06.2022, 09:18
 Pani Boże powierzam Ci moje całe życie. Jeszcze chwilę temu wydawało mi się, że poradzę sobie ze wszystkimi trudnościami i przeciwnościami jakie życie stawia przede mną, ale teraz wiem, że na prawdę nie mam pojęcia co robić. Co robię źle, że w moim życiu uczuciowym jest tak jak jest? Mam wrażenie, że tej drugiej osobie nie zależy już na nas- nie wiem czy kiedykolwiek zależało. Z mojej strony wielka miłość, skłonność do wszelkich poświęceń- sam wiesz... a z drugiej- no cóż. Błagam Cię pomóż mi- ufam Tobie i proszę przyjmij mnie pod Twoje skrzydła. Zaopiekuj się, wysłuchaj, pomóż- błagam z całego serca. Prowadź. Tak bardzo marzę o kochającym mężu, a później o dzieciach.
 Marta: 23.03.2022, 18:54
 Maryjo proszę postaw na mej drodze mężczyznę który pokocha mnie i dzieci moje , który będzie wsparciem moim ,dzięki któremu moje życie i dzieci zacznie byś szczęśliwe❤️❤️❤️Jezu Ufam Tobie Jezu Ty Się Tym Zajmij Proszę.


 Janina: 06.03.2022, 20:41
 Orędowniczko nasza proszę o miłość w rodzinie mojej córki. PROSZĘ O ŻONĘ dla mojego syna i opatrzność boską nad moją rodziną.. Jezu ufam Tobie Ty się tym zajmnij.
 marta: 17.01.2022, 11:49
 Kochana Mamo, proszę wstaw się za mną u Boga z prośbą o piękną miłość. Pomóż mi znaleźć męża, z którym będę mogła tworzyć piękną relację opartą na przyjaźni, szacunku i bliskości. Wstaw się też za moim rodzeństwem.
 Dorota: 14.01.2022, 18:11
 Mateńko proszę o dobrego męża dla mnie i o dobrą żone dla brata
 Ewelina: 03.01.2022, 18:26
 Święta Maryjo pomóż mi być dalej z kamilem żeby mnie pokochał i żebyśmy mogli żyć szczęśliwie każdego dnia proszę Cię wysłuchaj moich próśb Amen
 Ewelina: 02.01.2022, 18:29
 ŚWIĘTA MARYJO proszę Cię z całego serduszka alby kamil mnie pokochał i żebyś mogli żyć szczęśliwie do końca swoich dni Amen
 Ewelina: 01.01.2022, 13:16
 Mateczko nasza kochana wysłuchaj moich modlitw i pomóż mi żebyśmy mogli się kochać z kamilem i żyć szczęśliwie do końca naszych dni błagam Cię pomóż nam Amen
 Zawiedziona: 30.12.2021, 10:22
 Wczoraj dodałam dwa komentarze, żaden z nich się nie pojawił. Strona dla wybrańców?
 Aleksandra: 29.12.2021, 21:57
 Panienki Przenajświętsza proszę Cię byś uprosiła u Boga miłość dla mnie i moich dzieci. Dopomóż mi znaleźć prawdziwego mężczyznę, który pokocha mnie taką jaką jestem, który nie będzie zapatrzony w siebie, dla którego będę ważna, który będzie mnie wspierał il, z którym będę szczęśliwa. Amen.
 Aleksandra: 29.12.2021, 21:52
 Matko Przenajświętsza, proszę Cię z całego monet serduszka, uproś u Boga bym znalazła mężczyznę, który pokochał mnie taką jaką jestem. Jestem zmęczona ciągłym płakaniem, kłótniami, spełnianiem zachcianek czy traktowanienie jak przedmiot. Tęsknię za prawdziwą miłością jak i rodziną. Proszę Cię byś pomogła znaleźć mi tego jedynego, który mnie pokocha taka jaką jestem. Amen.
 Magda: 17.12.2021, 09:59
 Matko Kochana zawierzam Ci moją Rodzinę.
 Emila: 08.12.2021, 09:23
 Moja kochana Maryjko. Dzisiaj jest 8.12.21 godzina łask. Bardzo porsze bardzo - bym spotkała miłość mojego życia. Od najmłodszych lat, czuję że moje serce nigdy nie drgneło jest nienaruszone jak kamienień, kochalam ale czułam że to nie to, czas leci boję się że zmarnuję życie na niewłaściwą osobę i nigdy nie zanam co to jest prawdziwa miłość, boje sie ze nigdy nie doznam prawdziwej miłości , czasem myśle patrzac na to wszystko- ze takiej nie ma. Ale ludzie mówią nie ma miłości - ja mówię Bóg jest wszechmogący i dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Da mi miłość o którą proszę i czeka od tylu lat. Wierzę w to i wiem to. Amen .
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27]


Autor

Treść

Nowości

Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP - dzień 1Nowenna przed uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP - dzień 1

św. Saturnin z Tuluzyśw. Saturnin z Tuluzy

Modlitwa do św. Saturnina z TuluzyModlitwa do św. Saturnina z Tuluzy

Czy praca może być modlitwą?Czy praca może być modlitwą?

Piątka z ulicy WronieckiejPiątka z ulicy Wronieckiej

Piątka z ulicy WronieckiejChrystus będzie sądził z uczynków miłości (Mt 25, 31-46)

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej