Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Modlitwa o piękną miłość

Maryja miała kiedyś tyle lat co Ty. Jaka była?... Jak się zachowywała?
Co myślała? Czego pragnęła? Jak się ubierała? Wzór dziewczyny, kobiety, matki, wzór miłości do Boga i ludzi.
Doskonała nauczycielka pięknej miłości, czystej, prawdziwej, Bożej. Może być wielką inspiracją dla Ciebie.
Wpatruj się w ten wzór. Módl się także do Maryi. Modlitwa to przebywanie z Nią.
"Kto z kim przystaje takim się staje" - mówi słusznie stare polskie przysłowie.
Nauczysz się wiele od Niej, wiele wspaniałych rzeczy, przebywając z Nią na modlitwie.

Zawierz Jej swoją życiową drogę, w modlitwie:

Maryjo, Matko Jezusa, 
Nauczycielko pięknej miłości, 
Twoim Niepokalanym Sercu składam 
moje serce pełne niedoskonałości.
 
Oczyszczaj je, przemieniaj, 
upodabniaj do swojego. 

Tobie zawierzam samą siebie 
i swoją przyszłość. 

Oddaję Ci każdy mój krok, 
każdą chwilę mojego życia. 

Prowadź mnie, ucz pięknej miłości, 
chroń przed pokusami świata, 
przed każdym złem. 

Prowadź mnie tak, bym spotkała męża, 
którego Bóg mi przeznacza i uproś 
nam łaskę szczęśliwego życia rodzinnego. 

Zdrowaś Maryjo...
   
Wasze komentarze:
 DAISY: 08.12.2010, 20:40
 MARYJO PROSZE CIE O MILOSC. BARDZO BYM CHCIALA, ZEBY SZYMON ZMIENIL CO DO NAS ZDANIE, BO CHCIALABYM GO OBDARZYC TYM CUDOWNYM UCZUCIEM, KTORE SIE WE MNIE NARODZILO. MARYJO JEZELI JEST TO MOZLIWE TO DOPOMOZ NAM. POGUBILAM SIE W TYM WSZYSTKIM. PROSZE POPROWADZ MNIE. USŁYSZ MOJE BŁAGANIA.
 IDI: 07.12.2010, 20:11
 ... POMOZ MU MARYJO ZROZUMIEC ZE OBOK MNIE JEST JEGO MIEJSCE. POMOZ NAM, BO NIE DALISMY RADY. WYSLUCHAJ MNIE
 Ewunia: 06.12.2010, 19:44
 proszę cię Maryjo o wszelkie szczęście zdrowie miłość i wierność w moim życiu aby zawsze panowała radość i pewność siebie oraz aby nasza dusza upodabniała sie do ciebie. chce abyś od dzis opiekowała sie naszymi duszami do końca naszych dni. amen
 Ewunia: 06.12.2010, 19:37
 proszę cię Maryjo o wszelkie szczęście zdrowie miłość i wierność w moim życiu aby zawsze panowała radość i pewność siebie oraz aby nasza dusza upodabniała sie do ciebie. chce abyś sie nami opiekowała do końca naszych dni. amen
 ME: 02.12.2010, 21:45
 MARYJO PROSZE O MILOSC , ULOZENIE SOBIE ZYCIA. DZIEKUJE ZA POMOC I TWOJE WSTAWIENNICTWO. JEZELI TAKA JEST WOLA PANA TO PROSZE ZEBY ON POWROCIL I MNIE KOCHAL JAK DAWNIEJ. DZIEKUJE CI ZA TA MILOSC. BŁAGAM NIECH JESZCZE POWROCI.PRAGNE GO KOCHAC. POZWOL MI PROSZE...:(
 EDYTKA: 01.12.2010, 21:17
 TY WIESZ CO SIE STALO. CO JA MAM ROBIC? MARYJO ZYCIE SAMOTNE NIE MA SENSU ANI CELU. MARYJO TY ZNASZ MOJE SERCE, JAK ONO PRAGNIE KOCHAC. POMOZ MI MATKO KOCHANA. MARYJO NIECH DOBRO ZWYCIEZY W MOIM ZYCIU.
 POTRZEBUJACA: 01.12.2010, 19:08
 MARYJO JA CHCE ZYC CHCE KOCHAC CHCE ZYC. PANI MOJA POMOZ MI, WYZWOL UWOLNIJ OCZYSC UWOLNIJ. POMOZ ZNOWU ODDYCHAC. CHCE ZYC. BŁAGAM. BYLAM TAKA Z NIM SZCZESLIWA, CZY MOGE MU DAC MOJA MILOSC?? PROSZE.
 JA: 30.11.2010, 20:34
 PANI MOJA NIE CHCE BYLEJAKOSCI, PRAGNE CALYM SERCEM PRAWDZIWEJ MILOSCI. BARDZO BYM CHCIALA JEGO OBDAROWAC MOJA MILOSCIA, JEZELI TO MOZLIWE NAKLON JEGO SERCE DO MNIE. DZIEKUJE CI ZE MI GO DALAS. PRZEPRASZAM ZE TO ZNISZCZYLAM. TAK CIEZKO MI JEST Z TYM. MARYJO JEZELI MOZESZ WYSLUCHAJ MNIE. PROSZE POMOZ MI ZEBY MOJE ZYCIE ZNOWU BYLO PELNE I ZEBYM MOGLA ZNOWU SIE REALIZOWAC. PROSZE PRZEMIEN TA BYLEJAKOSC, BO TO NIE JESTEM JA. PROSZE UWOLNIJ Z TYCH WIEZOW STRASZLIWYCH. MARYJO RATUJ.
 EDYTKA: 30.11.2010, 20:21
 PIEKNA JEST TA MODLITWA. MARYJO PROSZE CIE O NIEZWYKLA MILOSC, WZAJEMNE SZCZESCIE, SPELNIENIE, CUDOWNE BYCIE RAZEM WE DWOJE. PROSZE O PIEKNE ODWZAJEMNIONE UCZUCIE, KTORE OBUDZI WE MNIE MOJA DUSZE. MARYJO PROSZE O TAKIEGO CHLOPAKA, KTORY MNIE USZCZESLIWI I JA JEGO. BLAGAM O MILOSC, BO BEZ TEGO NIE MAM NIC MARYJO.
 STOKROTKA: 20.11.2010, 20:47
 MARYJO TAK PRAGNE PIEKNEJ MILOSCI, PRAWDZIWEJ, PROSZE O JEGO POWROT BO CHCE GO TAKA MILOSCIA OBDARZYC, JEZELI NIE JEST TO MOZLIWE TO POMOZ MI SPOTKAC MILOSC TYLKO ZEBY TO NIE BOLALO I NIE PRZERAZALO. TY NA PEWNO DASZ RADE JA NIESTETY NIE. MARYJO WSPOMOZ BONIE CHCE BYC SAMOTNA. BOG JEST MOJA JEDYNA NADZIEJA.
 Marta: 12.11.2010, 21:14
 Maryjo, Tobie oddaje swój los, w Twoje ręce, serce, dłonie skladam moje najszczersze marzenie...Proszę Cię dziś o miłość Michała, tylko Ty wiesz, jak bardzo Go pokochałam i marzę, żaby on pokochał i mnie, żeby się do mnie odezwał, żebyśmy mieli jeszcze jedną szansę. Tak bardzo Maryjo pragnę prawdziwej miłości i myslę, że jestem na nia gotowa. Maryjo wierze, że jesteś, wierzę, że wusłuchasz mych próśb.
 I. A. : 12.11.2010, 17:26
 Proszę Cię Matko o szczęście dla osoby, którą bardzo kocham. Pomóż mi przezwyciężyć chorobę, lęki i ogarniającą mnie rozpacz. Za Twoim wstawiennictwem wyproś wszelkie łaski u Pana.
 Aneta: 12.11.2010, 17:06
 Mario, proszę Cię, niech ta prawdziwa miłość przyjdzie w odpowiednim momencie i niech nauczy moje serce kochać...
 ja: 05.11.2010, 18:38
 Mayjo proszę cię oszcęście w miłości dla mojej córki, pokieruj jej losem tak aby była szczęśliwa. Spraw aby jej chłopak zrozumiał ile dla niego znaczy. Wskaż im właściwą drogę do siebie.
 Małgorzata: 27.10.2010, 08:12
 Proszę o dobrą, mądrą i piekną miłość. Proszę o wzajemne szczęście i radość. Proszę o spełnienie.
 Kamilla: 06.10.2010, 09:28
 Najświętrza,Maryjo Panno.. Błagam cię byś sprawiła cud w moim życiu. By los zesłał mi z powrotem mojego byłego chłopaka za którego oddałabym nawet życie,którego mocno kocham i niepotrafię żyć ze świadomością że nadal niejesteśmy razem, że nie mogę go dotknąć przytulić,i czuć koło siebie. Chcę by było tak jak kiedyś gdy to on błagał mnie o powrót. Proszę spraw by te piękne chwile powróciły.Amen
 martinek: 11.09.2010, 23:48
 Maryjo proszę każdego dnia o to samo,ale jeszcze raz poproszę o to czego najmocniej pragnę niech tym razem się uda choć ten jedyny raz na długo...Wierzę że pomożesz dziękuję
 ela: 08.09.2010, 21:43
 Matko Doskonałej Miłości proszę Cię o miłość prawdziwą i wzajemną. To co tej pory przeżyłam, było jedynie smutną namiastką. Pragnę kochać szczerze i prawdziwie, dawać i brać, a nie tylko dawać. Pomóż mi proszę odnaleźć mojego Mężczyznę. Być może On jest już koło mnie, lecz ja Go nie dostrzegam, proszę rozjaśnij moje serce, bo już trochę się pogubiłam.
 Basia: 05.09.2010, 21:11
 Maryjo proszę Cię błagam żeby On w końcu zrozumiał i umiał podjąć dobre decyzje żeby wrócił do mnie bym mogła mu dać dzieci i kochać każdego dnia bardziej. Proszę zlituj się nad nami ja bez niego nie umię żyć. Przecież wiesz że on jest miłością mojego życia. Błagam spraw żebyś my byli razem!! Powierzam Tobie moje serce i dusze.
 ania22: 22.08.2010, 21:07
 Maryjo prosze Cię o prawdziwą miłośc kochanego męża z którym będe mogła spedzic reszte swojego życia w którym bede miec oparcie w trudnych chwilach..prosze Cię o to Matko Moja
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] (15) [16] [17] [18] [19] [20] [21]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej