Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o piękną miłość

Maryja miała kiedyś tyle lat co Ty. Jaka była?... Jak się zachowywała? Co myślała? Czego pragnęła? Jak się ubierała? Wzór dziewczyny, kobiety, matki, wzór miłości do Boga i ludzi. Doskonała nauczycielka pięknej miłości, czystej, prawdziwej, Bożej. Może być wielką inspiracją dla Ciebie. Wpatruj się w ten wzór. Módl się także do Maryi. Modlitwa to przebywanie z Nią.

"Kto z kim przystaje takim się staje" - mówi słusznie stare polskie przysłowie. Nauczysz się wiele od Niej, wiele wspaniałych rzeczy, przebywając z Nią na modlitwie.

Zawierz Jej swoją życiową drogę, w modlitwie:

Maryjo, Matko Jezusa, Nauczycielko pięknej miłości, Twoim Niepokalanym Sercu składam moje serce pełne niedoskonałości. Oczyszczaj je, przemieniaj, upodabniaj do swojego. Tobie zawierzam samą siebie i swoją przyszłość. Oddaję Ci każdy mój krok, każdą chwilę mojego życia. Prowadź mnie, ucz pięknej miłości, chroń przed pokusami świata, przed każdym złem. Prowadź mnie tak, bym spotkała męża, którego Bóg mi przeznacza i uproś nam łaskę szczęśliwego życia rodzinnego. Zdrowaś Maryjo... Modlitwa o piękną miłośćWasze komentarze:
 Martyna: 12.01.2014, 18:25
 Boże, spraw aby na mojej drodze pojawił się człowiek z którym będe szła przez całe życie. Aby nauczył mnie kochać. Prosze Cię Boża o odnalezienie prawdziwej miłości, męża zakochanego we mnie i w Tobie
 Małgosia: 10.01.2014, 11:03
 Maryjo prosze, błagam Cię o dobrego chłopaka i dobrego męża. Wysłuchaj mojej modlitwy.
 kasia: 05.01.2014, 08:41
 Maryjo, Św. Józefie, Jezusie proszę Was o wspaniałego chłopaka żebyśmy byli dla siebie przeznaczeni na całe życie, byśmy żyli w czystości i by jego miłość do mnie była darem i oznaką Twojej miłości do mnie. By był lekarstwem na moje problemy. Amen
 r b . d w: 01.01.2014, 23:42
 Czasami marzymy o .. czymś co jest poza zasięgiem-Czego nie możemy zdobyć! Zdajemy sobie sprawę o.. TYM wtedy, w jednym momencie.. że - brak "czegoś" czego się bardzo pragnie, jest nieodzownym elementem szczęścia? Oczy chcą ......... Oczy chcą tego o czym ludzie śnią. Oczy chcą tego.. czego nie sięga dłoń! BÓG jest sędzią WIDZI ..WIE LEPIEJ? CZY SPOTKAMY SIĘ ..tego nie wie Nikt(!) I tak jak mówi,na początku było SŁOWO,potem Adam pierwszy z mężczyzn,Ewa i nieszczęsny owoc i..wąż co wciąż chciał zwieść-pożądanie, które ludziom trudno znieść ..(zrozum rozum nie chce,nie chce-ale OCZY WIDZĄ ..OCZY KRZYCZĄ ?) i już spokój zarazem niepokój świat pełen pokus chcąc- nie chcąc "mamy" JE w OKU. ........ oczy chcą tego ... czego nie sięga dłoń-Ciebie ? ...i "jest" ZNAK - "niebój się MIŁOŚCI" w owej wróżbie noworocznej. Choć nie lękam się już,Maryjo prowadź,prowadź ku .. !
 Ania: 31.12.2013, 21:58
 Maryjo proszę Cię o drugą połówkę daj nas sobie i nie czekaj już dłużej taki który będzi mi przyjacielem opiekuńczy i dobry dla mnie odpowiedzialny który będzi emnie wspierał. Bym była przyjażnie nastawiona do ludzi i dała szansę temu który jest mnie godzien.By to był dobry wykształcon człowiek najlepiej o podobnej profesji co ja.Byśmy założyli szczęśliwą kochającą się rodziną,by mi się życie wreszcie ułozyło.Św Jóżefi sw Rito Św Maryjo proszę o drugą połówkę.
 aleks: 29.12.2013, 13:04
 Maryjo prosze cie o chlopaka
 Marta 27.12.2013,16.19: 27.12.2013, 16:19
 Maryjo proszę Cię z całego serca żebym miała chłopaka i dobrego męża Proszę Cię. Wysłuchaj mej prośby.
 Dominika: 11.12.2013, 19:15
 Ukochana Maryjo .. moja matko .. Bądź wola Twoja i Boża.Tobie powierzam z miłością wszystko! Otworzyłaś Nam ze św.Józefem nasze serca na prawdziwy cud pięknej miłości. Doswiadczamy tego- ducha pięknej miłości... Wiem, że już wkrótce "to czekanie na siebie" się wypełni. Już niedługo nas połączysz... Dziękuję Ukochańsza Matko ..za wszystko .. za drogę ,nie łatwą którą przeszliśmy -wspieraj nas umacniaj,prowadź nami? Pobłogosław nam ..by Nasze szczęście było Twoim udziałem.. By nasz dom był Jak Wasza św.rodzina- Twoja i św.Józefa. By nasz dom był bogaty w Wasze łaski. Amen.
 Marta: 29.11.2013, 22:02
 Matko, proszę o dobrego męża z którym będę mogła kroczyć przez życie. Abyśmy byli dla siebie podporą i radością.


 Beatka: 14.11.2013, 13:38
 Maryjo prosze Cie abym w nie dlugim czasie spotkala ta jedyna prawdziwa milosc na swej drodze, abym jej nie szukala na kretych drogach.Aby byl to mezczyzna dobry pobozny kochajacy z ktorym bym byla bardzo szczesliwa a on ze mna.Prosze Cie Boziu o wysluchanie i spełnienia mej prosby Amen:*
 Monika: 05.10.2013, 23:08
 Proszę gorąco Kochana Matko o uproszenie łaski spotkania właściwego mężczyzny z którym stworzyłabym pełen miłości i ciepła dom, którego ja nie miałam jako dziecko.
 B.: 04.10.2013, 12:02
 Kochany Panie Boze wszyscy Święci prosze wysluchajcie mojej modlitwy i prosby o ktora Was prosze... pojawil sie w mym zyci pewien mezczyzna w ktory zakochalam sie od pierwszego wejrzenie ale ja go nie znam a badzo bym chciala go poznac prosze Cie Boze niech nasze drogi sie w koncu zejda :( czuje ze to Ten jedyny jej..Moj Panie prosze wysluchaj mnie abym go w nie dlugm czasie poznala :) Panie Boze niech on bedzie Tym mezczyzna od Ciebie przeznaczonym dla mnie. Amen.
 Madzia: 29.09.2013, 11:14
 Maryjo, ukochana Matko. Tak niedawno modliłam się słowami tej modlitwy do Ciebie, a Ty w swojej dobroci wysłuchałaś mnie i obdarzyłaś najcudowniejszym mężczyzną - moim mężem. Pozwól, że Ci życiem, poświeceniem i oddaniem mojej małej rodzinie podziękuję.
 PIOTR: 15.09.2013, 22:48
 MATKO BOŻA PROSZE CIE POZWUL MI NA DRODZE MOJEGO ŻYCIA SPOTKAĆ MIŁOSĆ MIEĆ DOBRĄ ŻONE SZCZĘSLIWĄ RODZINE.
 Kinga: 08.08.2013, 12:49
 Proszę Cię MARYJO,MATKO NASZA Z CAŁEGO SERCA O SPOTKANIE(W KOŃCU)MĘŻA MI PRZEZNACZONEGO! WIERZĘ,ZE ON JEST I ŻE NA MNIE CZAKA POŁĄCZ NAS,UKRÓĆ TEJ UDRĘKI ŻYCIA W SAMOTNOŚCI I BEZ CELU!KAŻDY DZIEŃ TO TYLKO JEDEN WIELKI BÓL,PROSZĘ CIĘ JAKO MATKĘ ZROZUM I POMÓŻ.AMEN
 O.: 29.07.2013, 00:22
 Maryjo, Matko! Proszę Cię z całych sił, o odnalezienie tej miłości, tego człowieka, z którym stworzę prawdziwą rodzinę.Amen.
 Ilona: 10.07.2013, 21:57
 Najdroższa Maryjo, proszę Cię o dobrego Męża. Czekam już tak długo i ta samotność mnie dobija. Tak bardzo chciałabym kochać i stworzyć szczęśliwą Rodzinę. Proszę Cię, pamiętaj o mnie i dopomóż, bym była mądrą kobietą.
 Ilona: 10.07.2013, 21:57
 Najdroższa Maryjo, proszę Cię o dobrego Męża. Czekam już tak długo i ta samotność mnie dobija. Tak bardzo chciałabym kochać i stworzyć szczęśliwą Rodzinę. Proszę Cię, pamiętaj o mnie i dopomóż, bym była mądrą kobietą.
 Mirka: 26.06.2013, 09:17
 Maryjo Matko Pięknej Miłości,proszę o dobrego...zakochanego w Bogu,w Tobie męża,ulecz moje serce z pamięci o kimś ,kto mnie uczuciowo okaleczył.....kto bawił się uczuciami i moja miłością....
 Weronika: 20.06.2013, 16:45
 Maryjo moja Mamo prosze ulecz moje serce bym juz przestała kochac chłopaka który mnie zranił i wykorzystał .Bym spotkała męzczyzne który mnie pokocha bezgranicznie i który bedzie ze mna na zawsze.Bym wyleczyła sie z poprzedniej miłosci która nie daje mi normalnie zyc
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] (12) [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27]


Autor

Treść

Nowości

św. Dorotaśw. Dorota

Modlitwa do św. DorotyModlitwa do św. Doroty

Litania do św. DorotyLitania do św. Doroty

św. Paweł Mikaśw. Paweł Mika

Modlitwa do św. Pawła Miki i Towarzyszy męczennikówModlitwa do św. Pawła Miki i Towarzyszy męczenników

Miłość oblubieńczaMiłość oblubieńcza

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej