Humor Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Pobierz Spowiedź Opowiadania Perełki
Modlitwa o piękną miłość

Maryja miała kiedyś tyle lat co Ty. Jaka była?... Jak się zachowywała?
Co myślała? Czego pragnęła? Jak się ubierała? Wzór dziewczyny, kobiety, matki, wzór miłości do Boga i ludzi.
Doskonała nauczycielka pięknej miłości, czystej, prawdziwej, Bożej. Może być wielką inspiracją dla Ciebie.
Wpatruj się w ten wzór. Módl się także do Maryi. Modlitwa to przebywanie z Nią.
"Kto z kim przystaje takim się staje" - mówi słusznie stare polskie przysłowie.
Nauczysz się wiele od Niej, wiele wspaniałych rzeczy, przebywając z Nią na modlitwie.

Zawierz Jej swoją życiową drogę, w modlitwie:

Maryjo, Matko Jezusa, 
Nauczycielko pięknej miłości, 
Twoim Niepokalanym Sercu składam 
moje serce pełne niedoskonałości.
 
Oczyszczaj je, przemieniaj, 
upodabniaj do swojego. 

Tobie zawierzam samą siebie 
i swoją przyszłość. 

Oddaję Ci każdy mój krok, 
każdą chwilę mojego życia. 

Prowadź mnie, ucz pięknej miłości, 
chroń przed pokusami świata, 
przed każdym złem. 

Prowadź mnie tak, bym spotkała męża, 
którego Bóg mi przeznacza i uproś 
nam łaskę szczęśliwego życia rodzinnego. 

Zdrowaś Maryjo...
   
Wasze komentarze:
 JA: 01.04.2012, 22:13
 MARYJO CZY TO TEN? POMOZ MI ODZYSKAC SAMA SIEBIE. GUBIE SIE CORAZ BARDZIEJ. NAUCZ MNIE KOCHAC SAMA SIEBIE. BARDZO TEGO PRAGNE I NIE POTRAFIE. ZAOPIEKUJ SIE NAJDROZSZA MI OSOBA. BLAGAM. OBRON JA PRZED WSZELKIM ZLEM. ZATROSZCZ SIE O NIA. TO MOJ NAJWIEKSZY SKARB. POMOZ NAM. SPRAW ZEBYSMY ZYLI TAK JAK PRAGNIEMY. UWOLNIJ NAS OD WSZELKIEGO ZLA. MARYJO ZASIEJ DOBRO W NASZYM ZYCIU. BLAGAM POMOZ POMOZ TEZ TYM ZA KTORYCH PROSZE . JEZELI TO NIE JEST TO TO POMOZ IM ODNALEZC PRAWDIWE SZCZESCIE. PROSZE.OCAL IC I NAS WSZYSTKICH. AMEN.
 agnieszka: 29.03.2012, 16:10
 Maryjo wiesz że pragnę być lepszym człowiekiem, proszę Cię wysłuchaj moich próśb, których jest tak wiele...na CHWAŁĘ BOŻĄ Maryjo, błagam o Twoje cudowne orędownictwo!
 Irena: 28.03.2012, 20:55
 kochana MATKO upros moje łaski i modlitwa u BOGA przepraszam za moje upadki i pomusz mi BOZE BYC DOBRYM człowiekiem i zebym mogla znalesc dobra i platna prace MARYJO I BŁAGAM CIE O MIŁOSC ZEBYM ZNALAZŁA TEGO JEDNEGO UKOCHANEGO CHŁOPAKA
 M...: 24.03.2012, 12:58
 Maryjo,proszę Cię o wstawiennictwo u Twojego Syna o szczerą,odwzajemnioną,wieczną i opartą na wierze miłość. Niech Duch Święty obdarzy nas mądrością i pozwoli nam być razem jako wspaniałe i szczęśliwe małżeństwo do końca swoich dni. Miej w swojej opiece moją rodzinę i tego,z którym przyjdzie mi iść przez życie. Niech nasza miłość uczyni nasze życie wspaniałym i godnym nazywania się Twoimi dziećmi. Amen.
 aga: 20.03.2012, 19:45
 Kochana Matko pomóż mi uporać sie z uczuciem zawiści, zazdrości, bo to mnie strasznie niszczy i nie podoba sie Bogu. Nie pozwól mi jeszcze kiedyś tak chybnie ulokowac moje uczucia. Maryjo prowadź mnie tak bym spotykała na swojej drodze życzliwe osoby i spraw bym i ja była bardziej otwarta na drugiego człowieka. Kochana mamusiu błagam o Twoje wstawiennictwo!
 M : 19.03.2012, 17:02
 O Maryjo , błagam Cię o miłość . Abym spotkała chłopaka który będzie mnie kochać całym sercem i całą duszą. Żeby był mi zawsze wierny . Żyję cały czas w samotności , nie chcę już tak . Chcę być szczęśliwa . Chcę zaznać smak miłości . Błagam . Droga Pocieszycielko. Nie zapomnij o mnie !. Błagam o pomoc.
 Ola: 17.03.2012, 20:29
 Boziu, daj proszę dużo miłości dla Oli i Krzyśka. Niech oboje wiedzą że są dla siebie stworzeni w 100% bez żadnych wątpliwości.
 Martyna : 11.03.2012, 17:51
 Maryjo proszę Cię o chłopaka który mnie pokocha.
 aga: 27.02.2012, 17:25
 Maryjo proszę Cię pomóż mi wyzbyć sie zazdrości, która mnie niszczy, pomóż zapomnieć o tym człowieku. Ty byłaś nieskazitelna i wolna od tych grzesznych uczuć, proszę Cię zmiłuj sie nade mną, otaczaj mnie swoją matczyną opieką i nie pozwól mi juz nigdy ulokowac swych uczuć tak chybnie. Wierze że okażesz sie Matką, dobrą i współczującą.
 aga: 26.02.2012, 19:40
 Maryjo wyjednaj mi tę łaskę proszę, zlituj sie nade mną! Zawierzyłam Tobie i Jezusowi moją drogę życiową, przepraszam za moją grzeszną przeszłość, nie chce być juz tak złym człowiekiem. Maryjo szafarko łask módl sie za nami!
 Iza: 22.02.2012, 21:15
 O matko daj mi szansę być szczęśliwa dziewczyna mam 23lata i nigdy nie byłam kochana i szczęśliwa proszę o Chłopaka który mnie pokocha i będzie mi wierny tak jak ja
 kasia: 19.02.2012, 11:56
 Maryjo proszę Cię abym znanlazła kochającego,zabezpieczającego mi bezpieczeństwo,dobrego dla mnie męża.Proszę serdecznie o ten dar
 Anetka.. : 14.02.2012, 23:57
 O Pani Najświętsza! Pomóż mi! Tak bardzo cierpię :( już 2 lata od kiedy poczułam do niego to cudowne uczucie. Ja już nie chcę tak się tym wszystkim katować... Tylko o jedno Ciebie proszę powiedz raz ale szczerze : Kiedy mnie stąd zabierzesz?? :(
 magda.s: 11.02.2012, 02:29
 Maryjo, Tyś naszą nadzieją dlatego proszę Cię o piękną, prawdziwą miłość. Wiem, że Ty wszystko możesz. Dziękuje Ci że jesteś.
 e: 07.02.2012, 17:32
 MARYJO KTO MOZE MI POMOC POLUBIC SIEBIE, UWOLNIC OD LEKU. ZWRACAM SIE Z TYM DO BOGA, JUZ NIE MAM SILY. POMOZ MI W TYM, JEST MI BARDZO CIEZKO. ZLITUJ SIE.
 mysia: 17.01.2012, 20:21
 Maryjo, proszę abyś wyleczyła mnie z tej miłości lub jeśli to możliwe-by On był mój, chciałabym dzielić z nim każdą sekundę, minutę, godzine, dzień i poszczególne lata mojego życia, żebyśmy się nie kłócili lub po prostu zapomnieli o sobie, bo dalej tak nie potrafię, ta niepewność mnie dobija...Amen.
 Ania...: 13.01.2012, 20:37
 Maryjo proszę cię aby on wrócił do mnie , kocham go bardzo i bez względu z kim jestem chciałabym aby był to on . Niechce nikogo chce jego . Proszę pomóż mi
 niki: 29.12.2011, 18:19
 Maryjo.. wiem, że "Bóg wysłuchuje tych, którzy błagają o łaskę zapomnienia dla nienawiści, lecz głuchy jest na głos tych, którzy chcą uciec przed miłością.” P.C. ale ja właśnie o to proszę. Kocham bardzo lecz to miłość niemożliwa. Ogromna tęsknota i wieczny smutek. Życzę temu mężczyźnie szczęścia z kobietą, którą on pokocha. Wysłuchaj mnie proszę Maryjo i niech będzie co ma być.
 Ewa: 27.12.2011, 20:44
 Słowami tej pięknej modlitwy proszę Cię ukochana Matko o dar pięknej miłości, o dobrego męża, o to bym ja też potrafiła być dobrą żoną.. Prowadź mnie Matko i pozwól odnaleźć sens życia i właściwą drogę! Ty znasz moje serce i to co czuje do Andrzeja. Sama nie wiem do końca co to jest ale myślę że to kiełkuje miłość. Boję się że on mnie nie pokocha.. Boję się samotności.. Wskaz mi drogę! Jeśli to on jest mi przeznaczony nie pozwól byśmy zmarnowali lub przegapili to uczucie, daj nam siłę i odwagę by je sobie okazywać i pielęgnować.. A jeżeli to tylko moje marzenie pozwól mi wyjść z niego i z pokorą czekać na prawdziwą piękną miłość którą Bóg zechce mnie obdarzyć w odpowiednim czasie. Amen
 iwona: 27.12.2011, 20:24
 Najukochańsza Matko,błagam o wstwiennictwo u Boga w mojej prośbie,wskaż drogę do prawdziwej miłości mojemu bratu Jarkowi, który popełnia błąd życiowy z nieodpowiednią kobietą.Błagam z całego serca o pomoc.
 
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] (11) [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21]


Autor

Treść
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
O stronie... | Wspomóż nas | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej