Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o piękną miłość

Maryja miała kiedyś tyle lat co Ty. Jaka była?... Jak się zachowywała? Co myślała? Czego pragnęła? Jak się ubierała? Wzór dziewczyny, kobiety, matki, wzór miłości do Boga i ludzi. Doskonała nauczycielka pięknej miłości, czystej, prawdziwej, Bożej. Może być wielką inspiracją dla Ciebie. Wpatruj się w ten wzór. Módl się także do Maryi. Modlitwa to przebywanie z Nią.

"Kto z kim przystaje takim się staje" - mówi słusznie stare polskie przysłowie. Nauczysz się wiele od Niej, wiele wspaniałych rzeczy, przebywając z Nią na modlitwie.

Zawierz Jej swoją życiową drogę, w modlitwie:

Maryjo, Matko Jezusa, Nauczycielko pięknej miłości, Twoim Niepokalanym Sercu składam moje serce pełne niedoskonałości. Oczyszczaj je, przemieniaj, upodabniaj do swojego. Tobie zawierzam samą siebie i swoją przyszłość. Oddaję Ci każdy mój krok, każdą chwilę mojego życia. Prowadź mnie, ucz pięknej miłości, chroń przed pokusami świata, przed każdym złem. Prowadź mnie tak, bym spotkała męża, którego Bóg mi przeznacza i uproś nam łaskę szczęśliwego życia rodzinnego. Zdrowaś Maryjo... Modlitwa o piękną miłośćWasze komentarze:
 Sylwia : 17.01.2020, 10:52
 Kochana Matko nikt jak Ty nie zrozumie jak ważny jest oddany i dobry opiekun w życiu kobiety, już tak bardzo tęsknię do miłości, a z drugiej strony bardzo się boję cierpieć znowu... Jeden był mężczyzna z którym byłam pewna spędzić całe życie i bardzo dobrze boję, że już więcej nikogo nie obdarzę takim uczuciem, co kogoś spotkam to nawet nic nie zaczyna się dobrze, a już kończy rozczarowaniem, oddaje Ci wszystkich tych mężczyzn i wybaczam im bym z czystym sercem przyjęła miłość, proszę Cie o nią i błagam.... Podtrzymuje moje słowa o dotrzymaniu czystości do ślubu amen
 Iza: 02.01.2020, 23:37
 Mamo, błagam Cię, pomóż mi znaleźć miłość mojego życia, bo sama nie dam rady, a nie potrafię już dłużej znosić samotności. Bardzo się boję Mamo. Proszę, pomóż mi.
 Joanna: 31.12.2019, 10:56
 Blagam z calego serca Panie wlej w serce mojego partnera milosc do mnie taka jaka wlales w moje serce do niego.Prosze o milosc miedzy nami oraz szacunek,lojalnosc i wiernosc i abysmy sie nigdy nie zranili tylko nawzajem wspierali i zalegalizowali nasz zwiazek oraz zyli spokojnie razem.Dziekuje.
 Jaaa: 12.12.2019, 20:36
 Maryjo proszę o to bym stworzyła z Karolem związek pełen miłości ❤
 Ewa: 10.12.2019, 12:34
 Maryjo modlę się do Ciebie abyśmy z Stasiem mogli być razem .Proszę wysłuchaj naszej prośby.
 RG: 27.11.2019, 08:42
 Matko Przenaswietsza, Prosze pomoz mi spotkac mezczyzne uczciwego i lojalnego, ktory pokocha mnie i moje dzieci. Prosze pomoz mi spotkac i poznac mezczyzne o pozytywnych i dobrych zamiarach, ktory bedzie sie kierowal uczuciami, wiara i waznymi zasadami, ktore sa szlachetne i potrzebne w zyciu. Tak bardzo Cie prosze, pomoz mi gdyz dotychczas nie mialam mozliwosci spotkac takiego czlowieka/mezczyzny. Serdecznie dziekuje, R
 Joanna: 23.11.2019, 19:07
 Maryjo błagam jestem piękna kobieta i mądra samotność mnie zabije błagam pomoz mi znalesc miłość mego życia abym była spełniona i szczęśliwa
 Gosia: 18.11.2019, 21:54
 Maryjo dziękuję za Twoją opiekę i proszę o wzajemną miłość i szczęście dla mnie i Bartka.Matko kochana módl się za nami.
 K: 15.11.2019, 05:40
 Maryjo Tak bardzo Proszę Cię o dziewczynę Anię o moja miłość proszę Cie A by nasze drogi się zlaczyly


 Anna: 06.11.2019, 22:41
 Maryjo proszę Cię o zdrowie dla córki i aby w Jej życiu pojawił się człowiek kochający, religijny .
 Ewa: 17.10.2019, 00:00
 Maryjo modlę się do Ciebie o powrót Mojej wielkiej miłości Mariusza i do Ewy wspólne szczęście .
 paweł: 13.10.2019, 18:18
 Matko pięknej miłości módl się za nami
 Joanna: 28.09.2019, 22:07
 Mateńko najukochansza błagam cię tyle lat już czekam na tego... Na tego którego kocham i kochać nie przestanę... Ty wiesz na kogo na kogo... Na tego z którym planowałam przyszłość wspólna rodzinę. Ale wiem ja i ty matko co się wydarzyło.... Ale nie tracę Mateńko nadzieji bo wiem że jesteś ze nie koniec tej historii... Więc tak mocno jak potrafię z całych sił kolejny rok błagam cię Matko połącz nasze drogi które się mijaja w jedną proszę cię daj nam się spotkać mi i j..... Bysmy mogli kontynuować nasze plany które ktoś kiedyś przerwał. Mateńko pozwól nam być ze sobą by moje dzieci miały wspaniałego opiekuna bo na ojca biologicznego liczyć nie mogą! Matko tys ostatnia szansa o nadzieja na odbalezienie drogi do siebie! Pomóż
 D.: 27.09.2019, 09:59
 Maryjo proszę Cię postaw na mojej drodze mężczyzne,który mnie prawdziwie pokocha i nauczy mnie kochać. Czuję się wypalona nie potrafie zaufać żadnemu już mężczyżnie zbyt wiele rozczarowania w moim życiu czuje tylko samotność i pustkę..Pomóż mi się otworzyć na nową znajomość abym nie uciekała ciągle przed poszukiwaniem własnego szczęścia..
  💕*: 02.09.2019, 23:27
  Matko pięknej miłości Matko Boża doprowadź do tego już (tak jak gdyby nigdy nic mnie nie spotkało, a jednak CUDEM bylo wszystko) Modliłam się w twym wizerunku, dziękuję za ten czas Spełnij .. bo już dłużej tak nie nie wytrwam nie mogę żyć.
 Jaka : 02.09.2019, 23:10
  Trudna sprawa ; zakochać się w marzeniu o... Pokochać rozkochać Cię tylko w pragnieniu w marzeniach przebywać jedynie By nigdy donikąd nie dopłynąć do żadnego brzegu. Na zawsze rozdartym pozostać bez niej/niego. Rozłączeni na zawsze.
 Pw: 02.09.2019, 19:20
 Proszę Cię Matko o pomoc w odnalezieniu prawdziwej miłości. O kochającego mężczyznę, z którym będzie mi dane spędzić życie. Tego pragnę i potrzebuję.
 Pw: 01.09.2019, 19:27
 Proszę Cię Matko o pomoc w odnalezieniu prawdziwej miłości. O kochającego mężczyznę, z którym będzie mi dane spędzić życie. Tego pragnę i potrzebuję.
 Małgoś: 20.08.2019, 18:51
 Matko Kochana, proszę pozwól nam znów być razem, naucz nas kochać i szanować się wzajemnie.
 Małgorzata: 20.08.2019, 08:22
 Chciałam tylko jeszcze dodać Małgosiu, żebyś zawsze pamiętała, że każdy ma inny los i najłatwiej jest oceniać osobom w komfortowej sytuacji. Ktoś kto nie przeżył długoletniej samotności nic o tym nie wie. A co do zaufania Panu Bogu to trudno je mieć, kiedy Pan Bóg ci nie błogosławi, ale za to ma hojną rękę dla innych. Inną jest rzeczą, że to panowie są okrutnymi sędziami, którzy jedne panie wybierają, a inne skazują na samotność i wkładają na półkę z napisem: brzydka, gorsza, bezwartościowa. Czy chciałabyś być na tej półce. Na szczęście to nie twój problem bo w ultraszybkim czasie spotkałaś swojego księcia, który zachwycił się tobą. Mną się nikt nie zachwyca. Będąc prawie 40-letnią panną prosić Maryję w nowennie pompejańskiej o męża to już nie łaska tylko ochłap. Ale pomimo, że prosiłam tracąc czas przez 108 dni(dwie nowenny)-łącznie 2 lata innych modlitw w tej intencji, nie otrzymałam nawet tego bezwartościowego ochłapu. Kiedy inne, które nawet nie pomyślały żeby prosić mają już od dawna wszystko. Większość pań nie musi prosić o cud bo przez miłych panów same są uznane za 8 cud świata. Dla tych dużo, dużo gorszych jak zawsze nie ma nic. Chcesz to chwal pomoc Maryi i nowennę pompejańską-ja nie będę kłamała tylko po to aby podtrzyymwać nieprawdziwy mit. Pozdrawiam
[1] [2] [3] (4) [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27]


Autor

Treść

Nowości

św. Jakub z Marchiiśw. Jakub z Marchii

Modlitwa do św. Jakuba z MarchiiModlitwa do św. Jakuba z Marchii

Zmieniły się czasy, ustrój, a wielu ludzi nadal kradnieZmieniły się czasy, ustrój, a wielu ludzi nadal kradnie

Jak rodziła się u Jana Pawła II wizja człowieka?Jak rodziła się u Jana Pawła II wizja człowieka?

Aż po grób może być tylko miłość - nigdy nienawiść!Aż po grób może być tylko miłość - nigdy nienawiść!

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej