Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o piękną miłość

Maryja miała kiedyś tyle lat co Ty. Jaka była?... Jak się zachowywała? Co myślała? Czego pragnęła? Jak się ubierała? Wzór dziewczyny, kobiety, matki, wzór miłości do Boga i ludzi. Doskonała nauczycielka pięknej miłości, czystej, prawdziwej, Bożej. Może być wielką inspiracją dla Ciebie. Wpatruj się w ten wzór. Módl się także do Maryi. Modlitwa to przebywanie z Nią.

"Kto z kim przystaje takim się staje" - mówi słusznie stare polskie przysłowie. Nauczysz się wiele od Niej, wiele wspaniałych rzeczy, przebywając z Nią na modlitwie.

Zawierz Jej swoją życiową drogę, w modlitwie:

Maryjo, Matko Jezusa, Nauczycielko pięknej miłości, Twoim Niepokalanym Sercu składam moje serce pełne niedoskonałości. Oczyszczaj je, przemieniaj, upodabniaj do swojego. Tobie zawierzam samą siebie i swoją przyszłość. Oddaję Ci każdy mój krok, każdą chwilę mojego życia. Prowadź mnie, ucz pięknej miłości, chroń przed pokusami świata, przed każdym złem. Prowadź mnie tak, bym spotkała męża, którego Bóg mi przeznacza i uproś nam łaskę szczęśliwego życia rodzinnego. Zdrowaś Maryjo... Modlitwa o piękną miłośćWasze komentarze:
 Joanna: 05.02.2020, 14:44
 Panie,blagam ratuj nasza relacje. Bardzo kocham mojego partnera i pragne z nim byc,dac mu milosc,uczciwosc,lojalnosc,dom,rodzine i szczescie. Prosze pomoz nam.Dziekuje.
 Joanna: 05.02.2020, 12:47
 Panie,prosze uratuj nasza relacje.Bardzo go kocham. Dziekuje.
 Joanna: 24.01.2020, 12:44
 Panie,blagam z calego serca w intencji mnie i mojego partnera o uratowanie,umocnienie naszej relacji.Prosze o wzajemna milosc,dobroc,radosc,wiernosc,lojalnosc i szacunek.Prosze,abysmy sie nigdy nie zranili tylko nawzajem wspierali i szanowali.Bardzo go kocham,pragne jego dobra i pragne widziec go szczesliwym.Panie,blagam wlej w nasze serce Twoja milosc zebysmy zawsze podazali ku dobremu i kochali sie coraz mocniej.Dziekuje za wszystko.
 Portrat: 19.01.2020, 20:02
 Maryjo Matko Boska co Ciebie wszyscy miłują, proszę Cię abym spotkał na mojej drodze dalszego życia prawdziwą miłość, która mnie naprawdę pokocha i ja Ją pokocham. Proszę Cię o to bo Twoja moc jest wielka jak Twoja miłość do Boga.
 Sylwia : 17.01.2020, 10:52
 Kochana Matko nikt jak Ty nie zrozumie jak ważny jest oddany i dobry opiekun w życiu kobiety, już tak bardzo tęsknię do miłości, a z drugiej strony bardzo się boję cierpieć znowu... Jeden był mężczyzna z którym byłam pewna spędzić całe życie i bardzo dobrze boję, że już więcej nikogo nie obdarzę takim uczuciem, co kogoś spotkam to nawet nic nie zaczyna się dobrze, a już kończy rozczarowaniem, oddaje Ci wszystkich tych mężczyzn i wybaczam im bym z czystym sercem przyjęła miłość, proszę Cie o nią i błagam.... Podtrzymuje moje słowa o dotrzymaniu czystości do ślubu amen
 Iza: 02.01.2020, 23:37
 Mamo, błagam Cię, pomóż mi znaleźć miłość mojego życia, bo sama nie dam rady, a nie potrafię już dłużej znosić samotności. Bardzo się boję Mamo. Proszę, pomóż mi.
 Joanna: 31.12.2019, 10:56
 Blagam z calego serca Panie wlej w serce mojego partnera milosc do mnie taka jaka wlales w moje serce do niego.Prosze o milosc miedzy nami oraz szacunek,lojalnosc i wiernosc i abysmy sie nigdy nie zranili tylko nawzajem wspierali i zalegalizowali nasz zwiazek oraz zyli spokojnie razem.Dziekuje.
 Jaaa: 12.12.2019, 20:36
 Maryjo proszę o to bym stworzyła z Karolem związek pełen miłości ❤
 Ewa: 10.12.2019, 12:34
 Maryjo modlę się do Ciebie abyśmy z Stasiem mogli być razem .Proszę wysłuchaj naszej prośby.


 RG: 27.11.2019, 08:42
 Matko Przenaswietsza, Prosze pomoz mi spotkac mezczyzne uczciwego i lojalnego, ktory pokocha mnie i moje dzieci. Prosze pomoz mi spotkac i poznac mezczyzne o pozytywnych i dobrych zamiarach, ktory bedzie sie kierowal uczuciami, wiara i waznymi zasadami, ktore sa szlachetne i potrzebne w zyciu. Tak bardzo Cie prosze, pomoz mi gdyz dotychczas nie mialam mozliwosci spotkac takiego czlowieka/mezczyzny. Serdecznie dziekuje, R
 Joanna: 23.11.2019, 19:07
 Maryjo błagam jestem piękna kobieta i mądra samotność mnie zabije błagam pomoz mi znalesc miłość mego życia abym była spełniona i szczęśliwa
 Gosia: 18.11.2019, 21:54
 Maryjo dziękuję za Twoją opiekę i proszę o wzajemną miłość i szczęście dla mnie i Bartka.Matko kochana módl się za nami.
 K: 15.11.2019, 05:40
 Maryjo Tak bardzo Proszę Cię o dziewczynę Anię o moja miłość proszę Cie A by nasze drogi się zlaczyly
 Anna: 06.11.2019, 22:41
 Maryjo proszę Cię o zdrowie dla córki i aby w Jej życiu pojawił się człowiek kochający, religijny .
 Ewa: 17.10.2019, 00:00
 Maryjo modlę się do Ciebie o powrót Mojej wielkiej miłości Mariusza i do Ewy wspólne szczęście .
 paweł: 13.10.2019, 18:18
 Matko pięknej miłości módl się za nami
 Joanna: 28.09.2019, 22:07
 Mateńko najukochansza błagam cię tyle lat już czekam na tego... Na tego którego kocham i kochać nie przestanę... Ty wiesz na kogo na kogo... Na tego z którym planowałam przyszłość wspólna rodzinę. Ale wiem ja i ty matko co się wydarzyło.... Ale nie tracę Mateńko nadzieji bo wiem że jesteś ze nie koniec tej historii... Więc tak mocno jak potrafię z całych sił kolejny rok błagam cię Matko połącz nasze drogi które się mijaja w jedną proszę cię daj nam się spotkać mi i j..... Bysmy mogli kontynuować nasze plany które ktoś kiedyś przerwał. Mateńko pozwól nam być ze sobą by moje dzieci miały wspaniałego opiekuna bo na ojca biologicznego liczyć nie mogą! Matko tys ostatnia szansa o nadzieja na odbalezienie drogi do siebie! Pomóż
 D.: 27.09.2019, 09:59
 Maryjo proszę Cię postaw na mojej drodze mężczyzne,który mnie prawdziwie pokocha i nauczy mnie kochać. Czuję się wypalona nie potrafie zaufać żadnemu już mężczyżnie zbyt wiele rozczarowania w moim życiu czuje tylko samotność i pustkę..Pomóż mi się otworzyć na nową znajomość abym nie uciekała ciągle przed poszukiwaniem własnego szczęścia..
  💕*: 02.09.2019, 23:27
  Matko pięknej miłości Matko Boża doprowadź do tego już (tak jak gdyby nigdy nic mnie nie spotkało, a jednak CUDEM bylo wszystko) Modliłam się w twym wizerunku, dziękuję za ten czas Spełnij .. bo już dłużej tak nie nie wytrwam nie mogę żyć.
 Jaka : 02.09.2019, 23:10
  Trudna sprawa ; zakochać się w marzeniu o... Pokochać rozkochać Cię tylko w pragnieniu w marzeniach przebywać jedynie By nigdy donikąd nie dopłynąć do żadnego brzegu. Na zawsze rozdartym pozostać bez niej/niego. Rozłączeni na zawsze.
[1] [2] [3] (4) [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27]


Autor

Treść

Nowości

Rozważania palmoweRozważania palmowe

Modlitwa o wstawiennictwo Jana Pawła IIModlitwa o wstawiennictwo Jana Pawła II

Litania do św. Jana Pawła IILitania do św. Jana Pawła II

Modlitwa do św. Franciszka z PaoliModlitwa do św. Franciszka z Paoli

Co to są tzw. akty strzeliste?Co to są tzw. akty strzeliste?

Czy odmawianie aktów strzelistych jest prawdziwą modlitwą?Czy odmawianie aktów strzelistych jest prawdziwą modlitwą?

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej