Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o piękną miłość

Maryja miała kiedyś tyle lat co Ty. Jaka była?... Jak się zachowywała? Co myślała? Czego pragnęła? Jak się ubierała? Wzór dziewczyny, kobiety, matki, wzór miłości do Boga i ludzi. Doskonała nauczycielka pięknej miłości, czystej, prawdziwej, Bożej. Może być wielką inspiracją dla Ciebie. Wpatruj się w ten wzór. Módl się także do Maryi. Modlitwa to przebywanie z Nią.

"Kto z kim przystaje takim się staje" - mówi słusznie stare polskie przysłowie. Nauczysz się wiele od Niej, wiele wspaniałych rzeczy, przebywając z Nią na modlitwie.

Zawierz Jej swoją życiową drogę, w modlitwie:

Maryjo, Matko Jezusa, Nauczycielko pięknej miłości, Twoim Niepokalanym Sercu składam moje serce pełne niedoskonałości. Oczyszczaj je, przemieniaj, upodabniaj do swojego. Tobie zawierzam samą siebie i swoją przyszłość. Oddaję Ci każdy mój krok, każdą chwilę mojego życia. Prowadź mnie, ucz pięknej miłości, chroń przed pokusami świata, przed każdym złem. Prowadź mnie tak, bym spotkała męża, którego Bóg mi przeznacza i uproś nam łaskę szczęśliwego życia rodzinnego. Zdrowaś Maryjo... Modlitwa o piękną miłość


   

Wasze komentarze:
 paulla: 09.02.2010, 21:59
 Matko Przenajswietsza prosze Cie z calego serca daj mi tego mezczyzne,ktory mnie pokocha a ja jego.Ktory bedzie budzil sie kolo mnie i usypial.I tak do konca naszych dni..dziekuje.
 Kasia: 18.01.2010, 02:15
 Maryjo, Ty wiesz... Wiesz, jak długo czekam na miłość. Na tę jedną jedyną, prawdziwą miłość. Minęły lata, a ja ciągle czekam. Proszę Cię pomóż. Czasem już tracę nadzieję, że znajdę kogoś, kto mnie pokocha... Wysłuchaj mnie Matko. Już nie chcę być sama. Z każdym dniem jest mi trudniej żyć samotnie, bez miłości.
 cierpliwa: 16.01.2010, 00:19
 Mamusiu Ty wiesz czego pragnę najbardziej.....
 asiek!@: 08.01.2010, 00:24
 Maryjo pomóż mojej siostrze znaleść miłość,aby nie była sama,tą prawdziwą,ona jest dobrym człowiekiem,zasługuje na dobrego meza,prosze Cie. prosze również o modlitwe za wygasłą miłość moich rodziców do siebie,aby w ich sercach,zamiast nienawiści zawitała miłośc i szacunek. Prosze o miłość do moich dzieci,o miłość w całej rodzinie.
 asiek: 07.01.2010, 17:52
 Maryjo pod Twoją opieke powierzam CI moje małzeństwo,chciałabym aby nasza miłość odrodziła sie na nowo i żębyśmy kochali sie tak jak dawniej ,przed ślubem,kiedy było pieknie i miło teraz jest zupełnie inaczej,prosze Cie zaopiekuj sie nami niech nasza miłośc kwitnie na nowo jak kiedyś,jeszcze silniej Prosze Cie o wiare w siebie i w moja rodzine
 Aga: 07.01.2010, 09:06
 Maryjo Matko! Swoją miłość juz znalałam.. bardzo kocham i tak pragnę być kochana i szanowana..czuć się jedyną i najwqżniejszą osobą dla niego! Słyszeć zawsze i bezustannie 'kocham cię' czego do tej pory bardzo mi brakuje..Jeśli to on jest mi pisany juz na zawsze niech tak będzie. Proszę Cię o to z całego serduszka! i Dziękuje za wszystko co do tej pory dla mnie uczyniłaś..Za wszystko.
 pomoc: 02.01.2010, 22:10
 Maryja, proszę aby w moim życiu pojawił się ten jedyny, wyjątkowy i kochający mnie mężczyzna. Proszę o miłość, mam dość samotności i nie udanych związków. Proszę!
 magdalena: 26.12.2009, 22:52
 Pani Nasz proszę Cie o miłość
 Beata: 21.12.2009, 21:20
 Maryjo ,wiem ze nie powinnam prosic o łaskę..tak naprawdę to nie zasłużyłam na to...ale mimo ro proszę Cię o pomoc w moim związku,kocham mezczyznę który mnie strasznie skrzywdził ,ale mimo to nadal go kocham i chce byc znim.Proszę uratuj nasz związek.Bardzo mi zależy.


 Maria: 19.12.2009, 15:36
 Najdrozsza Maryjo, tak bardzo boje sie byc sama, jednak rowniez wiem , ze nie chce byc z nikim kto Ciebie nie szanuje...Chce zawsze pozostac wierna Jezusowi i Tobie...Blagam postaw na mojej drodze kogos wartosciowego, kogo moglabym pokochac z wzajemnoscia i miec dzieci .Prosze wysluchaj mojego blagania...Kocham Cie
 zakochana: 16.12.2009, 19:32
 Maryjo proszę Cię spraw żebym mogła być z mężczyzną którego kocham, którego zraniłam i który zranił mnie. Jednak mimo błędów, nieporozumień kocham Go !!!!! Proszę... Nigdy o nic nie prosiłam..
 A.: 14.12.2009, 16:25
 Matko Boża, proszę Cię o dobrego męża.
 M.P.: 26.11.2009, 19:26
 Matko pomoz mi wybaczyc mezczyznie, ktory skrzywdzil mnie... Pomoz mi znalezc milosc ta prawdziwa . Ta szczera, prawdziwa, jedyna. Bede na nia czekac... Prosze.
 M.P.: 26.11.2009, 18:50
 Matko pomoz mi wybaczyc mezczyznie, ktory skrzywdzil mnie... Pomoz mi znalezc milosc ta prawdziwa . Ta szczera, prawdziwa, jedyna. Bede na nia czekac... Prosze.
 Magda: 08.11.2009, 22:06
 Maryjo, proszę Cię,o siłę dla nas, o to by On wreszcie zrozumial że Go kocham i zeby uswiadomil sobie to co do mnie czuje. kocham jego i zadnego innego, zalezy mi tylko na nim, niech wszystko sie ulozy, niech sie odezwie, nie lekcewazy mnie, potrzebuje go. daj mi wiare, sile i cierpliwosc. kocham Cie.
 Aleksandra : 06.11.2009, 16:15
 Maryjo błagam Cię o miłość na którą czekam juz bardzo długo. Spraw abym była szcześliwa i jak najlepiej przeżyła swoje życie. Prosze niech ten koszmar sie wreszcie skończy
 Anna: 12.10.2009, 22:19
 Maryjo, Matko Najświętsza proszę Cię o pomoc dla Tomka w przezwyciężeniu ciężkiej choroby. Wskaż nam drogę, jeśli mamy nią Wspólnie kroczyć. Matko Najdroższa, Ty znasz rozterki mego serca, pomoż mi w tych trudnych dla mnie i Tomka chwilach. Dopomóż Nam w przezwyciężeniu wszelkich trudności i odnalezieniu Naszego przeznaczenia. Błagam o Łaskę zdrowia, szczęścia i miłości.
 Dorcia: 03.10.2009, 17:36
 Mamusiu matuchno moja Kochana Proszę Cię powiedz mi dlaczego tak niesprawiedliwie mnie potraktowałaś czemu zostawiłaś samą taką naiwną i głupią pustą czemu człowiek którego Kochałam odszedł dlaczego zostawiłaś mnie samą proszę Cię teraz tutaj Proszę nie zapomnij o mnie podaruj mi miłość jeszcze piękniejszą i czystrzą podaruj mi wspaniałego człowieka na którego zawsze będę mogła liczyć i spraw abym mu się przysniła ale ta ja prawdziwa proszę Cię aby on zawsze rozumiał że go Kocham że zawsze poratuję dobrym słowem podaruj mi Miłość bo nie chce byc sama Proszę Cię Kochana mamusiu a całego serduszka Nie pozwól bym została sama z moją chorobą Prosze spraw aby pokochał mnie wyjątkopwy i dobry człowiek który pomoże mi przestrwać to życie Dzięuje Ci mamo Twoja Dorotka Kocham Cię z calutkiego swojego serduszka :):):*:*:* Amen :*
 mama: 29.09.2009, 21:48
 Matko Boza pomoz mojemu synowi blagam o modlitwe i laski dla niego
 mama: 20.09.2009, 00:33
 Mateczko Najswietsza naucz moja corke prawdziwej milosci aby zrozumiala czym jest prawdziwe uczucie ,umiala je odczytac . aby umiala szczerze kochac i byla kochana. Niech z prawdziwej przyjazni zrodzi sie piekne i odwzajemnione uczucie.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] (22) [23] [24] [25] [26] [27]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa do św. IreneuszaModlitwa do św. Ireneusza

Litania do św. IreneuszaLitania do św. Ireneusza

Ksiądz Bosko pamiętał o najbardziej zagrożonychKsiądz Bosko pamiętał o najbardziej zagrożonych

Dlaczego litować się nad kimś, kto nie miał litości?Dlaczego litować się nad kimś, kto nie miał litości?

Czy pierwsze przykazanie nie obowiązuje jeśli w kościołach są obrazy i rzeźby Jezusa, Maryi czy świętych?Czy pierwsze przykazanie nie obowiązuje jeśli w kościołach są obrazy i rzeźby Jezusa, Maryi czy świętych?

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej