Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o piękną miłość

Maryja miała kiedyś tyle lat co Ty. Jaka była?... Jak się zachowywała? Co myślała? Czego pragnęła? Jak się ubierała? Wzór dziewczyny, kobiety, matki, wzór miłości do Boga i ludzi. Doskonała nauczycielka pięknej miłości, czystej, prawdziwej, Bożej. Może być wielką inspiracją dla Ciebie. Wpatruj się w ten wzór. Módl się także do Maryi. Modlitwa to przebywanie z Nią.

"Kto z kim przystaje takim się staje" - mówi słusznie stare polskie przysłowie. Nauczysz się wiele od Niej, wiele wspaniałych rzeczy, przebywając z Nią na modlitwie.

Zawierz Jej swoją życiową drogę, w modlitwie:

Maryjo, Matko Jezusa, Nauczycielko pięknej miłości, Twoim Niepokalanym Sercu składam moje serce pełne niedoskonałości. Oczyszczaj je, przemieniaj, upodabniaj do swojego. Tobie zawierzam samą siebie i swoją przyszłość. Oddaję Ci każdy mój krok, każdą chwilę mojego życia. Prowadź mnie, ucz pięknej miłości, chroń przed pokusami świata, przed każdym złem. Prowadź mnie tak, bym spotkała męża, którego Bóg mi przeznacza i uproś nam łaskę szczęśliwego życia rodzinnego. Zdrowaś Maryjo... Modlitwa o piękną miłośćWasze komentarze:
 szymi: 08.08.2012, 21:45
 Święta Maryjo, pokornie błagam cię o łąskę dla mnie, bym mógł wiernie służyć bliźnim i obdarzać ich miłością, tak jak obdarzał najmłodszych bł. Jan Paweł II
 mama: 23.07.2012, 11:53
 swieta mario dopomusz mi i synowi mojemu zeby cemal k wrocil donas ze bysmy mieli normalno rodzine daj nam troche szczescia nie pozwul nam sie dluzej meczyc bo ja go naprawde kocham minelo juz tyle lat a ja go kocham swieta mario wysluchaj mojej prosby ament
 Aneta: 25.06.2012, 23:15
 Droga Mario. Pozwól mi odnależć moją miłość. Pozwól mi spotkać mężczyzne który będzie moim mężem.Błagam Cię Mario zabież odemnie to uczucie które mam do mężczyzny który nie chce ze mną być.Pozwól mi to zrozumieć, pogodzić się z tym i odzyskać spokój. Prowadz mnie twoimi ścieszkami .
 K.: 14.06.2012, 14:20
 Proszę o miłość, tą prawdziwą, tą jedyną
 Mika: 12.06.2012, 21:31
 Maryjo wysłuchaj mych modlitw , proszę o miłość Marka do mnie, bardzo go kocham.
 iwi: 10.06.2012, 21:32
 Najukochańsza Matko Boga,Ty znasz moje wszystkie pragnienia,błędy które popełniłam.Proszę Cię o Wstawiennictwo do Boga o odszukanie prawdziwej miłości.Już tyle lat jestem samotną cierpiącą osobą,obdarz mnie mężem i rodziną.Proszę,błagam zlituj się nade mną.Dziękuję
 aga: 06.06.2012, 20:16
 Maryjo błagam daj mi jakiś znak, proszę wysłuchaj mnie.....miłość mnie odmieni....nie chcę być tak zła jak teraz jestem....lecz nie moja wola,....
 MadeleineRoxane: 01.06.2012, 21:47
 Maryjo, Matko Boża-Ty wiesz jak cierpię, że moje serce roztrzaskał człowiek, którego kochałam prawie trzy lata. Dla niego była to zabawa, dla mnie życie. Błagam Matko Przenajświętsza pomóż mi zrozumieć i zmienić swe błędy, wybaczać i kochać. Błagam Cię o odwzajemnione uczucie, nie mam już sił. Proszę wspomóż i poprowadź mnie do mężczyzny, który mnie uczciwie, szczerze pokocha.Bardzo, bardzo proszę otrzyj me łzy kapiące na dłonie. Pomóż odszukać usmiech...Dziękuję Mateńko.
 aga: 17.05.2012, 19:58
 Matko tak bardzo go kocham a on nie jest przeznaczony dla mnie, nie chce o nim myśleć ale nie potrafie o nim zapomnieć, niech będzie wola Ojca widocznie ja nie dałabym mu szczęścia, spraw Maryjo aby nigdy o mnie źle nie myślał, proszę.


 Agnieszka: 03.05.2012, 20:47
 Maryjo znasz moje serce i wszystkie troski, każde marzenie i tęsknoty, błagam Cię wstaw się za mną, niech Miłosierny Bóg okaże mi litość, wybaczy grzechy i poprowadzi takł by to życie miało jakiś sens!
 JA: 27.04.2012, 14:52
 TYLE SIE WYDARZYLO. STARCZYLO MI SIL, ALE JA BYM CZCIALA JUZ ODPOCZAC. TYLE CUDOWNYCH RZECZY BYM CHCIALA, ALE JEDNEJ NAJBARDZIEJ. POMOZ MI. CO MAM ROBIC??
 aga : 25.04.2012, 11:32
 Maryjo poprowadź mnie drogą do zbawienia, pomóż znaleźć specjaliste niech mi pomoże, bym w końcu mogła żyć normalnie. Jezu pomóż mi odnaleźć właściwą ścieżkę.
 martyna: 14.04.2012, 22:04
 Maryjo proszę Cię, aby ten którego tak bardzo pokochałam też mnie pokochał. Spraw, abym wreszcie była szczęśliwa z osobą którą kocham. Niech w końcu zwróci na mnie uwagę. Wysłuchaj mnie Matko. ;(
 aga : 02.04.2012, 17:03
 Błagam o zapomnienie o pewnym człowieku, wiesz o kim Maryjo. Taki człowiek jak ja może tylko marzyć, a i tego już nie lubię, bo zderzenie z rzeczywistością jest dramatem. Każde moje pragnienie, obraca sie przeciwko mnie, boje sie już marzyć!! Wiem co mnie czeka mogę tylko prosić o ratunek jakieś cudowne rozwiązanie problemów, chociaż w jakimś ułamku, bym mogła być lepszym człowiekiem a nie tylko śmieciem. Niech ci wszyscy którzy patrzą na mnie z pogardą zaznają troche nedzy tak jak ja by nigdy więcej nie krzywdzili innych w ten sposób. Maryjo Trójco Święta pomózcie mi pogodzić sie z tym losem.
 IDI: 01.04.2012, 22:16
 TO WSZYSTKO MNIE TAK BARDZO DRECZY. POMOZ MI. BLAGAM. UWOLNIJ OD ZLA. TWOJEJ KOCHANEJ POMOCY WZYWAM, W PRACY, W ZYCIU, W RODZINIE. PRZYJDZ DO NAS A WZYSTKO SIE USPOKOI.
 JA: 01.04.2012, 22:13
 MARYJO CZY TO TEN? POMOZ MI ODZYSKAC SAMA SIEBIE. GUBIE SIE CORAZ BARDZIEJ. NAUCZ MNIE KOCHAC SAMA SIEBIE. BARDZO TEGO PRAGNE I NIE POTRAFIE. ZAOPIEKUJ SIE NAJDROZSZA MI OSOBA. BLAGAM. OBRON JA PRZED WSZELKIM ZLEM. ZATROSZCZ SIE O NIA. TO MOJ NAJWIEKSZY SKARB. POMOZ NAM. SPRAW ZEBYSMY ZYLI TAK JAK PRAGNIEMY. UWOLNIJ NAS OD WSZELKIEGO ZLA. MARYJO ZASIEJ DOBRO W NASZYM ZYCIU. BLAGAM POMOZ POMOZ TEZ TYM ZA KTORYCH PROSZE . JEZELI TO NIE JEST TO TO POMOZ IM ODNALEZC PRAWDIWE SZCZESCIE. PROSZE.OCAL IC I NAS WSZYSTKICH. AMEN.
 agnieszka: 29.03.2012, 16:10
 Maryjo wiesz że pragnę być lepszym człowiekiem, proszę Cię wysłuchaj moich próśb, których jest tak wiele...na CHWAŁĘ BOŻĄ Maryjo, błagam o Twoje cudowne orędownictwo!
 Irena: 28.03.2012, 20:55
 kochana MATKO upros moje łaski i modlitwa u BOGA przepraszam za moje upadki i pomusz mi BOZE BYC DOBRYM człowiekiem i zebym mogla znalesc dobra i platna prace MARYJO I BŁAGAM CIE O MIŁOSC ZEBYM ZNALAZŁA TEGO JEDNEGO UKOCHANEGO CHŁOPAKA
 M...: 24.03.2012, 12:58
 Maryjo,proszę Cię o wstawiennictwo u Twojego Syna o szczerą,odwzajemnioną,wieczną i opartą na wierze miłość. Niech Duch Święty obdarzy nas mądrością i pozwoli nam być razem jako wspaniałe i szczęśliwe małżeństwo do końca swoich dni. Miej w swojej opiece moją rodzinę i tego,z którym przyjdzie mi iść przez życie. Niech nasza miłość uczyni nasze życie wspaniałym i godnym nazywania się Twoimi dziećmi. Amen.
 aga: 20.03.2012, 19:45
 Kochana Matko pomóż mi uporać sie z uczuciem zawiści, zazdrości, bo to mnie strasznie niszczy i nie podoba sie Bogu. Nie pozwól mi jeszcze kiedyś tak chybnie ulokowac moje uczucia. Maryjo prowadź mnie tak bym spotykała na swojej drodze życzliwe osoby i spraw bym i ja była bardziej otwarta na drugiego człowieka. Kochana mamusiu błagam o Twoje wstawiennictwo!
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] (16) [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27]


Autor

Treść

Nowości

sw. Szymon z Lipnicysw. Szymon z Lipnicy

Modlitwa do św. Szymona z LipnicyModlitwy do św. Szymona z Lipnicy

Litania do św. Szymona z LipnicyLitania do św. Szymona z Lipnicy

sw. Fryderyk z Utrechtusw. Fryderyk z Utrechtu

Modlitwa do św. Fryderyka z UtrechtuModlitwa do św. Fryderyka z Utrechtu

ks. Alojzy Arendtks. Alojzy Arendt

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej