Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o piękną miłość

Maryja miała kiedyś tyle lat co Ty. Jaka była?... Jak się zachowywała? Co myślała? Czego pragnęła? Jak się ubierała? Wzór dziewczyny, kobiety, matki, wzór miłości do Boga i ludzi. Doskonała nauczycielka pięknej miłości, czystej, prawdziwej, Bożej. Może być wielką inspiracją dla Ciebie. Wpatruj się w ten wzór. Módl się także do Maryi. Modlitwa to przebywanie z Nią.

"Kto z kim przystaje takim się staje" - mówi słusznie stare polskie przysłowie. Nauczysz się wiele od Niej, wiele wspaniałych rzeczy, przebywając z Nią na modlitwie.

Zawierz Jej swoją życiową drogę, w modlitwie:

Maryjo, Matko Jezusa, Nauczycielko pięknej miłości, Twoim Niepokalanym Sercu składam moje serce pełne niedoskonałości. Oczyszczaj je, przemieniaj, upodabniaj do swojego. Tobie zawierzam samą siebie i swoją przyszłość. Oddaję Ci każdy mój krok, każdą chwilę mojego życia. Prowadź mnie, ucz pięknej miłości, chroń przed pokusami świata, przed każdym złem. Prowadź mnie tak, bym spotkała męża, którego Bóg mi przeznacza i uproś nam łaskę szczęśliwego życia rodzinnego. Zdrowaś Maryjo... Modlitwa o piękną miłość


   

Wasze komentarze:
 aga : 25.04.2012, 11:32
 Maryjo poprowadź mnie drogą do zbawienia, pomóż znaleźć specjaliste niech mi pomoże, bym w końcu mogła żyć normalnie. Jezu pomóż mi odnaleźć właściwą ścieżkę.
 martyna: 14.04.2012, 22:04
 Maryjo proszę Cię, aby ten którego tak bardzo pokochałam też mnie pokochał. Spraw, abym wreszcie była szczęśliwa z osobą którą kocham. Niech w końcu zwróci na mnie uwagę. Wysłuchaj mnie Matko. ;(
 aga : 02.04.2012, 17:03
 Błagam o zapomnienie o pewnym człowieku, wiesz o kim Maryjo. Taki człowiek jak ja może tylko marzyć, a i tego już nie lubię, bo zderzenie z rzeczywistością jest dramatem. Każde moje pragnienie, obraca sie przeciwko mnie, boje sie już marzyć!! Wiem co mnie czeka mogę tylko prosić o ratunek jakieś cudowne rozwiązanie problemów, chociaż w jakimś ułamku, bym mogła być lepszym człowiekiem a nie tylko śmieciem. Niech ci wszyscy którzy patrzą na mnie z pogardą zaznają troche nedzy tak jak ja by nigdy więcej nie krzywdzili innych w ten sposób. Maryjo Trójco Święta pomózcie mi pogodzić sie z tym losem.
 IDI: 01.04.2012, 22:16
 TO WSZYSTKO MNIE TAK BARDZO DRECZY. POMOZ MI. BLAGAM. UWOLNIJ OD ZLA. TWOJEJ KOCHANEJ POMOCY WZYWAM, W PRACY, W ZYCIU, W RODZINIE. PRZYJDZ DO NAS A WZYSTKO SIE USPOKOI.
 JA: 01.04.2012, 22:13
 MARYJO CZY TO TEN? POMOZ MI ODZYSKAC SAMA SIEBIE. GUBIE SIE CORAZ BARDZIEJ. NAUCZ MNIE KOCHAC SAMA SIEBIE. BARDZO TEGO PRAGNE I NIE POTRAFIE. ZAOPIEKUJ SIE NAJDROZSZA MI OSOBA. BLAGAM. OBRON JA PRZED WSZELKIM ZLEM. ZATROSZCZ SIE O NIA. TO MOJ NAJWIEKSZY SKARB. POMOZ NAM. SPRAW ZEBYSMY ZYLI TAK JAK PRAGNIEMY. UWOLNIJ NAS OD WSZELKIEGO ZLA. MARYJO ZASIEJ DOBRO W NASZYM ZYCIU. BLAGAM POMOZ POMOZ TEZ TYM ZA KTORYCH PROSZE . JEZELI TO NIE JEST TO TO POMOZ IM ODNALEZC PRAWDIWE SZCZESCIE. PROSZE.OCAL IC I NAS WSZYSTKICH. AMEN.
 agnieszka: 29.03.2012, 16:10
 Maryjo wiesz że pragnę być lepszym człowiekiem, proszę Cię wysłuchaj moich próśb, których jest tak wiele...na CHWAŁĘ BOŻĄ Maryjo, błagam o Twoje cudowne orędownictwo!
 Irena: 28.03.2012, 20:55
 kochana MATKO upros moje łaski i modlitwa u BOGA przepraszam za moje upadki i pomusz mi BOZE BYC DOBRYM człowiekiem i zebym mogla znalesc dobra i platna prace MARYJO I BŁAGAM CIE O MIŁOSC ZEBYM ZNALAZŁA TEGO JEDNEGO UKOCHANEGO CHŁOPAKA
 M...: 24.03.2012, 12:58
 Maryjo,proszę Cię o wstawiennictwo u Twojego Syna o szczerą,odwzajemnioną,wieczną i opartą na wierze miłość. Niech Duch Święty obdarzy nas mądrością i pozwoli nam być razem jako wspaniałe i szczęśliwe małżeństwo do końca swoich dni. Miej w swojej opiece moją rodzinę i tego,z którym przyjdzie mi iść przez życie. Niech nasza miłość uczyni nasze życie wspaniałym i godnym nazywania się Twoimi dziećmi. Amen.
 aga: 20.03.2012, 19:45
 Kochana Matko pomóż mi uporać sie z uczuciem zawiści, zazdrości, bo to mnie strasznie niszczy i nie podoba sie Bogu. Nie pozwól mi jeszcze kiedyś tak chybnie ulokowac moje uczucia. Maryjo prowadź mnie tak bym spotykała na swojej drodze życzliwe osoby i spraw bym i ja była bardziej otwarta na drugiego człowieka. Kochana mamusiu błagam o Twoje wstawiennictwo!


 M : 19.03.2012, 17:02
 O Maryjo , błagam Cię o miłość . Abym spotkała chłopaka który będzie mnie kochać całym sercem i całą duszą. Żeby był mi zawsze wierny . Żyję cały czas w samotności , nie chcę już tak . Chcę być szczęśliwa . Chcę zaznać smak miłości . Błagam . Droga Pocieszycielko. Nie zapomnij o mnie !. Błagam o pomoc.
 Ola: 17.03.2012, 20:29
 Boziu, daj proszę dużo miłości dla Oli i Krzyśka. Niech oboje wiedzą że są dla siebie stworzeni w 100% bez żadnych wątpliwości.
 Martyna : 11.03.2012, 17:51
 Maryjo proszę Cię o chłopaka który mnie pokocha.
 aga: 27.02.2012, 17:25
 Maryjo proszę Cię pomóż mi wyzbyć sie zazdrości, która mnie niszczy, pomóż zapomnieć o tym człowieku. Ty byłaś nieskazitelna i wolna od tych grzesznych uczuć, proszę Cię zmiłuj sie nade mną, otaczaj mnie swoją matczyną opieką i nie pozwól mi juz nigdy ulokowac swych uczuć tak chybnie. Wierze że okażesz sie Matką, dobrą i współczującą.
 aga: 26.02.2012, 19:40
 Maryjo wyjednaj mi tę łaskę proszę, zlituj sie nade mną! Zawierzyłam Tobie i Jezusowi moją drogę życiową, przepraszam za moją grzeszną przeszłość, nie chce być juz tak złym człowiekiem. Maryjo szafarko łask módl sie za nami!
 Iza: 22.02.2012, 21:15
 O matko daj mi szansę być szczęśliwa dziewczyna mam 23lata i nigdy nie byłam kochana i szczęśliwa proszę o Chłopaka który mnie pokocha i będzie mi wierny tak jak ja
 kasia: 19.02.2012, 11:56
 Maryjo proszę Cię abym znanlazła kochającego,zabezpieczającego mi bezpieczeństwo,dobrego dla mnie męża.Proszę serdecznie o ten dar
 Anetka.. : 14.02.2012, 23:57
 O Pani Najświętsza! Pomóż mi! Tak bardzo cierpię :( już 2 lata od kiedy poczułam do niego to cudowne uczucie. Ja już nie chcę tak się tym wszystkim katować... Tylko o jedno Ciebie proszę powiedz raz ale szczerze : Kiedy mnie stąd zabierzesz?? :(
 magda.s: 11.02.2012, 02:29
 Maryjo, Tyś naszą nadzieją dlatego proszę Cię o piękną, prawdziwą miłość. Wiem, że Ty wszystko możesz. Dziękuje Ci że jesteś.
 e: 07.02.2012, 17:32
 MARYJO KTO MOZE MI POMOC POLUBIC SIEBIE, UWOLNIC OD LEKU. ZWRACAM SIE Z TYM DO BOGA, JUZ NIE MAM SILY. POMOZ MI W TYM, JEST MI BARDZO CIEZKO. ZLITUJ SIE.
 mysia: 17.01.2012, 20:21
 Maryjo, proszę abyś wyleczyła mnie z tej miłości lub jeśli to możliwe-by On był mój, chciałabym dzielić z nim każdą sekundę, minutę, godzine, dzień i poszczególne lata mojego życia, żebyśmy się nie kłócili lub po prostu zapomnieli o sobie, bo dalej tak nie potrafię, ta niepewność mnie dobija...Amen.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] (16) [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa do św. Edyty SteinModlitwa do św. Edyty Stein

Czym jest nawrócenie? Jak jest możliwe?Czym jest nawrócenie? Jak jest możliwe?

Czarna Madonna o jasnej twarzyCzarna Madonna o jasnej twarzy

Święta Monika w 'Wyznaniach' synaŚwięta Monika w "Wyznaniach" syna

Akt Oddania Narodu Polskiego Niepokalanemu Sercu MaryiAkt Oddania Narodu Polskiego Niepokalanemu Sercu Maryi

Najbardziej popularne

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2022 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej