Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o piękną miłość


     Maryja miała kiedyś tyle lat co Ty. Jaka była?... Jak się zachowywała? Co myślała? Czego pragnęła? Jak się ubierała? Wzór dziewczyny, kobiety, matki, wzór miłości do Boga i ludzi. Doskonała nauczycielka pięknej miłości, czystej, prawdziwej, Bożej. Może być wielką inspiracją dla Ciebie. Wpatruj się w ten wzór. Módl się także do Maryi. Modlitwa to przebywanie z Nią.

     "Kto z kim przystaje takim się staje" - mówi słusznie stare polskie przysłowie. Nauczysz się wiele od Niej, wiele wspaniałych rzeczy, przebywając z Nią na modlitwie.

Zawierz Jej swoją życiową drogę, w modlitwie:

Maryjo, Matko Jezusa, 
Nauczycielko pięknej miłości, 
Twoim Niepokalanym Sercu składam 
moje serce pełne niedoskonałości.
 
Oczyszczaj je, przemieniaj, 
upodabniaj do swojego. 

Tobie zawierzam samą siebie 
i swoją przyszłość. 

Oddaję Ci każdy mój krok, 
każdą chwilę mojego życia. 

Prowadź mnie, ucz pięknej miłości, 
chroń przed pokusami świata, 
przed każdym złem. 

Prowadź mnie tak, bym spotkała męża, 
którego Bóg mi przeznacza i uproś 
nam łaskę szczęśliwego życia rodzinnego. 

Zdrowaś Maryjo...

   

Wasze komentarze:
 Tati: 02.03.2014, 19:46
 Maryjo proszę cię o miłość mężczyzny którego noszę w sercu ,jeżeli jest to zgodne z wolą Bożą.
 @sia: 27.02.2014, 20:57
 Maryjo Najświętsza, proszę Cię o łaskę szczęśliwego życia rodzinnego dla naszej rodziny dla mojego męża Krzysia, córeczki Kasi i dla mnie. Dziękuję, że jesteśmy razem i proszę żebyśmy już na zawsze razem zostali. Dziękuję za ogromną miłość, którą wzajemnie się darzymy i za ogromne szczęście, jakie mamy. Niech łaska Twoja na nas spływa, proszę z całego serca...
 Justyna: 18.02.2014, 08:49
 Matko Kochana pomóż nam: niech On upora się z przeszłością i obdarzy mnie prawdziwą i szczerą miłością. Daj nam szansę bo ja go bardzo kocham- nigdy nikogo tak nie kochałam. Dopomóż i ześlij na nas swe łaski. Amen
 ja: 17.02.2014, 16:23
  Maryjo Moja kochana matko, ufam Ci całym sercem,duszą moją..wierzę w to głęboko,że na tym świecie, żyje moja bratnia dusza,mój oczekiwany przyszły mąż,człowiek o dobrym sercu..spraw, abym spotkała te miłość odwzajemnioną i razem z nim, abyśmy żyli długo w zdrowiu,szczęściu i miłości....tworzyli razem wspaniałą rodzinę..proszę Cię moja Mateczko wstaw się za mną u Boga- proszę Cię.
 Justyna: 17.02.2014, 16:20
  Maryjo, Tobie oddaje swój los, w Twoje ręce, serce, dłonie skladam moje najszczersze marzenie...Proszę Cię dziś o miłość Pawła, tylko Ty wiesz, jak bardzo Go pokochałam i marzę, żaby on pokochał i mnie, żeby się do mnie odezwał, żebyśmy mieli jeszcze jedną szansę. Tak bardzo Maryjo pragnę prawdziwej miłości i myslę, że jestem na nia gotowa. Maryjo wierze, że jesteś, wierzę, że wusłuchasz mych próśb.
 nadzieja: 17.02.2014, 16:06
 Święta Maryjo najukochańsza Matko wstaw sie za mną u Boga pomóż mi pozbierać myśli: spraw aby on mnie pokochał daj nam jeszcze szanse: chciałabym zeby bardziej mnie szanowal i docenil, bardzo przez niego cierpię choc wiem ze nie robi tego umyslnie, rozjasnij jego i mój umysl abym była pewna swych uczuć i nie słuchała innych. Niech upora się z przeszłością i otworzy się na naszą wspólną miłość. Prosze Cie Matko spraw zeby mnie pokochal najprawdziwszą miłością, a na pewno nie zmarnuje tej szansy, dobrze wiesz ze nikogo nigdy tak nie kochalam. Proszę Cię o tą szanse, już nie mam sił i boję się że odpuszcze a tak bardzo go kocham. Pomóż mu odwzajemnić to uczucie.
 bozena: 12.02.2014, 18:32
 Maryjo proszę cię o miłość mężczyzny którego noszę w sercu ,jeżeli jest to zgodne z wolą Bożą.
 Renata: 02.02.2014, 17:54
 Maryjo, prosze Cię, aby pomimo wielu zawiłości życiowych, moja córka potrafiła odważnie zobaczyć, odnaleźć się przy boku swojego przyszłego męża, który na nią czeka z woli bożej.
 Karolina: 20.01.2014, 21:25
 Prosze Cie Maryjo aby osoba na ktorej mi zalezy byla blisko mnie juz zawsze...


 K..: 17.01.2014, 22:48
 Święta Maryjo Matko Najwyższego .. proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Naszego o miłość o tego jedynego z którym na Wasze podobieństwo będę mogła stworzyć wspaniały Dom Rodzinę, Ty doskonale wiesz za kogo się modlę co wieczór.. Proszę aby moja skromna modlitwa została wysłuchana, Zdrowaś Maryjo łaski pełna...
 K..: 17.01.2014, 22:41
 Święta Maryjo Matko Najwyższego .. proszę o Twoje wstawiennictwo u Pana Naszego o miłość o tego jedynego z którym na Wasze podobieństwo będę mogła stworzyć wspaniały Dom Rodzinę, Ty doskonale wiesz za kogo się modlę co wieczór.. Proszę aby moja skromna modlitwa została wysłuchana, Zdrowaś Maryjo łaski pełna...
 Martyna: 12.01.2014, 18:25
 Boże, spraw aby na mojej drodze pojawił się człowiek z którym będe szła przez całe życie. Aby nauczył mnie kochać. Prosze Cię Boża o odnalezienie prawdziwej miłości, męża zakochanego we mnie i w Tobie
 Małgosia: 10.01.2014, 11:03
 Maryjo prosze, błagam Cię o dobrego chłopaka i dobrego męża. Wysłuchaj mojej modlitwy.
 kasia: 05.01.2014, 08:41
 Maryjo, Św. Józefie, Jezusie proszę Was o wspaniałego chłopaka żebyśmy byli dla siebie przeznaczeni na całe życie, byśmy żyli w czystości i by jego miłość do mnie była darem i oznaką Twojej miłości do mnie. By był lekarstwem na moje problemy. Amen
 r b . d w: 01.01.2014, 23:42
 Czasami marzymy o .. czymś co jest poza zasięgiem-Czego nie możemy zdobyć! Zdajemy sobie sprawę o.. TYM wtedy, w jednym momencie.. że - brak "czegoś" czego się bardzo pragnie, jest nieodzownym elementem szczęścia? Oczy chcą ......... Oczy chcą tego o czym ludzie śnią. Oczy chcą tego.. czego nie sięga dłoń! BÓG jest sędzią WIDZI ..WIE LEPIEJ? CZY SPOTKAMY SIĘ ..tego nie wie Nikt(!) I tak jak mówi,na początku było SŁOWO,potem Adam pierwszy z mężczyzn,Ewa i nieszczęsny owoc i..wąż co wciąż chciał zwieść-pożądanie, które ludziom trudno znieść ..(zrozum rozum nie chce,nie chce-ale OCZY WIDZĄ ..OCZY KRZYCZĄ ?) i już spokój zarazem niepokój świat pełen pokus chcąc- nie chcąc "mamy" JE w OKU. ........ oczy chcą tego ... czego nie sięga dłoń-Ciebie ? ...i "jest" ZNAK - "niebój się MIŁOŚCI" w owej wróżbie noworocznej. Choć nie lękam się już,Maryjo prowadź,prowadź ku .. !
 Ania: 31.12.2013, 21:58
 Maryjo proszę Cię o drugą połówkę daj nas sobie i nie czekaj już dłużej taki który będzi mi przyjacielem opiekuńczy i dobry dla mnie odpowiedzialny który będzi emnie wspierał. Bym była przyjażnie nastawiona do ludzi i dała szansę temu który jest mnie godzien.By to był dobry wykształcon człowiek najlepiej o podobnej profesji co ja.Byśmy założyli szczęśliwą kochającą się rodziną,by mi się życie wreszcie ułozyło.Św Jóżefi sw Rito Św Maryjo proszę o drugą połówkę.
 aleks: 29.12.2013, 13:04
 Maryjo prosze cie o chlopaka
 Marta 27.12.2013,16.19: 27.12.2013, 16:19
 Maryjo proszę Cię z całego serca żebym miała chłopaka i dobrego męża Proszę Cię. Wysłuchaj mej prośby.
 Dominika: 11.12.2013, 19:15
 Ukochana Maryjo .. moja matko .. Bądź wola Twoja i Boża.Tobie powierzam z miłością wszystko! Otworzyłaś Nam ze św.Józefem nasze serca na prawdziwy cud pięknej miłości. Doswiadczamy tego- ducha pięknej miłości... Wiem, że już wkrótce "to czekanie na siebie" się wypełni. Już niedługo nas połączysz... Dziękuję Ukochańsza Matko ..za wszystko .. za drogę ,nie łatwą którą przeszliśmy -wspieraj nas umacniaj,prowadź nami? Pobłogosław nam ..by Nasze szczęście było Twoim udziałem.. By nasz dom był Jak Wasza św.rodzina- Twoja i św.Józefa. By nasz dom był bogaty w Wasze łaski. Amen.
 Marta: 29.11.2013, 22:02
 Matko, proszę o dobrego męża z którym będę mogła kroczyć przez życie. Abyśmy byli dla siebie podporą i radością.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] (9) [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24]


Autor

TreśćPoprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]


Modlitwy | Opowiadania | Zagadki | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej