Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o piękną miłość

Maryja miała kiedyś tyle lat co Ty. Jaka była?... Jak się zachowywała? Co myślała? Czego pragnęła? Jak się ubierała? Wzór dziewczyny, kobiety, matki, wzór miłości do Boga i ludzi. Doskonała nauczycielka pięknej miłości, czystej, prawdziwej, Bożej. Może być wielką inspiracją dla Ciebie. Wpatruj się w ten wzór. Módl się także do Maryi. Modlitwa to przebywanie z Nią.

"Kto z kim przystaje takim się staje" - mówi słusznie stare polskie przysłowie. Nauczysz się wiele od Niej, wiele wspaniałych rzeczy, przebywając z Nią na modlitwie.

Zawierz Jej swoją życiową drogę, w modlitwie:

Maryjo, Matko Jezusa, Nauczycielko pięknej miłości, Twoim Niepokalanym Sercu składam moje serce pełne niedoskonałości. Oczyszczaj je, przemieniaj, upodabniaj do swojego. Tobie zawierzam samą siebie i swoją przyszłość. Oddaję Ci każdy mój krok, każdą chwilę mojego życia. Prowadź mnie, ucz pięknej miłości, chroń przed pokusami świata, przed każdym złem. Prowadź mnie tak, bym spotkała męża, którego Bóg mi przeznacza i uproś nam łaskę szczęśliwego życia rodzinnego. Zdrowaś Maryjo... Modlitwa o piękną miłośćWasze komentarze:
 DAISY: 31.01.2011, 18:21
 MARYJO JEZELI TO ON, A TAK CZUJE MOJE SERCE TO POMOZ NAM DO SIEBIE WROCIC. NATCHNIJ GO, ZEBY ZROZUMIAŁ, ŻE PRZY MNIE JEST JEGO MIEJSCE... NIEPOKALANE SERCE MARYI MÓDL SIĘ ZA NAMI. MIEJ NAS W SWOJEJ OPIECE KOCHANA MATKO NASZA. AMEN.
 ja: 29.01.2011, 11:32
 MARYJO STAŁO SIĘ COS STRASZNEGO. CALKOWICIE MNIE TO ZALAMALO. CALKOWICIE MNIE TO ZLAMALO MATKO MOJA KOCHANA. NIE MAM JUZ WIARY W NIC. NIE MAM JUZ SILY MARYJO. ZEBY WALCZYC. CO ROBIC??? MARYJO BLAGAM CIE MIMO WSZYSTKO ZAOPIEKUJ SIE MNA. MAM DEPRESJE, JESTEM ZNOWU SAMOTNA, ON MNIE ZOSTAWIL, MUSZE WRACAC TAM GDZIE NIE MAM SILY BYC. PRZEPRASZAM, ALE NIE MEM JUZ SILY ANI WIARY. CHCIALABYM TYLKO MIEC RODZINE, NORMALNE ZYCIE,NIC WIECEJ, A ZYCIE TAK MNIE STRASZLIWUE PONIEWIERA. PROSZE NIECH ON WROCI BO BARDZO GO POTRZEBUJE. MARYJO ZALAMALAM SIE, KTO MI POMOZE???
 EDYS: 23.01.2011, 20:56
 MARYJO CZY JEST DLA MNIE MIŁOŚĆ??? WIEM, ZE TO MOJA WINA, ALE NIE UMIEM SOBIE Z TYM PORADZIC. CO ROBIC??? JA CHCE TYLKO PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI PANI NASZA. NIE POZWOL ZEBY MNIE KTOS ZRANIL. PROSZE NIECH TO BEDZIE TO NA CO ZASLUGUJE, BARDZO CIE PROSZE.
 iza: 19.01.2011, 00:31
 Maryjo proszę Cię o szczęście dla osoby, która tak wiele dla mnie znaczy. Bardzo chciałabym z nim być, aby móc być dobrą dla niego. Dodaj mi odwagi, żebym mogła powiedzieć mu o swoim uczuciu, to trwa już tak długo... Proszę cię pokieruj moi życiem tak, abym była szczęśliwa.
 Zakochana : 09.01.2011, 20:03
 Najświętsza Panienko bardzo Cię proszę by mężczyzna którego kocham napisał do mnie.Jednak gdy to nie On jest mi przeznaczony doprowadż do tego abym go spotkala.Nie chce mieć chłopaka by się pochwalić przed znajomymi>Chcę żeby mniała z kim porozmawiać o wszystkich moich problemach których mam tak dużo.Wieże że mi pomożesz.Z ufnościom Cię o to proszę.Sw. maryjo mudl się za mną...:*
 Hanna: 06.01.2011, 18:10
 Kochana mamo Maryjo...Ty znasz mnie ,znasz moje plany i pragnienia ,wiesz jakie mam marzenia .Wiesz również z jakim problemem się zmagam,Pomóż mi proszę. Proszę Cię Najświętsza Panno Maryjo byś nie zapomniała o tym jakiego chłopaka pragnę i o jaką miłość proszę.
 JA: 18.12.2010, 23:23
 MARYJO PROSZE NIECH TA PRAWDZIWA MILOSC PRZYJDZIE WE WLASCIWYM MOMENCIE I NIECH NAUCZY MOJE SERCE KOCHAC
 JA: 18.12.2010, 23:19
 MATKO PIEKNEJ MILOSCI NAUCZ MNIE WYPELNIAC PRZYKAZANIE MILOSCI. NAUCZ MNIE KOCHAC SIEBIE. BARDZO SIEBIE KRZYWDZE. POMOZ MI SIEBIE KOCHAC. PROSZE DAJ MI TA DRUGA OSOBE I PIEKNA NIEZWYKLA MILOSC, W KTOREJ SIE ODNAJDE. MARYJO MAM TYLKO TRZY PRAGNIENIA:) PROSZE WYSLUCHAJ:) NIEWIELE TRZEBA ZEBY MNIE UCZYNIC SZCZESLIWA;) JEZELI TO JEST ZGODNE Z WOLA BOGA TO PROSZE O JEGO POWROT, JEGO MILOSC I MOZLIWOSC OBDAROWANIA GO MOJA MILOSCIA. NIECH TO SZCZESCIE WROCI. NIEPOKALANE SERCE MARYI MODL SIE ZA NAMI. DZIEKUJE ZE Z NAMI JESTES.
 EDYTA: 14.12.2010, 20:16
 NIE UMIEM TAK ZYC. MARYJO POMOZ MI, BLAGAM CIE.


 JA: 12.12.2010, 14:42
 MARYJO POGUBILAM SIE , POMOZ MI.TRACE NADZIEJE, A NIE CHCE TEGO. MARYJO BARDZO PRAGNE TE SWIETA SPEDZIC Z KIMS. MOZE TO JEST MOZLIWE??? UWOLNIJ MNIE OD SAMOTNOSCI. WYPELNIJ MOJE ZYCIE MILOSCIA. BARDZO POTRZEBUJE BOZEJ ŁASKI I POMOCY. ZLITUJCIE SIE NADE MNA. POKORNIE I UFNIE PROSZE
 DAISY: 08.12.2010, 20:40
 MARYJO PROSZE CIE O MILOSC. BARDZO BYM CHCIALA, ZEBY SZYMON ZMIENIL CO DO NAS ZDANIE, BO CHCIALABYM GO OBDARZYC TYM CUDOWNYM UCZUCIEM, KTORE SIE WE MNIE NARODZILO. MARYJO JEZELI JEST TO MOZLIWE TO DOPOMOZ NAM. POGUBILAM SIE W TYM WSZYSTKIM. PROSZE POPROWADZ MNIE. USŁYSZ MOJE BŁAGANIA.
 IDI: 07.12.2010, 20:11
 ... POMOZ MU MARYJO ZROZUMIEC ZE OBOK MNIE JEST JEGO MIEJSCE. POMOZ NAM, BO NIE DALISMY RADY. WYSLUCHAJ MNIE
 Ewunia: 06.12.2010, 19:44
 proszę cię Maryjo o wszelkie szczęście zdrowie miłość i wierność w moim życiu aby zawsze panowała radość i pewność siebie oraz aby nasza dusza upodabniała sie do ciebie. chce abyś od dzis opiekowała sie naszymi duszami do końca naszych dni. amen
 Ewunia: 06.12.2010, 19:37
 proszę cię Maryjo o wszelkie szczęście zdrowie miłość i wierność w moim życiu aby zawsze panowała radość i pewność siebie oraz aby nasza dusza upodabniała sie do ciebie. chce abyś sie nami opiekowała do końca naszych dni. amen
 ME: 02.12.2010, 21:45
 MARYJO PROSZE O MILOSC , ULOZENIE SOBIE ZYCIA. DZIEKUJE ZA POMOC I TWOJE WSTAWIENNICTWO. JEZELI TAKA JEST WOLA PANA TO PROSZE ZEBY ON POWROCIL I MNIE KOCHAL JAK DAWNIEJ. DZIEKUJE CI ZA TA MILOSC. BŁAGAM NIECH JESZCZE POWROCI.PRAGNE GO KOCHAC. POZWOL MI PROSZE...:(
 EDYTKA: 01.12.2010, 21:17
 TY WIESZ CO SIE STALO. CO JA MAM ROBIC? MARYJO ZYCIE SAMOTNE NIE MA SENSU ANI CELU. MARYJO TY ZNASZ MOJE SERCE, JAK ONO PRAGNIE KOCHAC. POMOZ MI MATKO KOCHANA. MARYJO NIECH DOBRO ZWYCIEZY W MOIM ZYCIU.
 POTRZEBUJACA: 01.12.2010, 19:08
 MARYJO JA CHCE ZYC CHCE KOCHAC CHCE ZYC. PANI MOJA POMOZ MI, WYZWOL UWOLNIJ OCZYSC UWOLNIJ. POMOZ ZNOWU ODDYCHAC. CHCE ZYC. BŁAGAM. BYLAM TAKA Z NIM SZCZESLIWA, CZY MOGE MU DAC MOJA MILOSC?? PROSZE.
 JA: 30.11.2010, 20:34
 PANI MOJA NIE CHCE BYLEJAKOSCI, PRAGNE CALYM SERCEM PRAWDZIWEJ MILOSCI. BARDZO BYM CHCIALA JEGO OBDAROWAC MOJA MILOSCIA, JEZELI TO MOZLIWE NAKLON JEGO SERCE DO MNIE. DZIEKUJE CI ZE MI GO DALAS. PRZEPRASZAM ZE TO ZNISZCZYLAM. TAK CIEZKO MI JEST Z TYM. MARYJO JEZELI MOZESZ WYSLUCHAJ MNIE. PROSZE POMOZ MI ZEBY MOJE ZYCIE ZNOWU BYLO PELNE I ZEBYM MOGLA ZNOWU SIE REALIZOWAC. PROSZE PRZEMIEN TA BYLEJAKOSC, BO TO NIE JESTEM JA. PROSZE UWOLNIJ Z TYCH WIEZOW STRASZLIWYCH. MARYJO RATUJ.
 EDYTKA: 30.11.2010, 20:21
 PIEKNA JEST TA MODLITWA. MARYJO PROSZE CIE O NIEZWYKLA MILOSC, WZAJEMNE SZCZESCIE, SPELNIENIE, CUDOWNE BYCIE RAZEM WE DWOJE. PROSZE O PIEKNE ODWZAJEMNIONE UCZUCIE, KTORE OBUDZI WE MNIE MOJA DUSZE. MARYJO PROSZE O TAKIEGO CHLOPAKA, KTORY MNIE USZCZESLIWI I JA JEGO. BLAGAM O MILOSC, BO BEZ TEGO NIE MAM NIC MARYJO.
 STOKROTKA: 20.11.2010, 20:47
 MARYJO TAK PRAGNE PIEKNEJ MILOSCI, PRAWDZIWEJ, PROSZE O JEGO POWROT BO CHCE GO TAKA MILOSCIA OBDARZYC, JEZELI NIE JEST TO MOZLIWE TO POMOZ MI SPOTKAC MILOSC TYLKO ZEBY TO NIE BOLALO I NIE PRZERAZALO. TY NA PEWNO DASZ RADE JA NIESTETY NIE. MARYJO WSPOMOZ BONIE CHCE BYC SAMOTNA. BOG JEST MOJA JEDYNA NADZIEJA.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] (20) [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa do św. HieronimaModlitwa do św. Hieronima

św. Hieronimśw. Hieronim

Św. Hieronim patron księgarzyŚw. Hieronim patron księgarzy

Modlitwa do św. Archanioła Gabriela o wstawiennictwo i pomocModlitwa do św. Archanioła Gabriela o wstawiennictwo i pomoc

Dlaczego mamy w Polsce tak wielu 'uzdrowicieli', którzy naciągają chorych ludzi?Dlaczego mamy w Polsce tak wielu "uzdrowicieli", którzy naciągają chorych ludzi?

Co zrobić z osobami, które chodziły na religię a dziś są niewierzącymiCo zrobić z osobami, które chodziły na religię a dziś są niewierzącymi

Najbardziej popularne

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Godzina ŁaskiGodzina Łaski

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2023 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej