Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o piękną miłość

Maryja miała kiedyś tyle lat co Ty. Jaka była?... Jak się zachowywała? Co myślała? Czego pragnęła? Jak się ubierała? Wzór dziewczyny, kobiety, matki, wzór miłości do Boga i ludzi. Doskonała nauczycielka pięknej miłości, czystej, prawdziwej, Bożej. Może być wielką inspiracją dla Ciebie. Wpatruj się w ten wzór. Módl się także do Maryi. Modlitwa to przebywanie z Nią.

"Kto z kim przystaje takim się staje" - mówi słusznie stare polskie przysłowie. Nauczysz się wiele od Niej, wiele wspaniałych rzeczy, przebywając z Nią na modlitwie.

Zawierz Jej swoją życiową drogę, w modlitwie:

Maryjo, Matko Jezusa, Nauczycielko pięknej miłości, Twoim Niepokalanym Sercu składam moje serce pełne niedoskonałości. Oczyszczaj je, przemieniaj, upodabniaj do swojego. Tobie zawierzam samą siebie i swoją przyszłość. Oddaję Ci każdy mój krok, każdą chwilę mojego życia. Prowadź mnie, ucz pięknej miłości, chroń przed pokusami świata, przed każdym złem. Prowadź mnie tak, bym spotkała męża, którego Bóg mi przeznacza i uproś nam łaskę szczęśliwego życia rodzinnego. Zdrowaś Maryjo... Modlitwa o piękną miłośćWasze komentarze:
 Maria: 19.12.2009, 15:36
 Najdrozsza Maryjo, tak bardzo boje sie byc sama, jednak rowniez wiem , ze nie chce byc z nikim kto Ciebie nie szanuje...Chce zawsze pozostac wierna Jezusowi i Tobie...Blagam postaw na mojej drodze kogos wartosciowego, kogo moglabym pokochac z wzajemnoscia i miec dzieci .Prosze wysluchaj mojego blagania...Kocham Cie
 zakochana: 16.12.2009, 19:32
 Maryjo proszę Cię spraw żebym mogła być z mężczyzną którego kocham, którego zraniłam i który zranił mnie. Jednak mimo błędów, nieporozumień kocham Go !!!!! Proszę... Nigdy o nic nie prosiłam..
 A.: 14.12.2009, 16:25
 Matko Boża, proszę Cię o dobrego męża.
 M.P.: 26.11.2009, 19:26
 Matko pomoz mi wybaczyc mezczyznie, ktory skrzywdzil mnie... Pomoz mi znalezc milosc ta prawdziwa . Ta szczera, prawdziwa, jedyna. Bede na nia czekac... Prosze.
 M.P.: 26.11.2009, 18:50
 Matko pomoz mi wybaczyc mezczyznie, ktory skrzywdzil mnie... Pomoz mi znalezc milosc ta prawdziwa . Ta szczera, prawdziwa, jedyna. Bede na nia czekac... Prosze.
 Magda: 08.11.2009, 22:06
 Maryjo, proszę Cię,o siłę dla nas, o to by On wreszcie zrozumial że Go kocham i zeby uswiadomil sobie to co do mnie czuje. kocham jego i zadnego innego, zalezy mi tylko na nim, niech wszystko sie ulozy, niech sie odezwie, nie lekcewazy mnie, potrzebuje go. daj mi wiare, sile i cierpliwosc. kocham Cie.
 Aleksandra : 06.11.2009, 16:15
 Maryjo błagam Cię o miłość na którą czekam juz bardzo długo. Spraw abym była szcześliwa i jak najlepiej przeżyła swoje życie. Prosze niech ten koszmar sie wreszcie skończy
 Anna: 12.10.2009, 22:19
 Maryjo, Matko Najświętsza proszę Cię o pomoc dla Tomka w przezwyciężeniu ciężkiej choroby. Wskaż nam drogę, jeśli mamy nią Wspólnie kroczyć. Matko Najdroższa, Ty znasz rozterki mego serca, pomoż mi w tych trudnych dla mnie i Tomka chwilach. Dopomóż Nam w przezwyciężeniu wszelkich trudności i odnalezieniu Naszego przeznaczenia. Błagam o Łaskę zdrowia, szczęścia i miłości.
 Dorcia: 03.10.2009, 17:36
 Mamusiu matuchno moja Kochana Proszę Cię powiedz mi dlaczego tak niesprawiedliwie mnie potraktowałaś czemu zostawiłaś samą taką naiwną i głupią pustą czemu człowiek którego Kochałam odszedł dlaczego zostawiłaś mnie samą proszę Cię teraz tutaj Proszę nie zapomnij o mnie podaruj mi miłość jeszcze piękniejszą i czystrzą podaruj mi wspaniałego człowieka na którego zawsze będę mogła liczyć i spraw abym mu się przysniła ale ta ja prawdziwa proszę Cię aby on zawsze rozumiał że go Kocham że zawsze poratuję dobrym słowem podaruj mi Miłość bo nie chce byc sama Proszę Cię Kochana mamusiu a całego serduszka Nie pozwól bym została sama z moją chorobą Prosze spraw aby pokochał mnie wyjątkopwy i dobry człowiek który pomoże mi przestrwać to życie Dzięuje Ci mamo Twoja Dorotka Kocham Cię z calutkiego swojego serduszka :):):*:*:* Amen :*


 mama: 29.09.2009, 21:48
 Matko Boza pomoz mojemu synowi blagam o modlitwe i laski dla niego
 mama: 20.09.2009, 00:33
 Mateczko Najswietsza naucz moja corke prawdziwej milosci aby zrozumiala czym jest prawdziwe uczucie ,umiala je odczytac . aby umiala szczerze kochac i byla kochana. Niech z prawdziwej przyjazni zrodzi sie piekne i odwzajemnione uczucie.
 FRANCISZKA: 16.09.2009, 20:06
 MARYJIO MATKTO POD TWĄ OPIEKĘ POWIERZAM NASZE MAŁŻEŃSTWO BO UFAM TOBIE I WIERZĘ ŻE BEDZIE ONO PĘKNE ŻE NASZA MIŁOŚĆ DO SIEBIE NAWZAJEM BĘDZIE SZCZERA I PRAWDZIWA,ŻE WSPÓLNIE BĘDZIEMY BUDOWAC NASZĄ MIŁÓŚĆ DO SIEBIE I BOGA WIERZĘ GORĄCO ŻE TY NAM W TYM POMOŻESZ MATEŃKO PROWAD ZNAS TAK ABY NA NASZEJ DRODZE NIE STAWAŁY ŻADNE PRZESZKODY ABY NASZEJ MIŁOŚCI NIC I NIKT NIE ROZŁĄCZYŁ.MATEŃKO NASZE MAŁŻEŃSTWO JEST SAKRAMENTALNE POMÓZ NAM JE CHRONIĆ PRZED WROGAMI TEGO ŚWIATA ZCEMENTUJ JE MATCZYNĄ MIŁOŚĆIĄ UCZ NAS JAK ŻYC ABY BYŁO CORAZ PIĘKNIEJSZE I TRWAŁE.WYPROŚ NAM ŁĄSKI DOBREGO ZDROWIA I OPIEKI BOŻEJ BOGU NIECH BĘDĄ DZIĘKI I TOBIE MATEŃKO NIEPOKALANA.
 onbeauty: 13.09.2009, 00:36
 Maryjo, proszę dopomóż mi w tych trudnych chwilach i wspomnij na mnie u Pana, abym odnalazła miłość... ale tą prawdziwą i czystą... Dziękuję!
 mikaa: 06.09.2009, 18:45
 Maryjo i ja proszę aby on wrócił, przebudził się i pokochał mnie na nowo...
 me.: 04.09.2009, 23:00
 Panienko, proszę o dobrego człowieka...
 Karolina: 01.09.2009, 20:09
 Mateńko! Proszę Cię chroń i opiekuj się Moniką i Kamilem.Oświeć i otwórz ich!!!
 Ania: 30.08.2009, 21:55
  Matko prosze Cie o kogos kto pokocha mnie taka jaka jestem... wskaz mi droge... postaw na mojej drodze mezczyzne ktory bedzie mnie kochal i szanowal... o to Cie prosze z calego serca...
 Ona: 25.08.2009, 11:41
 Maryjo,błagam Cię ! mężczyzna którego poznałam,chociaż młodszy,jest spełnieniem mych marzeń.. w Nim odnalazłam siebie,zawdzięczam mu wszystko.Przy nim wszystko jest inne i to wlasnie przy Nim poczułam że to jest TO.Kocham Go i pragnę by On tez mnie wkońcu pokochał. Zostawiam sprawe w Twoich rękach!
 Julka: 19.08.2009, 21:24
 Maryjo. Błagam Cię spęłnij moje największe marzenie- sama nigdy tego nie zrobie.
 Angelika: 17.08.2009, 20:47
 Moja Kochaana ! MatKo ! :) :* :* . Prosze Cie z Całego serca i duszy . .. zeby Tomek mnie nie zostawił .. zeby został i pokochał .. taka jakaa jestem .... i jaa Go pokocham ..wiem to .. chciaałabym miec .. kogoss .. czuc sie .. potrzebna , kochaana .. kochana .. Ty wiesz dlaczego .. wiesz ze nie moge byc saamaa... :( przepraszam Cie ... i Kochanego Jezusaa .. za moje błedy ... za naiwnosc i głupote... ale ja Tylko chce byc kochaana .. przez mezczyzne .. prosze .. prosze .. blagamm .. nie chce juz Cierpiec .. chce powiedziec ze kocham zycie i ze jestem szczesliwaa .. pragnee tego z całeego serca... KOCHAM CIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] (23) [24] [25] [26] [27]


Autor

Treść

Nowości

Modlitwa o wstawiennictwo bł. Kardynała Stefana WyszyńskiegoModlitwa o wstawiennictwo bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Medytacje Prymasa TysiącleciaMedytacje Prymasa Tysiąclecia

Modlitwa do św. Germana z ParyżaModlitwa do św. Germana z Paryża

Ks. Stanisław BernackiKs. Stanisław Bernacki

Nie tylko dla prawosławnychNie tylko dla prawosławnych

Niestrawność (dyspepsja) czynnościowaNiestrawność (dyspepsja) czynnościowa

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej