Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki


Duchowa AdopcjaW każdej godzinie i minucie, gdzieś na świecie, umierają najmniejsi i najbardziej bezbronni - nie narodzone dzieci.

One wołają o pomoc również do Ciebie. Nie zwlekaj. Możesz się przyczynić do ich ocalenia,podejmując Duchową AdopcjęMódl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
S. Ann Shields
Żeby wydać owoce, musisz pozwalać się przycinać, wciąż pogłębiać swoją wiarę i relację z Bogiem dzięki modlitwie. Czasami jednak mogą nachodzić Cię wątpliwości. Dlaczego moja modlitwa jest nieskuteczna? Dlaczego, chociaż się modlę, sytuacja się pogarsza? W jaki sposób mam modlić się za innych? ... » zobacz więcejWasze komentarze:
 ewa: 16.04.2007, 21:33
 od 26 marca podjęłam się modlitwy za nienarodzone Maleństwo . to wielka łaska ze można wyprosić u Boga dar zachowania życia u tak bezbronnej istoty . ja mam 23 lata i mam nadzieję że Bóg obdarzy mnie i mojego przyszłego męża potomstwem którego pragnienie zrodziło się we mnie jakiś czas temu. módlcie się za nienarodzone dzieci!!!!!!!!
 weronika-nowy targ: 15.12.2006, 14:04
 Od 5 lat podejmuje duchowa adopcje dziecka poczetego. Cieszy mnie,ze jest taka forma modlitwy. Dla mnie zycie czlowieka zaczyna sie od momentu poczecia w lonie matki i nie ma dwoch zdan. Modlmy sie w intencji poczetych dzieci i ich rodzicow
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] (9)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Kontakt

© 2001-2020 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej