Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuNowenna do Świętego Charbela

   

Wasze komentarze:
 Mariusz : 04.10.2018, 12:48
 Święty Charbelu proszę Cię o wstawiennictwu u Pana by uzdrowił mojego syna i otulił go swoją opieką,chronił od zła
 Mariusz : 04.10.2018, 12:40
 Święty Charbelu proszę Cię o wstawiennictwu u Pana by uzdrowił mojego syna i otulił go swoją opieką,chronił od zła
 Marianna: 04.10.2018, 10:57
 Święty Charbelu proszę cię o wstawiennictwo do Pana Boga za mną aby dał mi łaskę wyzdrowienia.
 Marta : 04.10.2018, 10:18
 Św Charbelu proszę o łaskę zdrowia dla Mnie i całej Mojej rodziny.Niech Bóg ma Mnie w Swojej opiece.
 Marta : 04.10.2018, 10:18
 Św Charbelu proszę o łaskę zdrowia dla Mnie i całej Mojej rodziny.Niech Bóg ma Mnie w Swojej opiece.
 LIDIA: 03.10.2018, 19:47
 Świety Charbelu proszę o łaskę dla mojej córki Anny aby znalazła właściwą pracę.Prosi matka.
 Renata: 03.10.2018, 18:55
 Święty Ojcze Charbelu, uproś łaskę dla mojej mamusi, łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej złośliwej. Proszę wstaw się za moją mamą do Pana Boga aby wysłuchał mojej prośby, modlitwy. Mnie dodaj tylko siły abym godnie mamie pomagała i nigdy nie zwątpiła w łaskę otrzymania od Boga.
 Danka: 30.09.2018, 19:59
 Proszę sw Charbelu uzdrów mnie z mojej choroby,proszę o łaskę ,której tak bardzo potrzebuję
 Natalia : 27.09.2018, 21:50
 Proszę święty Charbelu o wstawiennictwo w intencji mojego małżeństwa aby zostało uratowane, uzdrowione, uwolnione od wszelkiego zła, uchronione przed rozwodem oraz o modlitwę w intencji mojego męża Sławomira aby się nawrócil a jego serce się przemienilo.
 Natalia : 27.09.2018, 19:19
 Proszę święty Charbelu o wstawiennictwo w intencji mojego małżeństwa aby zostało uratowane, uzdrowione, uwolnione od wszelkiego zła, uchronione przed rozwodem oraz o modlitwę w intencji mojego męża Sławomira aby się nawrócil a jego serce się przemienilo.
 Matka : 26.09.2018, 22:51
 Umiłowany Św. Charbelu dziękuje za doznane łaski i z całego serca proszę o zdrowie moich dzieci a w szczególności młodszej córki, teraz ona najbardziej potrzebuje Twojej pomocy. Bóg zapłać
 Ewa: 26.09.2018, 07:09
 Sw Charbelu miej w opiece moja rodzine oddal zlo i zlych ludzi od meza oddal alkohol i zeby nas nie oklamywal zeby przestal jezdzic w trasy i znalazl zastempczego kierowce.
 Danka: 21.09.2018, 20:20
 Sw Chabrelu proszę cie o łaskę zdrowia i uwolnienie mnie z nerwicy
 lidia: 19.09.2018, 07:26
 Święty Ojcze Charbelu wstaw się za moją córka Ania.Pomóż jej w poszukiwaniu dobrej pracy
 monia: 12.09.2018, 23:08
 św ojcze charbelu uzdrów stasia i mamę z choroby nowotworowej,nawróć bratanicę spraw by przyjęła sakramenty
 Artur: 12.09.2018, 06:57
 Święty Charbelu, proszę cię o modlitwę o cudowne uzdrowienie 14-letniego Mateusza, o pokój serca jego rodziców, o sile i łaskę przebaczenia dla nich, za młodszego brata Dawida. Ratuj proszę Mateusza. O uzdrowienie mojego syna.
 Artur: 12.09.2018, 06:56
 Święty Charbelu, proszę cię o modlitwę o cudowne uzdrowienie 14-letniego Mateusza, o pokój serca jego rodziców, o sile i łaskę przebaczenia dla nich, za młodszego brata Dawida. Ratuj proszę Mateusza. O uzdrowienie mojego syna.
 Aleksandra: 08.09.2018, 10:35
 Św.Ojcze Charbel! dawno nic nie pisałam ale moje serce cały czas lgnie do Ciebie.Pomóż zaradzić tym ciągłym rodzinnym niesnaskom.Ileż nerwowości w rodzinnych kontaktach.Czujemy się bardzo oddaleni od rodziny bo nie możemy im dorównać. Nasza pracowitość nie popłaca skoro nie daje to widocznych efektów.Przywiezli zza granicy nawyki których przedtem nie mieli i na które w tym rodzinnym ,otwartym dla wszystkich domu nie było miejsca.Dużo by pisać... pomóż i obroń przed może zakusami o których nie wiemy.Oni mają piękne domy i samochody i na wszystkim się znają ale nie wiedzą co to za data 28 każdego miesiąca ,nie wiedza kto to Św. Ojciec Charbel ,i nie wiem czy kiedyś poznają Św.Charbela z takim ciekawym życiorysem.A może Św. Ojcze Charbel pomożesz mi żeby mogli Cię poznać?
 Mircia: 07.09.2018, 19:52
 ŚWIĘTY CHARBELU ....upraszaj łaski zdrowia dla mnie i moich najbliższych. MIEJ w opiece naszą rodzinę... Broń nad od złego...
 Bozena: 31.08.2018, 20:03
 Sw. Charbelu prosze o uzdrowienie mojej 9 miesiecznej coreczki Lenki z guza mozgu I przywrocenie wzroku. Prosze o laski.dla niej I calej naszej rodziny.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] (21) [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej