Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuNowenna do Świętego Charbela

   

Wasze komentarze:
 Aleksandra: 29.03.2018, 13:13
 Św.Ukochany Ojcze Charbel !
Cudotwórco z Libanu! Pobłogosław sen naszej mamusi który nie chce przyjść ani w dzień ani w nocy,pobłogosław leki które musi zażywać bo przyszła depresja.....Nic nie przygotowuje na Święta bo teraz my o to zadbamy dzieci i wnuczki,ale daj nam nasza mamę uśmiechniętą i wesołą przy stole światecznym i nie tylko wtedy.......
 Halina: 29.03.2018, 07:11
 Święty Charbelu proszę Cię wstaw się za moim wnuczkiem Antosiem i uproś mu łaskę zdrowia, spokoju, radości, odwagi i mądrości, aby dobrze rozumiał rzeczywistość, nie miał agresji i stał się otwartym i mądrym chłopcem. Proszę dla jego rodziców i brata o łaskę zdrowia, wiary, miłości i cierpliwości. Bóg zapłać.
 Matka: 28.03.2018, 23:34
 Dziękuje z całego serca św Charbelu za wstawiennictwo o zdrowie mojej córki. Dziękuje i jedocześnie proszę o dalsze łaski dla niej. Żeby całkowicie doszła do zdrowia. Proszę tez o zdrowie dla calej naszej rodziny, miej nas w opiece. Bóg zapłać
 lidia: 27.03.2018, 13:46
 Święty Charbelu pomóż wyprosić łaskę zdrowia dla mojej córki Anny
 Aleksandra: 24.03.2018, 13:15
 Św.Ojcze Charbel! Boży Chirurgu! Wejrzyj na Agnieszkę ,pobłogosław leki które od dziś zacznie zażywać i obroń przed zabiegiem chirurgicznym.............
 Matka: 21.03.2018, 23:44
 Kochany Sw Cherbelu proszę Cię kolejny raz o zdrowie dla mojej ukochanej córki. Spraw aby jej wyniki sie polepszyły a choroby które ostatnio na nią spadają ustąpiły. Błagam Cię z całego serca. Bóg zapłać
 Agnieszka: 21.03.2018, 13:19
 ŚWIETY CHARBELU, BŁAGAM CIĘ POMÓŻ MI WYPROSIĆ ŁASKĘ ZDROWIA DLA MOJEGO TATUSIA MARIANA
 Basia : 19.03.2018, 20:36
 Święty Charbelu proszę o wstawiennictwo w sprawie pojednania z moim partnerem. Proszę wybacz mi wszystkie przykrości jakie Mu sprawiłam odrzucając Jego uczucia. Spraw, aby Jego serce na nowo wypełniło się szczerym uczuciem i prawdziwą miłością do mnie. Błagam aby nasze serca połączyła wzajemna, prawdziwa miłość, pełna wiary, zaufania. Spraw, abyśmy stworzyli trwały zwiazek i zostali obdarzeni darem macierzyństwa. Błagam aby tak się stało. Amen
 Aleksandra: 17.03.2018, 10:20
 Święty Ukochany Ojcze Charbel! Jesteś w moim życiu od kilku miesięcy, wcześniej nie znałam Cie,lubię czytać historie z Twojego życia,zabieram Cię wszędzie a przede wszystkim jesteś w małym obrazku w kieszonce mojego fartucha w którym pracuję,proszę Cię w nowennach o rozwiązanie trudnych moich spraw i rodzinnych i zawodowych, wierzę że orędujesz za mną u Pana,nie zostawiaj mnie i pomóż mi.
 Hania: 15.03.2018, 23:17
 Św Charbelu, dziękuję Ci za opiekę nad moją rodziną a zwlaszcza za kolejny szczęśliwy zabieg mojej siostry Elżbiety. Wypros laskę uzdrowienia dla Niej oraz siły i zdrowie dla mnie, bym mogła Jej pomagać.
 Ana: 14.03.2018, 23:23
 Sw. Charbelu, podziekuj prosze za wszystkie laski jakimi obdazyl nas Bog. Prosze o uzdrowienie Anny z autyzmu, o uzdrowienie Kasi z bolow, ktore wywolala ciaza, prosze o dar maciezynstwa dla Ani i Patryka. Daj wiare i pokoj dla kazdeo czlonka naszej rodziny, naszych wspolpracownikow, dzieci z klasy. Wypros nam laske, ktore sa nam najbardziej do zycia potrzebne, bo On wie najlepiej co jest nam potrzebne. Dziekuje za wysluchanie modlitwy. Amen
 Mama: 14.03.2018, 23:04
 Ojcze prosze o dar madrosci i roztropnosci dla Mateuszka. Spraw by jutro dobrze napisal sprawdzian.
 Grażyna : 14.03.2018, 22:34
 Św .Charbelu proszę o łaskę zdrowia dla Magdaleny, Grzegorza i dla mnie oraz wszystkich chorych.
 Grażyna : 14.03.2018, 22:29
 Święty Charbelu proszę o cud uzdrowienia Fabianka
 Teresa: 14.03.2018, 21:47
 Święty Charbelu dziękuję za wysłuchanie mojej prośby o szczęśliwy przebieg operacji guza mózgu, teraz wiem że będzie dobrze i uprosisz również u Boga szczęśliwy powrót do zdrowia dla Agnieszki oraz dar macierzyństwa dla Kasi, miej nas zawsze w swojej opiece
 Siostra: 13.03.2018, 21:28
 Sw. Charbelu błagam o dar uzdrowienia dla brata. Modlimy się o cud za Twoim wstawiennictwem
 Siostra: 13.03.2018, 21:24
 Są. Charbelu błagam o dar uzdrowienia dla brata
 Anna : 13.03.2018, 18:57
 Święty Charbielu błagam cię o uzdrowienie z bólu nogi lewej na której nie mogę chodzić proszę cię o łaskę wyzdrowienia z problemów zdrowotnych i jak najdłużej służenia bliźniemu i rodzinie .W tobie moja nadzieja .
 Helena: 11.03.2018, 11:47
 Sw Charbelu polecam Ci uzdrowienie raczki naszego wnuka Maciusia.
 Teresa: 10.03.2018, 20:47
 Ukochany święty Charbela proszę o dar macierzyństwa dla Kasi
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] (25) [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej