Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuNowenna do Świętego Charbela

   

Wasze komentarze:
 Maria : 28.12.2017, 19:43
 Bardzo Cię proszę św. Ojcze Charbel o dar zdrowia dla mojej rodziny i pomoc w rozwiązaniu problemów mojego syna.
 Ewa : 23.12.2017, 07:55
 Św Charbelu dziękuje Ci za otrzymane łaski a szczególnie o opiekę nad chorym tatą .Proszę teraz ja potrzebuje pomocy ,wstaw się za mną prosze kochany Ojcze i bądź ze mną w każdej chwili mojego życia
 Wiolka : 22.12.2017, 22:37
 Proszę daj mi spokój w sercu i zdrowie dla córki.
 M.W.: 22.12.2017, 22:30
 Proszę Cię Sw. Charbelu, aby moja prośba ktorą kieruję do Boga przez Twoje wstawiennictwo została wysłuchana.
Bardzo Cię proszę, pomoź mi.
 Ewa: 22.12.2017, 10:32
 Św Charbelu w dniu moich urodzin proszę Cię nie opuszczaj mnie w potrzebie Proś Boga o przebaczenie za nasze grzechy i łaskę zdrowia ,której tak bardzo potrzebuje
 aneta: 18.12.2017, 11:20
 św Charbelu dziekuje Ci ze mnie wysluchales!!!prosze czuwaj nad nami.miej nas w swojej opiece.
 Ewa: 16.12.2017, 15:27
 Kochany Ojcze św Charbelu powierzam Tobie wszystkie moje troski i zmartwienia .Pomóż mi proszę wyzdrowieć ,bo źle się czuje .Miej w opiece wszystkich chorych i cierpiących
 Teresa: 15.12.2017, 23:45
 Św.Charbelu proszę Cię o opiekę nad moją rodziną, o rozwiązanie wszystkich naszych problemów. Proszę o upragniony dar macierzyństwa, rodzicielstwa dla mnie i męża. Proszę Cię również o uzdrowienie z choroby żył.
 Ewa: 13.12.2017, 13:58
 Św Charbelu dziękuje za otrzymane łaski i proszę mniej nas w opiece i nie opuszczaj w potrzebie .Pomóż wyzdrowieć mojemu tatowi i mnie bo jestem słaba .Daj mi siłę i radość życia abym mogła dalej pomagać innym w potrzebie
 Jola: 08.12.2017, 09:02
 św. Chabrelu proszę uproś u Pana Boga łaskę pracy dla moiej siostry
 Gabriela: 06.12.2017, 09:04
 Św. Charbelu proszę o nawrócenie mojego męża ze złej drogi i powrót do mnie i córki, do rodziny. Bardzo Cię proszę o to aby nasza rodzina znów była razem i szczęśliwa.
 Ewa : 04.12.2017, 19:08
 Ojcze Charbelu powierzam Tobie wszystkie moje troski i zmartwienia ,które nosze w sercu .Bądź przy mnie ,bo bardzo tego potrzebuję .Miej w opiece moich rodziców i moją rodzinę .Pomóż mi wyzdrowieć i poczuć się lepiej ,błagam
 Kamila: 04.12.2017, 13:06
 Święty Ojcze Charbelu proszę Cię o łaskę nawròcenia dla Marco!Miej go w swoje opiece!
 Ewa: 30.11.2017, 08:45
 Kochany Ojcze Charbelu proszę Wybłagaj łaskę zdrowia dla mojego taty i dla mnie .Miej nas w swojej opiece ,daj siłę kiedy jest trudno i źle.Dziękuje za otrzymane łaski i ufam ,że będziesz ze mną .
 Ewa: 26.11.2017, 17:21
 Umiłowany Ojcze ,Św Charbelu błagam pomóż nam w potrzebie.Wybłagaj u Boga i Matki Najświętrzej zdrowie dla mojej rodziny i taty.Nie opuszczaj nas w potrzebie Ufam Tobie i wiem ,że będziesz ze mną w trudnych chwilach mojego życia
 Zofia: 23.11.2017, 12:28
 Sw. O. Charbelu prosze Cie o wytrwalosc dla mnie , oraz o zdrowie dla mojej kochanej corki i opieke dla mojej rodziny , prosze rowniez o gleboka laske wiary. Jezu ufam Tobie
 Maria: 22.11.2017, 21:27
 Święty Charbelu,umiłowany uczniu Pana Jezusa i oddany Maryi naszej Matki,proszę Cię święty cudotwórco o cud przywrócenia moich narzådów rodnych amputowanych 9 Xll 2015r.Zanoszę do Ciebie moje łzy i ciągły płacz bo już nie ma dla mnie normalnego życia jako kobiety i żony.Jestem maleją i tylko moc Boża tylko cud może przywrócić moje narządy.Proszę Cię święty mężu Boży o cud.Ojcze nasz...Zdrowaś Maryjo...Chwała Ojcu... Was czytających ten wpis gorąco proszę o modlitwę za mnie o cud-dziękuję
 Monika: 21.11.2017, 23:04
 Charbelu dziękuję za łaskę donoszenia mojej córeczki, pomyślne rozwiązanie, dar macierzyństwa. Proszę o łaskę uzdrowienia mnie z tej choroby i zdrowia dla mojego dziecka.
 Teresa: 21.11.2017, 20:05
 Św.Charbelu, gorąco dziękuję za dobre wyniki dla mojej synowej, i dalej błagam o dar macierzyństwa i dar wiary dla członków rodziny , którzy się pogubili, uproś im łaskę powrotu do Boga
 Teresa: 20.11.2017, 00:12
 św. Charbelu proszę o łaskę wiary, przemianę życia, uzdrowienie duszy i ciała, znalezienie pracy, dary Ducha św. dla Marii , zdrowie i błogosławieństwo Boże dla Andrzeja, Teresy.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] (29) [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej