Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuNowenna do Świętego Charbela

   

Wasze komentarze:
 Barbara: 29.07.2017, 11:44
 Św. Charbelu proszę Cię wstaw się za mną u Pana i upros mi łaskę zdrowia i aby dolegliwosci, które mnie nekaja nie okazały się poważną chorobą. Błagam cię o wstawiennictwo. Jezu ufam Tobie.
 lila: 29.07.2017, 07:59
 Św charbelu proś u Boga aby ulitowal się nade mną ratuj mnie nie pozwól się zagnębiać. Jezu ufam Tobie
 Justyna i Mirek: 28.07.2017, 13:23
 Św. Charbelu , błagamy Cię o łaskę szybkiego poczęcia i urodzenia zdrowego , radosnego, naszego biologicznego dzieciątka. Usuń wszelkie przeszkody stojące na drodze do macierzyństwa i ojcostwa. Niech Krew Chrystusa uwalnia zdrowe komórki jajowe , niech obudzi nowe silne i zdrowe życie.
 Elżbita 27.07.2017, 15;00: 27.07.2017, 15:12
 Swięty Charbelu proszę przemianę serc naszych ,o czyste serce dla Daniela ,Olgi,Patrycji,Izy i Krzysztofa,proszę Cię uproś Dary Ducha ŚWIĘTEGO dla nas.Prosimy pomóż też, uwolnić nam się od nałogów i długów.Prosimy poprowadź nas drogą do świętości. Bądź Wola Twoja Panie.

 Halina: 27.07.2017, 11:18
 Dziekuje Ojcze Charbelu za kilkakrotna pomoc za, która jestem dozgonnie wdzieczna i proszę o wstawiennictwo i opieke za mnie w skutecznym leczeniu zebow.Głeboko wierze, Sw.CHarbelu,ze mnie slyszysz I udzielasz mi swojej pomocy I wsparcia.Prosze przyjmij ta nowenna, ktora rozpoczelam w wigilie Twojego wspomnienia.Amen
 Maria: 26.07.2017, 08:36
 Swiety Charbelu, prosze wyrwij mojego brata z choroby alkoholowej i pomoz mu wrocic na wlasciwa droge.
 Maria: 26.07.2017, 08:35
 Swiety Charbelu, prosze wyrwij mojego brata z choroby alkoholowej i pomoz mu wrocic na wlasciwa droge.
 Monika: 24.07.2017, 23:48
 Święty Vharbelu, błagam o Twe wstawiennictwo u Pana Boga nassego w uzdrowieniu mojego Taty z choroby nowotworowej
Monika
 Ewa 22 07 2017 23.10: 22.07.2017, 23:12
 Święty Charbelu proszę Cię o dobrą pracę i o spotkanie swojej milosci dla córki Weroniki
 Maria: 20.07.2017, 21:24
 Sw. Charbelu proszę o Twoje wstwiennictwo u Boga i pomoc w uzdrowieniu duszy i ciała całej mojej rodziny. Proszę by Basia znów mogła chodzić, by Annę napełniła radość z życia i znikły problemy ortopedyczne, by moje serce normalnie funkcjonowało. Dziękuję za wszystko.
 Krysia: 20.07.2017, 19:41
 Sw.Charbelu,zaopiekuj sie moim Synem młodszym,ktory etraz potrzebuje tego,Zeslij Ducha Swietego,aby zerwal z nalogiem pijaństwa,zlego towarzystwa.Sprwa ,aby okazal skruche,poprawe i wrocil do Boga,koscioła,Lub sprw ,aby poznał dobrą dziewczynę,ktora okaże milość i bedzie dla Niego wsparciem,przyszłością, Aby razem odzyskał spokój ,i wiare w Boga.
 Krysia: 20.07.2017, 19:38
 Sw.Charbelu,zaopiekuj sie moim Synem młodszym,ktory etraz potrzebuje tego,Zeslij Ducha Swietego,aby zerwal z nalogiem pijaństwa,zlego towarzystwa.Sprwa ,aby okazal skruche,poprawe i wrocil do Boga,koscioła,Lub sprw ,aby poznał dobrą dziewczynę,ktora okaże milość i bedzie dla Niego wsparciem,przyszłością, Aby razem odzyskał spokój ,i wiare w Boga.
 ALICIA: 20.07.2017, 17:25
 SWIETY CHARBELU prosze o laski dla syna o zdrowie dla calej rodziny, milosc pokore przebaczenia za popelnione grzechy przeciw Bogu i opieke matuchy najswietszej. SWIETY CHARBELU MODL SIE I WSTAWAJ ZA NAMI. AMEN
 Maria: 20.07.2017, 13:28
 Święty Charbelu proszę za moją rodzinę o łaskę wiary i nawrócenia. Za Marzenę i Rafała aby wstąpili w związek sakramentu małżeństwa.
 Iwona: 17.07.2017, 23:22
 Prosze upros dla Mamy i Taty oraz osob mi bliskich laske calkowitego uzdrowienia i blogoslawienstwa duchowego
 Iwona: 17.07.2017, 21:19
 ŚW Chabralu wypros u Boga cud uzdrowienia dla mojej Mamusi.Spraw Boże aby odzyskała przytomność.
 teresa: 16.07.2017, 17:00
 Proszę za Twoim wstawiennictwem św Charbelu o uzdrowienie i wytrwanie w tym ciężkim dla mnie czasie . Prosze o spokój wewnętrzny.
 urszula : 16.07.2017, 16:45
 Sw.Milosierny Charbelu Blagam upros u Ojca Niebieskiego,Syna,Matki przenajswietszej i Ducha Sw. o laske uzdrowienia umojego syna Adama -serca które jest już po dwóch zawałach -upros o wszelkie potrzebne mu laski które sa mu potrzebne w zyciu prosi matka Bog zaplac
 teresa: 16.07.2017, 16:32
 Proszę za Twoim wstawiennictwem św Charbelu o uzdrowienie i wytrwanie w tym ciężkim dla mnie czasie . Prosze o spokój wewnętrzny.
 Mama Sebcia: 15.07.2017, 16:29
 Sw. Charbelu prosze o Twoje wstwiennictwo do Boga i pomoc w uzdrowieniu mojego synka z ciezkiej choroby wirusowej. Wierze, ze uzdrowienie nadejdzie Kocham Cie Boze.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] (34) [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej