Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuNowenna do Świętego Charbela

   

Wasze komentarze:
 urszula : 14.07.2017, 10:24
 Sw.Ojcze Charbelu blagam ulecz moja corke Anie z zniewolenia i niskiej samoocenie swojej osoby ,upros Ducha Sw.niech stapi nania i uleczy ja z tego Sw Charbelu upros Ojca Niebieskiego Syna jego i Matki o Blogoslawienstwo dla niej i całej jej rodziny -prosi matka
 Agata: 13.07.2017, 22:42
 Św Charbelu prosze cię o łaskę uzdrowienia mojej ręki prosze Cię tez o to abym mogła szybko wrócić do pracy
Prosze tez o nawrócenie i łaskę wiary dla najbliższych
 BH: 11.07.2017, 17:15
 W ŁĄCZNOŚCI Z SPM -nowenną i w Annaya niewysłowione błagania ślę ze św.Charbelem do Pana Niebios
 Maria Anna: 08.07.2017, 18:24
 Święty Charbelu Jesteś wCudowny sposób skutecznym w naszych prośbach i proszeniu o łaski..Ja grzeszna i pokornie proszaca o Drogę do Nieba modlę się w intencji Moich Najbliższych o Uwolnienie Nawrócenie Uzdrowienie Duszy i Ciala oraz Przemienienie Serc Naszych na podobieństwo Nieskończonego Dobra jakim jest św.Charbel...Amen
 Pokornieblagajca: 06.07.2017, 23:12
 O święty uprościć mi łaskę wyleczenia z Bulimi i schudnięcia Amen
 Agata: 06.07.2017, 10:43
 w Charbelu, gorąco proszę o Twoje wstawiennictwo i wjednanie łaski uzdrowienia ze stwardnienia rozsianego i moich chorób. Amen
 Agnieszka: 01.07.2017, 09:20
 Swiety Ojcze Charbelu, zaopiekuj sie moim synem Jędrzejem, zeslij mu opamiętanie, uwolnienie od wszelkich nałogów, grzechow, zlego towarzysrwa, zerwanie zlych więzów, uwolnienie od Pauliny.Spraw by okazal prawdziwa skruche i trwala poprawe i wrocil do domu. Daj mu rozeznanie, swiatlo Ducha Swietego i powolaj go do sluzby Chrystusowi lub daj dobra Bożą dziewczyne o czystym sercu ktora zaprowadzi go do zbawienia. Jednak niech bedzie wola Pana nie moja. Amen
 janek : 28.06.2017, 22:53
 Św. Ojcze Charbelu proszę wstaw się u Boga o uzdrowienie dla mnie z raka pęcherza wierze że ty ojcze możesz mi pomóc w mojej chorobie. Jezu ufam tobie .
 Babcia Ela28.06.17r. 14.30: 28.06.2017, 14:38
 Św. Charbelu proszę o zdrowy pobyt Tymka i Konradka na obozie,chroń te dzieci od wszelkiego robactwa,błagam o uzdrowienie Tymcia z alergii i o jego juz suche noce-moczył się w nocy,ma 11 lat,by Konradek jadł normalnie jest niejadkiem.Modlę sie nowenną za te dzieci.O Panie Jezu wysłuchaj mych próśb.Jezu ufam Tobie. Amen.
 Małgorzata : 28.06.2017, 08:47
 Proszę św.Charberu udziel mi łaski aby mój mąż mi wybaczył krzywdę jaką wyrzadziłam .Proszę za twoimi pośrednictwem wstaw się za mną. Bóg zapłacić
 Janina : 26.06.2017, 21:54
 Święty Szarbelu dziękuję Ci za .uzdrowienie mojego brata Staszek proszę o łaskę całkowitego wyleczenia powierząd CIi całą moją rodzinę będę modlic się i prosić o dalsze wstawiennictwo u Boga Ojca
 Grażyna: 26.06.2017, 21:42
 Proszę Cię Święty Charbelu o dobre wyniki biopsji łaskę zdrowia
 żona : 26.06.2017, 14:55
 Święty Charbelu za twoim wstawiennictwem proszę o uzdrowienie mojego męża z choroby nowotworowej.
 Krystyna: 24.06.2017, 00:56
 Swiety Charbelu prosze owstawiennictwo za mnie do Boga Ojca o uzdrowienie mnie z choroby Bogu wiadomej.
 Krystyna: 24.06.2017, 00:55
 Swiety Charbelu prosze owstawiennictwo za mnie do Boga Ojca o uzdrowienie mnie z choroby Bogu wiadomej.
 Maria: 23.06.2017, 07:02
 Św.Charbelu wstaw się za mną do Miłosiernegg Pana Bogą o uzdrowienie mnie z ciężkiej choroby i łaskę nawrócenia mojego syna Tomasza .
 Mietka: 21.06.2017, 14:51
 ŚWIĘTY Charbelu UPROŚ O ŁASKĘ DLA MĘŻA OUZDROWIENIE Z RAKA PROSTATY
 Mama: 20.06.2017, 19:00
 Bardzo Cię proszę Św. Charbelu o łaskę nawrócenia mojego syna i łaskę ukończenia przez niego rozpoczętej już szkoły średniej. Bóg zapłać za wszystko. Jezu ufam Tobie, zatroszcz się proszę...
 ola: 18.06.2017, 07:55
 Kochany Charbelu. Spraw,by guz zniknął...Bóg niczego Tobie nie odmówi...
 mama: 17.06.2017, 19:55
 JEZU MIŁOSIERNY wysłuchaj mojej prośby przywróc wzrok i słuch moim dzieciom przez wstawienictwo św CHABRELA amen Jezu Ufam tobie zatroszcz sie o prace biurowa dla Marcina
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] (35)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej