Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuNowenna do Świętego Charbela

   

Wasze komentarze:
 Ewa: 08.09.2017, 07:56
 Kochany Św .Charbelu prowadź moje życie według Bożych przykazań ,oddał od nas wszystkie źle uczynki i proś Boga o przebaczenie za nie Wybłagaj również łaskę uwolnienia mojego męża od nałogu pijaństwa .Daj nam radość życia której nam tak bardzo potrzeba
 Ewa: 06.09.2017, 07:56
 Dziękuje Św Charbelu za otrzymane łaski ,proszę nie opuszczaj nas nadal w potrzebie .Pomóż wybłagać u Boga przebaczenie za nasze grzechy i dopomóż wyzwolić mojego męża od nałogu alkoholowego Twoja słóżebnica
 anna: 05.09.2017, 19:21
 Św O.PIO wstaw się za moimi wnukami


babcia
 Ela: 05.09.2017, 15:35
 Św.Charbelu proś o dar potomstwa dla nas.silną i głęboką wiarę dla mojego męża oraz o zgodę w naszym małżeństwie
 Anna: 04.09.2017, 23:46
 Św. Charbelu, proszę uproś łaskę zdrowia dla Agnieszki. Wstawiaj się za nią u Trójcy Przenajświętrzej. Niech z woli Boga Ojca zwalczy tę ciężką chorobę.
 Gosia: 03.09.2017, 13:09
 Świetny Charbelu proszę o zdrowie dla wnuka Szymona dla mnie córka zięcia syna i dziewczyny syna oraz zgodnie i miłości w mojej rodzinie .Jezus ufam tobie
 Agata: 02.09.2017, 08:29
 Święty Charbelu jeśli uzdrowienie bratanicy mojej sąsiadki od nowotworu jest możliwe i jest zgodne z wolą Bożą i Twoją - to proszę o cud. Twoje ciało po śmierci promieniowało blaskiem i wyjątkową wonią, a cuda Twojego działania znane są na całym świecie. Proszę o cud dla uczynnej i wierzącej kobiety. Z Bogiem wszystko jest możliwe. Jezu Ufam Tobie.
 Barbara: 31.08.2017, 22:03
 Proszę św Charbelu uproś u Pana Boga łaskę czystości dla mnie i Adama, abyśmy wytrwali w dobrym postanowieniu i nie grzeszyli więcej. Jezu ufam Tobie
 ewa: 30.08.2017, 21:28
 SW Charbelu wyzwol mojega meza z nalogu alkoholowego oraz nawroc mojego syna do wiary i prowadz moja rodzine prawidlowa sciezkaJezu ufam Tobie
 alla: 30.08.2017, 18:39
 Święty Charbelu proszę o zdrowie dla piotra oraz wszelkie łaski Boże.
 lidia: 30.08.2017, 11:56
 Swięty Charbelu błagam o łaskę nawrócenia dla Kingi
 Malgosia: 29.08.2017, 22:49
 Sw Charbelu blagam upros u Boga Najwyzszego dla mnie laske zalozenia szczesliwej rodziny, laske uratowania mojej siostry z rozpaczy i uratowania jej malzenstwa, laske wiary dla Kamilka, zdrowie i sily dla moich rodzicow, dziekuje, Jezu ufam Tobie
 monika: 29.08.2017, 21:26
 Święty Charbelu dziękuję za cudowną dziecinke .dziękuję za niesamowitego męża na którego nie zzasługuje.Proszę upros łask dla mnie i mojej rodziny.pomóż mi przezwyciężyć trudności ,moje słabe strony i pomóż mi udowodnic mężowi i córce ze są dla mnie najważniejsi.dziękuję ja najcudow iejszą mamę na świecie .pomóż mi żyć abym chodź w połowie była tak dobrą jak ona.upros u Boga łaski zostania ponownie mamą.Amen monika: 29.08.2017, 21:25
 Święty Charbelu dziękuję za cudowną dziecinke .dziękuję za niesamowitego męża na którego nie zzasługuje.Proszę upros łask dla mnie i mojej rodziny.pomóż mi przezwyciężyć trudności ,moje słabe strony i pomóż mi udowodnic mężowi i córce ze są dla mnie najważniejsi.dziękuję ja najcudow iejszą mamę na świecie .pomóż mi żyć abym chodź w połowie była tak dobrą jak ona.upros u Boga łaski zostania ponownie mamą.Amen Maria: 29.08.2017, 14:30
 Święty Charbelu błagam upros łaskę zdrowia dla mojego brata i dobrego męża dla mojej siostry
 Ola: 29.08.2017, 11:23
 Ukochany mój Święty Ojcze Charbelu, proszę Cię przyjdź i dokonaj operacji u mojej kochanej cioci Basi, usuń z jej żołądka, wątroby i jelit wszystko to co jest zbędne. Proszę uzdrow ją. Powierzam się Tobie i z radością przyjmę to co postanowisz w tej sprawie
 lidia: 29.08.2017, 06:26
 święty Charbelu proszę o zdrowie dla mojej wnuczki Ali
 Izabela: 28.08.2017, 23:14
 Św Charbelu,pomóż mi w sprawie którą uznałam za beznadziejną. Przyjmij moją modlitwę,wstaw się za mną. Miej mnie w opiece.
 basia: 28.08.2017, 11:41
 Sw. Ojcze Charbelu błagam, uproś łaskę nawrócenia dla Asi, Marcina i Filipa, a takze o dobrą pracę i zdrowie,
 Malgosia: 25.08.2017, 22:27
 Sw Charbelu blagam upros u Boga Najwyzszego dla mnie laske zalozenia szczesliwej rodziny, laske uratowania mojej siostry z rozpaczy i uratowania jej malzenstwa, laske wiary dla Kamilka, zdrowie i sily dla moich rodzicow, dziekuje, Jezu ufam Tobie
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] (32) [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej