Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuNowenna do Świętego Charbela

   

Wasze komentarze:
 monika: 29.08.2017, 21:26
 Święty Charbelu dziękuję za cudowną dziecinke .dziękuję za niesamowitego męża na którego nie zzasługuje.Proszę upros łask dla mnie i mojej rodziny.pomóż mi przezwyciężyć trudności ,moje słabe strony i pomóż mi udowodnic mężowi i córce ze są dla mnie najważniejsi.dziękuję ja najcudow iejszą mamę na świecie .pomóż mi żyć abym chodź w połowie była tak dobrą jak ona.upros u Boga łaski zostania ponownie mamą.Amen monika: 29.08.2017, 21:25
 Święty Charbelu dziękuję za cudowną dziecinke .dziękuję za niesamowitego męża na którego nie zzasługuje.Proszę upros łask dla mnie i mojej rodziny.pomóż mi przezwyciężyć trudności ,moje słabe strony i pomóż mi udowodnic mężowi i córce ze są dla mnie najważniejsi.dziękuję ja najcudow iejszą mamę na świecie .pomóż mi żyć abym chodź w połowie była tak dobrą jak ona.upros u Boga łaski zostania ponownie mamą.Amen Maria: 29.08.2017, 14:30
 Święty Charbelu błagam upros łaskę zdrowia dla mojego brata i dobrego męża dla mojej siostry
 Ola: 29.08.2017, 11:23
 Ukochany mój Święty Ojcze Charbelu, proszę Cię przyjdź i dokonaj operacji u mojej kochanej cioci Basi, usuń z jej żołądka, wątroby i jelit wszystko to co jest zbędne. Proszę uzdrow ją. Powierzam się Tobie i z radością przyjmę to co postanowisz w tej sprawie
 lidia: 29.08.2017, 06:26
 święty Charbelu proszę o zdrowie dla mojej wnuczki Ali
 Izabela: 28.08.2017, 23:14
 Św Charbelu,pomóż mi w sprawie którą uznałam za beznadziejną. Przyjmij moją modlitwę,wstaw się za mną. Miej mnie w opiece.
 basia: 28.08.2017, 11:41
 Sw. Ojcze Charbelu błagam, uproś łaskę nawrócenia dla Asi, Marcina i Filipa, a takze o dobrą pracę i zdrowie,
 Malgosia: 25.08.2017, 22:27
 Sw Charbelu blagam upros u Boga Najwyzszego dla mnie laske zalozenia szczesliwej rodziny, laske uratowania mojej siostry z rozpaczy i uratowania jej malzenstwa, laske wiary dla Kamilka, zdrowie i sily dla moich rodzicow, dziekuje, Jezu ufam Tobie
 Ewa: 25.08.2017, 06:50
 Kochany Św.Charbelu błagam jako matka i żona ulituj się nad moim synem aby choroba ,która go męczy zakończyła się i nad moim mężem który nadużywa alkoholu.Oddal od nas te cierpienia W Tobie cała nadzieja Amen
 KZ: 24.08.2017, 08:32
 święty Charbelu daj siłę w walce z rakiem Pani Cegiele z Częstochowy. Uzdrów ją
 Malgosia: 23.08.2017, 21:51
 Sw Charbelu blagam upros u Boga Najwyzszego dla mnie laske zalozenia szczesliwej rodziny, laske uratowania mojej siostry z rozpaczy i uratowania jej malzenstwa, laske wiary dla Kamilka, zdrowie i sily dla moich rodzicow, dziekuje, Jezu ufam Tobie
 Renata: 18.08.2017, 08:09
 Święty Charbelu, uproś u Boga łaskę uzdrowienia duszy i ciała mojego męża Krzysztofa, oraz wszelkie potrzebne nam łaski. Amen.
 O.: 18.08.2017, 00:09
 Św. Charbelu błagam Cię o cud uzdrowienia dla małego Dominika, którego czeka 21 sierpnia bardzo skomplikowana operacja na otwartym serduszku 🙁
Wstaw się za nim u Jezusa Miłosiernego prosząc o szczęśliwy przebieg operacji. Św.Charbelu módl się za nim 💕
 Aga: 16.08.2017, 23:23
 Św Charbelu, błagam uproś uzdrowienie dla mojej córeczki Ritki, proszę też o cud uzdrowienia dla mojej mamy.
 Ewa: 16.08.2017, 13:40
 Święty Charbelu blagam Cie o uzdrowienie z bezpłodności i cud poczecia dziciatka za ktorym tak bardzo tęsnie. Wierze ,ze przyjmiesz te nowenne. Jezu ufam Tobie.
 Teresa: 16.08.2017, 07:22
 Św Charbelu proszę wstaw się u Naszego Ojca,za łaską potrzebną Dawidowi,o szczęśliwe zakkończeniie pewnej sprawy.z serca dziękuję
 Matka: 15.08.2017, 22:57
 Święty Charbelu, błagam proszę, przywroć mojej córce Barbarze zdrowie, daj jej wiarę w wyzdrowienie, by w to nie wątpiła, błagam z calych sił.
 Miłosz: 14.08.2017, 10:19
 Święty Charbelu, proszę o Twoje wstawiennictwo u Boga i pomoc w uzdrowieniu mego taty Mariana. Proszę spraw aby wyzdrowiał, naprawił swoje błędy i wtedy będzie mógł stanąć przed Bogiem.
Proszę Cię o uzdrowienie mego taty.
 tato: 11.08.2017, 18:50
 Kochany Święty Charbelu, błagam Cię całym sercem o cud zdrowia dla mojego Syneczka małego. Błagam Cie ulituj sie nad nim. Jeżeli trzeba, to ja z pokorą przejmę jego choroby, by tylko On był zdrowy. Błagam Cie i dziękuję za wysłuchanie.
 kazimierz: 07.08.2017, 22:06
 Św.Charbelu proszę Cię o wstawiennictwo u Boga Wszechmocnego o dar łaski uzdrowienia mojego chorego lewego oka, by zwyrodnienie plamki żółtej nie pogłębiało się coby mnie prowadziło do ślepoty.Proszę też by mój wnuczek Wiktorek chory na autyzm z tej choroby się wyleczył i był zdrowym dzieckiem.Dziękuję Ci Św.Charbelu i gorąco proszę dopomóż mnie, oddaję się z całym sercem pod Twoją opiekę.Wszechmocny Boże,Jezu Chryste i Maryjo Matko nasza Ufam Wam !
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] (33) [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej