Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuNowenna do Świętego Charbela

   

Wasze komentarze:
 Maria: 07.06.2019, 12:13
 ŚW Charbelu proszę Cię o wyrozumienie i zmianę stosunku ze strony przełożonych do podwładnych prosi Ala.Jezu Ty się tym zajmij.
 Maria: 07.06.2019, 12:12
 ŚW Charbelu proszę Cię o wyrozumienie i zmianę stosunku ze strony przełożonych do podwładnych prosi Ala.
 CELINA : 30.05.2019, 09:55
 SW.OJCZE CHARBELU PROSZE O ZDROWIE DLA MOICH OCZU
 SŁAWEK - PANIE JEZU POMÓŻ MI PROSZE: 19.05.2019, 22:18
 Panie mój Panie Jezy tak bardzo Ciebie proszę o wysłuchanie próśb moich w sprawach zdrowia i finansowych ... wysłuchania próśb za wstawiennictwem Maryi, józefa, Charbela i wszystkich Świetych Panie Jezu wiem że jesteś i wiem że słyszysz moje prośby, wiem również ze nie jesteś czarodziejską wróżką, ale ja Ciebie tak bardzo proszę Panie wysłuchaj próśb o pomoc, tak bardzo Ciebie kocham dla mnie podaje konto 23 1020 3668 0000 5202 0121 1473 SŁAWOMIR SKARŻYŃSKI kocham Cię Jezu, tak bardzo Ciebie Panie proszę pomóż mi błagam pomóż mi, daj siłę i zdrowie do pracy i aby moja żona była zdrowa i silna proszę, mój mail otto.70@wp.pl gdyby ktoś chciał napisać do mnie.... pmóż również innym jezu bo wiarze w twoją siłe. ....
 Wanda : 19.05.2019, 06:16
 Święty Charbelu błagam uproś łaskę uzdrowienia dla syna Wojtka. Jezu ufam Tobie. Amen.
 Bożena : 10.05.2019, 18:07
 Św.Charbelu wypros u Pana Jezusa uwolnienie od lęków łaskę snu i pocieszenie dla mojej córki Duchu św zlej na nią swoje dary i owoce Matko Boża Oblubienico Ducha świętego ratuj nas Amen
 Anna: 10.05.2019, 12:26
 Dziękuję za otrzymane laski. Proszę o pomoc we wszystkich wiadomych intencjach. Wlasnych oraz wszystkich modlacych sie do Ciebie Kochany Św Charbelu. Proszę w intencji dusz czyścowych. Szczegolnie tych najbardzie.j opuszczonych. Chwala Ci najslodszy Jezu
 Diana: 09.05.2019, 18:48
 Święty Charbelu proszę o modlitwę o zdrowie i siły w walce z chorobą dla mojego taty. Dobry Boże miej mojego tatusia w opiece.
 mama: 06.05.2019, 10:14
  Św. Ojcze Charbela proszę o wstawiennictwo i opiekę podczas dzisiejszej operacji. Uproś łaskę u Pana Boga ,żeby operacja przebiegła szczęśliwie bez komplikacji .Matko Boża opiekuj się moją córką podczas operacji i nie opuszczaj ją w potrzebie .Bóg zapłać.
 ala: 30.04.2019, 06:44
 Święty ojcze Charbelu proszę o łaskę zdrowia dla ojca i dobre wyniki badań. Jezu, ufam Tobie !
 Jola: 28.04.2019, 19:15
 Kochany charbelu uproszczony łaskę uBoga orozwiazanie problemów z bratem Czarkiem Jezu ty się tym zajmij
 Jola: 28.04.2019, 19:14
 Kochany charbelu uproszczony łaskę uBoga orozwiazanie problemów z bratem Czarkiem Jezu ty się tym zajmij
 Jola: 28.04.2019, 18:55
 Kochany charbelu uproszczony łaskę uBoga orozwiazanie problemów z bratem Czarkiem Jezu ty się tym zajmij
 Asia: 28.04.2019, 07:06
 Kochany Charbelu wybłagaj u Boga łaskę zdrowia dla córki Zoji oraz proszę o bezpieczną podróż Jezu ufam tobie
 D.M: 26.04.2019, 22:28
 Ukochany Św.Chabrelu błagam Cię o łaske zdrowia dla mojej 15 mies córeczki. Niech choroba się cofnie, a plamy bielcze znikną z jej dziecięcego ciałka.Proszę ,aby komórki skóry wytwarzały barwnik ,a skóra miała jednolity kolor. Całe życie przed moim dzieciątkiem.Ja już straciłam wszelką nadzieje.Pomóż mi powstać z tej depresji bo mam dzieci na wychowaniu.
 mama : 25.04.2019, 20:29
 Święty Charbelu , wyblagaj łaskę zdrowia dla syna .Jezusie synu Dawida uzdrow go . Pokornie proszę .
 Teresa: 24.04.2019, 18:02
 Św. Charbelu proszę wybłagaj u Boga łaskę uzdrowienia dla nienarodzonego synka mojej kuzynki.
 Asia: 20.04.2019, 19:08
 Kochany Charbelu wysłuchaj mnie Jezu ufam tobie
 Jolanta : 19.04.2019, 12:12
 Ukochany Sw Charbelu Byles juz raz u mojej corki Edytki ktora miala raka piersi Wtedy powiedziales jej Nie martw sie bedzie Dobrze Uniosles jej dusze do gory a cialo jej lezalo w lozku Widziala to To nie byl sen Nie To byles Ty Moj Kochany Sw Charbelu Widzialam Cie wsrod mgly Miales na glowie kaptur Wzioles mnie za ramiona i mocno ucisnoles Nie balam sie Cos Wspanialego Prosi Edycia o ponowne przyjscie Ciebie Sw Charbolu Od pierwszej takiej okrutnej wiadomosci juz jest dwa lata Corka jest po chemi RadiacjOperacji piersi Dwie i usuniecia jajnikow Ma dzis 37- lat To tylko on trzyma Corke w zdrowiu i sile To BOZY CUD To za sprawa Sw Charbela
 Iwona: 18.04.2019, 19:57
 Święty Charbelu, błagam Cię o wstawiennictwo do Ojca Najwyższego o łaskę uzdrowienia dla mojego ukochanego taty.Jezu ufam TOBIE
[1] [2] [3] [4] [5] (6) [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej