Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Nowenna do Świętego Charbela


Dzień I

O cudowny Święty Charbelu, z którego nieskazitelnego ciała, które przeciwstawiło się zepsuciu, promieniej woń Niebieska, przyjdź na mój ratunek i udziel mi od Boga łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Amen.

Święty Charbelu módl się za mnie.

O Panie, który obdarzyłeś Świętego Charbela łaską wiary, błagam byś obdarzył mnie za Jego pośrednictwem Boską łaską życia zgodnie z Twoimi przykazaniami i Biblią.

Chwała Bogu na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień II

Święty Charbelu, męczenniku życia zakonnego, który doświadczył cierpienia i którego Pan Jezus uczynił świecącym znakiem, uciekam się do Ciebie i proszę za Twoim pośrednictwem o łaskę (wymienić łaskę). Zawierzam Tobie. Amen.

Święty Charbelu, wazo wonności wstaw się za mną.

Boże pełen dobroczynności, który nagrodziłeś Charbela mocą sprawiania cudów, miej miłosierdzie nade mną i obdarz mnie tym, o co proszę za Jego pośrednictwem.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień III

Umiłowany Święty Charbelu, który świecisz jak jasna gwiazda na niebie kościoła, oświeć moją drogę i umocnij moją nadzieję. Ciebie proszę o łaskę (wymienić łaskę). Proś o to ukrzyżowanego Jezusa, którego nieustannie czcisz. Amen.

O Święty Charbelu, przykładzie cierpliwości i ciszy, wstaw się za mną.

O Panie Jezu, który uświęciłeś Świętego Charbela i pomogłeś Mu dźwigać Jego krzyż daj mi odwagi, bym dźwigał życiowe trudy z cierpliwością i posłuszeństwem Twej Boskiej woli za wstawiennictwem Świętego Charbela.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IV

Czuły Ojcze Charbelu do Ciebie się uciekam. Ufność w Tobie przepełnia moje serce. Mocą Twojego wstawiennictwa u Boga oczekuje łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Okaż mi po raz kolejny swoje serce.

Święty Charbelu, ogrodzie cnót, wstaw się za mną.

Boże, który udzieliłeś Świętemu Charbelowi łaski Twego podobieństwa, udziel mi łaski wzrastania w cnotach chrześcijańskich i miej miłosierdzie nade mną, bym mógł sławić Cię do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień V

Święty Charbelu umiłowany przez Boga, oświeć mnie, pomóż mi i naucz mnie, co jest miłe Bogu.

Pospiesz na mój ratunek. Czuły Ojcze, błagam, byś prosił Boga o tę łaskę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, przyjacielu Ukrzyżowanego, wstawiaj się za mną.

Boże usłysz moją prośbę za pośrednictwem Świętego Charbela.

Ocal moje biedne serce i daj mi pokój. Uspokój niepokój duszy mojej.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VI

Święty Charbelu, potężny pośredniku, proszę Cię o spełnienie łaski, której potrzebuję (wymienić łaskę). Jedno Twoje słowo wystarczy, by Jezus mi przebaczył, by się nade mną zmiłował i by obdarzył mnie tym, o co proszę.

O Święty Charbelu, radości nieba i ziemi, wstaw się za mną.

Boże, który wybrałeś Świętego Charbela, by bronił nas, udziel nam przez swą Boską moc tej łaski, (wymienić łaskę) bym Cię sławił/a do końca. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VII

Święty Charbelu, kochany przez wszystkich, pomocniku potrzebujących, mam niezachwianą wiarę w Twoje pośrednictwo przed Bogiem. Udziel mi tej łaski (wymienić łaskę).

Święty Charbelu, gwiazdo, która doradzasz zagubionym, wstaw się za mną.

Boże me liczne grzechy utrudniają otrzymanie Twych darów. Udziel mi łaski żalu za grzechy.

Odpowiedz mi za pośrednictwem Świętego Charbela, powróć radość do mego smutnego serca i udziel mi tego, o co proszę. Jesteś wcieleniem łaski i chwały. Tobie chwała na wieki. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień VIII

Święty Charbelu, kiedykolwiek widzę Cię klęczącego na trzcinowej macie, poszczącego, odmawiającego sobie wszystkiego i pochłoniętego wzywaniem Boga moja nadzieja i wiara w Ciebie rośnie. Błagam Cię o pomoc w otrzymaniu łaski, o którą proszę (wymienić łaskę).

Święty Charbelu pochłonięty Bogiem, wstawiaj się za mną.

Jezu najspokojniejszy, który wzniosłeś Charbela do biblijnej perfekcji, uroczyście proszę Cię udziel mi łaski, bym życie przeżył/a zgodnie z Twoimi życzeniem.

Kocham Cię Boże, Wybawco mój. Amen.

Tobie chwała na wieki.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała OjcuDzień IX

Święty Ojcze Charbelu, zbliżam się do końca nowenny. Moje serce żywi się modlitwą do Ciebie. Mam wielką nadzieję, że otrzymam od Jezusa łaskę, o którą prosiłem/łam za Twoim pośrednictwem. Żałuję i obiecuję nigdy więcej nie popaść w grzech. Proszę spełnij mą prośbę (wymienić prośbę).

Święty Charbelu ukoronowany Glorią wstaw się za mną.

Panie, Ty słuchałeś modlitw Świętego Charbela i udzieliłeś Mu łaski jedności z Tobą, miej nade mną miłosierdzie w chwili rozpaczy.

Ocal mnie od zła, którego nie jestem w stanie dźwigać.

Tobie chwała i wdzięczność na wieki wieków. Amen.

Ojcze Nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu


   


Przewodnik modlitwy Przewodnik modlitwy
Ks. James Socias, ks. Jan O`Dogherty (oprac.)
Praktyczny i bardzo obszerny modlitewnik. Zawiera mszalik łacińsko-polski oraz liczne modlitwy w języku łacińskim i polskim (zestawione równolegle obok siebie, co ułatwia rozumienie tekstu łacińskiego!)... » zobacz więcej

Wasze komentarze:
 Helena: 10.08.2016, 19:43
 Świety Charbelu, prosze Cię o wstawiennictwo u Pana Naszego Jezusa Chrystusa o uzdrowienie mojego syna z bielactwa
 Czesław : 07.08.2016, 21:51
 Św Charbelu proszę Cię o wstawiennictwo u Syna Bożego a naszego Pana Jezusa Chrystusa za dzieciątkiem, którego oczekują Piotr i Aneta, proszę o zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie
 Dana: 07.08.2016, 08:21
 Sw.Charbelu prosze wez w swoja opieke to jeszcze nienarodzone dzieciatko ktore nosi pod sercem moja synowa.Spraw aby urodziolo sie zdrowe.Daj sile rodzicom na ten trudny dla nich czas oczekiwan na wyniki badan.
 Jadwiga: 05.08.2016, 00:48
 Sw.Chelberu prosze cie o uzdrowienie zchoroby nowotworowej i milosierdzie boze dla mnie i colej mojej rodziny w ciezkiej dla ns chwili choroby Twoja w
 Jadwiga: 05.08.2016, 00:47
 Sw.Chelberu prosze cie o uzdrowienie zchoroby nowotworowej i milosierdzie boze dla mnie i colej mojej rodziny w ciezkiej dla ns chwili choro y
 Jadwiga: 05.08.2016, 00:34
 Sw.Chelberu prosze cie o uzdrowienie zchoroby nowotworowej i milosierdzie boze dla mnie i colej mojej rodziny w ciezkiej dla ns chwili choro y
 Łucja: 04.08.2016, 14:58
 Za duszę tragicznie zmarłego Przemka i za jego rodzinę.
Proszę również o znalezienie przyczyn i sprawców.
 Mirka: 01.08.2016, 23:48
 proszę o uzdrowienie relacji w rodzinie i uratowanie sakramentalnego małżeństwa Mirki i Piotra.Święty Charbelu wyproś mi tę łaskę u Boga.
 Barbara: 01.08.2016, 23:37
 Św. Charbelu proszę cię o łaskę zdrowia dla męża
 Ewelina: 01.08.2016, 20:29
 Święty Charbelu proszę Cię o łaskę uzdrowienia z łysienia.Uzdrów moją bliznę jak jest to wolą Boga,ześlij lekarzy by mi pomogli.
 Iwona: 31.07.2016, 20:20
 Sw.Charbelu prosze o laske uzdrowienia mego ciala i ducha. Ufam w milosierdzie Boze i otwieram sie na nie calym sercem. Panie wejdz do mego serca.
 Renata: 30.07.2016, 15:27
 Błagam Cię o stałą, spokojną dobrze płatną pracę z dobrym pracodawcą i pracownikami. Proszę wstaw się za mną o uczciwego, bez nałogów, serdecznego męża, o odwzajemnioną szczęśliwą miłość.
 Teresa: 28.07.2016, 16:56
 Św Charbelu Proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla mnie i mojego Syna
 Teresa: 28.07.2016, 16:55
 Św Charbelu Proszę Cię o łaskę uzdrowienia dla mnie i mojego Syna
 Danuta: 28.07.2016, 07:16
 Święty Charbelu,radości nieba i ziemi, przykładzie cierpliwości i ciszy,wyproś uzdrowienie moich nóg.Bogu zawierzam się w całości.Bogu niech będą dzięki AMEN.
 Alicja: 24.07.2016, 08:01
 Św.Charbelu błagam niech Miłosierny Bóg wybaczy mi moje nędzne życie i ulituje się i pozwoli abyś wraz z innymi świętymi mógł przywrócić świętość mojej rodziny, by Bóg zechciał pokierować swoje Miłosierdzie w kierunku połączenia Nas miłością, jaką obdarzył na 16 lat temu i by błogosławił naszym dziecią. MÓDL SIĘ ZE MNĄ ZA NAS
 Bozena: 22.07.2016, 23:00
 Kocham Cie moj wielki i czcigodny Przyjacielu i swiety Towarzyszu. Dziekuje. I prosze ZOSTAN Z NAMI NA ZAWSZE
 Dorota: 21.07.2016, 23:57
 Proszę o łaskę wiary dla Zbyszka. Amen
 Dorota: 21.07.2016, 23:43
 Święty Charbelu, za Twoim pośrednictwem proszę o łaskę nawrócenia mojego męża Zbyszka, o Miłosierdzie Boże dla naszej całej rodziny- o pokój, miłość i jedność w naszych relacjach. Amen
 Anna: 21.07.2016, 19:13
 Święty Charbelu w obecnej Nowennie przed Twoim świętem gorąco proszę byś u Jezusa Miłosiernego, uprosił łaskę nawrócenia i Sakrament Pokuty dla mojego męża , dzieci, zięcia, by w Roku Miłosierdzia dostąpili miłosierdzia i rozpoczęli nowe życie z Chrystusem, w Chrystusie i dla Chrystusa.Święty Charbelu, ratuj moją rodzinę. Amen.
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] (32) [33] [34] [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]
Humor | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2018 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej