Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa do św. Antoniego

Święty Antoni z Padwy urodził się w Lizbonie, w Portugalii, pod koniec XII wieku. Jako zakonnik franciszkański i kapłan był kaznodzieją, pracował z wielkim pożytkiem nad nawróceniem wielu. W zakonie uczył teologii. Napisał dzieła świadczące o jego wiedzy i dobroci. Stolica Apostolska nadała mu tytuł "Doktora ewangelicznego". Zmarł w 1231 r. w Padwie. Jest patronem Kustodii Ziemi Świętej.

Spis modlitw do św. Antoniego

Krótka modlitwa do św. Antoniego z Padwy

Wszechmogący, wieczny Boże, w osobie św. Antoniego dałeś Twemu ludowi nadzwyczajnego kaznodzieję i pośrednika w sprawach trudnych. Spraw, abyśmy za jego przyczyną mogli prowadzić życie prawdziwie chrześcijańskie i doświadczać Twojej pomocy we wszystkich przeciwnościach. Amen.

Modlitwy do św. Antoniego z Padwy

Boże nieskończenie miłosierny, Ty powierzyłeś Świętemu Antoniemu głoszenie niezmierzonych skarbów Chrystusa, spraw za jego wstawiennictwem, abyśmy coraz lepiej poznawali Ciebie i żyjąc w Twojej obecności według Ewangelii, przynosili owoce dobrych uczynków. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.

* * *

Przewielebny święty Antoni, dodaj nam odwagi i mocy do znoszenia wszelakich cierpień i trudów naszego życia, byśmy ubogaceni w łaskę, dawali dobre świadectwo o naszym Panu i Bogu – Jezusie Chrystusie, który roztacza opiekę nad nami każdego dnia, dając nam swoją miłość w Twoich szlachetnych pełnych świętości rękach. A Niepokalana Najświętsza Maryja Panna przez przemożne wstawiennictwo Twoje, Św. Antoni, niech nas wspiera i prowadzi swoją miłością do domu Ojca Niebieskiego. Amen.

Modlitwa do św. Antoniego o pomoc

Kłaniamy się Tobie, Święty Antoni, wielki nasz Patronie. Prosimy cię pokornie, abyś z wysokości swej chwały wejrzał na nas i przyszedł nam z pomocą. Ty pomagasz wszystkim, którzy wzywają Twego pośrednictwa i proszą o opiekę. Nie odrzucaj i naszych ufnych próśb, ale wspomagaj nas w naszych troskach i kłopotach. Twoi czciciele znają twe skuteczne wstawiennictwo świętego z Padwy w odnalezieniu rzeczy zgubionych, ochronie przed złodziejami, opiece nad podróżującymi, niesieniu ulgi w cierpieniu chorym, biednym i zakłopotanym. Z ufnością błagamy, spraw, abyśmy dzięki twej opiece mieli zawsze silną wiarę, pracowali nad poprawą życia i pomnożeniem łaski uświęcającej. Polecaj nas Najświętszej Maryi, Matce Bożej, której zawdzięczasz szczególną pomoc w pracy dla zbawienia ludzi. Ty wiesz, jak słabi i nędzni jesteśmy, wiesz najlepiej, jakie zło zewsząd nas otacza i jak bardzo potrzebujemy twej pomocy. Prosimy cię, święty Antoni, abyś nas wspomagał w życiu i kierował ku dobremu Bogu. Wspieraj wszystkich, którzy zwracają się do ciebie w swych potrzebach i troskach. Niech wszyscy odczuwają twoją opiekę i doznają twej pomocy, wielbiąc Boga Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen.

Modlitwa do św. Antoniego w wielkiej potrzebie

Wspomnij sobie, święty Antoni, na ów wielki zaszczyt, jaki Ci Pan Jezus okazał, gdy tylu tysiącom do Ciebie się udającym za przyczyną Twoją swej pomocy udzielił. Wspomnij, ilu kończących życie, błądzących zbawienną radę, strapionych pociechę, opętanych uwolnienie, trędowatych oczyszczenie, chorych zdrowie, żeglujących bezpieczny port, uwięzionych wolność, okradzionych swe dobro, w ogóle ilu nędznych przez Ciebie pociechę i pomoc otrzymało i po dziś dzień otrzymuje. Uciekam się więc do Ciebie i błagam Cię o pomoc i radę w tej wielkiej mej potrzebie... Ojcze uciśnionych, ulituj się nad mą nędzą, gdyż Pan Bóg karząc mnie za grzechy lub chcąc mnie doświadczyć, tak ciężko mnie nawiedzi. Wejrzyj na moją nędzę i trudne położenie, w jakim się znajduję.

O wyzwól mnie z mej obecnej potrzeby i okaż mi dobroć swojego serca. Wysłuchaj próśb moich.

Udziel mi pociechy, wybłagaj mi siłę i poddanie się woli Bożej, abym cierpliwie wytrwał i nie utracił zasługi, jaką przez należyte znoszenie cierpień uzyskać mogę. Ufam, że mnie wysłuchasz, lecz nie moja ale Boża wola niech się stanie. Amen.

Modlitwa o św. Antoniego

Wasze komentarze:
 annas : 23.11.2023, 16:21
 Święty Antoni proszę Cię o modlitwę w mojej sprawie wstaw się za mną u Jezusa iMaryi uproś łaski uzdrowienia dla mnie. Amen
 annas : 16.11.2023, 22:09
 Święty Antoni dopomóż proszę Cię z całego serca.
 marzena aneta: 12.11.2023, 14:53
 modlitwa do antoniego świętego dziękuję antoni święty kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość mądrość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szacunek uczciwość szacunek ufność szacunek wiare szacunek zdrowie na całym świecie dziękuję antoni ś więty kocham Cię bardzo mocno proszę żeby antoni dolny mówić zaczął żeby został kapłanem dziękuję antoni święty kocham Cię bardzo mocno proszę o nawrócenie rodziców antoniego dolnego aliny justyny faustyny dolnej damiana dolnego dziękuję antoni święty kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość mądrość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szacunek uczciwość szacunek ufność szacunek wiare szacunek zdrowie na całym świecie dziękuję antoni padewski święty odzyskaj moje pieniądze skradzione w świecku spraw żeby nikt nie kradł z tego będziemy sądzeni Bogu sprawe zdamy dziękuję antoni padewski święty ochraniaj mnie przed złodziejami chroń moje mienie nie pozwól mnie skrzywdzić spraw żebym dobrze robiła wszystko żeby nikt mnie nie skrzywdził żebym ja nikogo nie krzywdziła dziękuję antoni padewski święty kocham Cię bardzo mocno proszę o miłość mądrość prawde sprawiedliwość szacunek szczerość szacunek uczciwość szacunek ufność szacunek wiare szacunek zdrowie na całym świecie dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni szacunek cuda czyni szczerość cuda czyni szacunek cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 annas : 04.11.2023, 21:35
 Umilowany Święty Antoni wstaw się za mną u Jezusa Chrystusa iMaryi, uproś łaski uzdrowienia dla mnie proszę Cię z całego serca. Jezu Ufam Tobie.
 annas : 27.10.2023, 19:07
 Święty Antoni dopomóż mi proszę Cię z całego serca moja sytuacja jest beznadziejna .Dopomóż mi uwolnić się z tej choroby .,wstaw się za mną u Jezusa Chrystusa I Maryi, uproś łaski uzdrowienia dla mnie. AMEN.
 MAMA : 19.10.2023, 20:14
 Sw. Antoni proszę ocud uzdrowienia Tomasza on ma dzisiaj urodziny i tego mu życzę z całego serca żeby Bóg wszechmogący go uzdrowił z jego niewyleczalnej choroby. JEZU UFAM TOBIE TY SIĘ TYM ZAJMNIJ.
 Jadzia : 18.10.2023, 12:51
 Sw. Antoni z Padwy wypros nam łaski zdrowia i spokoju rozwiązanie spraw trodnych, abyśmy znaleźli spokój. Pomóż nam w modlitwie do Jezusa Miłosiernego i Matki Najświętszej. Jezu Ufam Tobie Amen 🙏🙏🙏 ❤️❤️❤️ 🙏
 annas : 16.10.2023, 23:04
 ŚWIĘTY ANTONI DOPOMÓŻ MI PROSZĘ CIE ODDAL OD NAS WSZYSTKO CO ZLE ABY WYJASNILA SIE SPRAWA Z WEZWANIEM DO PROKURATURY MOJEGO SYNA.JEZU UFAM TOBIE.
 Barbara: 11.10.2023, 22:54
 Św. Antoni przybądź mi z pomocą w odnalezieniu szkaplerza

 Ja : 11.10.2023, 17:41
 Sw.Antoni pomóż znaleźć pracę dla syna i wypraszaj nam łaski zdrowia spokoju, zwycięstwo z nieprzyjaciółmi oraz rozwiązanie spraw trodnych aby się wszystko dobrze ułożyło w modlitwie do Jezusa Miłosiernego i Matki Najświętszej. Weź nas pod swoją opiekę i chroń od nieszczęść. Jezu Ufam Tobie Amen 🙏 🙏 🙏 ❤️ ❤️ ❤️ 🙏
 matka: 10.10.2023, 13:30
 KLochany Swiety Antoni,Cudotworco Bozy prosze Cie o cudowna Twoja pomoc o Swiatlo Ducha Swietego zdrowie,/madrosc i pomyslnosc oraz akceptacje,dobra wole L.i M/w pracy zawodowej dla syna. W intencji pomyslnego roztrzygniecia sprawy urzedowej./O dobra wole M.R.Z.J.S.E./ Z podziekowaniem za modlitwe i za laski otrzymane dla mnie i dla rodziny.
 Mama: 08.10.2023, 17:05
 Jezu wysłuchaj prośb za wstawiennictwem Sw.Antoniego z Padwy w modlitwie o zdrowie dla mnie i całej rodziny, uleczenie z choroby , znalezienie spokoju w rodzinie, pracy dla syna, oraz pomocy w rozwiązaniu problemu ,aby się wszystko dobrze ułożyło. Weź pod swoją opiekę i wypraszaj łaski u Jezusa Miłosiernego i Matki Najświętszej. Jezu Ufam Tobie Amen. 🙏🙏🙏❤️❤️❤️🙏
 Mama: 07.10.2023, 16:58
 Sw. Antoni pomóż nam w modlitwie za Twoimi wstawiennictwem do Jezusa Miłosiernego i Matki Najświętszej o laskę zdrowia, spokoju i rozwiązanie spraw trodnych aby się wszystko ułożyło, wypros abyśmy znaleźli spokój i aby syn znalazł pracę i szczęście. Boże wysłuchaj prośb za wstawiennictwem Sw Antoniego z Padwy. Jezu Ufam Tobie Amen 🙏🙏🙏 ❤️❤️❤️ 🙏
 Mama: 06.10.2023, 17:14
 Sw.Antoni wypraszaj nam łaski zdrowia i spokoju rozwiązanie spraw trodnych aby się wszystko dobrze ułożyło,znalezieniu pracy dla syna. Sw.Antoni wstawiaj się w modlitwie za nami , abyśmy znaleźli spokój i zdrowie dla całej rodziny. Weź nas pod swoją opiekę i chroń od nieszczęść w modlitwie za nami. Jezu Ufam Tobie Amen 🙏🙏🙏❤️❤️❤️🙏
 Marysia: 05.10.2023, 05:07
 Święty Antoni proszę by odnalazł się dowód osobisty cioci Adeli którego szukamy BARDZO PROSZĘ POMÓŻ 🙏🙏🙏
 Agnieszka : 04.10.2023, 22:36
 Św Antoni ty jesteś moją wiarą i nadzieję
 Dorota: 04.10.2023, 00:18
 Dziękuję Ci Św. Antoni za pomoc w potrzebie. Dzisiaj moją zgubioną torbę z dokumentami ,kluczami i telefonem przyniósł obcy człowiek .
 Basia: 03.10.2023, 21:31
 Święty Antoni zwracam się o cud kupienia własnego mieszkania Proszę pomóż
 Mama : 03.10.2023, 21:25
 Zwracam się z prośbą o cud znalezienia pracy dla bezrobotnego syna Proszę pomóż
 J-a : 03.10.2023, 11:51
 Sw. Antoni pomóż nam i weź nas pod swoją opiekę i wypraszaj nam łaski zdrowia spokoju i zwycięstwo z nieprzyjaciółmi oraz rozwiązanie spraw trodnych aby się wszystko dobrze ułożyło w modlitwie do Jezusa Miłosiernego i Matki Najświętszej za Twoim wstawiennictwem i modlitwa Sw.Antoni z Padwy. Wypros , abyśmy znaleźli spokój i zdrowie dla całej rodziny. Jezu Ufam Tobie Amen 🙏 🙏 🙏 ❤️ ❤️❤️ 🙏
[1] (2) [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej