Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do Gerarda Majelli

Patron Matek, Dzieci i Dobrej Spowiedzi

Krótka modlitwy do św. Gerada Majelli

Boże, dzięki Twojej łasce św. Gerard wytrwale naśladował Chrystusa w Jego ubóstwie i pokorze. Spraw, abyśmy dzięki niemu wierni naszemu powołaniu osiągnęli doskonałość, której nadzieję dał Twój Syn. Amen.

Modlitwy do św. Gerada w różnych potrzebach

Św. Gerardzie, poprzez Twoje łaski i orędownictwo przywiodłeś Bogu wiele serc, stałeś się pocieszeniem przygnębionych, wsparciem dla ubogich, pomocą chorym. Ty, znasz ból, pośpiesz mi z pomocą. Ty, który ocierasz łzy swoich czcicieli, usłysz moja modlitwę. Wejdź w me serce i zobacz, jak cierpię. Wejdź w moją duszę i uzdrów mnie, pociesz mnie i umocnij. Przybądź szybko mi na pomoc!

Św. Gerardzie, spraw, abym znalazł się wśród tych, których wielbią Boga i Jemu dziękują. Nie przestanę wzywać Cię, dopóki mnie nie wysłuchasz, Wiem, że nie zasługuję na Twe łaski. Mimo to wysłuchaj mnie w imię tej miłości, jaka żywisz ku Jezusowi i Jego Matce Maryi. Amen.

* * *

O chwalebny św. Gerardzie, który w każdej kobiecie widziałeś żywy obraz Matki Najświętszej, Oblubienicy i Matki Boga i poprzez twój zapał apostolski podnosiłeś je ku godności swego powołania - błogosław mnie i matkom całego świata.

Umacniaj w jedności nasze rodziny: przybądź z pomocą w trudnym zadaniu chrześcijańskiego wychowania swoich dzieci poprzez wiarę i miłość dodawaj odwagi mężom, abyśmy za twoim przykładem i umocnieni twoją pomocą wszyscy razem stali się narzędziem Jezusa w tworzeniu lepszego i sprawiedliwego świata. W sposób szczególny wspomagaj nas w chorobie, cierpieniu i w każdej potrzebie albo przynajmniej daj siłę, abyśmy umieli zaakceptować wszystko w duchu chrześcijańskim i w ten sposób stali się, podobnie jak ty, obrazem Jezusa Ukrzyżowanego. Naszym rodzinom dodawaj radości, pokoju i miłości Bożej. Amen.

Modlitwa do św. Gerada za przyczyną Matki Najświętszej

Oto do stóp Twoich, Najświętsza Matko, garną się matki ze swymi dziećmi. Jako Matka Zbawiciela okazałaś tyle macierzyńskiej miłości dla św. Gerarda, naszego Opiekuna. Dlatego, licząc na jego pośrednictwo, chcemy się Tobie poświęcić w szczególny sposób.

Dziecię, które nosiłaś na swoich ramionach to prawdziwy Bóg. Jezus Chrystus, Syn Boga Najwyższego, zechciał być Twoim Synem. Przez Niego stałaś się tak wielka i można. To On uczynił Cię Królową świata i nieba. Cieszymy się z Twego wyniesienia ponad wszystkie stworzenia.

Znając Twoją dobroć, ufamy mocno, że weźmiesz nas pod płaszcz swojej opieki i obronisz nas przed każdym niebezpieczeństwem oraz pomożesz nam święcie wypełniać nasze posłannictwo i nasze obowiązki macierzyńskie.

Przez pośrednictwo św. Gerarda poświęcamy Tobie nasze życie, nasze serca, nasze rodziny i przede wszystkim nasze dzieci, które są naszą dumą, radością i światłem domowego ogniska.

O, Maryjo Niepokalana, prowadź przez życie nasze dzieci, aby tak jak Gerard stały się podobne do Twego Syna Jezusa. O Matko Błogosławiona, wspomnij, jak drżało Twoje Serce, gdy na życie Bożego Dzieciątka czyhał Herod. Jakże często ogarnia nas trwoga, bo przypadło nam żyć w trudnych warunkach pośród smutnego i okrutnego świata. Ty jedynie, Matko Boża, możesz nas ratować. Ratuj nasze dzieci i czuwaj nad naszymi rodzinami. A Ty, św. Gerardzie, zanieś naszą modlitwę do Matki Najświętszej, aby spieszyła nam z nieustanną pomocą. Amen.

Modlitwa do św. Gerarda matki z dzieckiem

Wszechmogący i Wieczny Boże, Ty który za sprawą Ducha Świętego przygotowałeś ciało i duszę chwalebnej Dziewicy Maryi na godny przybytek dla Twojego Boskiego syna i uświęciłeś św. Jana Chrzciciela, kiedy jeszcze były w łonie matki, wysłuchaj modlitw Twojej pokornej służebnicy, która prosi Cię, przez wstawiennictwo św. Gerarda, abyś bronił mnie od wszelkiego niebezpieczeństwa i czuwał nad moim dzieckiem, który zechciałeś mnie pobłogosławić; niech zostanie obmyte w wodach chrztu, a po życiu chrześcijańskim na ziemi niech osiągnie wraz ze swoją matką szczęście wieczne w niebie. Amen.

Prośba o macierzyństwo do św. Gerarda

Dobry św. Gerardzie, potężny orędowniku przed Tronem Bożym, ty który dokonujesz wspaniałych rzeczy za naszych dni, wołam do Ciebie i proszę o pomoc.

Ty, kiedy żyłeś na ziemi, zawsze wypełniałeś plany Boże. Pomóż mi abym ja także zawsze wypełniała święto wolę naszego Pana.

Proś Pana Życia, od którego pochodzi wielkie życie, aby mnie pobłogosławił łaską macierzyństwa i abym mogła wychowywać dzieci Boże w tym życiu i dziedziców Królestwa Jego chwały w życiu przyszłym. Amen.

Modlitwa do św. Gerarda matki ciężarnej

Św. Gerardzie, umiłowany sługo Jezusa Chrystusa, doskonały naśladowco Dobrej i Pokornego Zbawiciela i wielbicielu Matki Bożej, zapal w moim sercu iskrę ognia Bożej miłości, jak rozbłysnął w twoim sercu i uczynił z ciebie anioła miłości.

Chwalebny św. Gerardzie, który fałszywie oskarżony zniosłeś bez szemrania i skarg, podobnie jak twój Boski Mistrz, oszczerstwa przewrotnych ludzi, zostałeś wyniesiony przez Boga na Patrona i Opiekuna matek ciężarnych. Wybaw mnie od niebezpieczeństwa i od nadmiernych bólów, jakie towarzyszą narodzinom dziecka, broń dziecko, które teraz noszę, aby mogło ujrzeć światło dnia i otrzymać wody chrztu przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Modlitwy do Gerarda Majella

Wasze komentarze:
 Józef: 27.02.2024, 21:01
 Św. Gerardzie wyproś łaskę macierzyństwa dla naszej córki
 Agnieszka: 20.02.2024, 16:34
 Święty Gerardzie, gorąco proszę Cię o łaskę szczęśliwego porodu, jeśli to zgodne z wolą Bożą proszę żeby poród rozpoczął się samoistnie i mógł przebiegać siłami natury. Proszę Cię także święty Gerardzie o zdrowie dla mnie i dla Dzieciątka oraz o dobrych, mądrych lekarzy i położne, którzy będą przy mnie w chwilach porodu i po nim. Święty Gerardzie zaopiekuj się mną i moim Synkiem, ochroń nas od wszelkich niebezpieczeństw i wszelkiego zła. Amen!
 hc: 26.11.2023, 01:58
 Sw Gerardzie prosze o zdrowie dla dzieci , wnukow i dla mnie, prosze o nawrocenie syna i wnuka oraz Dary Ducha Sw
 Maria : 17.10.2023, 13:17
 Święty Gerardzie proszę Cię o cud uzdrowienia i uwolnienia dla Anny o nawrócenie Przemka o Twoja opieke nad ich rodzina 🙏
 Aneta: 30.07.2023, 14:36
 Dziękuję Ci Św Gerardzie za szczęśliwie narodzone wnuki.I proszę chron je opiekuj się nimi, by zawsze były blisko Boga.
 Gosia : 29.05.2023, 21:34
 Święty Gerardzie proszę Cię o łaskę potomstwa
 marzena aneta: 16.05.2023, 21:47
 Modlitwy do świętego Gerarda dziękuję Gerardzie Święty kocham Cię proszę o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie tym dziękuję Gerardzie Święty módl się za nami dziękuję Gerardzie Święty kocham Cię dziękuję za poród szczęśliwy nawet za dwa porody szczęśliwe dziękuję Gerardzie Święty kocham Cię proszę dla mnie o domu kupno lub bezczynszowego mieszkania wszystkie mają być bezczynszowe lub z czynszem małym czynszem niskim dobrą mieszkania małego sprzedaż urode ubezpieczenie zdrowotne z urzędu pracy zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego polaka religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dobrą spowiedź świętą w maju 2023 roku dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Maria: 12.04.2023, 23:46
 Św. Gerardzie proszę o uwolnienie Syna Karola z depresji i załamania nerwowego oraz postawienie na naszej drodze dobrych ludzi, którzy mu pomogą w trudnej sytuacji życiowej. Proszę też o dar macierzyństwa, jeśli jest taka wola Boga, dla Sylwii i Józefa. Nasz ukochany Święty dziękuję za wszelkie łaski wyproszone u Pana Boga w Trójcy Jedynego i za przyczyną Matki Najświętszej a teraz za dar dobrej Spowiedzi Wielkanocnej i Komunii Św.
 Maria : 30.03.2023, 22:26
 O uwolnienie Karola z załamania nerwowego i alkoholu oraz. o spokój wewnętrzny i znalezienie na swej drodze dobrych ludzi.

 Alicja: 07.03.2023, 13:27
 Święty Gerardzie Proszę o szczęśliwy poród, aby wszystko zakończyło się dobrze i szczęśliwie. Aby dziecko przyszło na świat zdrowe,silne i szczęśliwe a my rodzice - mogli cieszyć się rodzicielstwem u boku najbliższych.
 Gosia: 14.02.2023, 13:09
 Święty Gerardzie dziękuję Ci za wybłagane łaski. Dziękuję za dar macierzyństwa ale proszę miej nas w swojej opiece. Ciąża jest zagrożona. Tak bardzo się boje. Proszę nie zostawiaj nas!! Wybłagaj dla nas u Pana siłę walki. Tak bardzo Cie proszę. Św Gerardzie módl się za nami
 marzena aneta: 19.01.2023, 10:09
 Święty Gerardzie kocham Cię dziękuję Święty Gerardzie módl się za nami dziękuję Święty Gerardzie prosze o poród szczęśliwy dziękuję Święty Gerardzie prosze o dobrą spowiedź dziękuję Święty Gerardzie prosze o miłość uczciwość sprawiedliwość na świecie dziękuję Święty Gerardzie prosze dla mnie o domu kupno dobrą mieszkania sprzedaż urode zdrowie pieniądze dobrego kawalera męża młodego niepalącego pobożnego religijnego uczciwego z którym będę żyć w cielesnej czystości dziękuję modlitwa ma moc nie ma modlitw nie wysłuchanych modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni miłość cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwość cuda czyni uczciwość cuda czyni ufność cuda czyni wiara cuda czyni wiara to jest pewność bez dowodu wiara to jest droga którą docieramy do marzeń dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję dziękuję
 Gosia: 13.01.2023, 11:37
 Św. Gerardzie proszę Cię uproś u Boga łaskę uwolnienia z nałogu alkoholowego i narkomanii mojego syna Michała, błagam o błogosławieństwo dla niego i jego syna Janka.
 Xyz: 10.01.2023, 10:59
 Swiety Gerardzie, opiekujsie moimi dzecmi i wnukami, teraz szczegolnie synem, korego czeka operacja. Prosze o szczesliwy przebieg, bez powiklan i komplikacji, szybki powrot do pelni sil, zdrowia i sprawnosci. Amen <3
 Zrozpaczona babcia: 29.11.2022, 20:51
 Święty Gerardzie proszę Cię o wstawiennictwo do naszej Matki Bożej o szczęśliwe donoszenie ciąży przez moją córkę. Niech miną Jej lęki, niech wnuczek Franciszek urodzi się zdrowy.
 Małgorzata : 24.11.2022, 22:54
 Św Gerardzie,błagam, weż w opiekę mojego syna,uproś mu łaskę szczerej spowiedzi,uwolnienia od złego,aby nie sięgał po narkotyki,aby żył jak wierzący człowiek w Chrystusowym Kościele,Tobie nasz Pan Bóg niczego nie odmówi,a ja Ciebie błagam nie odmawiaj mi swojej pomocy,Amen
 Alina: 16.10.2022, 06:14
 Św. Gerardzie proszę Cię wstawiaj sie u Boga uproś dar dobrej spowiedzi dla moich Synów. Chron Moja synowa i jej narodzone dziecko przed złem, które ja zaatakowało. Św. Gerardzie wierzę, że Tobie Bóg nigdy niczego nie odmówi. Wierzę, że dzisiaj w dzień liturgicznie poświęcony właśnie Tobie Święty Gerardzie wyprosisz łaski o, które błagam Dzieciątko Jezus.
 marzena aneta: 16.10.2022, 00:19
 Swiety Gerardzie módl sie za nami kocham Cie prosze o milosc uczciwosc sprawiedliwosc na swiecie dziekuje prosze o domu kupno dobra mieszkania sprzedaz urode zdrowie pieniadze dobrego kawalera meza mlodego niepalacego poboznego religijnego uczciwego dziekuje modlitwa ma moc modlitwa cuda czyni milosc cuda czyni nadzieja cuda czyni pokora cuda czyni sprawiedliwosc cuda czyni uczciwosc cuda czyni ufnosc cuda czyni wiara cuda czyni wiara to pewnosc bez dowodu wiara to droga ktora docieramy do marzen dziekuje prosze jeszcze o laske dobrej spowiedzi dziekuje
 Urszula: 03.10.2022, 19:45
 Św. Gerardzie ,proszę szczęśliwy poród i zdrowie dla mamy Moniki i jej córeczki.
 Babcia: 28.09.2022, 13:34
 Swiety Gerardzie , blagam o zdrowie dla 3 letniego wnuka , zeby choroba ustapila i byly dobre wyniki, prosze Cie pokornie
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]

Autor

Treść

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda |

Polityka Prywatności Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej