Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do Gerarda Majella

Patron Matek, Dzieci i Dobrej Spowiedzi


Św. Gerardzie, poprzez Twoje łaski i orędownictwo przywiodłeś Bogu wiele serc, stałeś się pocieszeniem przygnębionych, wsparciem dla ubogich, pomocą chorym. Ty, znasz ból, pośpiesz mi z pomocą. Ty, który ocierasz łzy swoich czcicieli, usłysz moja modlitwę. Wejdź w me serce i zobacz, jak cierpię. Wejdź w moją duszę i uzdrów mnie, pociesz mnie i umocnij. Przybądź szybko mi na pomoc! Św. Gerardzie, spraw, abym znalazł się wśród tych, których wielbią Boga i Jemu dziękują. Nie przestanę wzywać Cię, dopóki mnie nie wysłuchasz, Wiem, że nie zasługuję na Twe łaski. Mimo to wysłuchaj mnie w imię tej miłości, jaka żywisz ku Jezusowi i Jego Matce Maryi. Amen.

O chwalebny św. Gerardzie, który w każdej kobiecie widziałeś żywy obraz Matki Najświętszej, Oblubienicy i Matki Boga i poprzez twój zapał apostolski podnosiłeś je ku godności swego powołania - błogosław mnie i matkom całego świata. Umacniaj w jedności nasze rodziny: przybądź z pomocą w trudnym zadaniu chrześcijańskiego wychowania swoich dzieci poprzez wiarę i miłość dodawaj odwagi mężom, abyśmy za twoim przykładem i umocnieni twoją pomocą wszyscy razem stali się narzędziem Jezusa w tworzeniu lepszego i sprawiedliwego świata. W sposób szczególny wspomagaj nas w chorobie, cierpieniu i w każdej potrzebie albo przynajmniej daj siłę, abyśmy umieli zaakceptować wszystko w duchu chrześcijańskim i w ten sposób stali się, podobnie jak ty, obrazem Jezusa Ukrzyżowanego. Naszym rodzinom dodawaj radości, pokoju i miłości Bożej. Amen.

Modlitwa do Matki Najświętszej

Oto do stóp Twoich, Najświętsza Matko, garną się matki ze swymi dziećmi. Jako Matka Zbawiciela okazałaś tyle macierzyńskiej miłości dla św. Gerarda, naszego Opiekuna. Dlatego, licząc na jego pośrednictwo, chcemy się Tobie poświęcić w szczególny sposób. Dziecię, które nosiłaś na swoich ramionach to prawdziwy Bóg. Jezus Chrystus, Syn Boga Najwyższego, zechciał być Twoim Synem. Przez Niego stałaś się tak wielka i można. To On uczynił Cię Królową świata i nieba. Cieszymy się z Twego wyniesienia ponad wszystkie stworzenia. Znając Twoją dobroć, ufamy mocno, że weźmiesz nas pod płaszcz swojej opieki i obronisz nas przed każdym niebezpieczeństwem oraz pomożesz nam święcie wypełniać nasze posłannictwo i nasze obowiązki macierzyńskie. Przez pośrednictwo św. Gerarda poświęcamy Tobie nasze życie, nasze serca, nasze rodziny i przede wszystkim nasze dzieci, które są naszą dumą, radością i światłem domowego ogniska. O, Maryjo Niepokalana, prowadź przez życie nasze dzieci, aby tak jak Gerard stały się podobne do Twego Syna Jezusa. O Matko Błogosławiona, wspomnij, jak drżało Twoje Serce, gdy na życie Bożego Dzieciątka czyhał Herod. Jakże często ogarnia nas trwoga, bo przypadło nam żyć w trudnych warunkach pośród smutnego i okrutnego świata. Ty jedynie, Matko Boża, możesz nas ratować. Ratuj nasze dzieci i czuwaj nad naszymi rodzinami. A Ty, św. Gerardzie, zanieś naszą modlitwę do Matki Najświętszej, aby spieszyła nam z nieustanną pomocą. Amen.

Modlitwa matki z dzieckiem

Wszechmogący i Wieczny Boże, Ty który za sprawą Ducha Świętego przygotowałeś ciało i duszę chwalebnej Dziewicy Maryi na godny przybytek dla Twojego Boskiego syna i uświęciłeś św. Jana Chrzciciela, kiedy jeszcze były w łonie matki, wysłuchaj modlitw Twojej pokornej służebnicy, która prosi Cię, przez wstawiennictwo św. Gerarda, abyś bronił mnie od wszelkiego niebezpieczeństwa i czuwał nad moim dzieckiem, który zechciałeś mnie pobłogosławić; niech zostanie obmyte w wodach chrztu, a po życiu chrześcijańskim na ziemi niech osiągnie wraz ze swoją matką szczęście wieczne w niebie. Amen.

Prośba o macierzyństwo

Dobry św. Gerardzie, potężny orędowniku przed Tronem Bożym, ty który dokonujesz wspaniałych rzeczy za naszych dni, wołam do Ciebie i proszę o pomoc. Ty, kiedy żyłeś na ziemi, zawsze wypełniałeś plany Boże. Pomóż mi abym ja także zawsze wypełniała święto wolę naszego Pana. Proś Pana Życia, od którego pochodzi wielkie życie, aby mnie pobłogosławił łaską macierzyństwa i abym mogła wychowywać dzieci Boże w tym życiu i dziedziców Królestwa Jego chwały w życiu przyszłym. Amen.

Modlitwa matki ciężarnej

Św. Gerardzie, umiłowany sługo Jezusa Chrystusa, doskonały naśladowco Dobrej i Pokornego Zbawiciela i wielbicielu Matki Bożej, zapal w moim sercu iskrę ognia Bożej miłości, jak rozbłysnął w twoim sercu i uczynił z ciebie anioła miłości. Chwalebny św. Gerardzie, który fałszywie oskarżony zniosłeś bez szemrania i skarg, podobnie jak twój Boski Mistrz, oszczerstwa przewrotnych ludzi, zostałeś wyniesiony przez Boga na Patrona i Opiekuna matek ciężarnych. Wybaw mnie od niebezpieczeństwa i od nadmiernych bólów, jakie towarzyszą narodzinom dziecka, broń dziecko, które teraz noszę, aby mogło ujrzeć światło dnia i otrzymać wody chrztu przez Chrystusa Pana naszego Amen.


Modlitwy do Gerarda Majella

   

Wasze komentarze:
 Wiola: 28.01.2018, 22:57
 Św Gerardzie proszę cię abym urodziła szczęśliwie synka, jestem przed porodem i bardzo się boję
 Wiola: 28.01.2018, 22:55
 Św Gerardzie proszę cię abym urodziła szczęśliwie synka, jestem przed porodem i bardzo się boję
 Wiola: 28.01.2018, 22:55
 Św Gerardzie proszę cię abym urodziła szczęśliwie synka, jestem przed porodem i bardzo się boję
 Elzbieta: 28.01.2018, 14:19
 SW Gerardzie błagam Cię o dar szczęśliwego potomstwa dla córki Sylwii prosi mama
 Ania : 21.01.2018, 17:20
 Święty Gerardzie proszę ci o drugie dziecko żeby urodziło się zdrowe i żebym mogła te dzieci wychować proszę cię z całego serca
 mama: 21.01.2018, 08:11
 święty Gerardzie proszę obdarz swoją łaską i siłą moją córkę Basię i pozwól jej cieszyć się potomstwem zdrowym .Daj jej siłę do kroczenia drogą prawdy i wiary.
 Mama Oli: 20.01.2018, 14:16
 Święty Gerardzie proszę o łaski potrzebne mojej córce Oli rodzącej teraz swojego Synka. Bądź z Nią teraz i zawsze.
 matka: 20.01.2018, 09:33
 Święty Gerardzie proszę opiekuj się ciężarnymi matkami,aby donosiły w zdrowiu i rodziły zdrowe dzieci.
 Ania: 16.01.2018, 11:34
 Sw Gerardzie, proszę Cie o wstawiennictwo u Boga za moje dziecko które noszę pod sercem. Proszę o szczęśliwy poród, i zdrowego synka.
 Aleksandra : 15.01.2018, 23:48
 Św. Gerardzie proszę Cię o opiekę i wstawiennictwo za moim ukochanym Maleństwem, które z Bożej Łaski noszę pod sercem. Proszę o łaskę zdrowego rozwoju dla niego i szczęśliwe narodziny.
 Aleksandra : 15.01.2018, 23:47
 Św. Gerardzie proszę Cię o opiekę i wstawiennictwo za moim ukochanym Maleństwem, które z Bożej Łaski noszę pod sercem. Proszę o łaskę zdrowego rozwoju dla niego i szczęśliwe narodziny.
 babcia: 15.01.2018, 19:03
 Św.Gerardzie bardzo Cię błagam o cud macierzyństwa dla
ćorki Darii,wyproś u Chrystusa Pana Życia Dar życia.
 Romka: 08.01.2018, 13:37
 Święty Gerdzie proszę z ufnością matki o wstawiennictwo u Pana Boga o spokojny przebieg ciąży dla Ani i Madzi. Szczęśliwe rozwiązanie dla każdej z nich, zdrowe dzieciątka i łaski potrzebne dla dzieci i ich matek. Proszę z pokorą o łaski potrzebne dla dzieciątek które już są z nami i cieszą nas, opiekuj się nimi, zachowaj ich w zdrowiu i chroń ich.
 Alicja: 08.01.2018, 11:53
 Święty Gerardzie wstaw się u Pana Boga za Moniką, która dzisiaj poroniła
 Jola: 07.01.2018, 23:42
 Prosze Cie sw Gerardzie wstaw sie za nas u Pana . Prosze Cie o poczecie drugiego dziecka. Tak bardzo pragniemy miec wiecej dzieci a nasz synek rodzenstwo. Jezu ufam Tobie
 Monika : 04.01.2018, 20:50
 Święty Gerardzie bardzo Cię proszę o łaskę zdrowia dla mojego nienarodzonego ukochanego i tak długo oczekiwanego dzieciątka i szczęśliwe rozwiązanie.
 Dawid: 04.01.2018, 00:59
 Sw Gerardzie prosze o zdrowie dla naszego dziecka oraz dziecka mojej szwagierki, oraz o szczesliwe rozwiazanie dla mojej zony i szwagierki
 Matka: 01.01.2018, 23:40
 Święty Gerardzie proszę o szczęśliwe rozwiązanie o zdrowie dla mojego synka. Bóg zaplac
 Ewelina: 01.01.2018, 20:55
 Św. Gerardzie bardzo proszę o łaskę zdrowia dla naszego nienarodzonego dzieciątka oraz o szczęśliwe rozwiązanie.
 Matka babcia: 01.01.2018, 13:03
 SW.Gerardzie proszę cię o szczęśliwy i terminowy poród dla mojej córki proszę o to aby wnuczka urodziła się zdrowa i o to abym mogła jak najdłużej cieszyć się życiem razem z wnuczką córką i zięciem. Wysłuchaj mych próśb proszę .
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] (35)


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej