Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwy do Gerarda Majella

Patron Matek, Dzieci i Dobrej Spowiedzi


Św. Gerardzie, poprzez Twoje łaski i orędownictwo przywiodłeś Bogu wiele serc, stałeś się pocieszeniem przygnębionych, wsparciem dla ubogich, pomocą chorym. Ty, znasz ból, pośpiesz mi z pomocą. Ty, który ocierasz łzy swoich czcicieli, usłysz moja modlitwę. Wejdź w me serce i zobacz, jak cierpię. Wejdź w moją duszę i uzdrów mnie, pociesz mnie i umocnij. Przybądź szybko mi na pomoc! Św. Gerardzie, spraw, abym znalazł się wśród tych, których wielbią Boga i Jemu dziękują. Nie przestanę wzywać Cię, dopóki mnie nie wysłuchasz, Wiem, że nie zasługuję na Twe łaski. Mimo to wysłuchaj mnie w imię tej miłości, jaka żywisz ku Jezusowi i Jego Matce Maryi. Amen.

O chwalebny św. Gerardzie, który w każdej kobiecie widziałeś żywy obraz Matki Najświętszej, Oblubienicy i Matki Boga i poprzez twój zapał apostolski podnosiłeś je ku godności swego powołania - błogosław mnie i matkom całego świata. Umacniaj w jedności nasze rodziny: przybądź z pomocą w trudnym zadaniu chrześcijańskiego wychowania swoich dzieci poprzez wiarę i miłość dodawaj odwagi mężom, abyśmy za twoim przykładem i umocnieni twoją pomocą wszyscy razem stali się narzędziem Jezusa w tworzeniu lepszego i sprawiedliwego świata. W sposób szczególny wspomagaj nas w chorobie, cierpieniu i w każdej potrzebie albo przynajmniej daj siłę, abyśmy umieli zaakceptować wszystko w duchu chrześcijańskim i w ten sposób stali się, podobnie jak ty, obrazem Jezusa Ukrzyżowanego. Naszym rodzinom dodawaj radości, pokoju i miłości Bożej. Amen.

Modlitwa do Matki Najświętszej

Oto do stóp Twoich, Najświętsza Matko, garną się matki ze swymi dziećmi. Jako Matka Zbawiciela okazałaś tyle macierzyńskiej miłości dla św. Gerarda, naszego Opiekuna. Dlatego, licząc na jego pośrednictwo, chcemy się Tobie poświęcić w szczególny sposób. Dziecię, które nosiłaś na swoich ramionach to prawdziwy Bóg. Jezus Chrystus, Syn Boga Najwyższego, zechciał być Twoim Synem. Przez Niego stałaś się tak wielka i można. To On uczynił Cię Królową świata i nieba. Cieszymy się z Twego wyniesienia ponad wszystkie stworzenia. Znając Twoją dobroć, ufamy mocno, że weźmiesz nas pod płaszcz swojej opieki i obronisz nas przed każdym niebezpieczeństwem oraz pomożesz nam święcie wypełniać nasze posłannictwo i nasze obowiązki macierzyńskie. Przez pośrednictwo św. Gerarda poświęcamy Tobie nasze życie, nasze serca, nasze rodziny i przede wszystkim nasze dzieci, które są naszą dumą, radością i światłem domowego ogniska. O, Maryjo Niepokalana, prowadź przez życie nasze dzieci, aby tak jak Gerard stały się podobne do Twego Syna Jezusa. O Matko Błogosławiona, wspomnij, jak drżało Twoje Serce, gdy na życie Bożego Dzieciątka czyhał Herod. Jakże często ogarnia nas trwoga, bo przypadło nam żyć w trudnych warunkach pośród smutnego i okrutnego świata. Ty jedynie, Matko Boża, możesz nas ratować. Ratuj nasze dzieci i czuwaj nad naszymi rodzinami. A Ty, św. Gerardzie, zanieś naszą modlitwę do Matki Najświętszej, aby spieszyła nam z nieustanną pomocą. Amen.

Modlitwa matki z dzieckiem

Wszechmogący i Wieczny Boże, Ty który za sprawą Ducha Świętego przygotowałeś ciało i duszę chwalebnej Dziewicy Maryi na godny przybytek dla Twojego Boskiego syna i uświęciłeś św. Jana Chrzciciela, kiedy jeszcze były w łonie matki, wysłuchaj modlitw Twojej pokornej służebnicy, która prosi Cię, przez wstawiennictwo św. Gerarda, abyś bronił mnie od wszelkiego niebezpieczeństwa i czuwał nad moim dzieckiem, który zechciałeś mnie pobłogosławić; niech zostanie obmyte w wodach chrztu, a po życiu chrześcijańskim na ziemi niech osiągnie wraz ze swoją matką szczęście wieczne w niebie. Amen.

Prośba o macierzyństwo

Dobry św. Gerardzie, potężny orędowniku przed Tronem Bożym, ty który dokonujesz wspaniałych rzeczy za naszych dni, wołam do Ciebie i proszę o pomoc. Ty, kiedy żyłeś na ziemi, zawsze wypełniałeś plany Boże. Pomóż mi abym ja także zawsze wypełniała święto wolę naszego Pana. Proś Pana Życia, od którego pochodzi wielkie życie, aby mnie pobłogosławił łaską macierzyństwa i abym mogła wychowywać dzieci Boże w tym życiu i dziedziców Królestwa Jego chwały w życiu przyszłym. Amen.

Modlitwa matki ciężarnej

Św. Gerardzie, umiłowany sługo Jezusa Chrystusa, doskonały naśladowco Dobrej i Pokornego Zbawiciela i wielbicielu Matki Bożej, zapal w moim sercu iskrę ognia Bożej miłości, jak rozbłysnął w twoim sercu i uczynił z ciebie anioła miłości. Chwalebny św. Gerardzie, który fałszywie oskarżony zniosłeś bez szemrania i skarg, podobnie jak twój Boski Mistrz, oszczerstwa przewrotnych ludzi, zostałeś wyniesiony przez Boga na Patrona i Opiekuna matek ciężarnych. Wybaw mnie od niebezpieczeństwa i od nadmiernych bólów, jakie towarzyszą narodzinom dziecka, broń dziecko, które teraz noszę, aby mogło ujrzeć światło dnia i otrzymać wody chrztu przez Chrystusa Pana naszego Amen.


Modlitwy do Gerarda Majella

   

Wasze komentarze:
 Wiola: 03.03.2018, 11:06
 Św Gerardzie proszę o opiekę nade mną i moim synkiem ,zbliża się poród
 Agnieszka: 02.03.2018, 07:44
 Sw Gerardzie...blagam Cie o zdrowa i szczesliwie zakonczona ciaze...dla mnie i dla mojej Bratowej.
 INKA: 27.02.2018, 22:50
 ŚW. GERARDZIE BARDZIO CIĘ PROSZĘ POMÓŻ MOJEJ CORECZCE URODZIĆ ZDROWĄ CÓRECZKĘ .SPRAW BY OBYDWIE BYŁY ZDROWE.
 mAK 17: 25.02.2018, 10:36
 Święty Gerardzie błagam pomóż Justynie urodzić zdrowe maleństwo i wychować je na CHWAŁĘ BOŻĄ !!!
 Mama: 21.02.2018, 02:53
 Sw.Gerardzie blagam goraca o Twe wstawiennictwo uBoga Miłosiernego za moja córkę i dzieciatko ktore nosi pod swym sercem
 Asia: 19.02.2018, 21:19
 Św Gerardzie wstaw się u Pana za moją synową Kamilą o szczęśliwe rozwiązani i gorliwe macierzyństwo
 Aneta: 17.02.2018, 21:58
 Święty Gerardzie, proszę Cię abym donosila i urodziła zdrowe dziecko, pierwsza ciąża zakończyła się poronieniem, wstaw się u Boga aby wyprosić laski o które tak proszę.
 Aneta: 17.02.2018, 21:57
 Święty Gerardzie, proszę Cię abym donosila i urodziła zdrowe dziecko, pierwsza ciąża zakończyła się poronieniem, wstaw się u Boga aby wyprosić laski o które tak proszę.
 Ewelina: 16.02.2018, 19:06
 Sw Gerardzie blagam o wstawiennictwo u Boga z prosba o donoszenie mojej Ukochanej Coreczki ktora nosze pod secem aby porod odbyl sie w terminie szczesliwie i bez komplikacji dla mojej coreczki i dla mnie .Blagam Cie Sw Gerardzie o zdrowie i potrzebne laski dla Mojej Coreczki ktora nosze pod sercem a takze dla Mojej Drugiej Coreczki Ninuni krora juz mam przy sobie.
 Anna M: 15.02.2018, 08:28
 Św Gerardzie proszę wstaw się za mną i moim dzieciatkiem które noszę pod swoim sercem u Tatusia w niebie w Imię Jezusa Chrystusa, abym szczęśliwie donosiła to dzieciątko i urodziła zdrowe i żywe. Proszę aby zagrożenia porodem przedwczesnym minęły i aby Najswietsza Maryja otoczyla nas płaszczem swojej opieki i wypraszala nam potrzebne łaski przez Swoje Niepokalane Serce. Proszę też wstaw się św Gerardzie za wszystkimi matkami w stanie błogosławionym. Anna M.
 Anna: 13.02.2018, 08:22
 Swiety Gerardzie prosze Cie o wstawiennictwo za zyciem ktore nosze pod sercem. Tyle lat na nie czekalam. Nie pozwol o swiety aby stalo mu sie cos zlego, zeby czegos mu brakowalo. Modl sie do Pana i Najswietszej Panienki aby rozwijalo sie zdrowo i urodzilo na moje szczescie a Ich i Twoja chwale. Ale pamietaj Swiety- nie moja lecz Pana w niebie wola niech sie stanie. Oddaje Ojcu moje dziecko a Ciebie Swiety prosze abys modlil sie za nas. Wierze w Ciebie sw Gerardzie.
 Mama-Babcia: 12.02.2018, 20:20
 Św. Gerardzie proszę Cię bardzo ,uproś u Boga Stwórcy dar
macierzyństwa dla Mojej córki,która stara się tyle lat.
Napełnij ich łona żdrową płodnoscią.Prosi cierpiaca czcicielka
 Mama-Babcia: 12.02.2018, 20:20
 Św. Gerardzie proszę Cię bardzo ,uproś u Boga Stwórcy dar
macierzyństwa dla Mojej córki,która stara się tyle lat.
Napełnij ich łona żdrową płodnoscią.Prosi cierpiaca czcicielka
 Anna: 08.02.2018, 23:46
 Św. Gerarazie, proszę o modlitwę o dobre wyniki badań i zdrowie dla naszej Córeczki. Wstaw się za nami u Boga Miłosiernego. Jezu Ufam Tobie...
 Aneta: 07.02.2018, 21:53
 Św Gerardzie, uproś u Jezusa zdrowie dla mojego poczętego dziecka i utrzymanie ciąży. Bardzo pragnę tego dzieciątka, a przecież Bóg jest tak dobry, że nie umie dawać mało. Niech Twoja wola dzieje się Panie, nie moja...
 Anna: 04.02.2018, 10:05
 Św. Gerardzie, wiem, że proszę o zbyt wiele, ale tylko Ty możesz mi pomóc. Jedyne czego najbardziej pragnę, to zostać matką i spełnić się w tej najważniejszej roli w życiu kobiety.
 Gosia: 04.02.2018, 09:53
 Święty Gerardzie proszę o opiekę podczas porodu, aby wszystko dobrze się zakończyło, proszę o zdrowie dla mnie i dziecka oraz dziękuję za otrzymane łaski.
 Matka babcia: 02.02.2018, 15:35
 Dziękuję ! PROSZĘ o zdrowie dla nas wszystkich abyśmy mogli nacieszyć się sobą i wspólnym życiem.
 Mama Anioła: 01.02.2018, 20:37
 Św. Gerardzie
Proszę Cię o szczęśliwy poród i zdrowie dla mojego synka i dla mnie, daj mi siłę i wiarę w to, że wszystko co złe tym razem nas ominie.
 Wiola: 28.01.2018, 22:57
 Św Gerardzie proszę cię abym urodziła szczęśliwie synka, jestem przed porodem i bardzo się boję
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] (34) [35]


Autor

Tresć
[ Powrót ]
 
[ Strona główna ]

Pełna wersja | Polityka Prywatności | Reklama | Kontakt

© 2001-2019 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej