Rozważania Miłość Modlitwy Czytelnia Źródełko Pomoc Duchowa Relaks Download Cuda Opowiadania Perełki

Modlitwa o miłość

Ty, który jesteś Miłością, przyjmij moją modlitwę - prośbę o zdolność do miłości.

Pragnę z Twoją pomocą rozwijać swoją męskość (kobiecość), zgodnie z prawem moralnym, które wpisałeś w serce każdego człowieka.

Pragnę kształtować swoje wnętrze, pomnażać talenty, dzięki którym będę mógł uczynić swą naukę i pracę owocniejszą, a ludzi obdarować samym dobrem.

Daj mi zdolność rozeznawania koleżeństwa, przyjaźni i miłości, bym umiał dobrze wybrać. Przygotuj mnie Panie do miłości, do uczynienia szczęśliwym człowieka przeznaczonego dla mnie.

Daj mi Panie wzrok czysty, sięgający głębi człowieka, tak bym widział jego wartość, a nie zewnętrzne pozory; myślenie godne pięknej, odpowiedzialnej miłości; język jedności i zrozumienia, bym nie ranił słowem.

I dozgonną chęć budowania związku, tak by zawsze był źródłem naszej radości i szkołą miłości dla naszych dzieci.

Miłością uczyń me życie.

Amen.

Modlitwa o miłośćWasze komentarze:
 Filip : 02.06.2024, 15:30
 Panie proszę o szczera i prawdziwa miłość bez zdrad, zazdrości, manipulacji i dziwnych czarów, amen
 Samotna : 24.05.2024, 23:20
 Nawet nie daliśmy sobie szansy . Dlaczego? Widać tak miało być . Pustka
 nie nie nie : 07.04.2024, 19:59
  Raczej nie zanosi na to że się uda
 T: 21.02.2024, 21:09
 Panie Jezu pomocy, kocham cie Jezu. O jak mnie serce boli i skręca Panie Jezu pomocy, nie potrafię wytrzymać. Proszę prowadź mnie Jezu.
 Żona : 05.02.2024, 18:28
 Jezu proszę o uzdrowienie psychiki mojego męża, natchnij go miłością fo xony. Dzieci irodxiny. W zimie zojca I zsyna I Ducha Sw Amen
 Kasia: 26.01.2024, 19:16
 Jezu zajmij się moim Małżeństwem i nasza miłością. Jezu Tobievoddaje wszystko co mam, Jezu oddaje Tobie moja rodzinę I mój Sakramentslnyzwiazek Małżeński.amem
 T: 28.10.2023, 15:53
 Czy musimy kochać ? Po co się zakochujemy ? Bez wzajenośc i, komu to potrzebne? To wszystko idzie w złą stronę. Zakochałem się mentalnie w osobowości, nie wyglądzie. I co ? Miłość jednostrona bez wzajeności. Mam 52 lata , powiedziałem sobie że już nigdy nie chcę się zakochać. Z wiekiem takie odtrącenie boli coraz mocniej , na następne nie mam już siły bo tego nie przeżyję. Może ktoś inny by potrafił , ale ja nie. Czy to normalne że mi się żyć nie chce ? .......raczej chyba nie. Nasze życie to tak jak matryca z puzzlami , którą układamy przez całe nasze życie kro po kroku , i szukamy brakujących elementów do naszej życiowej układanki. Jakie to piękne , cierpliwość i wytrwałość nasza podróż , nasza walka. Nie wszystkim udaje się pokonać ten dystans, od czego to zależy? Być może wypełnili swoją misję. Czy warto kochać ? Najpierw powinniśmy kochać siebie aby żyć. Kochani takie moje przemyślenia Zdrowia i dużo miłości dla was niech Bóg was błogosławi
 T: 25.10.2023, 23:09
 Dlaczego musimy ponosić konsekwencje poprzednich wcieleń ? (Reinkarnacja) przychodzimy Tu i teraz to nasze obecne życie, które sami kreujemy , jaki sens ? I tak każdy odpowie za swoje , karma odnajdzie właściwie do kogo ma przyjść , tak samo w miłości, nie czyń drugiemu co tobie nie miłe. Dlaczego nic nie pamiętamy poprzednich wcieleń , ten świat mógłby wyglądać inaczej gdybyśmy pamiętali nasze postępowanie.....Wszyscy by się kochali tak właśnie, ma to sens.
 T: 25.10.2023, 22:02
 Dlaczego musimy ponosić konsekwencje poprzednich wcieleń ? (Reinkarnacja) przychodzimy Tu i teraz to nasze obecne życie, które sami kreujemy , jaki sens ? I tak każdy odpowie za swoje , karma odnajdzie właściwie do kogo ma przyjść , tak samo w miłości, nie czyń drugiemu co tobie nie miłe.


 Nostalgia: 24.10.2023, 12:00
  Tak ,.. życie bywa dziwne. Czasem nie wychodzi nic. Może pewnego dnia zdasz sobie sprawę że Bóg cały czas składał to wszystko w jedną całość.
 T: 04.10.2023, 12:16
 Nikt w życiu nie dojechał mnie w tak okrutny sposób, czy to była miłość? Osoby gdy się naprawdę kochają to się nie krzywdzą . I co mnie spotkało ? Wiem użalam się, ale to przez zespół złamanego serca, który mam . I co teraz? Jak żyć ? Jestem wypalony emocjonalnie, o jak boli , to strasznie okrutny ból , nikomu nie życzę. Czy warto mówić co się czuję? A teraz jest jak jest, zniszczone zdeptane moje serce , czy naprawdę warto kochać ? Owszem mamy wybór? To nasza historia , którą sami tworzymy , nowy rozdział, nowa powieść , uczymy się, wyciągamy wnioski , to do nas należy trudny wybór, jak dalej wyreżyserujemy swoją przyszłość, jakie to trudne , czy jeszcze warto? To właśnie dla nas następna lekcja, co wyniesiemy z tego , podnosimy poprzeczkę wyżej, Bardziej czujemy I postrzemy miłość, są też inne osoby, które możemy kochać i otaczającą przyroda. Żyjemy po to aby kochać. Dziękuję wszystkim, i najlepszego dla was kochani , dużo miłości.
 T: 27.09.2023, 18:59
 Nie wiem co myśleć dalej? Moja historia, zakochałem się w dziewczynie dziesięć lat młodszej odemnie nie planowałem tego , tak poprostu wyszło .Wyznałem miłość zacząłem pisać miłosne SMS, najpierw mi zakazała pisać , przestałem takie pisać, później zakazała mówić że ją kocham, a z jej strony że nie planuje żadnego miłosnego związku, zostałem odtrącony w okrutny sposób. Tak myślę że to raczej chyba mój wiek. Lepiej by było się nie otwierać, i tłumić uczucie w zalążku. A tak to jestem więźniem własnego uczucia. Już nie chce się nigdy przenigdy zakochać. Powiedziałem sobie ostatni raz , już nie. Obarczam się że dałem się wplątać w niepotrzebne gierki. Co niektórzy niech się bawią zabawkami a nie uczuciami. Wam za to kochani życzę dużo szczęścia i miłości, abyście byli szczęśliwi.....dziękuję bardzo.
 Ona : 23.09.2023, 22:52
 Ani Ani , Ani Angelika . Przykro mi , ja również nie znalazłam tutaj swojej miłości . Pewnie nigdy to nie będziesz Ty . Czekałam ponad 30 lat 😥 nie mam już nawet siły płakać
 Do Ona: 22.09.2023, 06:33
 Ani to ty ? Tak bym chciał
 Ona : 21.09.2023, 13:45
 Pomyliłam się poraz kolejny , widać tak miało być .Zawsze będę sie za Ciebie modlić Staruszku
 T: 18.09.2023, 03:21
 Znowu nieszczęliwie się zakochałem bez wzajeności ,mój Boże jak to boli . Dlaczego tak ma być , cierpię bardzo w klacie mnie boli jakby walec na mnie wjechał. Już nie chce się zakochać nigdy przenigdy o jak boli bardzo. Myślałem że to jest to, ale się myliłem, mam związane ręce. Po co się otworzyłem , aby ciepieć.
 T: 13.09.2023, 06:13
 Angelika kochanie moje Najdroższa kocham cię, wiem jak to wszystko wygląda. Ale Pan Jezus Chrystus połączy nasze drogi, musimy razem tego chcieć .
 Do "My": 31.08.2023, 16:32
 Pogubiłam się w tym wszystkim. Czy to naprawdę jesteś Ty . Nie chciałabym nikogo skrzywdzić. Gdybyś był tak miły i podał jeszcze jeden mały szczegół . Będę Ci bardzo wdzięczna . Pozdrawiam serdecznie
 "My": 30.08.2023, 01:37
  Odnaleźliśmy się !? Dobrze, że jesteś (cieszy mnie to) ONi - dobrze że jesteśmy tutaj ? Uda się "ONi" to "MY" - powiedz, a stanie się. Nie ważne jak i gdzie - Spróbujmy jeszcze raz połączyć się. Nie ważne jak to się stanie ... Ważne czy chcesz, i ważne czy z tej .. mąki da się zrobić dobre ciasto. Czas się przekonać.. No tak.. prościej szczyty zdobywa się we dwoje :) tylko jak daleko to niemożliwe. Więc zaproponuj coś.. Teraz albo nigdy.. Jej się to nie udało..
 Ona : 23.08.2023, 08:26
 Wystarczy mi małe szczęście ...dobrze, że jesteś
(1) [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35]


Autor

Treść

Nowości

św. Brat Albert Chmielowskiśw. Brat Albert Chmielowski

Modlitwa do św. Brata Alberta ChmielowskiegoModlitwa do św. Brata Alberta Chmielowskiego

Litania do św. Brata AlbertaLitania do św. Brata Alberta

Św. Brat Albert odkrył, jak wielką rzeczą jest człowiekŚw. Brat Albert odkrył, jak "wielką rzeczą jest człowiek"

Chatka św. brata Alberta na KalatówkachChatka św. brata Alberta na Kalatówkach

Modlitwa do św. AlinyModlitwa do św. Aliny

Najbardziej popularne

Modlitwa o CudModlitwa o Cud

Tajemnica SzczęściaTajemnica Szczęścia

Modlitwy do św. RityModlitwy do św. Rity

Litania do św. JózefaLitania do św. Józefa

Jezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się JezusowiJezu, Ty się tym zajmij - Akt oddania się Jezusowi

Godzina Łaski 2023Godzina Łaski 2023

Poprzednia[ Powrót ]Następna
 
[ Strona główna ]

Modlitwy | Zagadki | Opowiadania | Miłość | Powołanie | Małżeństwo | Niepłodność | Narzeczeństwo | Prezentacje | Katecheza | Maryja | Tajemnica Szczęścia | Dekalog | Psalmy | Perełki | Cuda | Psychotesty |

Polityka Prywatności | Kontakt - formularz | Kontakt

© 2001-2024 Pomoc Duchowa
Portal tworzony w Diecezji Warszawsko-Praskiej